Aplikace pro kryptoměny, které by měl mít každý obchodník v roce 2020

aplikace pro kryptoměny

Podle nedávných statistik více než polovina světové populace slyšela nebo viděla něco, co souvisí s kryptoaktivy. Bitcoin, stěžejní digitální aktivum, od svého založení otevřel odvětví celému světu. V současné době je v krypto prostoru více než 300 digitálních aktiv. Většina populace obchodování v krypto komunitě se do toho zapojila z různých důvodů, včetně toho, že to dělá kvůli ziskům.

Pokud se chcete dostat do obchodování s kryptoměnami, měli byste čas od času průběžně sledovat trendy různých coinů. Vzhledem k zaneprázdněnosti některých obchodníků však nemusí být schopni sledovat neustále se měnící trendy digitálních aktiv tak často, jak by chtěli.

S ohledem na tuto skutečnost byly některé aplikace pro kryptoměny navrženy tak, aby analyzovaly a poskytly vám ceny digitálních aktiv v reálném čase a poskytly vám věci, které potřebujete k zahájení vaší cesty obchodníka. Pokud tedy chcete zůstat informováni o nejnovějších zprávách a kryptografických trendech, budete potřebovat aplikaci pro sledování portfolia, jako je například Statistiky mincí. Tento typ aplikace vám rozhodně usnadní život a poskytne skvělé obchodní zkušenosti.

Cílem tohoto článku je ospravedlnit tento jediný účel. Provedeme vás některými aplikacemi pro kryptoměny, které byste měli zvážit pro obchodování v roce 2020.

Coinbase

coinbase mobilní aplikace

cryptoslate.com

Společnost Coinbase, uznávaná jako jedna z nejlepších globálních kryptoměn, poskytuje své zákaznické základně základní představu o tom, co obchodování s krypto obnáší. Od cenových pohybů a analýz v reálném čase až po širokou škálu nových událostí v krypto sféře je aplikace skvělým místem pro zahájení podnikání v obchodování s kryptoměnami.

Coinbase hostí více než 300 digitálních aktiv a umožňuje jednotlivcům nakupovat aktiva za místní hotovost nebo směnit svá digitální aktiva za hotovost. Tato aplikace pro kryptoměny také funguje jako online peněženka. Uživatelé mohou ukládat svá různá digitální aktiva a mít jistotu své bezpečnosti ve svých peněženkách. Podle statistik společnost Coinbase provedla podnikání ve výši zhruba 20 milionů dolarů a je považována za burzu pro obchodníky s kryptoměnami.

Blockfolio

Blockfolio

blog.blockfolio.com

Pokud se vydáte do krypto světa a chcete základní rozpis toho, jak vše funguje, aniž byste ztratili spoustu peněz, pak vás Blockfolio toho všeho naučí. Blockfolio nabízí obchodníkům aktualizované cenové trendy, denní cenové grafy, grafy a oznámení o cenách.

Tato aplikace pro kryptoměny hostí minimálně 800 mincí s podrobnými informacemi o všech z nich. Aplikace poskytuje základní funkce, jako jsou oznámení o cenách, knihy objednávek, grafy a základní zprávy v krypto světě od známých entit, včetně CoinDesk a Bitcoin Magazine. Blockfolio má pobočky téměř všude po celém světě, protože se může pochlubit fiat měnami ve zhruba 30 různých měnách. 

TabTrader

TabTrader

cryptonigeria.blogspot.com


TabTrader je aplikace, která kombinuje všechny technické aspekty obchodování s kryptoměnami a poskytuje ji zjednodušeným způsobem, aby ji uživatelé snadno pochopili. Aplikace podporuje různé funkce typické pro krypto průmysl a nabízí cenovou analýzu v reálném čase. Mezi pozoruhodné funkce aplikace patří nákup a prodej digitálních aktiv, obchodování s marží na ethereu a obchodování s pákovým efektem.

Aplikace byla optimalizována, aby snížila spotřebu baterie a umožnila obchodníkům snadno obchodovat bez omezení. Má všechny technické ukazatele, které by běžná krypto aplikace měla mít, a umožňuje své klientské základně nakupovat digitální aktiva na své platformě pomocí kreditních karet.

CryptoTrader

CryptoTrader

Jako jedna z nejinteraktivnějších aplikací pro kryptoměny na trhu, CryptoTrader poskytuje analýzu v reálném čase a podrobnosti o široké škále digitálních aktiv na krypto trhu. Díky svým optimalizovaným funkcím nabízí bezproblémový servis, dobře vyvinuté uživatelské rozhraní a optimalizované grafy přizpůsobitelné pro chytré telefony. Může se pochlubit jednou z nejbezpečnějších peněženek, protože poskytuje uživatelům různé možnosti ověřování, aby hackeři nezískali přístup. Aplikace podporuje širokou škálu kryptoměn, jako jsou Bitcoin, Augur, Zcash, Dash.

CoinDex

CoinDex

CoinDex umožňuje uživatelům převzít kontrolu nad jejich kryptoměnami a podporuje širokou škálu kryptoměn na celém trhu. Přístupnost je jednou z funkcí, která tuto aplikaci vyniká mezi různými obchodními aplikacemi na trhu. Uživatelé platformy si mohou na domovské obrazovce vybrat libovolnou minci a získat všechny potřebné informace o kryptoměně.

Tato aplikace také poskytuje uživatelům výši zisku nebo ztráty aktiv, kterým prošli v konkrétním časovém rámci. CoinDex dále nabízí nejnovější zprávy v kryptoprůmyslu i nadcházející nebo probíhající ICO, což by měl každý obchodník s kryptoměnami znát. 

CoinCap

Aplikace CoinCap

medium.com

S CoinCap aplikace by obchodník vždy sledoval hodnotu všech digitálních aktiv v kryptoprůmyslu pouhým klepnutím na tlačítko. V důsledku grafů přítomných v rozhraní aplikace může obchodník snadno sledovat cenu a jejich celkový počet aktiv v daném okamžiku. Aplikace dále poskytuje uživatelům tlačítko „Hledat“. Má správce výstrah, který varuje uživatele před dění na trhu kryptoměn. V důsledku správce výstrah se uživatelé mohou rozhodnout, že budou za svá digitální aktiva inkasovat, pokud cena aktiv klesne kriticky nízko až do ztráty. 

Závěr

Obecně platí, že digitální aktiva existují zdánlivě dlouhou dobu a lidé, kteří využili její existenci, získali obrovské výhody. Většina obchodníků by si mohla myslet, že s cenami kryptoměn, které jsou již na nebeské úrovni, by nedokázaly držet krok, ale jak se říká, nejlepší čas začít nyní. Aby se podnikání v krypto prostoru stalo realitou, měly by se výše uvedené aplikace pro kryptoměny považovat za příjemné pro obchodování.

Doporučený obrázek: fxleaders.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map