Billfodl

recenze billfodl

Nalezení správné zálohy pro váš krypto peněženka je jedním z nejdůležitějších kroků při zajišťování vašich coinů.

Nechápejte to a můžete přijít o všechno.

Udělejte to správně a v noci byste mohli klidně spát.

Podle našeho názoru to nikdo nedělá dobře jako Billfodl. Vážně … žádná jiná záloha se blíží.

Profesionálové

 • Nejlepší zálohování peněženky na trhu
 • Nezávislé vědecké testování
 • Dlaždice se snadno instalují a čtou
 • Úžasná podpora
 • Skvělá hodnota za peníze
 • 125% záruka vrácení peněz

Nevýhody

 • Mohl by použít elegantnější design
 • Může být obtížné otevřít poprvé

Profesionálové

Nevýhody

 • Nejlepší zálohování peněženky na trhu
 • Mohl by použít elegantnější design
 • Dlaždice se snadno instalují a čtou
 • Úžasná podpora
 • Skvělá hodnota za peníze
 • 125% záruka vrácení peněz

Kdo by si měl koupit zálohovací zařízení osiva

 • Ukládání kryptoinvestorů více než 1 měsíc nájemné / hypotéka v bitcoinech
 • Kryptoměnoví investoři, kteří vyžadují obnovu peněženky nebo spolehlivé skladování v chladu
 • Crypto investoři, kteří dávají přednost zcela ovládat své vlastní finance

Proč kupovat zálohu semen?

Bitcoin není jen prvním skutečně vzácným aktivem na světě, ale je také dosažen digitálními prostředky a plně ověřitelný. Jakmile je bitcoin zajištěn v peněžence, stává se okamžitě nezbytnou nedigitální (přesto bezpečná a odolná proti zničení) záloha. Ukládání úvodních slov offline je zásadním krokem.

S Konvence mnemotechnických semen BIP-39, snadné zálohování peněženky offline se stalo pozoruhodně snadno proveditelným, ale nechránilo to před hrozbami povodní, požáru, drcení a obecným rozpadem média, na kterém je uložena.

Mezi nejlepší řešení, která se začala objevovat v rukou HODLERS byl otevřený zdrojový formát kazet a dlaždic.

Tato metoda poskytuje vynikající možnost jak pro soukromí, tak pro zabezpečení. Chladné, nesmazatelné kovové postavy jsou bez slov zavázány k zařízení v jejich rozhodující posloupnosti a skrývají se na delší dobu, zatímco mysl majitele peněženky se může svobodně věnovat jiným věcem.

Billfodl se rozhodl využít silné stránky tohoto open-source designu a integrovat materiály a metody nejvyšší kvality, aby tuto metodu dosáhl optimální úrovně výkonu.

Billfodl Základy

Billfodl je schopen ukládat různé formáty semen a klíčů, jako jsou hexadecimální, BIP-39, alfanumerické a další.

Sada dlaždic, která je součástí každého Billfodlu, je k tomu dostatečná a dokonce dodávána s náhodným množstvím, takže vaše citlivá data nemohou být zpětně analyzována ze zbývajících znaků, které zůstanou nevyužit.


Konkurenční produkty vyžadují rozšiřující sady potřebných dlaždic znaků pro různé zálohy, díky čemuž je výběr Billfodlu samozřejmostí.

Tento design a flexibilita dlaždic vám umožní uložit buď jedno 24-slovo nebo dvě 12-slovo Hierarchické deterministické zálohy.

Cena

S úspěchem setkání společnosti Billfodl s vyšší úrovní poptávky spotřebitelů po kvalitě se náklady snížily na chudých 99 $.

Rozbalení & Dojmy

Billfold je dodáván v obyčejném vnějším poštovním obalu, aby se zabránilo tomu, že by na příjemce byla věnována jakákoli nežádoucí pozornost. V anonymním a záměrně nudném balíčku je inteligentní a atraktivní produktový balíček označený logem a barevným schématem Billfodl.

Tento balíček interiérů je navržen tak, aby prezentoval produkt uklizeně, atraktivně a funkčně. To má podobu lepenkové krabice, která funguje jako pouzdro pro zařízení a panely pro ukládání dlaždic, které jsou sendvičovány dohromady, aby se zabránilo neúmyslnému poškození před použitím.

Zahrnut je také jednostránkový průvodce spuštěním, který popisuje, jak zabezpečit vaše data.

Na rozdíl od svých konkurentů společnost Billfodl zajistila dlaždice ve zřetelně oddělených a označených sáčcích, které jsou zapečetěny za papírem. Tím se zabrání uvolnění sad dlaždic a jejich smíchání do jedné frustrující masy postav.

Balení Billfodl

Popis Billfodl

Billfodl měří 2,25 x 4 palce a je vyroben z nerezové oceli 316, vojenského materiálu s pozoruhodnou odolností proti korozi.

Na zhruba 2,25 x 4 palce a tloušťce ¼ ”je Billfodl vytvořen z open source designu. Otevření kazety odhalí datové sloty, zajišťovací šroub a další funkční aspekty. Přestože se Billfodl na první pohled podobá ostatním produktům, odlišuje se tím, že v zařízení výrazně umisťuje své logo.

Billfodl

Dlaždice

Další volba, kterou Billfodl implementoval, aby vylepšil design open source, je uvnitř dlaždic. Zatímco jiné produkty se rozhodly dlaždice opatřit razítkem (způsobující pokřivení, potenciální ztrátu dat nebo nečitelnost), Billfodlovy jsou laserové gravírování.

Výsledkem je nesmazatelné vykreslení každého znaku beze změny geometrie samotné dlaždice. Tím se zvyšuje integrita dat a zlepšuje se snadnost instalace.

Billfodl Dlaždice

Nastavení zařízení

Billfodl se nastavuje jednoduše tak, že každou dlaždici umístíte do slotu a posunete ji doleva. Každá následující dlaždice přesune celou frázi zpět, dokud není řádek plný. Sloty jsou navrženy tak, aby pojaly první čtyři písmena každého úvodního slova BIP-39 (celé slovo není nutné zálohaJakmile přidáte všechny informace, zbývá už jen zavřít zajišťovací jazýček, utáhnout šroub a otočit panely zpět do rovnoběžné polohy. Uložte Billfodl na libovolné místo, které se vám líbí (nejdůležitější je, že jej nemohou najít nechtěné strany), protože je nyní chráněn proti požáru nebo povodni.

Hodnocení: 9,3 / 10

Billfodl je navržen pro optimální čas instalace a přímý zážitek. Výsledkem velké spokojenosti je zabezpečení záložní fráze nebo soukromého klíče pomocí zkušeností s produktem informovaných pečlivým zvážením každého aspektu.

Uživatelé Billfodlu mohou vědět, že jejich informace jsou nepropustné pro zničení vodou nebo plamenem a že síly koroze neohrožují vaši zálohu.

Záruka 125% vrácení peněz nikde jinde nevidí a prokazuje šílenou důvěru v produkt.

Dali jsme Billfodlu skóre 9,3 z 10!

FAQ

Je Billfodl v bezpečí?

Je vyroben z nerezové oceli 316, která je obecně považována za nejideálnější pro případ použití frází semen. Billfodl je také jediný nezávisle vědecky testované zálohování peněženky na trhu se ukázalo jako bezpečné.

Což je nejlepší – Billfodl, Cryptosteel nebo Cobo Tablet?

Billfodl je obecně považován za zlatý standard pro zálohování peněženek z nerezové oceli. Cobo je tedy levnější. Cryptosteel je méně bezpečný než Billfodl a Cobo Tablet a dražší. Pokud vám nevadí utratit pár dolarů navíc, je Billfodl nejbezpečnější.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map