Co je to „shitcoin“?

co je shitcoin?

Úvod

Existují dva druhy lidí, kteří chtějí vědět, co je shitcoin. První je člověk, který všude slyší „shitcoin“: „to je shitcoin!“ a „přestaňte shitcoiny shilcovat“, ale nevědí přesně, co to znamená, aby něco bylo shitcoinem. Druhý typ člověka dostane představu o tom, co je to shitcoin, ale neví, které kryptoměny jsou shitcoiny a které ne. Takže pro ty, kteří se na hovno mají, je zde několik definic.

Hovno

Definice „shitcoinu“

Existuje několik definic:

The Urban Dictionary definuje shitcoin jako „skvělý způsob, jak přijít o peníze“ a „kryptoměna bez užitečnosti nebo jedinečných funkcí“. Jinými slovy, shitcoin je kryptoměna, která bude jednoho dne naprosto bezcenná.

Investopia poskytuje podrobnou definici, říká, že shitcoin je „pejorativní termín používaný k popisu altcoinu, který se stal bezcenným. Hodnota shitcoinů může zmizet, protože se nepodařilo uskutečnit úrok, protože samotný altcoin nebyl vytvořen v dobré víře nebo proto, že cena byla založena na spekulacích. “ Tento článek poté dále rozkládá „shitcoin“ s dalšími 500 slovy popisu a analýzy.

Plakát Quora volá to „altcoin (to) je považován za bezcenný kvůli nedostatku … užitečných funkcí při vývoji jeho blockchainu. Zatímco shitcoiny jsou považovány za bezcenné, nemusí to nutně bránit tomu, aby šly „na Měsíc“ “.

Máte jich už shitcoiny?

Ruben Somsen, hostitel Nehashovaný podcast, a organizátor Setkání bitcoinů v Soulu byl natolik laskavý, že nechal svou mysl pracovat na správné definici „shitcoinů“:

Snímek obrazovky Twitteru

Které mince jsou shitcoiny?

Nic v tomto článku není finanční poradenství. Nejsem finanční poradce. Pokud hledáte finanční poradenství, obraťte se na profesionálního finančního poradce.

Nakupujte bitcoiny


Po pravdě řečeno, všechny výše uvedené definice jsou celkem dobré. Ale nakonec, co jsou mince „shitcoiny“, je opravdu názor. Každý jeden má, správně? Dešifrovací zvedne bílou vlajku a jen definuje shitcoin jako „jakoukoli kryptoměnu, která se člověku, který o tom mluví, nelíbí“. A i to má nějakou zásluhu. Někteří lidé si myslí, že všechny kryptoměny jsou shitcoiny.

Noriel Roubini

Vezměte Noriel Roubini, americkou ekonomku, která učí na Stern School of Business na New York University. V říjnu 2018 vstoupil termín „shitcoin“ do výpovědi Senátu Spojených států na bankovním výboru, a to díky hodnocení Roubiniho na 37 stránkách s názvem „Crypto je matkou všech podvodů a (nyní potlačených) bublin, zatímco Blockchain je nejvíce přehnaná technologie všech dob, o nic lepší než tabulka / databáze.

Twitter Screebshot Rubini

Ve svém svědectví používá pokaždé „shitcoin“ a „shitcoins“, než učiní menší poznámku omluvy senátu za to a cituje vyhledávání google jako důkaz tohoto pojmu jako nomenklatury v prostoru kryptoměny.

Roubiniho svědectví

Níže si můžete prohlédnout úplné svědectví Roubiniho v senátu:

Takže zpět k otázce. Které kryptoměny jsou shitcoiny?

Je bitcoin shitcoin?

Noriel Roubini si to myslí. Ale v tomto okamžiku je to nejméně pravděpodobná mince, která bude shitcoin.

Je litecoin shitcoin?

Tvůrce litecoinu, Charlie Lee, si to myslí – nejlepší shitcoin tam venku!

Je Ethereum shitcoin?

BitMex nazývá Ether „dvouciferný shitcoin.”A ano … je.”.

U každé kryptoměny proběhne debata o tom, zda se jedná o shitcoin. Ve skutečnosti bude mít poslední slovo otec Time, zda je či není daná kryptoměna shitcoinem. A v mnoha případech již promluvil, protože bezpočet projektů již zemřelo, bylo na nule nebo bylo zcela opuštěno. Pro mnoho dalších jsou dny sečteny.

Původ „shitcoinu“

Odkud pochází výraz „shitcoin“ ve světě kryptoměny a kdy se stal populárním, je záhadou. Ale velmi pravděpodobně to začalo krátce poté, co se v letech 2008-2009 zrodil bitcoin. Nejstarší zmínka o pojmu „shitcoin“, o které víme, je na a Diskusní fórum BitcoinTalk ze dne 2. listopadu 2010, 22:21:57 hodin.

první známé použití shitcoinů

Nejstarší zmínky o „shitcoinech“ na redditu se objevily před 7 lety, v roce 2011. A podle Google Analytics nebyl o slovo až do 2017-18 během boomu kryptoměny malý až žádný zájem..

google shitcoin vyhledávání

Dnes se slovo shitcoin vrhá na kryptoměny, jako jsou lodě v oceánu. Je to navždy součást prostoru kryptoměny. Něco na tom je, jako Eric Lombrozo vysvětluje, slovo má právě ten virový kruh, který mu umožňuje dominovat.

TechCrunch nedávno napsal článek pražení Coinbase pro přidání shitcoinů v článku, který je nadpisem „Coinbase opouští svůj opatrný přístup, přesto odkazuje jako„ coinbase-dabbles-in-shitcoins “.

Screenshot z Twitteru Meltem

A pokud vám jméno Meltem Demirors zní strašně povědomě, může to být proto, že jste ji právě sledovali v národní televizi … hovořili na kongresu … vysvětlovali s naprostou vážností, co je to shitcoin.

Toto svědectví si můžete prohlédnout zde:

Ukončíme tedy toto vysvětlení toho, co jsou shitcoiny, s trochou shitcoinové hudby, která nás bude hrát – díky za přečtení!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map