Kryptos

Doplňující informace

Cílový trh

  • Rakousko, Belgie, Česká republika, Německo, Nizozemsko

Vklad

  • Bankovní převod, SEPA, Sofort, MoneyPolo

Měny

  • EUR, CZK

Profesionálové

  • Skvělý sortiment platebních možností
  • Přímé a bezplatné vklady z Polska a České republiky
  • Dobré poplatky

Nevýhody

  • Likvidita není skvělá

souhrn

Coinmate je inovativní outfit, kterému se podařilo vytesat vlastní malou mezeru na trhu navzdory pozdnímu příchodu na scénu. Mají velmi dobré czk trhy v bitcoinech i litecoinech. Sofort je připraven pro některé zákazníky z EU a díky integraci MoneyPolo využili rozsáhlou síť místních kamenných pokladen po celém světě. U vkladů na MoneyPolo je vyžadován minimální KYC.

Ze strany moneypolo, pokud používáte možnost vkladu v hotovosti – což je skutečný důvod, proč tato možnost existuje – budete muset ověřit totožnost pouze na pobočce kamenných poukázek, což by mělo být výhodnější v závislosti na konkrétní lokalitě.

Díky nízkým poplatkům a řadě velmi lokalizovaných způsobů, jak získat peníze na účty, je Coinmate vynikající volbou pro obchodníky na trzích s nedostatečným servisem. Objem trochu zaostává, ale u malých objednávek s několika mincemi nebo méně by nákup a prodej neměl být problém.

Bezpečnostní

Na straně klienta jsou všechny účty zabezpečeny 2fa a hesla jsou před uložením na coinmate serve hašována. Všechny peníze a bitcoiny jsou zřejmě vedeny odděleně od provozních účtů coinmate a 95% mincí zákazníků je uloženo offline a distribuováno na více místech – v bezpečnostních schránkách. Tyto nároky nemůžeme nezávisle ověřit.

Otevření účtu

Zadejte a ověřte svůj e-mail a heslo, abyste získali přístup k platformě. Abyste mohli začít obchodovat, musíte svůj účet ověřit. Níže naleznete úrovně ověření a odpovídající oprávnění účtu.

Požadavky Limity vkladu / výběru (den / měsíc) Možnosti vkladu / výběru
Registrovaný E-mail a heslo 20/100 BTC Pouze bitcoin
Základní Jméno, DOB, telefon 1 000 EUR / 5 000 EUR OkCoin, MoneyPolo, poukázky
Ověřeno Doklad o totožnosti (vládní ID), doklad o pobytu (účet za služby, výplatní páska atd.), Bankovní výpis. U obchodních účtů, stanov 5 000 € / 20 000 € Přidejte kabely SEPA, Sofort a standardní vodiče
VIP Vyplňte další dotazník 12 500 EUR / 100 000 EUR (pro vyšší limity kontaktujte podporu) Stejné jako ověřené

Výměna CoinMate

Coinmate nabízí dvě samostatná obchodní rozhraní – „rychlý nákup / prodej“, což je v podstatě rozhraní tržních objednávek, které zobrazuje nejlepší dostupnou cenu z knihy objednávek ve velké modré bublině. Uživatelé musí jednoduše zadat částku, kterou chtějí koupit / prodat, a potvrdit – jedním kliknutím! – nechat si na účet připsat odpovídající bitcoin. Samozřejmě v závislosti na požadovaném množství se cena bude měnit podle nabídky v objednávce. Upozorňujeme, že za tyto objednávky bude automaticky účtován poplatek příjemce.

Záložka obchod otevírá více zapojené rozhraní umožňující limitování objednávek. K dispozici je jednoduchá malá funkce mapování nabízející ceny Coinmate dostupné v různých časových intervalech, historii objednávek a chatovací pole obchodníka. Skutečná kniha objednávek se zobrazí pod obchodním dokladem. Coinmate je top 8 BTC / EUR směna, ale objem může být trochu lehký a vyplnění objednávek nad pár bitcoinů vám s největší pravděpodobností přinese průměrné rozpětí kolem EU 3 nebo tak.

Poplatky za obchodování

MakerTaker
Standard 0,05% 0,35%
Top 10 obchodníků 0 0,1%

 Poplatky za vklad a výběr

Typ platbyDepositWithdrawal
SEPA 1 € 1 €
Sofort 1,5% min. 2 € NA
Domácí česky 0 1 €
Domácí Polsko 0 1 €
Dobře 0,5% 1,5% min. 1 €
MoneyPolo 1 € 0,5% min. 1 €
Poukaz 0,0 0,1%

Pokud jsou převody zasílány v hodnotách jiných než EUR, směny se budou provádět podle sazeb financování yahoo + 0,5%.

mobilní, pohybliví

Coinmate je navržen citlivě a lze ho jednoduše použít na většině ručních zařízení.

Mohlo by být lepší vypadat kdekoli jinde, pokud:

Máte další možnosti

Coinmate je skvělá výměna pro české obyvatele nebo uživatele Sofort, ale zdá se nám něco jako výměna poslední možnosti pro ty, kteří žijí jinde. To není nic proti Coinmate – je to jen to, že pokud musíte použít MoneyPolo, je pravděpodobné, že nemáte jinou možnost. Pokud máte jinou možnost, pravděpodobně nejlepší je podívat se na nejlepší bitcoinové burzy a vybrat si alternativu.

Sečteno a podtrženo

Coinmate nabízí globálním uživatelům lokalizované a relativně levné metody pro získání hotovosti do bitcoinové ekonomiky. Směnárenské služby jsou přiměřené, s ok poplatky a dostatečně dobrou likviditou.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me