DeFi Yield Protocol (DYP) eliminuje riziko rušení velryb

Výnosový protokol DeFi

DeFi Yield Protocol (DYP) je nový typ platformy DeFi, který se snaží změnit způsob, jakým vyděláváte prostřednictvím likvidity na chytrých kontraktech Ethereum. Vývojáři, kteří stojí za touto platformou nové generace představit několik anti-manipulačních funkcí k eliminaci rizika únosů velryb sítí. Tyto systémy pomáhají zajistit, aby odměny získané z likvidity sítě byly spravedlivě rozděleny všem účastníkům.

Výhody protokolu DeFi Yield Protocol (DYP)

DYP zavádí do sektoru řadu zásadních výhod, které pomáhají novým a zkušeným investorům zajistit vyšší návratnost investic. Zde jsou nejvýznamnější funkce, které jistě přilákají investory.

Anti Manipulation

Jádrem DYP je touha poskytnout všem uživatelům sítě spravedlivou šanci vydělat odměny. Není žádným tajemstvím, že velryby mohou způsobit zmatek na trhu. Dokonalým příkladem nedávného rušení velryb je Sushi Swap fiasko. Zakladatel smutně vyměnil všechny své tokeny za Ethereum a během několika vteřin zničil hodnotu projektu. Je to přesně tento scénář, který se DYP snaží eliminovat.

Ve snaze odstranit tyto obavy vytvořili vývojáři systém, který zajišťuje spravedlnost při kontrole fondů na platformě. Působivě tento protokol slouží jako mechanismus cenové stability tokenu i jako integrace anti-manipulační funkce.

Získejte Vault

DYP zavádí protokol Earn Vault, který distribuuje 75% zisku poskytovatelům likvidity. Zbývajících 25% jde do systému zpětného odkupu tokenů, který je navržen tak, aby zvyšoval likviditu a udržoval cenovou stabilitu tokenu. Každý den v 00:00 UTC se chytrá smlouva automaticky pokusí převést 276 480 DYP na ETH.

Pokud to z jakéhokoli důvodu není možné, protože cena DYP je ovlivněna více než -2,5, systém přistoupí k obchodování s maximálním množstvím DYP, aby neztratil hodnotu tokenu. Odtamtud bude zbývající částka rozdělena v následujících dnech.

Průhlednost

DYP odměny jsou automaticky distribuovány poskytovatelům likvidity. Platforma odstraňuje veškerý lidský zásah. Inteligentní smlouvy DYP poskytují spravedlivou a transparentní distribuci účastníkům sítě. Celá síť je navíc postavena na decentralizaci. Uživatelé získají možnost hlasovat o důležitých aktualizacích prostřednictvím systému správy.

Maximální bezpečnost

DYP klade důraz na digitální bezpečnost. Platforma zaručuje stabilitu svého kódování proti hackerům prostřednictvím pravidelných auditů svých inteligentních smluv a systémových protokolů. Chybné kódování již stálo investory DeFi miliony. Uživatelé DYP získají díky těmto auditům další vrstvu důvěry.

Jak funguje protokol DeFi Yield Protocol (DYP)?


DYP je síť DeFi, která je postavena na vrcholu blockchainu Ethereum. Ethereum je v současné době nejlepším blockchainem DeFi na světě. Vývojáři využili plný potenciál Etherea. Konkrétně byl DYP vytvořen s využitím různých populárních programovacích jazyků včetně HTML5, CSS3, Bootstrap a Solidity.

Těžařský bazén DYP

Je působivé, že účastníci těžařského fondu DYP získávají 10% bonus z ETH měsíčního příjmu získaného fondem. Vývojáři mají v úmyslu nastartovat tento fond s pěti miliony DYP tokenů. Tyto tokeny mají být distribuovány těžařům jako pobídka pro připojení se k bazénu po spuštění platformy.

Rozmanitost bazénů

V rámci své inkluzivní strategie, DYP zavádí podpora různých sázkových fondů včetně DYP / ETH, DYP / USDC, DYP / USDT a DYP / WBTC POOL. Tento výběr zajišťuje, že uživatelé mají vždy přístup k cenné likviditě, když chtějí obchodovat se svými aktivy. Dobří investoři mohou dokonce vsadit do více fondů, aby maximalizovali své výnosy na platformě.

Výnosové zemědělství

Uživatelé DYP mohou vkládat svá krypto aktiva a vydělávat DYP prostřednictvím smlouvy o automatickém zemědělství. Výnosové zemědělství je dalším populárním protokolem DeFi, který si i nadále nachází cestu na většinu špičkových platforem. Farmářství výnosů odstraní banky z úvěrové rovnice a nahradí je decentralizovanou sítí uživatelů.

Když vyděláte své kryptoměny, souhlasíte s tím, že svá aktiva uzamknete do inteligentních kontraktů nazývaných také likviditní fondy. Hlavním účelem těchto fondů je umožnit ostatním uživatelům kryptoměn brát si krátkodobé půjčky. Dlužníci poté splácejí půjčky plus úroky. Veškerá zpětná vazba ze zisků do fondu výnosové likvidity. To zase vytváří ještě větší zisky.

Jednou z nejlepších částí systému Yield Farming je, že nemusí nutně záležet na tom, kdy bude vaše půjčka splacena. Fond likvidity vydělává tolik zisku, že jste spláceni včas bez ohledu na to, kdy je splacena vaše půjčka. Další zisky a nová likvidita se používají k zajištění včasného splacení.

DYP Token

Token DYP je digitální aktivum založené na ERC-20, které funguje jako hlavní token pro správu a obsluhu sítě. Token lze použít k zaplacení poplatků, vkladu do fondů, odesílání a přijímání plateb a hlasování o důležitých upgradech sítě. Všechny odměny jsou navíc vypláceny v DYP žetonech.

Tokeny ERC-20 mají nejširší škálu interoperability v krypto sektoru. Tito uživatelé tokenů mají k dispozici různé peněženky, burzy, hry a další jedinečné finanční nástroje. Dnes je v oběhu více než 200 000 žetonů ERC-20 s více vstupujícími každý týden.

Správa věcí veřejných

DYP obsahuje decentralizovaný systém správy, který umožňuje pravidelným uživatelům podílet se na vývoji platformy. Aktualizace, nové přírůstky tokenů a to, zda distribuovat nebo vypalovat odměny za token DYP jsou záležitosti, o kterých uživatelé hlasují.

Předprodej a prodej tokenů DeFi Yield Protocol (DYP)

The Prodej tokenů DYP právě probíhá. Je pozoruhodné, že platforma již během svého seznamu povolených prodala 570 000 tokenů DYP (2 821,71 ETH) & Kolo předprodeje. Tato úroveň včasné účasti signalizuje hlavní zájmy na trhu. Minimální částka k účasti na crowdsale DYP je 0,5 ETH a maximální příspěvek je 100 ETH.

DeFi Yield Protocol (DYP) – Dodržování zásad DeFi

Zavedení anti-manipulačních protokolů společností DYP pomáhá podporovat celkový cíl DeFi, odstranit centralizované pravomoci z financí a místo toho sdílet zisky mezi uživateli. DYP tohoto cíle dosahuje svým inovativním rozdělením odměn a systémem stability tokenů. Z těchto důvodů si DYP jistě v příštích měsících všimne většího přijetí.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map