eToro

Contents

Úvod: Co je eToro?

eToro je platforma pro sociální obchodování, která začala jako obecná obchodní platforma a později expandovala do obchodování s kryptoměnami. Podívali jsme se hlouběji na burzu kryptoměn na eToro a přinesli jsme vám zajímavá fakta o této společnosti a jejích službách.

Screenshot z domovské stránky etoro.com Domovská stránka eToro

eToro poskytuje příležitost nakupovat a obchodovat v 17 kryptoměnách a 37 párech kryptoměna-fiat. Uživatelé získají přehled o trhu v reálném čase, dobrou zákaznickou podporu, vynikající design a snadné použití. K dispozici je podpora ve 20 jazycích a jejich jedinečná služba CopyTrader a CopyPortfolio. Absolutní začátečníci mohou s eToro snadno začít obchodovat v kryptoměně. Virtuální portfolio může každý použít k osvojení základů obchodování s kryptoměnou s virtuálními penězi 100 000 USD.

Screenshot výměnných párů etorox.com Výměna eToro – etoroX

eToro je plně regulováno finančními předpisy Spojeného království, Evropy a Austrálie, takže používání platformy je bezpečné. Mají bezvadná bezpečnostní opatření a nebyli vystaveni hackerství. Jejich oddělení zákaznických služeb je vždy k dispozici pro zodpovězení všech otázek.

Nakupujte mince na eToro

Výhody a nevýhody

Profesionálové

 • Bezpečné použití, vysoké bezpečnostní standardy a šifrování SSL
 • Skvělé pro začátečníky v obchodování
 • Účet virtuálního portfolia se 100 000 USD
 • Více možností platby bez poplatků za vklad
 • 16 z nejpopulárnějších kryptoměn dostupných pro obchodování
 • Skvělý design desktopové platformy a mobilní aplikace

Nevýhody

 • Vyšší než průměrné poplatky za šíření
 • Povolena je pouze měna USD
 • Zákaznická podpora by mohla být lepší

Profesionálové

Nevýhody

 • Bezpečné použití, vysoké bezpečnostní standardy a šifrování SSL
 • Vyšší než průměrné poplatky za šíření
 • Skvělé pro začátečníky v obchodování
 • Povolena je pouze měna USD
 • Účet virtuálního portfolia se 100 000 USD
 • Zákaznická podpora by mohla být lepší
 • Více možností platby bez poplatků za vklad
 • 16 z nejpopulárnějších kryptoměn dostupných pro obchodování
 • Skvělý design desktopové platformy a mobilní aplikace

Pozadí eToro

Oficiální příběh eToro začal v lednu 2007, kdy se tři podnikatelé rozhodli zpřístupnit obchodování komukoli a kdekoli. Jejich myšlenkou bylo snížit závislost na tradičních finančních institucích. Novinky, které eToro představilo, jsou zjednodušené chápání obchodování. Patří mezi ně použití grafických prezentací obchodních možností spolu s proprietárními službami.

Screenshot stránky etoro.com o stránce Zdroj – eToro O stránce

eToro se stalo platformou pro začátečníky, kteří jsou ve světě investic noví a chtějí začít obchodovat s akciemi, komoditami a kryptoměnami. Obchodní platforma eToro poskytuje svým uživatelům opravdu snadné způsoby, jak investovat do všech předních kryptoměn.

Časová osa eToro je zajímavá, protože se začala vyvíjet jako online obchodní platforma v roce 2007, poté zahájila jejich intuitivní obchodní platformu s názvem WebTrader v roce 2009.

Screenshot stránky etoro.com o stránce Zdroj – eToro O stránce

V roce 2010 spustili funkci CopyTrader, která přinesla eToro širokou pozornost; v roce 2012 zahájila mobilní provoz a v roce 2013 představila obchodování s bitcoiny jako součást své nabídky.


Screenshot stránky etoro.com o stránce Zdroj – eToro O stránce

V roce 2017 eToro rozšířilo svoji nabídku kryptoměn a přidalo nejoblíbenější kryptoměny. V roce 2018 nabídla přímé obchody s kryptoměnami a otevřela své brány klientům z USA.

Screenshot stránky etoro.com o stránce Zdroj – eToro O stránce

Od dubna 2020 má eToro více než 12 milionů uživatelů, což je počet, který je na vzestupu, protože více lidí se snaží získat peníze z expanze krypto trhu. Díky výhodám, které eToro nabízí, mobilní aplikaci a efektivnímu rozhraní, není divu, proč popularita této sociální obchodní sítě získává na síle.

Je eToro bezpečné?

Kybernetická bezpečnostní koncepce

V souvislosti s platformou eToro nedošlo ke skandálu, jako jsou uniklá hesla nebo hackerské účty. To je důležité, protože poukazuje na to, že společnost ví, jak řídit své podnikání a udržovat důvěru, kterou lidé vkládají do jejích služeb.

Bezpečnost soukromých dat je zajištěna šifrováním SSL a dvoufaktorovým ověřováním jako přidanou vrstvou zabezpečení. Jsou uložena citlivá data a mince studené úložiště a mince, které jsou v horkém úložišti, jsou chráněny technologií více podpisů.

Screenshot bezpečnostní sekce etoro.com Zdroj – Domovská stránka eToro

Platforma eToro pracuje pod různými finančními regulačními orgány, jako je CySEC z Kypru FCA ze Spojeného království a ASIC z Austrálie. Jakékoli nekryté prostředky jsou uloženy v bankách, jako jsou Barclays a Coutts, vysoce respektované a důvěryhodné subjekty.

SROVNÁNÍ

Logo Etoro

Etoro

 • Začněte rychle obchodovat; vysoké limity
 • Snadný způsob, jak pro nováčky získat bitcoiny
 • Váš kapitál je ohrožen

KUP NYNÍ

Nepropagujeme, nepodporujeme ani nevyděláváme provize z obchodování s cennými papíry jakéhokoli druhu, včetně CFD, avšak eToro vyžaduje, abychom vám poskytli následující odmítnutí odpovědnosti: CFD jsou složité nástroje a přicházejí s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz kvůli využít. 62% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Logo Kraken

Kraken

 • Skvělá likvidita a nízké poplatky
 • Podporuje většinu zemí
 • Důvěryhodná výměna, zahájená v roce 2011

KUP NYNÍ Logo společnosti Binance

Binance

 • Největší výměna na Zemi
 • Snadné použití
 • Nízké poplatky

KUP NYNÍ

Služby

Převod měn prostřednictvím konceptu smartphone

eToro nezačínalo jako směnárna kryptoměn, ale má své kořeny v obecném obchodování, takže služby odrážejí dědictví. Služby obchodování s kryptoměnou eToro jsou lákavé jak pro začátečníky, tak pro ostřílenější obchodníky.

Zprostředkování

Screenshot kryptoobchodní platformy etoro.com eToro – kryptoobchodní platforma

eToro nabízí přímý přístup k investicím do kryptoměny.

Výměna

Screenshot výměnné platformy etoro.com eToro – platforma pro výměnu

Výměna kryptoměny eToro je regulovaná služba, která nabízí 17 kryptoměn a 37 párů kryptoměn. Protože neexistuje žádná ochrana investorů ani regulace obchodování s kryptoměnou, eToro jasně připomíná všem svým uživatelům, že jejich kapitál je ohrožen.

Sázkové služby

Snímek obrazovky Twitteru

eToro poskytuje klientům prostředky k vložení jejich coinů.

OTC obchodování

Bussinesswoman obchodník hledá správu notebooku tablet a smartphone s analýzou grafu

eToro neumožňuje žádné OTC (over-the-counter) obchodování.

Způsoby, jak vydělat měnu zdarma

Screenshot z nabídky peněženky content.etoro.com eToro

Získáním eToro peněženka, každý uživatel dostane 0,1 ETH zdarma, které můžete použít na burze.

Utrácení karet

Screenshot stránky obchodní platformy etoro.com eToro – obchodní platformy

eToro plánuje uvést svou debetní kartu na trh později v roce 2020. Uživatelé eToro si mohou převést své mince do své peněženky eToro a použít je k platbě za zboží a služby nebo k výběru dostupného zůstatku různými způsoby.

Ostatní služby

Screenshot části stránky etoro.com eToro – obchodní platformy

eToro má jedinečné služby jako CopyTrader a CopyPortfolios.

Podporované platební metody a poplatky

Screenshot platebních metod etoro.com Screenshot platebních metod etoro.com Screenshot platebních metod etoro.com eToro – Časté dotazy k vkladu finančních prostředků

eToro umožňuje svým uživatelům ukládat fiat měnu na jejich eToro účty a používat ji k nákupu kryptoměny. Tato platforma umožňuje financování prostřednictvím bankovních převodů, kreditních / debetních karet, Skrill, Neteller, Rapid Transfer, Klarna / Sofort Banking, Webmoney, Giropay, China Union Pay, Yandex a místního online bankovnictví.

Screenshot z webu etoro.com pay with paypal Zdroj – eToro

A to nejlepší ze všeho vám etoro umožňuje nakupujte bitcoiny přes PayPal!

Jakýkoli neověřený uživatelský účet eToro má limit 2250 $ jako maximální vklad. Ověřený účet nemá limity vkladů. Zde se maximální částka na transakci liší v závislosti na použitém zdroji financování.

Zlaté znaky dolaru

Musíme si uvědomit, že eToro funguje pouze s americkými dolary. Zatímco eToro neúčtuje poplatek za vklad, pokud vložíte jinou měnu, bude vám účtován poplatek za převod.

Poplatky za výběr

Screenshot poplatků za výběr z etoro.com Zdroj – eToro

Výběr prostředků z eToro peněženka může probíhat stejným způsobem jako vklady: bankovním převodem, kreditní nebo debetní kartou nebo prostřednictvím PayPal. eToro účtuje paušální poplatek ve výši 5 $ za každý výběr, bez ohledu na částku, kterou klient vybírá. Nejmenší částka, kterou lze vybrat, je 30 $.

Podporované země

Koncept mapy plochý digitální svět

eToro je aktuálně k dispozici v následujících zemích:

Andorra, Angola, Argentina, Arménie, Austrálie, Rakousko, Ázerbájdžán, Bahrajn, Barbados, Belgie, Bermudy, Bhútán, Bolívie, Brazílie, Bulharsko, Kamerun, Kajmanské ostrovy, Chile, Kolumbie, Pobřeží slonoviny, Chorvatsko, Kypr, Česko, Dánsko, Dominika, Dominikánská republika, Ekvádor, Egypt, Estonsko, Finsko, Francie, Gruzie, Německo, Gibraltar, Řecko, Grónsko, Grenada, Guadeloupe, Guatemala, Guernsey, Hongkong, Maďarsko, Indie, Irsko, ostrov Man, Itálie, Jamajka, Jersey, Jordánsko, Kazachstán, Keňa, Lotyšsko, Libanon, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Macao, Malajsie, Maledivy, Malta, Martinik, Mauricius, Mayotte, Mexiko, Moldavsko, Monako, Mongolsko, Černá Hora, Maroko, Nizozemsko, Nová Kaledonie , Norsko, Omán, Peru, Filipíny, Polsko, Portugalsko, Katar, ostrov Réunion, Rumunsko, Rusko, Svatá Lucie, Svatý Vincenc, Saúdská Arábie, Senegal, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Jižní Afrika, Jižní Korea, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko , Tchaj-wan, Tanzanie, Thajsko, Tunisko, Ukrajina, Spojené království, Spojené St ates, Uruguay, Venezuela, Vietnam, Panenské ostrovy.

Podporované mince

Kryptoměny

V době psaní této recenze nabízí eToro příležitost obchodovat se sedmnácti kryptoměnami: Bitcoin, Ethereum, Bitcoinová hotovost, XPR (zvlnění), Pomlčka, Litecoin, Ethereum Classis, Cardano, Jota, XLM (hvězdný), EOS, NEO, TRON, ZCASH, Binance Coin, Tezos a GRAM.

Screenshot výměnné platformy etoro.com eToro – platforma pro výměnu

Peněženka eToro podporuje pouze tyto kryptoměny: Bitcoin, Bitcoinová hotovost, Ethereum, XRP, Litecoin, a XLM. Další budou k dispozici v budoucnu.

Limity a likvidita

Výměny koncept grafu

Každý uživatel může se svými prostředky dělat, co chce. eToro neklade žádná omezení na objem obchodování, ale pro kryptoměny existuje minimální velikost obchodu 25 $. Částka, kterou může uživatel převést z platformy do peněženky eToro, je omezená.

Uživatelské rozhraní

Koncept UI pro stolní počítače a notebooky

plocha počítače

eToro nemá samostatnou platformu pro stolní počítače, kterou si uživatel potřebuje stáhnout. Místo toho může kterýkoli uživatel používat platformu prostřednictvím internetového prohlížeče po přihlášení na oficiálním webu.

Screenshot obchodní platformy etoro.com eToro – obchodní platforma

Platforma eToro má uživatelské rozhraní s intuitivním designem, takže navigace přichází velmi snadno. Dokonce i lidé bez skutečných obchodních zkušeností se mohou snadno dostat hned od začátku. Uživatelé uvidí obchodníky s nejvyšším hodnocením v rámci návrhů CopyTrader i strategií Crypto CopyPortfolios, které jsou k dispozici.

Screenshot z etoro.com kopírování lidí Obchodní platforma eToro – kopírování lidí

Platforma eToro nabízí virtuální účet. To je pro každého, kdo má zájem naučit se lana, s virtuálními prostředky ve výši 100 000 USD, které lze použít k procvičení obchodních dovedností.

Screenshot virtuálního účtu etoro.com eToro – Obchodování s kryptoměnou

Jakmile se budete cítit připraveni, můžete se rozhodnout začít obchodovat s kryptoměnami ze skutečného účtu a používat skutečné peníze.

 • Jednoduché použití, intuitivní design
 • Důležité informace jsou viditelně zobrazeny
 • Grafy zobrazují trendy kryptoměny
 • Snadno použitelné rozhraní
 • Seznam sledovaných položek, historie obchodování, vzdělávací obsah
 • Uživatelé si stěžovali na špatnou účast od obchodníků, které zkopírovali
 • Výběry pouze v měně USD

Mobilní aplikace

Koncept krypto obchodování s mobilními aplikacemi

Mobilní aplikace eToro je k dispozici pro Android a iOS a je k dispozici na Google Play a Apple Store. Aplikace má téměř stejný design jako verze pro stolní počítače, pouze zmenšená, aby se vešla na menší obrazovku.

Screenshot z obchodních platforem etoro.com eToro – obchodní platformy

Má také stejný intuitivní design uživatelského rozhraní s jednoduchou navigací. Umožňuje uživatelům zůstat na vrcholu své hry s obchodováním s kryptoměnami, a to i na cestách.

Screenshot mobilní aplikace etoro.com eToro – obchodní platformy

Aplikace se synchronizuje na všech zařízeních, takže můžete eToro používat na počítači i prostřednictvím mobilní aplikace. Vzhledem k tomu, že trh s kryptoměnou se nikdy nevypne, mobilní aplikace umožňuje každému uživateli být vždy ve smyčce s aktualizacemi v reálném čase.

 • Zůstaňte ve spojení s trhem s kryptoměnami všude
 • Intuitivní uživatelské rozhraní
 • Elegantní design a pěkné barevné schéma
 • Zobrazují se grafy a statistiky
 • Sledujte historii obchodování
 • Někteří uživatelé si stěžovali na dlouhé čekání na odpovědi zákaznických služeb
 • Výběr pouze v jedné měně

Doba vkladu

Hodiny poblíž hromádky mincí

V závislosti na zvoleném typu metody vkladu se doba uložení může lišit. V případě použití platebních karet PayPal, kreditních / debetních karet, Skrill, Neteller, Rapid Transfer, China Union Pay nebo online bankovního převodu bude vklad zpracován okamžitě. Pokud vyberete bankovní převod, obvykle trvá 4-7denní čekací doba na vložení prostředků na váš účet eToro.

Screenshot omezení vkladu etoro.com eToro – Stránka zákaznické podpory

SROVNÁNÍ

Logo Etoro

Etoro

 • Začněte rychle obchodovat; vysoké limity
 • Snadný způsob, jak pro nováčky získat bitcoiny
 • Váš kapitál je ohrožen

KUP NYNÍ

Nepropagujeme, nepodporujeme ani nevyděláváme provize z obchodování s cennými papíry jakéhokoli druhu, včetně CFD, avšak eToro vyžaduje, abychom vám poskytli následující odmítnutí odpovědnosti: CFD jsou složité nástroje a přicházejí s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz kvůli využít. 62% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Logo Kraken

Kraken

 • Skvělá likvidita a nízké poplatky
 • Podporuje většinu zemí
 • Důvěryhodná výměna, zahájená v roce 2011

KUP NYNÍ Logo společnosti Binance

Binance

 • Největší výměna na Zemi
 • Snadné použití
 • Nízké poplatky

KUP NYNÍ

Jak rychle eToro posílá vaše coiny?

Koncept rychlosti světla

Zpracování převodu mincí z obchodního účtu do peněženky eToro obvykle trvá jeden pracovní den. Jakmile je tento požadavek zpracován, může v závislosti na blockchainu zbývat ještě nějaký čas do skutečného vkladu.

1–2 pracovní dny: PayPal Skrill Neteller China Union Pay
3–8 pracovních dnů: Kreditní / debetní karty Bankovní převody

Při výběru z peněženky eToro se prostředky obvykle zpracovávají do jednoho dne. Skutečná doba platby závisí na vybraném způsobu platby a pohybuje se od 1–2 dnů pro PayPal, Skrill, Neteller, China Union Pay. V případě kreditních / debetních karet a bankovních převodů to trvá od 3 do 8 pracovních dnů.

Zákaznická podpora

Screenshot sekce zákaznické podpory etoro.com Zákaznická podpora eToro

Společnost eToro se snažila poskytovat rychlou a spolehlivou zákaznickou podporu. K dispozici je rozsáhlá část FAQ a centrum nápovědy s odpověďmi na případné dotazy. Společnost umožňuje uživateli otevřít lístek s dotazem / dotazem / problémem a tým zákaznických služeb odpoví vhodnou odpovědí.

Abychom mohli svým klientům vyhovět, zákaznická podpora eToro je k dispozici prostřednictvím živého chatu pouze pro naléhavé záležitosti. Budete muset být velmi vytrvalí, abyste tuto službu našli, protože je pohřbena hluboko v oblasti zákaznických služeb.

Návod na eToro: Jak nakupovat bitcoiny na eToro

Kroky k nákupu na eToro infografu

Vytvořit účet

Vytvoření účtu na eToro je velmi jednoduché. Uživatel musí zadat své celé jméno, preferované uživatelské jméno, e-mail, telefonní číslo a heslo.

Screenshot sekce etoro.com Připojte se nyní Zdroj – eToro

Ověřte účet

eToro vyžaduje ověření pomocí telefonního čísla, státem vydaného ID a dokladu o adrese. Tento proces může trvat několik dní a po dokončení procesu ověření obdrží uživatelé e-mail.

Screenshot ověření účtu etoro.com Zákaznický servis eToro – Jak otevřít účet

Jakmile je odešlete, obdržíte e-mail s odkazem, na který musíte kliknout.

Zabezpečte svůj účet pomocí Two Factor

Pro zvýšení zabezpečení má eToro dvoufaktorové ověřování. Uživatel obdrží ověřovací kód prostřednictvím SMS na svém telefonu a tento kód bude muset v omezeném čase zadat, aby získal přístup ke svému účtu.

Chcete-li jej nastavit, otevřete vlevo „Nastavení“ a v horní části vyberte „Účet“. Konečně. přepněte vypínač na pravé straně pro dvoufaktorové ověřování

Povolte dvoufaktorové ověřování na účtu eToro

Účet fondu

Dalším krokem je vložení finančních prostředků na nákup mincí. Vaše možnosti se budou lišit v závislosti na vaší zemi, ale mějte na paměti, že minimální částka vkladu je 500 $ nebo váš místní ekvivalent.

. Financování účtu eToro

Koupit mince

Nákup mincí na eToro je možný jako přímý nákup kreditní / debetní kartou nebo přes PayPal. Je také možné vložit finanční prostředky různými způsoby a později je použít k nákupu preferovaných mincí.

Nakupujte bitcoiny na eToro

Jednoduše přejděte na řídicí panel obchodování a vyberte možnost „Koupit bitcoiny“ nebo jakékoli kryptoměny, které chcete koupit.

Poté zadejte částku v dolarech a vyberte „Otevřený obchod“

Má eToro nějaké patenty?

Koncept patentů na autorská práva

eToro nemá žádné skutečné patenty. Mají systém CopyTrader s ochrannou známkou a investiční strategie s ochrannou známkou CopyPortfolios. I když se nejedná o nový systém, který vynalezlo eToro, zdokonalili jej a pojmenovali ochrannou známku.

Bezpečnostní

Historie hackerů a úniků

Kybernetická bezpečnostní koncepce

eToro nebyl vystaven žádným hackerům nebo únikům, které byly zveřejněny. Společnost si zakládá na dokonalém soukromí a spolehlivosti; pro svůj přenos dat používají šifrování SSL. Pro další vrstvu zabezpečení eToro vyzývá každého klienta, aby používal dvoufaktorovou autentizaci. Rovněž radí uživatelům, aby se starali o svá mobilní zařízení, pomocí kterých mobilní aplikaci používají.

Zmrazené účty

Digitální visací zámek s prstem stisknutím tlačítka na klávesnici

Kdokoli může být uzamčen ze svého účtu, kontaktováním zákaznického servisu bude jakýkoli problém rychle vyřešen. Pokud uživatel poruší podmínky služby, může eToro zablokovat jeho účet a zmrazit veškerá aktiva.

Je pojištěn eToro FDIC

Logo FDIC

Pouze FDIC držené v USD jsou pojištěny FDIC. Částka, kterou máte v kryptoměně, není pod pojistnou ochranou FDIC.

Soukromí

Respektuje eToro soukromí svých zákazníků?

Koncept ochrany osobních údajů účtu

eToro shromažďuje velké množství soukromých dat pro každého uživatele. Shromažďují osobní údaje o svých klientech z různých zdrojů. Sdílejí informace o uživateli s platformami třetích stran, když si uživatelé nainstalují mobilní aplikaci nebo během přihlášení z webů třetích stran, jako je Facebook.

Vyžaduje eToro soulad s KYC a AML? Pokud ano, na jaké úrovni?

Screenshot ověření účtu etoro.com Zákaznický servis eToro – Ověření účtu

Pro zahájení procesu ověření uživatelského účtu vyžaduje eToro soulad KYC s dokladem totožnosti (POI) a dokladem adresy (POA). BZ musí obsahovat celé jméno, datum narození, jasnou fotografii, datum vydání a datum vypršení platnosti. POA musí mít celé jméno, adresu a datum vydání uživatele ne starší než 6 měsíců.

Umožňuje vám eToro obchodovat s jakoukoli hodnotou bez KYC nebo AML?

Aby bylo možné obchodovat s většími částkami, je třeba účet ověřit, tj. Vyhovovat KYC. Nemůžete koupit žádné množství kryptoměny, aniž byste prošli alespoň minimálním KYC.

Smažou vaše osobní údaje, pokud o to požádáte?

Prstem stisknete tlačítko hologramového mazání

Na žádost uživatele lze účet deaktivovat / smazat. Určité osobní údaje bude společnost uchovávat, jak to vyžaduje zákon nebo pro legitimní obchodní účely. Společnost také po určitou dobu uchovává hotovostní / archivované kopie informací o svých uživatelích.

Běžné eToro podvody, kterým je třeba se vyhnout

Kybernetický útok koncept

Doposud nebylo nic negativního spojeného s platformou sociálního obchodování eToro. Existují však některé malé skryté poplatky, které si musíte uvědomit, jako jsou poplatky za převod.

Screenshot poplatků za obchodování s kryptoměnou etoro.com eToro – Ceny & Transakční poplatky

Místo provizí a poplatků za obchodování eToro šíří poplatky a v době psaní této recenze jsou spready kryptoměny 0,75% za bitcoin, 1,90% pro Ethereum a 2,45% pro XRP (Vlnění), 1,90% za litecoin a tak dále.

Srovnání s jinými burzami

eToro vs. Coinbase

eToro versus Coinbase

Coinbase je jednou z nejdůvěryhodnějších a průkopnických kryptoměn na světě. Coinbase přijímá fiat vklady v USD, EUR, GBP, AUD, CAD a další, na rozdíl od eToro, který přijímá vklady pouze v USD. Oba mají intuitivní design se snadnou navigací a oba mají mobilní aplikace.

Jedním z hlavních rozdílů mezi těmito dvěma je to, že Coinbase udržuje až 98% hodnoty digitálních aktiv v chladírnách, zatímco eToro udržuje mince v peněžence v horkém úložišti a pouze mince na platformě v chladírnách. Coinbase má vyšší poplatky, zatímco eToro se zdá být zdarma a účtuje si pouze poplatek za výběr 5 $ a poplatek za šíření.

eToro vs. Bitfinex

eToro versus Bitfinex

Bitfinex je jednou z nejpokročilejších kryptoobchodních platforem, která má mezi kryptoměnami nejvyšší likviditu a objemy obchodování. Ve srovnání s eToro je Bitfinex zaměřen na pokročilejší obchodníky s kryptoměnami, zatímco eToro je vhodnější pro začátečníky s kryptoměnami.

eToro podporuje menší počet mincí, zatímco Bitfinex má širokou škálu mincí. Bitfinex v minulosti utrpěl dva hlavní hackery a krádeže, které překonal a od té doby zavedl bezvadná bezpečnostní opatření. Na druhé straně je eToro jednou z nejbezpečnějších kryptoměnových burz a zatím neutrpěla žádné hackery.

Závěr

Ze všeho výše uvedeného můžeme jednoznačně usoudit, že eToro je platforma pro sociální obchodování, kde je každý váš obchod viditelný pro ostatní uživatele. To přidává vrstvu transparentnosti a buduje důvěru mezi obchodníky. Platforma nabízí obchodování se 17 kryptoměnami, kryptoměnou a kryptoměnou. Uživatelé mohou také nakupovat a držet kryptoměny.

Otevření účtu eToro je velmi rychlé. Vkládání prostředků na účet eToro je jednoduché a rychlé, stejně jako výběr prostředků, který trvá jeden až sedm dní, ale jedinou podporovanou měnou je USD. Mnoho uživatelů těží z jejich služby CopyTrader s ochrannou známkou a strategií Crypto CopyPortfolios.

Celkově je eToro bezpečná, zabezpečená a důvěryhodná platforma sociálních obchodníků s dobrým uživatelským rozhraním, intuitivním designem a snadným použitím. Tato platforma neúčtuje žádné poplatky s výjimkou poplatku za výběr a poplatku za šíření, a díky dalším službám je eToro atraktivní pro mnoho uživatelů, kteří si rádi vyzkouší obchodování s kryptoměnami.

Profesionálové

 • Bezpečné použití, vysoké bezpečnostní standardy a šifrování SSL
 • Skvělé pro začátečníky v obchodování
 • Účet virtuálního portfolia se 100 000 USD
 • Více možností platby bez poplatků za vklad
 • 16 z nejpopulárnějších kryptoměn dostupných pro obchodování
 • Skvělý design desktopové platformy a mobilní aplikace

Nevýhody

 • Vyšší než průměrné poplatky za šíření
 • Povolena je pouze měna USD
 • Zákaznická podpora by mohla být lepší

Profesionálové

Nevýhody

 • Bezpečné použití, vysoké bezpečnostní standardy a šifrování SSL
 • Vyšší než průměrné poplatky za šíření
 • Skvělé pro začátečníky v obchodování
 • Povolena je pouze měna USD
 • Účet virtuálního portfolia se 100 000 USD
 • Zákaznická podpora by mohla být lepší
 • Více možností platby bez poplatků za vklad
 • 16 z nejpopulárnějších kryptoměn dostupných pro obchodování
 • Skvělý design desktopové platformy a mobilní aplikace

Nakupujte mince na eToro

Hodnocení: 6,0 / 10

Závěrečný verdikt

Naše hodnocení

6.0

Navštívit stránku

FAQ

Je burza FDIC pojištěna?

Burza kryptoměn eToro není pojištěna FDIC, protože neexistují žádné předpisy týkající se trhu kryptoměn.

Jak dostanu své peníze z eToro?

Svůj disponibilní zůstatek můžete vybrat ze svého účtu eToro stejným způsobem, jako jste provedli vklad: kreditní / debetní kartou, PayPal a bankovním převodem. Platí se paušální poplatek za výběr ve výši 5 $ s minimálním výběrem 30 $.

Jak dlouho eToro trvá, než se z této burzy stáhne?

Zpracování žádosti o výběr na eToro obvykle trvá jeden pracovní den, ale může trvat déle, než se skutečné nálezy přenesou na váš skutečný účet.

Mám si ponechat své mince na burze eToro?

Ne, měli byste je přesunout do hardwarové peněženky, jakmile dokončíte nákup.

Lze eToro věřit?

eToro je regulováno evropskými a britskými finančními službami, jedná se tedy o legitimní podnikání. Trh s kryptoměnou však není regulován, takže burza kryptoměn není chráněna žádnými zákony.

Jak bezpečné je eToro?

eToro používá k ochraně informací velmi bezpečné šifrování a pro své mince má horké i studené úložiště.

Jaká je minimální záloha pro eToro?

Minimální vklad závisí na zemi pobytu uživatele a první vklad se pohybuje od 50 do 10 000 $.

Kdo může používat eToro?

EToro mohou používat všichni uživatelé ze způsobilých zemí. Jakmile mají úplně ověřený účet, mohou také používat peněženku eToro.

Je eToro dobré pro začátečníky?

eToro je platforma pro sociální obchodování a je velmi vhodná pro lidi, kteří s obchodování s kryptoměnami teprve začínají. Existuje možnost kopírovat zkušenější obchodníky a učit se tímto způsobem. Každý nový uživatel získá virtuální portfolio se 100 000 USD, které může použít k tomu, aby se naučil obchodovat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map