Faraday Bag Balíček tašek Faraday

 • Blokuje veškerý rádiový signál
 • Zastaví veškeré sledování
 • Zabraňuje krádeži auta bez klíče
 • Shromažďování karet maří

Kup nyní Kup nyní

Kapitola 1:

Jste zde z jednoho ze dvou důvodů. Buď vás zajímá, co je ta taška Faraday, nebo chcete vědět, proč byste si ji měli koupit. A na oba získáte nejlepší odpovědi.

Přidání jednoho do vaší sestavy kybernetická bezpečnost nástroje mohou být velmi silné, ale pouze pokud víte, jak je používat.

Z technického hlediska jsou to kryty napájené měděnou fólií, které blokují všechny rádiové signály.

Magnetické pole a čáry magnetického pole

Z praktického hlediska hrají Faraday tašky bezpečnější „režim v letadle“ pro váš telefon nebo trezor pro vaši bezkontaktní kreditní kartu.

Ocelový trezor s kombinovaným zámkem

Co je na Faradayových taškách nejvíce fascinující, je to, že jsou schopni přinést vojenskou izolaci v malém a přenosném provedení.

Vyprávějí novodobý příběh Davida, který porazil Goliáše, protože kontrolní zařízení v hodnotě milionů dolarů může být poraženo, kdykoli vložíte svá elektronická zařízení do těchto tlustých vrstev mědi a plastu.

Faradayova taška proti dohledu

Historie Faradayovy klece

Faradayova klec byla poprvé vytvořena konceptem Michael Faraday v roce 1836 a dříve pozorováno v dokumentovaných experimentech Benjamina Franklyna a Jean-Antoine Nolleta před sto lety.

Od svého objevu se Faradayovy klece používají na různých místech, od chemických laboratoří, kde je vyžadováno přesné a citlivé měření, až po počítačová střediska americké armády a NATO, kde musí být z důvodu bezpečnosti a přesnosti vybavení blokovány jakékoli nežádoucí rádiové emise..

Popularita těchto EM (elektromagnetických) a RF (vysokofrekvenčních) štítů je tak velká, že vytvořily internetový mem „cínové fólie“.

Nositelé cínových klobouků se radují z tašek Faraday

Můžete dokonce vidět, jak hrají důležitou roli ve vývoji zápletky filmu „Breaking Bad“ prequel Better Call Saul.

Starší bratr Saula Goodmana Chuck McFill trpí vzácným stavem, který ho činí zranitelným vůči rádiovým vlnám, a tak svůj dům zakrývá cínovou fólií a vyhýbá se používání elektronických zařízení.

Tmavé digitální zvukové vlny na modrém pozadí

Saul je v šoku, když vidí svého bratra Chucka, jak omítá dům staniolem, aby odpuzoval elektromagnetické vlny.

Z tohoto malého důvodu nemusíte za účelem izolace jednotlivých zařízení chránit celou místnost, budovu nebo prostředí – stačí si zakoupit cenově dostupnou tašku Faraday nebo si vytvořit vlastní střídáním vrstev plastu a hliníku.

Kapitola 2:

Faraday tašky jsou malé, přenosné a dostupné příslušenství, které blokuje elektromagnetické pole. Jsou to praktičtější verze mocné Faradayovy klece.

Velká taška Faraday

Faradayova taška je druh Faradayovy klece.

Chrání elektroniku před poškozením vysokofrekvenčním rušením (RFI) nebo před elektromagnetickým pulsem (EMP) tím, že neumožňuje průchod vysokofrekvenčních nebo elektromagnetických pulzních vln materiálem.

Jde o mnoho jmen, jako je RFID taška, RFID blokovací taška nebo EMP taška.

Jak funguje taška Faraday?

Vytváří zcela uzavřený prostor, který je obklopen sítí vodivých materiálů.

Když elektrické pole na vnější straně Faradayovy klece interaguje s materiálem, způsobí to, že náboje v chráněném prostoru budou distribuovány způsobem, který ruší účinky.

Funguje také na ochranu proti vysokofrekvenční rušení.

Realistická elektrická koule nebo abstraktní plazmová koule

Tímto způsobem se hackeři, zloději nebo vládní agentury, kteří se pokoušejí sledovat váš telefon nebo jiné zařízení, k němu nedostanou kvůli vnější vrstvě tašky Faraday.

Další bonus: Tašky Faraday mohou chránit i další data a majetek!

Co dělá taška Faraday?

Stručně řečeno, blokují všechny rádiové signály od Wi-Fi a bluetooth po RFID (používané kreditními kartami a klíči od auta) a GPS.

Kdykoli chcete zabránit nežádoucí útoky na vašich elektronických zařízeních je dobré je umístit do Faradayovy klece.

Bezpečné s penězi a kreditní kartou

Ale když se ocitnete v situaci, kdy potřebujete používat svá zařízení na cestách a přitom využívat maximální míru zabezpečení, taška Faraday splní úkol.

Kompetentní hackeři budou schopni vytvořit dojem, že je vše deaktivováno, zatímco využívají jakýkoli druh dat. Jak vysvětlil prominentní informátor NSA Edward Snowden během svého rozhovor s Joe Roganem, elektronická zařízení se opravdu nevypnou, dokud nevyjmete jejich baterii.

Edward Snowden byl oznamovatelem NSA, který uprchl do Ruska v roce 2011 poté, co prozradil tisíce utajovaných dokumentů hrstce novinářů.

Taška Edward Snowden Faraday

V době, kdy největší většina telefonů, tabletů, gadgetů GPS, chytrých hodinek a dálkových ovladačů přichází s nevyjímatelnými bateriemi, je možnost mít fyzický „vypnutý“ vypínač požehnáním.

A mít tašku Faraday, která úplně blokuje všechny signály, je právě toto tlačítko vypnutí.

Nejlepší druh zabezpečení je ten, který umožňuje prevenci útoků zmenšením plochy útoku.

Předcházíte zlovolným útokům, než se vůbec mohou stát.

Tímto způsobem se můžete přestat starat o nenápadné vzdálené hackování navždy a povolit svůj telefon, klíče od auta, bitcoin hardwarové peněženky, a RFID kreditní karty k odpočinku v bezpečném prostředí, když je nepoužíváte.

Jsou Faraday tašky efektivní?

Chemici, kteří potřebují provádět přesná měření ve svých laboratorních experimentech, také používají Faradayovy klece, takže žádné vnější záření nemůže ovlivnit výsledky.

Domácí Faradayovy klece

Naopak Faraday tašky jsou malé a přenosné verze Faradayových klecí.

Na rozdíl od propracovaného uspořádání, které izoluje celou místnost nebo budovu, se tašky Faraday vejdou do vaší kapsy a poskytují stejný druh zabezpečení pro elektronická zařízení, která se vejdou dovnitř.

Standard kvality sestavení je zachován, takže tloušťka propletených měděných a plastových vrstev zajišťuje stejné účinky blokování signálu.

Koncept zabezpečování a kontroly kvality

Stručně řečeno, tašky Faraday vám poskytnou výhodu ochrany, kterou mají pracovníci NATO, ale v lehkém a přenosném provedení.

Skutečnost, že můžete toto zabezpečení vzít s sebou kamkoli, aniž byste vzbudili podezření, je další výhodou.

Lidé kolem vás si budou myslet, že nosíte levnou nylonovou peněženku nebo nějakou společnou tašku.

Snadné smíchání zlepšuje vaše soukromí a nevystavování zařízení hackerům je vynikající bezpečnostní praktika.

Plastová karta na peněženku

Proto jsou tašky Faraday účinné jako jednotky odpuzující rádiový signál, které odstraňují zneužití bluetooth, RFID, GPS a Wi-Fi, ale také jako základní předměty, které zabezpečují vaše elektronická zařízení, aniž by vzbudily podezření kohokoli..

Na podcastu Let’s Talk Bitcoin Andreas Antonopoulos uvedl, že má své hardwarové peněženky v tašce faraday. Kromě toho @patrickwagner, a digitální bezpečnost odborník, volá tašku Faraday „musí mít“. Hrozba sluneční bouře nebo výbuchu EMP pro naši společnost se představuje jako jedno z největších bezpečnostních nebezpečí v každé moderní zemi. Pokud se chystáme v dohledné budoucnosti kdykoli digitalizovat náš peněžní systém, je čas přijmout náležitá bezpečnostní opatření chránit náš majetek dnes.

Kapitola 3:

Zloděj aut je něco, co bylo pozorováno od vynálezu automobilu. V dobách, kdy měla auta zámky dveří a zapalování mechanickým klíčem, lidé našli způsob, jak vybrat zámek a hot-wire.

S pokrokem v technologii byly zavedeny elektronické zámky a nyní mají auta centrální počítač, který je uzamčen elektronickým klíčem.

Zblízka muže v obleku zamykání jeho auto.

To je jeden z nejlepších způsobů, jak zabránit zlodějům v krádeži vašeho auta. Stejně jako u každé technologie však zloději našli způsob, jak toto bezpečnostní opatření obejít, a začali k provádění takzvaného SERA (neboli „Signal Extender Relay Attack“) používat zařízení zvaná grabbery kódu..

Útoky SERA se staly běžnějšími každodenními problémy a počet krádeží se podstatně zvýšil. Lidé jsou často zmateni otázkou jak zabránit krádeži auta bez klíče?

Proč přibývá krádeží aut?

Policejní oddělení po celém světě zaznamenávají v posledních letech obrovský nárůst krádeží automobilů.

Hackování vnitřních automobilových systémů

Tyto krádeže nechaly policejní oddělení zmatené, protože většina těchto automobilů byla zamčena elektronickým zamykáním, které je jedním z nejbezpečnějších automatické bezpečnostní systémy k dispozici.

Po vyšetřování najdete mnoho videí zobrazujících zloděje, kteří pomocí zařízení otevírají zámek automobilu a kradou jej, aniž by přímo zasahovali do vozidla. Co je to za zařízení, které se používá ke krádeži těchto aut?

Zloději se stali technicky zdatnými a začali pomocí tohoto zařízení zachytávat rádiovou frekvenci přívěsku, klonovat jej a poté pomocí nově vytvořeného duplicitního signálu otevřít dveře automobilů a odjet.

Moderní přívěsky na klíče do auta fungují pomocí elektromagnetických signálů. Pokud je klíč od auta v blízkosti automobilu, mezi vozidlem a přívěskem je rádiová frekvence.

Muž v kabátu poslal klíčenku k autu, aby odemkl dorrs

Když uživatel stiskne odemykací tlačítko na dálkovém ovládání automobilu, dveře se otevřou, protože vůz vidí signál. Jediným způsobem, jak lze tuto krádež zastavit, je použití RFID blokovacího vaku, nazývaného také Faradayův vak.

Co je taška Signad Killer Faraday?

Taška Signal Killer Faraday je navržena na základě Faradayovy klece.

Připojovací vedení na telekomunikačním koncipování optických sítí

Klec je vyrobena z vodičů, které neumožňují vstup žádného jiného elektrického signálu nebo vlnění. Tento princip se používá také při stavbě letadel; letadla jsou konstruována tak, aby při zásahu bleskem nemohla elektrická síla vniknout dovnitř letounu.

Takže ke všemu, co je uvnitř vaku, nelze přistupovat vnějšími elektrickými nebo magnetickými vlnami a naopak.

Jak fungují tašky Faraday?

Faradayovy tašky byly po věky používány armádou a policií k ochraně technologických důkazů, jako jsou telefony, notebooky, inteligentní hodinky nebo jiný hardware, který obsahuje důležitá digitální data.

Tato technologie je nyní využívána veřejností, protože krádeží dat a aut se značně zvyšuje.

Zabránění krádeži auta bez klíče pomocí tašky Faraday

Otázkou nyní je, jak můžete pomocí krádeže Faraday zabránit krádeži svého vozu?

S Brašna Billfodl Faraday, signály z klíčů od auta se zablokují, takže rádiová frekvence klíčů od auta nikdy nedosáhne zlodějova zařízení. To ušetří vaše auto před krádeží.

Jen si zvykněte odkládat klíče do tašky, jakmile vejdete do dveří. Pak se už nemusíte obávat, že vám uprostřed noci ukradnou auto.

Brašna Billfodl Faraday

Taška Faraday může být skvělým způsobem, jak přidat další ochranu vašim elektronickým zařízením.

Několik položek je za tak málo peněz stejně účinných jako taška Faraday a všichni bychom měli jednu používat.

Máte-li jakékoli dotazy, náš tým odborníků zde na Billfodl jsou zde, aby jim odpověděli!

Kapitola 4:

Hrozby, před kterými taška Faraday chrání, mohou být přirozeně se vyskytující nebo způsobené člověkem.

Před čím vás může Faraday taška chránit?

Příkladem přirozeně se vyskytující hrozby je sluneční bouře. Věřte tomu nebo ne, sluneční bouře, které vycházejí ze slunce, mohou zničit energetické sítě a elektroniku zde na Zemi. Jedna taková bouře je známá jako Carringtonova událost a došlo k ní v roce 1859. V té době lidstvo nemělo téměř takovou závislost na elektronice, jakou dnes děláme. V té době však telegrafní systémy v Evropě a Severní Americe přestaly fungovat, zařízení jiskřilo a dávalo operátorům šoky a dokonce zahájilo požáry.

Prostor pohled na jasný povrch slunce se slunečními erupcemi

Pokud by dnes došlo k takové sluneční bouři, značně by to poškodilo a narušilo elektroniku, jako jsou automobily, počítače a energetické sítě. Mohou být ovlivněny i menší položky, například běžná jednotka USB. Taková sluneční bouře nastala v roce 2012 podobné velikosti, ale nezasáhla Zemi (minula pouhých 9 dní).

V roce 1989 zasáhla Zemi další sluneční bouře a hlavní nápor si vzali Kanaďané, i když to nebylo stejné velikosti jako Carringtonská událost. Energetické sítě přesto přešly do režimu offline a asi 6 milionů Kanaďanů zůstalo bez elektřiny – některé hodiny a jiné dny.

Předpokládá se, že člověkem vytvořené hrozby budou ve formě jaderných bomb nebo bomb EMP. Jaderné výbuchy vysílají elektromagnetické rázové vlny, které by mohly vymazat elektroniku a energetické sítě stejně jako sluneční bouře. Umělá bomba, která vydává elektromagnetické rázové vlny, mohla být dokonce odpálena v určité vzdálenosti nad cílem, aby byla účinná. Toto téma bylo dokonce předneseno mezi prezidentskými kandidáty GOP během volebního závodu 2016.

Výbuch jaderné bomby nad městem

Faktem je, že navzdory možnému ohrožení elektroniky nejsou lidé a národy připraveni bránit technologii, na kterou se stále více spoléháme.

Co bych měl uložit do Faradayovy tašky?

Na tuto otázku neexistuje konečná odpověď.

Nakonec jde o jakoukoli položku, která může být vzdáleně hacknuta a kterou byste raději nebyli.

Seznam položek pro tašku Faraday

Následující seznam uvádí běžné položky, které lze uložit do tašky Faraday.

 • mobilní telefony
 • notebooky
 • Bitcoinové hardwarové peněženky
 • dálkové ovladače od auta
 • kreditní karty
 • pasy
 • chytré hodinky
 • tablety
 • budování přístupových karet

Cheshire Police ve Velké Británii doporučuje řidičům, aby si své ponechali klíče od auta v tašce Faraday zabránit zlodějům v jejich klonování. Všechno, co by museli udělat, je přiblížit se k vašim klíčům, aniž by je vůbec viděli, pokud nebyly chráněny v tašce Faraday blokující RFI.

Faraday tašky

USB a bitcoinové hardwarové peněženky se vejdou do menší tašky Faraday od Billfodlu. Pokud si chcete ponechat telefon nebo malý tablet, budete chtít získat ten větší.

Během své prezentace z prosince 2018 z konference 35C3 Josh Datko z peněženka. selhání tým prokázal, jak byl schopen posílat útoky na Trezor a účetní kniha hardwarové peněženky.

V případě útoků na dodavatelský řetězec, kdy je do vaší hardwarové peněženky umístěna další anténa RFID, je velmi snadné dálkově ovládat zařízení a odesílat mince na libovolné adresy.

Proto je určitě lepší držet hardwarovou peněženku ve Faradayově kleci, pokud si chcete být 100% jisti, že se nikdo nemůže pokusit vzdáleně hacknout vaše zařízení.

Hacker v bundě s kapucí s notebookem sedí u stolu

Pokud se na vás zaměřují vlády nebo komplikovaní hackeři, je velmi pravděpodobné, že se pokusí kompromitovat všechna vaše zařízení.

I když jste občanem, který dodržuje zákony, náš současný kapitalismus dohledu může najít výmluvy, aby byl tento typ přístupu na zadní vrátka zcela legitimní a možná povinný.

Zde je další argument ve prospěch Faradayových tašek: protože jsou malé, přenosné a snadno se maskují v každodenních věcech, jako jsou peněženky (nebo se dokonce skrývají v kufru nebo batohu), zaručují vám určitou věrohodnou popíratelnost.

Nikdo se nebude cítit podezřele, když ho uvidí, a je snazší ho maskovat jako běžné předměty.

A za pouhých 15 $ za a malý Faraday taška nebo 25 $ za velkou, cena, kterou zaplatíte za ochranu vašich cenných dat a věcí před útoky RFID, bluetooth a WiFi, je ve srovnání s komplikovanějšími nastaveními zabezpečení extrémně malá.

Billfodl's Faraday Bags

Náklady na nákup rolí z plastu a cínu za účelem vytvoření vlastní tašky Faraday jsou ještě menší, ale získání správného výsledku vyžaduje nějaký čas a experimentování.

A … nebude to zdaleka tak proveditelné.

Domácí materiály Faraday Bag

Co bych měl uložit do Faradayovy klece?

Faradayovy klece jsou pro velké předměty, které s sebou nenosíte.

Chrání vaše internetový router od hackerů mimo váš dům nebo zajištění, že se nikdo nepokouší vzdáleně zaútočit na váš stolní počítač, jsou jen dva z nejpopulárnějších případů použití.

Mějte na paměti, že vojenské organizace, které dodržují Normy bouře využívat Faradayovy klece k zabránění zachycení elektrických signálů a zvuků.

Faradayovy boxy jsou často zaměňovány s Faradayovými klecemi, ale rozdíly lze zmenšit v měřítku.

První jsou menší a používají se k bezpečnému dlouhodobému skladování elektronických zařízení, zatímco ty druhé se vztahují na větší povrchy, které jsou dočasně nebo trvale izolovány od vnějších rádiových frekvencí.

Další podrobnosti týkající se Faradayových klecí a jejich praktických případů použití najdete v dokumentu velké množství videí na YouTube v této věci. Nejen, že poskytují důkladné vysvětlení, ale někdy také obsahují kompletní průvodce DIY, který vám umožní postavit si vlastní Faradayovy klece.

Námitky proti vlastnictví Faradayovy tašky

Co to znamená pro bitcoiny? Proč je pro nás o to důležitější zvážit takové hrozby a přijmout vhodná opatření? A je to „vhodné opatření“ k získání tašky Faraday?

Běžné námitky proti vlastnictví Faradayovy tašky jsou, že není nutné, pokud ji máte mnemotechnická osiva (soukromé klíče) zálohované na vašem Billfodl a pravděpodobnost výbuchu EMP je dostatečně nízká, takže nechcete utrácet peníze.

Poměr rizik a výnosů z vlastnictví tašky Faraday je silně nakloněn ve prospěch získání nějaké. Pravděpodobnost rizika může být nízká (nebo nemusí být), ale náklady na tašku Faraday jsou také velmi nízké.

Podnikatel ruka zastavení padající dřevěné kostky nebo domino

Pro Bitcoinera prostě nemá smysl tvrdit, že svět by měl být podporován digitálním peněžním systémem, který umožňuje jednotlivcům být zcela suverénní nad svými penězi, a pak na druhé straně tvrdit, že jednotlivci, kteří tak činí, by měli být neopatrní dost na to, aby chránil vážená elektronická zařízení, což výrazně zvyšuje bezpečnost přístupu k uvedeným penězům.

Takže máte Billfodl již. To rozhodně má vyšší prioritu než vlastnit tašku Faraday, tašku EMP, tašku blokující RFI. A pokud naše elektronika poklesne kvůli nějaké formě katastrofy, bitcoinisté nebudou mít přístup ke svým fondům, pokud nebudou mít také přístup k fungující elektronice, kterou lze použít k interakci se sítí bitcoinů.

Produkt Billfodl v tašce Faraday

A v takovém případě, pokud by bitcoiner musel pro přístup k fondům používat nedůvěryhodný počítač, může být pouhé použití soukromých klíčů velmi riskantní snahou a mělo by se mu zabránit. Kdyby jen ten Bitcoiner uložil tablet nebo bitcoinovou hardwarovou peněženku ve Faradayově tašce, všechno by bylo v pořádku.

Kdy byste měli použít tašku Faraday

Nakonec se odpověď odvíjí od rozsahu vašich operací blokujících signál a vašich očekávání přenositelnosti.

Pokud chceš Chraňte svůj mobilní telefon nebo zařízení podporující Bluetooth od vnějších útoků a jste na cestách nebo na útěku, je prostě lepší si pořídit tašku Faraday.

Faradayova taška

Na druhou stranu, pokud chcete izolovat celou místnost nebo budovu od rádiových frekvencí, narušení Bluetooth a nežádoucích signálů WiFi, je mnohem lepší využít Faradayovy klece.

Dům pokrytý skleněnou kopulí realistická vektorová

Zajímavé je, že silné kovové odpadkové koše, do kterých vložíte plastové sáčky, mohou být vynikajícími Faradayovými klecemi pro váš mobilní telefon, tablet, hardware peněženka nebo notebook.

Nejsou však příliš přenosní a procházky s nimi určitě vzbudí podezření.

Proto, pokud jednoduše potřebujete izolovat malá zařízení, je pro bezpečnost provozu (op-sec) rozhodně lepší mít Faradayovu tašku v kapse, kufru nebo batohu.

Faradayova taška versus Faradayova klec

Na konci dne je rozdíl velmi jednoduchý: Faradayovy klece jsou určeny pro otevřené prostory, kde používáte zařízení, která nevyžadují žádnou mobilitu.

Mezi tato zařízení patří:

 • internetové směrovače
 • stolní počítače
 • robustní notebooky, které nikdy nenosíte
 • vaše radiostanice HAM, pokud se připravujete na SHTF

Zatímco tašky Faraday slouží k zajištění vašeho mobilní telefon, klíčenky od auta, a položky jako bitcoinové hardwarové peněženky na cestách.

Určitě můžete ve svém domě použít i tašku Faraday, pokud se chcete vyhnout vymalování stěn nebo vzbuzování podezření na svůj duševní rozum, kdykoli vás někdo navštíví.

Faraday Bags vs Mylar Bags

Mylar tašky jsou velmi populární řešení pro dlouhodobé skladování potravin.

Mylar tašky nejsou dobré faraday tašky

Skutečnost, že mají z vnitřní strany hliníkovou fólii, znamená, že vaše zelenina vydrží v chladničce čerstvá po delší dobu.

Pro srovnání jsou tašky Mylar tenčí než tašky Faraday – první mají tenkou a minimální hliníkovou fólii, zatímco druhá je vyrobena ze silné vrstvy, která střídá plast a hliník.

Určitě můžete naskládat více pytlů Mylar, abyste dosáhli podobných výsledků jako u pytlů Faraday.

A populární příspěvek Reddit zkoumal problém, jen aby zjistil, že jsou dva vaky Mylar nestačí k blokování rádiového signálu AM.

Rozdíl mezi Faradayovou klecí a Faradayovou taškou je většinou ve velikosti a přenositelnosti položky.

Faraday tašky jsou skvělé pro malé předměty, které se vejdou do kapsy, zatímco Faradayovy klece se více používají k ochraně stacionárních předmětů nebo celých místností vybavení.

Na trhu existuje několik možností pro tašky Faraday, ale myslíme si, že naše je sakra dobrá a přichází také za skvělou cenu.

Kapitola 5:

Taška Faraday je velmi jednoduchý produkt, ale mnoho lidí je stále zmateno, jak pracují a co dělají.

Balistický nylon 1050D

Nylon ikona

Naše tašky Faraday jsou vyrobeny z voděodolného balistického nylonu 1050D, známého svou intenzivní silou a odolností, protože vaše elektronika by měla být chráněna nejen před rádiovými frekvencemi.

Ověření okna

Ikona oka

Vidět je věřit, a proto naše velká taška Faraday sportuje okno náhledu zařízení, aby potvrdila odpojení signálu a životnost baterie u všech elektronických zařízení uvnitř. Nedůvěřuj. Ověřit.

Stínění zařízení 5. generace

Žádná ikona bezdrátového připojení

Blokuje WiFi (2.4 & 5GHz), bluetooth, mobilní signály (5G & 4G LTE +), GPS, RFID a rádiové signály s průměrným útlumem 60-80 dB nabízejí záruky stínění zařízení 5. generace.

Triple Layered, Dual Paired Seam

Párování ikona

Tři vrstvy vysoce stíněné látky na všech stranách jsou posety společně s dvojitou spárovanou konstrukcí švu, díky čemuž je taška odolná a připravená k práci v nepříznivých podmínkách.

Jednoduchý přístup

Ikona zaškrtnutí

Dvojitý uzávěr a zapínání na suchý zip znamená, že přístup k vaší elektronice je hračka. Naše tašky jsou navrženy tak, aby udržovaly rádiové frekvence mimo vás.

souhrn

 • Vojenská taška Faraday určená pro forenzní vyšetřovatele pro vymáhání práva, používaná také pro výkonné cestování, osobní bezpečnost, Ochrana EMP a CME
 • Štíty mobilní telefony, jednotky GPS, elektronické transpondéry pro výběr mýtného (jako E-ZPass), klíčenky nebo jiná zařízení podobné velikosti ze VŠECH bezdrátových signálů
 • Zabezpečení stínění zařízení 5. generace
 • Stínění EMI & RFI stínění
 • Tři vrstvy vysoce stíněné látky na všech stranách s dvojitou spárovanou konstrukcí švu
 • Blokuje WiFi (2.4 & 5 GHz), Bluetooth, mobilní signály (4G LTE +), GPS, RFID a rádiové signály s průměrným útlumem 60-80 dB
 • Uzavíratelná kapsa na zadní straně pro umístění informací o společnosti / agentuře
 • Voděodolné balistické nylonové vnější materiály
 • Dvojitá role a zapínání na suchý zip

Rozměry

Velká taška

Vnější rozměry: 9,75 “x 9,5” x,1 “

Vnitřní rozměry použití: 9,5 “x 5,5”

Malá taška

5 “x 3,25” x 0,25

Doprava zdarma

Ikona letadlo

Všechny americké objednávky a mezinárodní objednávky 120 $

Snadné vrácení

Obnovit ikonu

Žádné dotazy – pouze 125% záruka vrácení peněz

Zabezpečené platby

Ikona visacího zámku

Všechny platby kartou jsou zabezpečeny prostřednictvím plateb Shopify

Zákaznická podpora

Ikona visacího zámku

Získejte bezplatnou a rychlou e-mailovou / chatovou podporu s našimi interními krypto experty

Kupte si tašku od Billfodla Faraday

Kapitola 6:

Do Faraday tašky opravdu fungují?

Ano, oni dělají. Fungují jako štít před vnějšími vlivy. Jsou snadno přepravitelné, sbalitelné, lehké a nejsou příliš drahé.

Tašky Faraday blokují GPS?

Když umístíte zařízení GPS do tašky Faraday, nemůže přijímat ani vysílat potenciálně rušivé vysokofrekvenční signály.

Proč tašky Faraday přestávají fungovat?

Vysoce kvalitní taška Faraday by nikdy neměla přestat fungovat. Levnější tašky se však mohou opotřebovat, pokud se často otevírají a zavírají. To je místo, kde je důležité najít vysoce kvalitní tašku.

Je těžší ukrást bezklíčová auta?

Bezpečnostní experti tvrdí, že krádež auta bez klíčů trvá přibližně tři minuty a je téměř nemožné ji ukrást, když je klíčenka neaktivní nebo v režimu spánku.

Lze můj telefon sledovat, pokud jsou lokalizační služby vypnuté?

Historie polohy je funkce, která sleduje polohy, které jste navštívili, a všechny adresy, které zadáte. Pokud ji vypnete, vaše zařízení bude používat pouze GPS, aby zjistilo, kde jste. Jak již bylo řečeno, neexistuje způsob, jak si být jisti, že služby určování polohy a GPS již skutečně nebudou aktivní, pokud nepoužíváte tašku Faraday.

Jak poznám, že někdo sleduje můj telefon?

Pravdou je, že je velmi těžké zjistit, zda váš mobilní telefon sleduje sofistikovaný útočník. A… téměř jistě vás sleduje řada nainstalovaných aplikací. V případě pochybností je lepší předpokládat, že je váš telefon sledován.

Proč bych potřeboval tašku Faraday?

Pokud chcete na dálku chránit jakýkoli druh elektronického zařízení před neoprávněnou manipulací, musíte použít tašku Faraday. Faradayův vak funguje jako ochranný štít proti jakýmkoli příchozím a odchozím rádiovým signálům.

Tašky Faraday blokují WIFI?

Ano, oni dělají. Signály Wi-Fi nemohou proniknout do měděného pletiva uvnitř Faradayova vaku.

K čemu se používá taška Faraday?

Tašky Faraday se používají k zabezpečení vašeho mobilního telefonu, notebooků, klíčenek od auta a věcí, jako jsou bitcoinové hardwarové peněženky na cestách, kreditní karty, pasy, chytré hodinky, tablety a budování přístupových karet. Zabraňují dálkové manipulaci s těmito zařízeními od těch, kteří by jim ukradli data nebo se je pokusili z dálky vymazat nebo sledovat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me