FreeBitcoin.io – vyhrajte bitcoiny zdarma každou hodinu až do výše 300 $

bitcoiny zdarma

FreeBitcoin.io vyplácí vám bitcoiny každou hodinu zdarma. Účast nic nestojí a ve skutečnosti byste mohli tento bezplatný bitcoin vydělat několikrát za méně než hodinu a tento článek by vám vysvětlil, jak to všechno funguje.

Abyste mohli začít, musíte se zaregistrovat pomocí e-mailu a hesla, nejsou vyžadovány žádné další informace. Jakmile se zaregistrujete, jednoduše se přihlaste a začněte postupovat čísly. Obrazovka rolí by měla být taková:

FreeBitcoin.io

Když kliknete na roli, vygeneruje se výsledek mezi 0 a 10 000. Tento výsledek by určoval, kolik bitcoinů zdarma získáte. Pravděpodobným výsledkem je první, který vám vyprodukuje nejnižší množství bitcoinů.

Upozorňujeme, že hodnota bitcoinu je fixována na hodnoty dolaru uprostřed tabulky. Například pokud má hypoteticky bitcoin hodnotu 30 000 $, pak zásah 10 000 vygeneruje 0,01 BTC a pokud má bitcoin hodnotu 15 000 $, pak zásah 10 000 vygeneruje 0,02 BTC.

Rolls zdarma

Místo toho, abyste čekali 1 hodinu, než bude k dispozici váš další hod, můžete použít sekci Free Rolls. V zásadě v této části můžete navštívit krátké odkazy, které vám zobrazí některé reklamy, a vaším cílem je najít tlačítko „Další“ nebo „Pokračovat“ a pomocí něj přejít, dokud se nedostanete na konec. Jakmile to uděláte, hodiny okamžitě vyprší a vy byste mohli znovu hodit a získat další bitcoiny zdarma.

Vezměte prosím na vědomí, že se musíte zúčastnit volných rolí poté, co jste hodili – to, co volná role dělá, je v podstatě zabití hodin – vypršení platnosti.

Jakmile jste navštívili odkaz na bezplatný roll, pak znovu, získejte bitcoiny zdarma, pak můžete přejít na další odkaz zdarma roll a získat další bitcoiny zdarma stejným způsobem.

K dispozici jsou desítky odkazů, takže pokud je použijete všechny, můžete snadno získat spoustu satoshi za méně než 5–10 minut denně!

Upozorňujeme také, že odkazy na bezplatné turnaje jsou k dispozici jednou denně – takže jakmile je použijete, můžete počkat, až se zítra znovu několikrát po sobě otočí – nebo přejít na naše další weby, máme k dispozici více než 10 webů – například FreeEthereum.com a Free-Tron.com a více. Všechny tyto weby najdete ve spodní části stránky FreeBitcoin.io

50% provize za doporučení

Získali byste 50% z toho, co vaše doporučení vydělá na webu. Například pokud 100 přátel vydělá celkem 0,02 BTC, pak z toho získáte 0,01 BTC. Provize za doporučení jsou vypláceny okamžitě, není třeba čekat na jejich vyplacení.

Kromě toho používáme Twitter k retweetům některých jedinečných příspěvků těch, kteří volají ostatní, aby se pod nimi zaregistrovali. Jen nezapomeňte zahrnout @ kryptosfaucets ve vašich tweetech, abychom to mohli vidět.

Nejlepší způsob, jak šířit svůj vlastní odkaz, je na kanálech sociálních sítí, telegramových skupinách a dalších podobných skupinách lidí, kteří chtějí vydělat peníze zdarma. Těch 50% je docela lukrativních, protože mnoho jiných webů nabízí mnohem méně na oplátku za vaši tvrdou práci získávání doporučení, takže to využijte a získejte co nejvíce bitcoinů zdarma, jak můžete.

Promo kódy

Neustále, každý den, poskytujeme promo kódy na naše Kanál na Twitteru. Tyto promo kódy dělají to, co v zásadě dělají bezplatné turnaje – umožňují vám znovu házet, aniž byste museli čekat na vypršení platnosti hodin. Tyto promo kódy lze použít na všech webech, které spravujeme, a jak jsme již zmínili výše – máme k dispozici více než 10 webů, kde můžete vydělat nejen bitcoiny zdarma, ale také bezplatné zvlnění, bezplatné ethereum, bezplatný pomlčku, bezplatný tron ​​a více.

Náš kanál na Twitteru sledujte nejen pro propagační kódy, ale také pro mnoho dalších propagačních akcí a dárků poskytovaných nejen námi, ale i podobnými stránkami. Naším cílem je pomoci vám vydělat více, takže náš kanál je plný tipů a rad o tom.

Jiné stránky

FreeBitcoin.io není jediný web, který máme. Pokud se posunete dolů do dolní části stránky, uvidíte všechny ostatní weby, které spravujeme. Počátkem roku 2021 jsou k dispozici tyto webové stránky:

Bitcoin

Jak vidíte, máme stránky jako např FreeCardano.com, FreeNEM.com, FreeEthereum.com, FreeUSDCoin.com, a více. Všichni pracují na stejném konceptu, který byl vysvětlen v tomto článku.

Nezapomeňte navštívit blogujte na našem webu stejně jako naše Hazardní hry zdarma blog, který vám poskytne nástroje a další nápady, jak vydělat více kryptoměny zdarma také na jiných webech.

Jménem celého našeho týmu bychom vám chtěli popřát hodně štěstí s vašimi hody a hodně štěstí při výhře!

Doporučený obrázek: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map