Čistá hodnota Vitalika Buterina roste, když ETH dosáhne rekordních výšek

Čisté jmění Vitalik Buterin

Vitalik Buterin je název, který by měl být zmíněn v popisu odvětví kryptoměn. Je známý tím, že vede tým, který vytvořil Ethereum, druhou největší kryptoměnu podle tržní kapitalizace po bitcoinu. Nejen to, je to oblíbený altcoin a mnozí ho považují za alternativu k bitcoinu. Z tohoto důvodu nepřekvapuje, že nadšenci kryptoměn mají zájem o čisté jmění Vitalika Buterina.

Společnost Buterin’s Ethereum, která byla zahájena v roce 2013, se velmi rychle rozrostla a stala se platformou číslo jedna pro inteligentní smlouvy a dapps. I když to nesmírně přispělo k rozvoji vesmíru díky mnoha různým případům použití zkoumaným v síti Ethereum, vedlo to také k neúnosným transakčním poplatkům, zejména s příchodem DeFi. To vedlo k upgradu sítě na Ethereum 2.0 v roce 2020. Za chvíli si o tom povíme více.

Čistá hodnota společnosti Vitalik Buterin

forbes.com

Buterin nepochybně pomohl vyvinout kryptoměnu a blockchainový prostor s projektem Ethereum. Je také jedním z těch s nejvyšším čistým jměním ve vesmíru. V lednu Forbes hlášeno že se stal jedním z miliardářů vytvořených během poslední bitcoinové pumpy, která zvýšila cenu na více než 41 000 $. Stojí za zmínku, že Buterin se více zajímá o blockchainovou technologii jako o vědu než o investora. Zpráva Forbes říká, že čisté jmění Vitalika Buterina je v kryptoměnách zhruba 360 milionů dolarů.

Je to hlavně z jeho úkrytu ETH, což je údajně 330000 mincí. Mnozí by si mysleli, že pro spoluzakladatele Ethereum je to malé množství mincí, vzhledem k tomu, že Satoshi Nakamoto, tvůrce bitcoinů, si vzal milion z 21 milionů mincí pro sebe. Není pochyb o tom, že je to Buterinův zájem na vývoji technologie, která řídí projekt Ethereum 2.0.

Ethereum 2.0

cybavo.com

Prostor pro kryptoměny dlouho očekával spuštění Etherea 2.0. Toto je upgrade, který pomůže zlepšit škálovatelnost sítě Ethereum a její obecný výkon. K tomu dojde zejména snížením poplatků za transakce. Jedním z nejdůležitějších rysů projektu je však vytyčení ETH.

To je možné díky přechodu Etherea ze sítě Proof-of-Stake. Jinými slovy, o horníky už není potřeba. Nové mince nemusí být těženy, ale mohou být poskytnuty jako odměna těm, kteří vsadí své podíly na zabezpečení sítě.

Aspekt sázení získal mnoho souhlasu od uživatelů Etherea. První etapa spuštění Etherea 2.0 byla 1. prosince 2020. Od té doby do poloviny ledna 2021 bylo v síti vsazeno více než 3 miliardy USD. Pokud vsadí svůj ETH jako mnoho dalších držitelů aktiva, je možné, že čisté jmění Vitalika Buterina se v roce 2021 výrazně zvýší.

Ethereum dosahuje rekordních výšek

quoteinspector.com

Ethereum je od konce roku 2020 v čele tržního výkonu, stejně jako bitcoin. I když se mnozí domnívají, že ETH sleduje cenové trendy bitcoinu, mohou to být pokračující cenové kaskadérské kousky, které mohou být způsobeny nejen sledováním bitcoinu. Kryptoměny obecně získávají na hodnotě s rostoucí angažovaností v síti.

Vsazení miliard dolarů do ETH v síti je pravděpodobně hlavním faktorem, který ovlivňuje cenu i využívání DeFi a inteligentní smlouvy a infrastruktury dapps. Analytici několikrát zmínili nadhodnocení Etherea. To je způsobeno infrastrukturou, kterou lze v síti najít.

Kryptoměna se nyní obchoduje za 1 707,37 USD poté, co překonala historické maximum z roku 2017, jen něco málo přes 1 400 USD. Analytici očekávají, že Ethereum bude pokračovat ve své cestě nahoru a mohl zlomit $ 2,000 v roce 2021, což znamená, že čisté jmění Vitalika Buterina vzroste. Stejně jako u bitcoinů může být tento cenový nárůst podporován neustálým nákupem aktiva ve stupních šedi. Mimochodem, je to přední správce digitálních aktiv na světě. Jen minulý týden společnost Grayscale koupila Ethereum v hodnotě 76 milionů dolarů, zatímco v roce 2020 koupila polovinu všech nově vyražených ETH.

Existují však nově se objevující konkurenti, jedním z nich je Tron. Blockchain Tron vyšel z Ethereum v roce 2018 a byl kritizován za to, že má příliš mnoho funkcí Ethereum. Jak asi tušíte, šlo hlavně o inteligentní kontrakt a platformu dapp, stejně jako Ethereum. Vzhledem k tomu, že DeFi nadále kvete na Ethereu, společnost Tron zintenzivnila svou hru a zahrnovala na své platformě tokeny DeFi.

Zakladatel Tron se opakovaně chlubil, že Tron brzy předběhne Ethereum jako centrum pro DeFi a chytré smlouvy. Hlavním prodejním bodem společnosti Tron jsou nízké transakční poplatky, což je obrovská úleva od stále rostoucích poplatků za etherea. V tuto chvíli jsou na Tronu k dispozici WrappeBTC a WrappedETH, dva z nejpoužívanějších tokenů DeFi. To znamená, že je jen otázkou času, než se do Tronu přesune dobrý počet uživatelů Etherea. Stojí za zmínku, že TRX má nyní hodnotu přibližně 0,03722 $.

Závěr

Pokud se čisté jmění společnosti Vitalik Buterin v roce 2021 zvýší, musí Ethereum zintenzivnit svou hru a zejména pracovat na brzkém rozšíření sítě, jinak ji předběhnou konkurenti jako Tron. Úroveň zapojení sítě s uživateli hraje klíčovou roli při zlepšování hodnoty a tím i ceny kryptoměny, ale Ethereum může být na pokraji ztráty.

Jediným důvodem, proč se někteří uživatelé zatím drží etherea, může být to, že ještě není k dispozici vhodná náhrada. Tron se brzy může stát tou vhodnou volbou s mnohem vyšší škálovatelností a bude jen otázkou času, než Ethereum ztratí svůj význam. Je čas, aby aspekt zlepšování škálovatelnosti Etherea 2.0 vstoupil v plnou sílu, aby zachránil budoucnost ETH.

Doporučený obrázek: forklog.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map