Jak nakupovat bitcoiny a kryptoměnu

Kapitola 1:

Kapitola 2:

Když jdete nakupovat Bitcoin, budete si muset vybrat z několika platebních možností. Je velmi důležité být opatrný, protože každý má své vlastní výhody a nevýhody.

Věřte tomu nebo ne, některé možnosti jsou rychlejší a nákladově efektivnější než jiné. Limity se navíc mohou lišit v závislosti na platební metodě. Nakonec možná nenajdete všechny možnosti na jedné platformě.

Některé webové stránky vám mohou nabídnout platbu bankovním převodem, nikoli však v hotovosti a naopak.

Pojďme se podívat:

Bankovní převod

Ačkoli to není nejpohodlnější možnost, bankovní převody preferuje velký počet uživatelů, protože přicházejí s menšími omezeními.

Screenshot z coinmama.com Coinmama.com – Nakupujte bitcoiny pomocí bankovního účtu

Toto je nejlepší, pokud chcete koupit velké množství bitcoinů. Navíc patří také k nejdostupnějším možnostem, protože poplatky za bankovní převody jsou obvykle nižší než poplatky za kreditní karty. Výsledkem je skvělá cena.

Přichází však s určitými nevýhodami. Bankovní převody mohou být pomalé, zejména v některých částech světa. Získání povolení ve Velké Británii může trvat až týden. Kromě toho budete muset poskytnout také ověřovací dokumenty, které mohou proces dále zpomalit.

Screenshot z coinmama.com Coinmama.com – Rychlejší platby

Musíme také zmínit, že bankovní převody mohou být pro některé lidi drahé kvůli mezibankovním poplatkům a poplatkům za konverzi. Nezapomeňte se podívat na všechny tyto faktory. Většina velkých burz včetně Coinmama a Coinbase nabízet bankovní platby.

Debetní nebo kreditní karta

Screenshot z cex.io Cex.io – Nakupujte krypto debetní nebo kreditní kartou

Snadnost kreditních a debetních karet nepřekoná nic, protože vyžadují malé úsilí. Většina z nás je zvyklá kreditní karta platby, což je důvod, proč je to mezi kupujícími nejoblíbenější možnost, ale nemusí to být ta nejlepší.

Kreditní i debetní karty mohou být velmi drahé. Existují poplatky za služby a další poplatky. Chcete-li použít debetní nebo kreditní kartu, budete muset předložit dokumenty k ověření totožnosti.

Variabilní poplatky podle místa a způsobu platby Coinbase.com – Variabilní poplatky podle místa a způsobu platby

Z důvodu problémů s ověřením možná nebudete moci používat předplacené karty na všech webech. Pozitivní je, že některé oblíbené weby mají možnost uložit platební údaje, abyste nemuseli ručně zadávat číslo své kreditní nebo debetní karty, kdykoli potřebujete provést nákup. Buďte však opatrní, protože výměny nejsou vždy bezpečné a narušení dat jsou běžná.

Pozitivní je, že ve většině případů není dlouhá čekací doba. Bitcoiny se na váš účet přidají během několika minut od ověření. Nezapomeňte však, že existují omezení týkající se toho, kolik můžete utratit za použití karet – jak od vydávající instituce, tak od burzy, kde nakupujete.

Limity účtu pro nákup a prodej kryptoměny Coinmama.com Limity účtu

Téměř všechny hlavní platformy mají rádi CEX.io, Coinbase a Coinmama přijímají debetní a kreditní karty.

Hotovost

V minulosti nebylo možné použít hotovost k nákupu bitcoinů, ale nyní můžete jít s hotovostí a nakupovat mince pomocí jedné z následujících možností:

Bitcoinové bankomaty

Existuje více než 7700 Bitcoinové bankomaty rozšířila do celého světa – asi 74 procent z nich v Severní Americe.

Bitcoinové zlaté mince a papírové potvrzení

Žádná jiná možnost nedokáže dosáhnout rychlosti bitcoinového bankomatu. Proces je jednoduchý. Najděte si svého blízkého, zkopírujte adresu peněženky, navštivte bankomat, zadejte hotovost, poskytněte požadované podrobnosti, dokončete proces a máte hotovo.

Vzhledem k tomu, že v USA existují tisíce bankomatů, nebudete mít velký problém s nalezením poblíž. Použijte tento vyhledávač bitcoinových bankomatů a najděte poblíž.

Screenshot z coinatmfinder.com Coinatmfinder.com – Najděte bitcoinový bankomat

Pracují nepřetržitě a většina z nich je strategicky umístěná, blíže k oblíbeným obchodům, jako je Walmart. Někteří však mohou mít omezení počtu mincí, které si lze koupit.

Setkání

To může být překvapením – koneckonců, bitcoiny jsou digitální – ale kryptoměnu si můžete koupit setkáním s druhou osobou.

Webové stránky jako Paxful propojit kupující a prodávající a umožnit jim setkat se tváří v tvář k dokončení transakcí.

Screenshot z paxful.com Paxful.com – Domovská stránka Paxful

I když se jedná o jednu z nejrychlejších možností, nemusí to být nejbezpečnější nebo nejpohodlnější, protože budete muset cestovat za druhou osobou, což je riskantní i časově náročné.

Tato možnost je dobrá, protože byste mohli být schopni vyjednat cenu, když někoho potkáte; ve většině případů však musí být cena dohodnuta předem. Navíc máte šanci navázat profesionální vztah a v budoucnu uskutečnit více transakcí.

Screenshot z paxful.com Paxful.com – Peer program společnosti Paxful

Kromě toho nevyžaduje výměnu identifikačních údajů; Možná však budete muset poskytnout informace platformě, kterou jste použili k nákupu mincí.

A konečně, tato možnost je docela rychlá. Peníze dostanete hned po provedení platby

LocalBitcoins

LocalBitcoins je platforma P2P, která překlenuje propast mezi kupujícími a prodejci a umožňuje jim nakupovat bitcoiny. Vzrušující částí této možnosti je, že nabízí celou řadu místních možností a vyhovuje lidem po celém světě.

Vytvořte si účet a systém automaticky vybere vaši polohu a zobrazí vám prodejce v okolí. Každý prodejce uvádí konkrétní částku, která může být obchodovatelná. K projednání podmínek můžete použít vestavěného posla.

Dostupné platební možnosti zahrnují bankovní převody, PayPal a některé místní platební možnosti. Můžete si vybrat metodu, která je nejrychlejší a nejdostupnější.

Screenshot stránky localbitcoins.com Localbitcoins.com – Nakupujte a prodávejte bitcoiny všude

LocalBitcoins je mezi uživateli oblíbený, protože je bezpečný a obvykle rychlý. Vzhledem k tomu, že bankovní převody jsou místní, nejsou účtovány žádné vysoké poplatky ani poplatky za směnu. Navíc ani čekací lhůty nejsou dlouhé.

I když částka obvykle není obrovská, může se ukázat jako velká, pokud obchodujete s obrovskými částkami. Pozitivní je, že můžete najít bitcoiny za nižší cenu, protože mnoho místních prodejců spěchá s prodejem.

Nakonec budete muset nechat svůj účet ověřit, abyste mohli nakupovat a prodávat bitcoiny na platformě. Každý prodejce má specifické požadavky týkající se minimálního nebo maximálního množství bitcoinů, které lze koupit nebo prodat.

Screenshot stránky localbitcoins.com Localbitcoins.com – Bitcoinová peněženka

LocalBitcoins má vlastní peněženku, což usnadňuje práci. Tento proces obvykle trvá 2 hodiny, ale může to být nesnesitelný, protože peníze neobdržíte, dokud prodejce transakci neschválí, což může trvat docela dlouho, protože prodejce nemusí být neustále před obrazovkou počítače..

Budete muset podat spor s platformou. Řešení sporů obvykle trvá až 48 hodin. Pokud budete postupovat správně, budete v bezpečí.

Paypal

Screenshot z paypal.com Paypal.com – Domovská stránka Paypalu

PayPal je jedním z největších a nejspolehlivějších platebních systémů, ale PayPal nenajdete na žádné velké burze, protože podmínky společnosti neumožňují obchodníkům prodávat bitcoiny nebo jiné digitální mince.

Rovněž nemůžete přímo používat PayPal nakupuje bitcoiny. Budete si muset koupit další digitální zboží pomocí služby PayPal a převést je na bitcoiny. Další možností je použít platformy P2P a najít prodejce, který přijímá platby PayPal.

Žádné ověření

Většina burz a P2P platforem bude vyžadovat ověření, zejména pokud si přejete koupit velké množství mincí.

Analýza bitcoinů bankomatu

Pokud si však nechcete projít potížemi s ověřováním své identity, můžete si vybrat bitcoinové bankomaty nebo osobní hotovostní směnárny. Chápeme, jak důležité je pro vás chránit vaši identitu kvůli riziku krádeže identity.

Pro všechny tyto účely raději používejte bankomaty nebo platformy peer2peer.

Kapitola 3:

Při výběru burzy pro nákup bitcoinů online je třeba vzít v úvahu několik faktorů:

Limity

Většina burz má limity, kolik může uživatel nakoupit nebo prodat během 24 hodin. Tato omezení jsou obvykle pro neověřené nebo nové uživatele.

Coinsbit, například zakazuje novým uživatelům výběry. Základní účty mají limit pro výběr 500 $ a pokročilé účty mají limit 24 000 $ za 24 hodin.

Screenshot z coinbit.io Coinsbit.io – Časový plán poplatků

V některých případech mohou existovat také roční limity. Doporučujeme vám nechat si účet ověřit, abyste se těchto omezení zbavili.

Poplatky

Musíte si být jisti, kolik stojí nákup kryptoměny na burzách.

Zaprvé, všechny burzy se mohou připojit zdarma. Nebudou vám účtovány žádné poplatky, pokud neprovedete transakci za jakýmkoli účelem (vklady, nákup nebo prodej).

Obchodní pozadí s ilustrací grafu transparentní modré svíčky stoupající nahoru

Sazebníky poplatků jsou navrženy tak, aby motivovaly k častému obchodování ve velkých částkách.

Většina burz vybízí kupující k obchodování pomocí mincí a některé dokonce nepodporují fiat měny. Možná si budete moci ušetřit peníze, pokud si bitcoiny zakoupíte pomocí jiných kryptoměn.

SROVNÁNÍ

Logo Etoro

Etoro

 • Začněte rychle obchodovat; vysoké limity
 • Snadný způsob, jak pro nováčky získat bitcoiny
 • Váš kapitál je ohrožen

KUP NYNÍ

Nepropagujeme, nepodporujeme ani nevyděláváme provize z obchodování s cennými papíry jakéhokoli druhu, včetně CFD, avšak eToro vyžaduje, abychom vám poskytli následující odmítnutí odpovědnosti: CFD jsou složité nástroje a přicházejí s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz kvůli využít. 62% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Logo řeky

Řeka

 • Bitcoinová burza se sídlem v USA
 • Velmi vysoké limity pro nákup a prodej
 • Čisté a profesionální rozhraní

KUP NYNÍ Logo Kraken

Kraken

 • Skvělá likvidita a nízké poplatky
 • Podporuje většinu zemí
 • Důvěryhodná výměna, zahájená v roce 2011

KUP NYNÍ Logo společnosti Binance

Binance

 • Největší výměna na Zemi
 • Snadné použití
 • Nízké poplatky

KUP NYNÍ

Kromě toho budete možná muset zaplatit různé poplatky, včetně poplatků za výběr, poplatků za obchodování, poplatků za vklad a poplatků za údržbu.

Poplatek za obchodování je obvykle 0,2 procenta, ale některé burzy si mohou účtovat více.

Screenshot bitforex.com Bitforex.com – Poplatky

Poplatky za výběr a vklad se pohybují v rozmezí 0,3 až 0,6 procenta, nicméně některé burzy mají rádi BitForex mít vklady zdarma. A konečně mohou být účtovány poplatky za použití konkrétního vkladu nebo platební metody.

Rychlost

Vzhledem k tomu, že většina z nás spěchá – zejména proto, že ceny bitcoinů se rychle mění – je zcela pochopitelné, proč by člověk chtěl zvolit burzu, která je rychlá.

Pokud jde o rychlost, musíte myslet na několik věcí. Nejprve se podívejte na to, jak dlouho trvá schválení účtů týmem. Většina výměn trvá přibližně 48 hodin po odeslání požadovaných dokumentů, ale některé mohou být pomalejší.

Screenshot stránky s registrací luno.com Luno.com – Zaregistrujte se na stránce

Dále se podívejte, jak dlouho trvá schválení transakcí. To obvykle závisí na faktorech, včetně velikosti transakce, vaší polohy a platební metody.

Screenshot z webu etoro.com pay with paypal eToro.com – Financujte svůj účet

Některé metody, například kreditní karty, jsou okamžité, zatímco některé metody, jako jsou bankovní převody, mohou trvat až týden.

Nakonec zkontrolujte zákaznickou podporu. Vyberte si burzu, která staví zákazníky na první místo, takže nemusíte čekat dny, než dostanete odpověď na svůj dotaz.

Screenshot z river.com River.com – Stránka podpory

Směnný kurz

Cena sledování obrázku v neonovém stylu

Jakkoli to může znít divně, neexistuje žádná oficiální cena bitcoinu, a proto se cena může mírně lišit od směny k směně na základě ceny měny, se kterou chcete obchodovat.

Důvěryhodnost

Ujistěte se, že používáte burzu, která je spolehlivá. Podvody jsou běžné a je vaší povinností být v bezpečí.

platební metody

Screenshot z binance.com Binance.com – Možnosti nákupu a prodeje kryptoměny

Pokud se chcete držet konkrétní platební metody, jako je bankovní převod, podívejte se na burzu, která to podporuje. Doporučujeme vám však jít na burzu, která nabízí více platebních metod, takže můžete snadno přepínat mezi dvěma nebo více možnostmi.

Zaškrtněte tuto funkci, abyste se o nic nemuseli starat.

Soukromí a bezpečnost

Ve skutečnosti nemůžete použít výměnu a očekávat soukromí, protože všechny vyžadují ověření. Některé burzy vám nedají možnost koupit nebo prodat jakékoli množství bitcoinů, pokud neověříte svou totožnost a místo.

Screenshot z gemini.com Gemini.com – Stránka zabezpečení společnosti Gemini

Skutečnou otázkou je bezpečnost. Vždy existuje nebezpečí, že se vaše soukromá data dostanou do nebezpečných rukou. Mnoho velkých i malých burz bylo v minulosti hacknuto.

Screenshot z coinbase.com Coinbase.com – Peněženka

Například o Coinbase je známo, že je zabezpečený a pojištěný. Udržuje pouze 2 procenta prostředků svých zákazníků online. Kraken a Binance jsou další dvě jména, o nichž je známo, že jsou zabezpečená.

Poloha a obsluhované oblasti

Nejprve nezapomeňte, že ne všechny burzy podporují všechny země. Navíc některé burzy, které nabízejí své služby v USA, nemusí podporovat všechny státy USA. Binance, například nefunguje v 10 státech USA.

Screenshot části stránky binance.us Binance.us – Státy, které Binance.US aktuálně nepodporuje

Je důležité, abyste si vybrali burzu, která nabízí služby ve vašem registrovaném místě. Do hry vstupují dva faktory – místo, kde se fyzicky nacházíte, a místo, kde žijete.

Možná budete muset předložit nějaké dokumenty k ověření vaší identity a polohy. Tento proces může trvat několik dní, ale dá vám právo obchodovat s bitcoiny, i když jste v zemi, kde burza nenabízí služby.

SROVNÁNÍ

Logo Etoro

Etoro

 • Začněte rychle obchodovat; vysoké limity
 • Snadný způsob, jak pro nováčky získat bitcoiny
 • Váš kapitál je ohrožen

KUP NYNÍ

Nepropagujeme, nepodporujeme ani nevyděláváme provize z obchodování s cennými papíry jakéhokoli druhu, včetně CFD, avšak eToro vyžaduje, abychom vám poskytli následující odmítnutí odpovědnosti: CFD jsou složité nástroje a přicházejí s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz kvůli využít. 62% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Logo řeky

Řeka

 • Bitcoinová burza se sídlem v USA
 • Velmi vysoké limity pro nákup a prodej
 • Čisté a profesionální rozhraní

KUP NYNÍ Logo Kraken

Kraken

 • Skvělá likvidita a nízké poplatky
 • Podporuje většinu zemí
 • Důvěryhodná výměna, zahájená v roce 2011

KUP NYNÍ Logo společnosti Binance

Binance

 • Největší výměna na Zemi
 • Snadné použití
 • Nízké poplatky

KUP NYNÍ

Kapitola 4:

Úvod do peněženek

Některé burzy před nákupem bitcoinů vyžadují, abyste měli vlastní peněženku.

Pokud vyhledáte výraz Google, narazíte na tuto definici:

„Digitální peněženka nazývaná také„ e-peněženka “je elektronické zařízení, softwarový program nebo online služba, která umožňuje jedné straně provádět elektronické transakce s jinou stranou směňující digitální měnové jednotky pro zboží a služby.“

SROVNÁNÍ

Ledger Nano X

Ledger Nano X

 • OBRAZOVKA:
 • ZPRÁVA: 2019
 • CENA: 119 $
 • BLUETOOTH:

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Ledger Nano S

Ledger Nano S

 • OBRAZOVKA:
 • ZPRÁVA: 2016
 • CENA: 59 $

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Trezor Model T

Trezor Model T

 • OBRAZOVKA:
 • ZPRÁVA: 2018
 • CENA: 159 $
 • DOTYKOVÁ OBRAZOVKA:

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Trezor One

Trezor One

 • OBRAZOVKA:
 • ZPRÁVA: 2013
 • CENA: 59 $

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

Každá peněženka má adresu, která se používá k nákupu a prodeji mincí.

Proč byste měli mít své mince ve své vlastní peněžence

Výměna peněženky slouží pouze k obchodování a skutečnému vlastníkovi nedávají úplné vlastnictví aktiva.

Digitální peněženka. ikona peněženky se symboly měny. pozadí se znaky měny

Digitální peněženky jsou naopak bezpečnější. Zahrnují použití veřejných a soukromých klíčů pro transakce. Navíc s peněženkou budete moci přijímat coiny od kohokoli, včetně jednotlivých prodejců a burz.

Tyto výhody nemusí být vždy k dispozici, pokud jde o výměnu peněženek.

Žhavé peněženky vs studené peněženky

Hardwarová peněženka vs studená peněženka

Technicky vzato jsou oba zvyklí ukládat krypto ale nejsou stejné. Studené peněženky jsou offline, zatímco horké peněženky jsou online nebo připojeni k internetu.

Studené peněženky nabízejí větší bezpečnost, ale budete muset dělat kompromisy ohledně snadnosti. Na druhou stranu, horké peněženky nabízejí snadný přístup, ale menší bezpečnost.

Žhavé peněženky nemusí být nutně nebezpečné, jsou jen riskantní. Na druhé straně studené peněženky nejsou stoprocentně odolné proti hackerům. Můžete si vybrat ze dvou typů – papírové peněženky a hardwarové peněženky.

Papírové peněženky jsou riskantní, je to jen tisk vašeho soukromého klíče a veřejné adresy na kousek papíru. Ztráta papíru znamená ztrátu přístupu k vašemu účtu.

Hardwarové peněženky jsou k dispozici pod různými názvy, například Ledger Nano S. Vyžadují hesla pro přístup k fondům a jsou bezpečnější.

Přenos z burzy do peněženky

Je možné převést prostředky z burzy do peněženky a naopak.

K provedení převodu budete potřebovat adresu peněženky a přístup k burze.

Částka peněz, kterou chcete převést, musí být nižší než váš zůstatek. Navíc zvažte, zda existují omezení, kolik peněz můžete za den převést.

Budete muset zaplatit transakční poplatek, který se liší od směny k výměně. Transakce jsou obvykle rychlé a budou provedeny během několika sekund.

Udržujte své mince v bezpečí v peněžence

Zde je několik věcí, které můžete udělat, abyste své mince udrželi v bezpečí v peněžence:

 • Vyberte si spolehlivou peněženku; hardwarové peněženky jsou považovány za spolehlivější. Můžete si vybrat z různých jmen jako účetní kniha a Trezor.

Hardwarová peněženka Legder a trezor

 • Zvažte ponechání svého soukromého klíče offline, aby k němu hackeři nemohli dosáhnout.
 • Nikdy nepoužívejte nezabezpečené připojení k internetu a vyhněte se přihlašování do peněženky, když jste na veřejnosti.
 • Nainstalujte si do zařízení spolehlivý antivirový program, abyste snížili riziko spywaru a dalších podobných programů.
 • Nedělejte chybu při otevírání nespolehlivých odkazů, abyste snížili riziko phishingové útoky.
 • Používejte hesla, která je těžké uhodnout. Nepoužívejte tradiční hesla, jako je vaše datum narození, jméno domácího mazlíčka atd.

Úspěšně zabezpečený účet Coinberry s dvoufaktorovým ověřováním Coinberry – Centrum nápovědy Coinberry – 2FA

 • Nikdy s nikým nesdílejte svůj soukromý klíč.
 • Pokud pravidelně používáte bitcoiny, zvažte použití dvou peněženek – jedné pro účely úložiště a druhé pro každodenní transakce.
 • Před odesláním nebo převodem finančních prostředků zkontrolujte adresu peněženky.
 • Zvažte zálohování své digitální peněženky, abyste k ní měli přístup v případě ztráty zařízení.

SROVNÁNÍ

Ledger Nano X

Ledger Nano X

 • OBRAZOVKA:
 • ZPRÁVA: 2019
 • CENA: 119 $
 • BLUETOOTH:

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Ledger Nano S

Ledger Nano S

 • OBRAZOVKA:
 • ZPRÁVA: 2016
 • CENA: 59 $

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Trezor Model T

Trezor Model T

 • OBRAZOVKA:
 • ZPRÁVA: 2018
 • CENA: 159 $
 • DOTYKOVÁ OBRAZOVKA:

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Trezor One

Trezor One

 • OBRAZOVKA:
 • ZPRÁVA: 2013
 • CENA: 59 $

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

Kapitola 5:

Jak již bylo zmíněno dříve, podvody jsou docela běžné. Musíte podniknout kroky k ochraně svých peněz.

Zde jsou některé z nejznámějších podvodů v historii digitálních mincí s několika tipy, jak chránit své investice:

BitConnect

To je jeden z nejpopulárnějších výstupních podvodů. BitConnect náhle oznámil rozhodnutí ukončit své směnárenské a úvěrové služby po vstupu na trh s ICO v roce 2016.

Zlaté bitcoiny klesají na černém pozadí

BitConnect slíbil, že nabídne až 40 procentní výnosy. Mince získala nesmírnou pozornost a pohybovala se kolem 400 USD s tržním stropem přesahujícím 2,6 miliardy USD. Obdržela však kritiku a mnozí jej označili za „Ponziho schéma“. Brzy přilákalo úřady a obdrželo několik dopisů o zastavení činnosti. Hodnota mince za okamžik klesla na 1 $ a způsobila investorům obrovské ztráty.

Plustoken

Říká se, že má hodnotu 6 miliard dolarů Ponziho schéma vedlo k zatčení více než 100 lidí v Číně.

Podvodné upozornění

Tento program přilákal více než 2 miliony investorů a promotéři měli najednou dost peněz na ovlivnění ceny bitcoinů a jiných měn.

Schéma představovalo krypto peněženku a vyzvalo uživatele k investování Žetony „PLUS“ pomocí ETH nebo BTC. Žetony nabídly vysoké výnosy s maximální cenou 350 $ za minci.

Altcoiny

Koncept blockchainu

Altcoiny odkazovat na jiné digitální mince než bitcoiny. Na trhu jich najdete stovky a většina ano okamžitě zmizí – poté, co ukradl vaše těžce vydělané peníze.

Kapitola 6:

Zde jsou některé z nejčastěji kladených otázek ohledně nákupu bitcoinů online:

Kolik bitcoinů najednou mohu koupit?

Závisí na výměně a omezení vašeho účtu. Většina burz omezuje transakce, pokud máte neověřený účet.

Jsou bitcoinové burzy pojištěny?

Bitcoinové účty a burzy nejsou pojištěny žádným federálním ani vládním programem. V roce 2019 oznámila společnost SFOX plány poskytnout investorům bitcoinů Pojištění FDIC, ale v omezeném množství. Binance také zajišťuje část svých finančních prostředků.

Jak často se ceny bitcoinů mění?

Ceny se mění každých 30 dní a liší se od směny k výměně.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map