Nákup bitcoinů přes PayPal není tak složitý, jak by se mohlo zdát. Bitcoin si nemůžete koupit přímo z Paypalu (zatím), ale můžete si koupit bitcoiny pomocí paypalu na některých docela dobrých burzách. Nejprve se ujistěte, že máte účet PayPal. Jakmile nastavíte, můžete zvolit platformu.

Kapitola 1:

Etoro

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Screenshot z domovské stránky etoro.com Domovská stránka eToro

EToro, vytvořené v roce 2007, je kryptoměnová platforma pro více aktiv, která umožňuje investice do kryptoměn a akcií. Je to hlavní tržiště pro ty, kteří chtějí nakupovat a prodávat produkty, ať už jsou to akcie, komodity jako plyn a ropa, nebo měna reálného světa. Od svého vzniku mění způsob, jakým se lidé dívají na správu peněz, a otevírá finanční trhy komukoli, bez ohledu na pozadí nebo příjem.

Mimochodem, eToro je také jedním z nejjednodušších způsobů, jak můžete koupit bitcoiny přes PayPal. Ať už upřednostňujete bankovní převod, bankovní převod nebo PayPal a jeho konkurenty, můžete jej vložit na svůj účet online. Dále můžete také kdykoli vybírat finanční prostředky ze svého účtu.

Podle našeho názoru je eToro platformou, kterou můžete použít, pokud chcete investovat své bitcoiny, abyste z toho měli zisk. Stejně tak je to skvělé pro ty, kteří možná bitcoiny nepotřebují, ale výměna, která je nakonec přivede na trh.

Zatímco eToro je skvělé pro platby za věci v bitcoinech, je nejlepší neobchodovat s CFD na platformě, zvláště pokud nevíte, co děláte. S tak vysokým rizikem ztráty peněz je nejlepší držet se jeho výměnných schopností.

PROFESIONÁLOVÉ

 • Skvělá pověst
 • Super snadné použití
 • Vysoce bezpečné
 • Okamžité vklady a výběry
 • Uživatelsky přívětivý
 • Nízké poplatky

NEVÝHODY

 • CFD obchodní aktiva mohou být nebezpečná, pokud jim nerozumíte

Nákup bitcoinů přes PayPal na eToro

 1. Zaregistrujte se / přihlaste se ke stávajícímu účtu na eToro
 2. Vybrat Bitcoin / BTC z rozevírací nabídky nebo použijte vyhledávací lištu
 3. Klepněte na Obchod
 4. Vybrat Obchod (aktuální tržní ceny, rychlejší) nebo Objednat (počkejte na ideální ceny, pomaleji)
 5. Vstup kolik chcete vyměnit do bitcoinu nebo kolik chcete koupit
 6. Klepněte na Otevřený obchod

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

Paxful

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Screenshot z domovské stránky paxful.com Domovská stránka Paxful

Paxful je osobní trh, který podporuje více než 300 platebních metod. Od bankovních převodů až po dárkové karty a další. Jedním z nákladově nejefektivnějších způsobů nákupu bitcoinů je vše, co potřebujete, abyste mohli začít, je ověřený účet PayPal. Pokud jde o používání PayPalu, většina prodejců chce vědět, komu prodávají, je legitimní osoba. Jakmile jste ověřeni, obchodování je jednoduché, snadné a nezabere vám to vůbec čas.

PROFESIONÁLOVÉ

 • Vysoce bezpečné
 • Široká škála možných platebních metod
 • Rozmanitost prodejců
 • Systém úschovy
 • Nízké poplatky

NEVÝHODY

 • Riziko podvodů

Nákup bitcoinů přes PayPal na Paxful

 1. Přejít na Paxful
 2. Zadejte částku chcete zaplatit
 3. Udeřil Vyhledávání
 4. Recenze prodejců – vaše bitcoiny budou v úschově, dokud to neuděláte
 5. Jakmile obdržíte bitcoin, vyberte jej do bitcoinové peněženky pro úschovu – do toho se pustíme později

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

LocalBitcoins

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Screenshot z domovské stránky localbitcoins.com Domovská stránka LocalBitcoins

Podobně jako Paxful, LocalBitcoins je burza P2P, která umožňuje lidem z více než 200 zemí obchodovat s nimi. Před fintech křivkou byly LocalBitcoins vytvořeny ve Finsku v roce 2012. Od té doby se z něj stal neuvěřitelně důvěryhodný prostředek nákupu bitcoinů a přijímá více než 20 různých platebních metod.

Prodejci LocalBitcoin nastavují své vlastní ceny ve své místní měně. Na platformě je také mnoho, což znamená, že konkurence je vysoká a ceny by mohly fungovat ve váš prospěch. Jakmile najdete prodejce, který přijímá PayPal, jste připraveni zahájit proces, který trvá maximálně 10 minut.

Stejně jako u Paxful se bitcoiny zablokují v úschově, dokud kupující nepřijme platbu. Tímto způsobem jsou obě strany chráněny před ztrátou své strany obchodu. Můžete také obchodovat anonymně na platformě, což ostatní nenabízejí. Někteří prodejci vás proto mohou pro jistotu požádat o ověření ID.

PROFESIONÁLOVÉ

 • Snadné přihlášení
 • Jednoduché použití
 • Spousta prodejců
 • Konkurenční směnné kurzy
 • Úschova

NEVÝHODY

 • Vyšší poplatky pro Paypal – to
 • Kvůli poplatkům PayPal
 • Může chvíli trvat, než najdete svého ideálního prodejce

Nákup bitcoinů přes PayPal na LocalBitcoins

 1. Přejít na LocalBitcoins
 2. Vybrat kolik bitcoinů ty chceš
 3. Vybrat Místní měna
 4. Vybrat PayPal
 5. Udeřil Vyhledávání
 6. Recenze prodejců – zjistit, jak jsou důvěryhodní, jaké platby přijímají a zda jsou za ně poplatky
 7. Jakmile si vyberete, klikněte na Koupit
 8. Zašlete žádost o obchod

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

xcoiny

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Screenshot z domovské stránky xcoins.io Domovská stránka xCoins

xCoins funguje mnohem odlišně od ostatních platforem, které jsme vybrali. Platforma pro půjčování peer-to-peer se točí kolem lidí, kteří půjčují bitcoiny, místo aby je prodávali. Nákupy jsou tedy pouze na dobu určitou a vy budete muset bitcoiny splatit jednorázově, v časovém rámci, který projednáte vy a věřitel.

Protože xCoins spojuje věřitele s kupujícími, je každá půjčka zabezpečená, a proto jsou do kauce zahrnuty poplatky, které zajišťují, že nedojde ke špinavému jednání. Poplatky zahrnují poplatek věřitele, který je 10% z vašeho vkladu; vznik půjčky, což je 3,5% z toho, a poplatky za zpracování PayPal ve výši 2,9% vkladu plus 0,30 $. Je zřejmé, že půjčování není pro každého, ale pokud to dokážete a dáváte přednost, může to být skvělý způsob, jak získat bitcoiny bez investic.

PROFESIONÁLOVÉ

 • Snadné použití
 • Jednoduchý
 • Rychlé zpracování

NEVÝHODY

 • Vysoké poplatky a spousta z nich
 • Transakční limity

Nákup bitcoinů přes PayPal na xCoins

 1. Registrovat se Přihlásit se na xcoiny
 2. Vstup kolik bitcoinů ty chceš
 3. Udělat Způsob platby
 4. Dostávat bitcoin

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

Kapitola 2:

Každý, kdo v průběhu let používal PayPal, ví, že má své klady a zápory. Ať už jste jej použili na eBay nebo jako platební prostředek, má tolik dobrých bodů, kolik není.

Pros PayPal

Pros slovo napsané s dřevěnými čtverečky

 • Je to globální trh: S PayPalem jej můžete používat v jakékoli měně od USD do INR. Bez ohledu na to, kde na světě žijete, můžete něco koupit nebo prodat někomu jinému na úplně jiném místě. Ačkoli má poplatky za směnné kurzy, nejsou příliš špatné.
 • Je to snadné: Téměř každý ví, jak používat PayPal, bez ohledu na věk. Je to stejně snadné jako dát někomu své jméno nebo odkaz na PayPal a máte hotovo.
 • Abyste někomu platili přes PayPal, nepotřebujete účet PayPal: Místo toho můžete platit debetní nebo kreditní kartou.
 • Mnoho obchodů a společností používá PayPal: Ať už je to Papa John nebo Uber, PayPal můžete použít k online nákupu téměř čehokoli. Totéž zatím nelze říci o jejích konkurentech.

Nevýhody PayPal

Nevýhody slovo napsané s dřevěnými čtverečky

 • Poplatky jsou astronomické: Kromě poplatků za směnu se poplatky PayPal mohou vyšplhat neuvěřitelně vysoko. Například pokud jste jako firma zaplatili vysokou částku, ztratíte velkou část této částky na poplatcích. Existují transakční poplatky za odesílání nebo přijímání obchodních plateb, poplatky za zpětné zúčtování a poplatky za mezinárodní platby.
 • Někdy nespolehlivé: Zatímco PayPal má tendenci pracovat stejně pravidelně jako hodinky, každou chvíli můžete být překvapeni platbou, která je zaseknutá ve zpracování. Pokud čekáte, až se tyto peníze objeví na vašem účtu, jsou to špatné zprávy, dokud se nevymažou.
 • Ne každá měna je účtována: Lze použít 25 měn, na světě je 180.

Kapitola 3:

Jak nakoupím bitcoiny přes PayPal?

I když to může být frustrující, je za tím pádné zdůvodnění. Jedním z největších tahů PayPalu je ochrana kupujících. Díky tomu je kupující chráněn, pokud nedostane to, za co zaplatil. Pokud jde o bitcoiny, transakce nelze zvrátit. Výsledkem je, že jejich politiky se nakonec střetnou. Protože neexistuje způsob, jak prokázat, že kupující neobdržel kryptoměnu, kterou koupil, PayPal je nemůže chránit.

Ilustrace ochrany kupujícího

Jak již bylo řečeno, existují způsoby, jak to rozvrátit pomocí platforem, které přijímají – nebo by mohly – platby PayPal. Spousta lidí už roky nakupuje bitcoiny prostřednictvím PayPalu díky sítím a burzám třetích stran.

SROVNÁNÍ

Logo Etoro

Etoro

 • Začněte rychle obchodovat; vysoké limity
 • Snadný způsob, jak pro nováčky získat bitcoiny
 • Váš kapitál je ohrožen

KUP NYNÍ

Nepropagujeme, nepodporujeme ani nevyděláváme provize z obchodování s cennými papíry jakéhokoli druhu, včetně CFD, avšak eToro vyžaduje, abychom vám poskytli následující odmítnutí odpovědnosti: CFD jsou složité nástroje a přicházejí s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz kvůli využít. 62% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Logo místních bitcoinů

Místní bitcoiny

 • Podpora téměř každé země
 • Přijímá se široká škála platebních metod
 • Důvěryhodná výměna od roku 2012

KUP NYNÍ

Mám si koupit bitcoin pomocí PayPal?

Koncept digitálních plateb

V tuto chvíli není nákup bitcoinů přes PayPal tak snadný jako u tradičních plateb. Ale je to možné. S myšlenkou, že PayPal v blízké budoucnosti zavede kryptoměnu na obzoru, je snadné cítit pozitivně digitální, demokratizovaný věk.

I když prozatím budete muset vzít v úvahu poplatky PayPal, je to tak pohodlné, bylo by špatné.

Kapitola 4:

Kdysi bitcoiny byly něco, o čem mluvili jen ti na internetu. Nový způsob utrácení a investování; způsob, jak si udržet kontrolu nad svými vlastními financemi. Od roku 2009 se však hodně změnilo a nyní – někteří by mohli říci konečně – dokonce i PayPal útočí do krypto světa.

Bitcoinové hnízdo na dolarové bankovky

Při jeho vytváření v roce 2009 bylo bitcoiny obtížné koupit. Museli jste nejen vědět, jak to koupit, ale také kam jít. Po celá léta ani jeden směnárna prodáno. Nejenže bylo těžké najít spolehlivou směnu, ale ještě těžší bylo najít tu, která akceptuje platby v „reálném světě“.

Žena pomocí tabletu pro online nakupování

Do 2010s, to začalo bzučet v hlavním proudu. Další podniky začaly podnikat online a nejnovější módní slovo bylo „Fintech“. Lidé mohli za vše platit online, přes PayPal, Venmo, CashApp, pojmenujete to. Je samozřejmé, že bitcoin byl na cestě.

Koncept digitálních kryptoměn

V dnešní době je ekosystém kryptoměny obrovský a složitý 5 000 kryptoměn dnes existuje. Výsledkem je, že existuje také více způsobů, jak je kdykoli koupit. Od debetních a kreditních karet až po bankovní převody je bitcoin široce dostupný pro každého, kdo ho chce. Nejen to, ale můžete také použít PayPal.

Bitcoin jde do hlavního proudu

Neonový nápis bircoinové novinky

Pravděpodobně jednou z největších věcí, které se v krypto světě mohou stát, bylo jeho uznání mainstreamovými prodejnami. Někteří si na chvíli mysleli, že uslyší poslední bitcoin. Ale brzy, fintech společnosti zahrnovaly na svých platformách služby spojené s kryptoměnou. Nyní je docela těžké najít nekonvenční finanční aplikaci, která nenabízí nějakou kryptoburzu.

Screenshot sekce stránky squareup.com Domovská stránka Squareup

Tato integrace přišla pomalu, ale najednou. Obchodníci s bitcoiny říkali: „Říkal jsem ti to!“ zatímco ti, kteří o to dříve neměli zájem, dávali pozor. Jeden z prvních příkladů hlavního proudu zahrnujícího kryptoměny přišel u kybernetických rukou online platebního magnáta Square. S Cash App je nyní s nimi stejně snadné obchodovat s bitcoiny jako s jakoukoli jinou fyzickou měnou. Následně se to opravdu vyplácí: Nedávné čtvrtletní tržby společnosti Square vzrostly o 367%.

Lidé s jasnými nápady ilustrace

Ačkoli PayPal dříve potlačil ideologii kryptoměny, vědce nemusí stačit, aby pochopil, proč nyní mění názor. V červnu 2020 vyšlo najevo, že PayPal pracuje na umožnění přímého nákupu kryptoměny na jejich platformě. I když to tým oficiálně neoznámil, ignorování zisků Square by vyžadovalo speciální druh společnosti. Nakonec má PayPal aktivní uživatelskou základnu 325 milionů účtů. Srovnatelně je Square na 24 milionech.

PayPal a bitcoin: Co se změnilo?

Bitcoin a prasklé sklo

Ačkoli jste vždy mohli PayPal používat koupit bitcoin prostřednictvím třetích stran je tam špatná krev. Historicky PayPal nepřijal kryptoměny s otevřenou náručí. Jeho zakládající člen a generální ředitel, Bill Harris, dokonce zašel tak daleko, že označil bitcoin za “Největší podvod v historii.” Nárokování kryptoměn podvedlo jejich investory, argumentoval proti jejich hodnotě. Jak říká staré rčení, musíte tomu rozumět, abyste tomu uvěřili. Asi to vzal doslova.

Co se tedy změnilo?

Muž ukázal rostoucí graf na monitor obrazovky

Square měl obrovský zisk. A pokud jde o podniky, pokud je třeba dosáhnout zisku, chtějí, aby byl v kapse. Pokud by relativně specializovaná platební platforma, jako je Square, mohla růst rychleji než ostatní, jako je Venmo, pak si pomyslete, co by bitcoin mohl znamenat pro PayPal, který každý používá.

PayPal dělá kryptový skok

Koncept digitálního handshake obchodní dohody

Harris stranou, vztah PayPal a bitcoin není úplně nový. Relativně vzato jsou zapojeni už nějakou dobu.

V roce 2014 PayPal ohlášená partnerství se třemi bitcoinové procesory včetně populárních Coinbase. Do roku 2018 mohli lidé v USA přímo platit a vybírat obsah svých digitálních peněženek na svůj účet PayPal. Téhož roku si vyzkoušel vlastní pobídkový program založený na blockchainu pro zaměstnance.

Znamení toho, co přijde

Blockchain pozadí s mapou světa

Od chvíle, kdy vyšlo najevo, že PayPal směřuje k podpoře kryptoměny, měli lidé co říci. I když existuje spousta kritiků, kteří považují krypto přesun do hlavního proudu za špatnou věc, nemusí tomu tak být. Vyšší ceny bitcoinů na vyžádání budou ještě žhavější komoditou, která obstojí ve zkoušce času.

Zvlnění a pomlčka kryptocoinů

Ve skutečnosti by více platebních platforem integrujících burzy kryptoměn mohlo osvětlit přeshraniční financování. Nebo dokonce, jak společnost funguje, finančně jako celek. Navíc více společností, které do svých řad přijímají bitcoiny, vytváří větší pozornost pro jeho současné uživatele. Totéž lze říci o dalších kryptoměnách, jako jsou Ripple nebo Dash.

Kdo ví, kde za rok budeme, co se týče bitcoinů, ale jsme docela nadšení, když vidíme, kam to všechno povede.

Kapitola 5:

Takže jste připraveni koupit bitcoin poprvé a připravte si svůj PayPal: Co teď?

P2P spojují prodávající a kupující a umožňují jim vzájemně obchodovat. Mnoho z těchto osob používá PayPal, někteří ne. U burz a řetězů je to naopak. Lidé mohou nakupovat a prodávat své bitcoiny, ale většina vám nedovolí používat PayPal.

Pojďme se na to lépe podívat.

Výměny kryptoměn

platba přes smartphone pomocí konceptu smartphone peněz

Nejlepším příkladem směny kryptoměn je nyní zaniklý VirWox. S touto metodou mohli uživatelé směňovat kybernetické měny, jako jsou Linden Dollars Second Life, za bitcoiny. Poté můžete své kryptoměny převést na USD prostřednictvím služby PayPal.

Peer-to-Peer Marketplace

Dva muži potřesení rukou ilustrace

Peer-to-peer tržiště spojují kupující a prodávající společně k přímému obchodování. Zatímco digitální způsob, jakým to funguje, je do značné míry primitivní způsob obchodování: Jedna osoba věc prodá, druhá osoba věc koupí.

Platformy pro půjčování peer-to-peer

vyjednávání o půjčce pro věřitele a dlužníka

Platformy pro půjčky P2P jsou spíše pro věřitele a dlužníky než pro kupující. Jsou pro lidi, kteří potřebují bitcoin ve spěchu nebo by raději nečekali. Jelikož se nepodobá půjčovací platformě, jedná se o rychlý a snadný způsob získávání bitcoinů.

Na rozdíl od tradičních věřitelů však nebudete získávat úroky.

Kapitola 6:

Doporučené bitcoinové peněženky

Peněženka s bitcoiny zblízka

Jakmile nakoupíte své bitcoiny pomocí služby Paypal, budete si je muset někam uchovat. I když je možné ji ponechat na platformě, kterou jste získali, je mnohem bezpečnější zadávat outsourcing a hledat alternativní řešení peněženky. Bohužel je vše online ohroženo hackerstvím a poslední věc, kterou chcete, je, aby vám někdo vzal vaše bitcoiny.

Trezor Model T

Trezor Model T

Trezor Model T Vydáno 2018 Cena 159 $ Obrazovka Ano Konektor USB Type-C KUP NYNÍ!

Trezor model T je jednou z nejluxusnějších hardwarových peněženek na trhu. Nabízí plně barevnou dotykovou obrazovku a magnetickou dokovací stanici. Je také postavena jednou z nejstarších bitcoinových společností v okolí: Satoshi Labs.

Ledger Nano X

Ledger Nano X

Ledger Nano X Vydáno 2019 Cena 119 $ Obrazovka Ano Úložiště 2 MB KUP NYNÍ!

Ledger nano X nabízí jednu z nejbezpečnějších hardwarových peněženek s technologií Bluetooth na trhu. Nabízí také několik dalších pohodlí stvoření, například jejich aplikaci Ledger Live pro snadné řešení problémů a snadné odesílání a přijímání mincí – mějte na paměti, že jeho použití znamená, že Ledger bude znát obsah peněženky.

ColdCard

ColdCard Mk3

ColdCard Mk3 Vydáno 2019 Cena 119 $ Obrazovka Ano Úložiště SD karta KUP NYNÍ!

Zdaleka nejbezpečnější z hardwarových peněženek, tato hardwarová peněženka pouze pro bitcoiny vás pokryje těmi největšími funkcemi na trhu. Jedná se o pokročilou peněženku, protože k ní není k dispozici žádný software peněženky se studenými kartami, takže je důležité porozumět elektronu a nastavit si vlastní uzel.

Pokud hledáte maximální zabezpečení svých bitcoinů, jsou pro vás nejlepší hardwarové peněženky studené úložiště. Tato malá, ale výkonná elektronická zařízení, často připomínající USB flash disky, byla postavena pouze za účelem zabezpečení kryptoměn.

Tato hardwarová řešení jsou mnohem bezpečnější než online alternativy, protože pro použití je třeba je připojit k vašemu zařízení.

Edge – softwarová peněženka zdarma

Screenshot části stránky edge.app Domovská stránka aplikace Edge

Edge je praktická mobilní aplikace dostupná v obchodech Apple App Store a Google Play. Po registraci získáte zabezpečený účet, ve kterém budete mít své kryptoměny na jednom místě. Další skvělou věcí na Edge je jeho pověst. Nejen, že jeho recenze říkají, že je bezpečný, ale přihlašovací systém je také tak bezpečný, že ho jiné společnosti používaly jako samotný ověřovací systém.

Závěr

Brzy můžeme žít ve světě, kde je nákup bitcoinů přes PayPal stejně snadný jako objednávání pizzy.

Do té doby jsou tyto renomované kryptoburzy skvělým způsobem, jak nakupovat bitcoiny za cokoli, pro co je chcete použít.

FAQ

Můžete si koupit bitcoiny kreditní kartou?

Ano můžeš. Celý proces však není jako pouhá návštěva webových stránek a nákup zboží. Musíte projít specializovanou platformou, která se nazývá zprostředkování nebo výměna. Prostřednictvím této služby budou vaše fiat peníze vyměněny za kryptoměnu, v tomto případě za bitcoin.

Můžete si koupit bitcoiny debetní kartou?

Nakupování bitcoinů debetní kartou je naprosto bezpečné, pokud používáte důvěryhodnou burzu.

Můžete si koupit bitcoiny přes PayPal?

Ne přímo. PayPal můžete použít ve spojení s obchodní platformou, jako je Etoro nebo peer-to-peer marketplace.

Má PayPal bitcoinovou peněženku?

Ne. Svůj účet PayPal nemůžete financovat pomocí bitcoinů z PayPalu. Pomocí burzy jako Coinbase však můžete prodávat bitcoiny na svůj účet PayPal.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me