Jak nakupovat bitcoiny v hotovosti

koupit bitcoin

Pokud chcete vědět, jak nakupovat bitcoiny pomocí aplikace Cash App, jste na správném místě. Pokračujte ve čtení našeho průvodce, abyste zjistili, jak si můžete rychle koupit BTC prostřednictvím této aplikace.

Co je to hotovostní aplikace?

Aplikace Cash byla vyvinuta společností Square, společností zabývající se finančními technologiemi v San Francisku, která vydala mobilní čtečky kreditních karet a mnoho dalších finančních služeb. Tato aplikace byla vytvořena, aby poskytovala snadno použitelnou platformu pro začátečníky v bitcoinech.

Cash App je aplikace, která usnadňuje nákup a prodej bitcoinů. Uživatelé z většiny států mohou provádět převody v dolarech a bitcoinech mezi svými kolegy a podniky, které mají také hotovostní aplikaci. Mezi další dostupné funkce patří výběry, vklady, úložiště USD a BTC, možnost propojení vaší vlastní debetní / kreditní karty a další.

Aplikace Square umožňuje začátečníkům snáze nakupovat bitcoiny. Je třeba poznamenat, že Cash App není pro denní obchodování. K tomu můžete použít Krypto engine, protože je to vhodnější aplikace.

Když byla spuštěna v roce 2013, aplikace Cash se původně používala k bezplatnému zasílání peněz rodinám a přátelům (jako je Venmo), platbě za zboží a služby, placení účtů atd. Poté však aplikace rozšířila své funkce přidáním nákupu bitcoinů v roce 2018 a prodejní opce. Tato mobilní aplikace získala hodně trakce, protože umožňuje P2P transakce s bitcoiny, aniž by jí byly účtovány žádné poplatky.

Výsledek obrázku pro hotovostní aplikaci, nákup bitcoinů

Zdroj: TechCrunch

Na rozdíl od jiných kryptofinančních platforem nejsou vaše bitcoiny uloženy externě z Square, místo toho jsou prostředky během vašeho převodu uchovávány na vašem účtu Square Cash. Jakmile dokončíte nákup nebo prodej, můžete své mince vybrat.

* Poznámka: Než budete moci posílat více než 250 $ za týden, budete muset ověřit své jméno, datum narození a poslední 4 číslice vašeho SSN. Po ověření identity se týdenní limit odesílání zvýší na 2 500 $.

Square omezuje nákupy a vklady BTC na 10 000 $ za sedmidenní období, na částku, kterou můžete prodat, však nemáte žádná omezení. Potvrzení transakcí na blockchainu může trvat až několik hodin.

Aplikaci Hotovost mohou používat pouze obyvatelé 50 Spojených států s očekáváním Portorika, Guamu, Amerických Panenských ostrovů, Americké Samoy a ostrovů Severní Mariany. Pokud cestujete do jiných zemí nebo žijete mimo hranice USA, nebudete moci používat hotovostní aplikaci. Pro lidi je k dispozici verze aplikace ve Velké Británii, Japonsko, Austrálie a Kanada.

Jak nakupovat bitcoiny pomocí hotovosti: Podrobné pokyny

 1. Přejděte do obchodu s aplikacemi pro Android nebo Apple a stáhněte si Hotovostní aplikace pro vaše mobilní zařízení.
 2. Poté si založte hotovostní účet.
 3. Zadejte kód, který vám byl zaslán, a potvrďte své telefonní číslo nebo e-mailovou adresu.
 4. Vyberte, zda chcete svůj účet používat pro obchodní nebo osobní záležitosti. Pokud chcete posílat peníze pouze přátelům a rodině, vyberte „Osobní“. Chcete-li poslat peníze na zboží nebo služby, vyberte „Obchodní“. Po registraci propojte svůj bankovní účet.
 5. Než si budete moci koupit bitcoin (BTC), bude muset Cash App vložit peníze na váš účet. To může vyžadovat další identifikační kroky.
 6. Otevřete svou hotovostní aplikaci.
 7. Klepněte na „Hotovost & BTC “nebo částka dolaru uvedená v horní části obrazovky.
 8. Přejeďte doleva nebo klepněte na symbol BTC v pravém horním rohu.

  Výsledek obrázku pro hotovostní aplikaci, nákup bitcoinů

  Zdroj: Govt. College of Education CTE

 9. Klepněte na „Koupit“ a upravte posuvník ceny nebo přejeďte nahoru a zadejte částku, kterou chcete koupit.
 10. Klepněte na „Koupit BTC“.
 11. Zadejte svůj peněžní pin nebo se identifikujte pomocí Touch ID.
 12. Klepněte na „Potvrdit“.

Existují nějaké poplatky za nákup bitcoinů?

Cash App neuplatňuje dodatečné procento ani fixní poplatek. Cena BTC se počítá zprůměrováním tržních cen uváděných na hlavních burzách, včetně marže nebo rychlosti.

Marže se může lišit od nákupu bitcoinů (BTC) z aplikace Cash App a od prodeje bitcoinů (BTC) do aplikace. Cena a marže se mohou také lišit od hodnot uváděných na jiných burzách, obchodních platformách nebo tržištích.

Hotovostní poplatky za vklady a převody 

Pokud jde o poplatky za aplikaci v hotovosti, za transakce na debetních účtech se neúčtují žádné poplatky, ale za převody kreditní kartou odesílateli se účtuje poplatek 3%. U účtů pro osobní použití nevznikají žádné poplatky za odesílání, vyžádání nebo přijímání peněz, osobní platby z debetní karty nebo bankovního účtu ani za standardní vklad.

Použitím možnosti okamžitého vkladu přidáte poplatek ve výši 1,5% z částky vložené na váš bankovní účet.

Pokud obdržíte platbu na podnikatelský účet, musí společnost zaplatit poplatek 2,75% ze částky, která vám byla převedena.

Výběr bitcoinů do vaší externí peněženky

Jak všichni víme, není bezpečné nechat svůj kryptoměnový fond na jakékoli online platformě a nejlepší je převést své prostředky do bezpečné externí bitcoinové peněženky.

Postupujte podle níže uvedených kroků a přesuňte své bitcoiny do externí peněženky:

 1. Otevřete svou hotovostní aplikaci;
 2. Klepněte na ikonu profilu v levé části obrazovky;
 3. Přejděte na „Fondy;“
 4. Klepněte na „Bitcoin;“
 5. Před výběrem budete muset ověřit svou totožnost;
 6. Po absolvování tohoto kroku klepněte na „Převést ven;“
 7. Klepněte na „Potvrdit;“
 8. Použijte „Použít adresu peněženky“ ve spodní části obrazovky nebo naskenujte QR kód z externí peněženky;
 9. Klepněte na „Potvrdit“.

Po zpracování výběru z hotovostní aplikace budou vaše bitcoiny (BTC) vloženy do vaší externí peněženky. Převody bitcoinů mohou trvat až několik hodin, takže buďte trpěliví.

Cash App lze také použít jako prostředek k převodu bitcoinu P2P, když se rozhodnete koupit bitcoin na online tržištích, jako jsou Paxful a LocalBitcoins, pokud jste souhlasili s použitím této metody s druhou stranou, která převádí účet.

Závěr

Nyní, když jste se dostali na konec našeho článku, byste měli vědět, jak nakupovat bitcoiny pomocí hotovostní aplikace. Mějte na paměti, že abyste mohli aplikaci používat, musíte být ze specifikovaných států a zemí USA.

Doporučený obrázek: ccn.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map