Jak nakupovat Ethereum kreditní kartou

Koupit Ethereum kreditní kartou

Ethereum je jedním z nejpopulárnějších a nejvíce vyměňovaných kryptoměn na trhu. V dnešním průvodci vysvětlíme, jak si můžete koupit kreditní kartu Ethereum.

Koupit Ethereum s Coinbase

Coinbase je jednou z nejlepších burz v krypto světě, která také podporuje nákupy Etherea prostřednictvím karty.

Chcete-li koupit Ethereum, musíte se nejprve zaregistrovat k účtu na Coinbase. Budete také povinni poskytnout své ID pro účely KYC a AML. Po potvrzení budete moci vybrat způsob vkladu, který v našem případě proběhne prostřednictvím kreditní nebo debetní karty.

Poté Coinbase ověří vaši kreditní nebo debetní kartu zasláním dvou malých testovacích plateb a poté budete moci koupit kreditní kartu Ethereum.

Proces nákupu ETH odtud je jako u jakékoli jiné kryptoměny; zadáte částku, kterou chcete koupit, a jako možnost platby zvolíte „Kartu“. Po dokončení procesu byste měli mít Ethereum připsané na váš účet během několika minut.

Coinbase má 3,99% poplatek za všechny nákupy kreditními a debetními kartami.

koupit Ethereum na Coinbase

Pokyny krok za krokem:

 1. Přejděte na web Coinbase a klikněte na „Přihlásit se„;
 2. Uveďte své jméno a e-mail;
 3. Jako způsob platby vyberte kreditní kartu;
 4. Nahrajte obrázek svého pasu, ID nebo řidičského průkazu;
 5. Přejděte na kartu „Koupit / Prodat“ a vyberte, kolik etherea chcete koupit;
 6. Klikněte na „koupit“.

Nakupte Ethereum přes CEX.io

CEX je další dobře zavedená kryptoburza, která uživatelům nabízí možnost koupit Ethereum kreditními kartami. Tato služba má uživatelsky přívětivé rozhraní v desktopové i mobilní podobě a je k dispozici uživatelům z mnoha zemí, včetně některých států USA.

Společnost má jak zprostředkovatelskou službu (nákup přímo z burzy), tak obchodní platformu (vhodnou pro pokročilejší uživatele), ale u první se budou poplatky zdát vyšší, protože jsou již začleněny do směnného kurzu, zatímco v obchodování platformě budete mít lepší směnné kurzy.

Poté, co se zaregistrujete a potvrdila své ID na CEX, vyberte jako způsob platby svou kreditní kartu. Ověření vaší kreditní karty může CEX trvat až 48 hodin a poté si můžete okamžitě koupit Ethereum. K potvrzení své karty budete muset s kartou poskytnout selfie, ale musíte si dát pozor, abyste jí poskytli adekvátní, nebo si budete muset vzít jinou.

CEX účtuje za vklady na kreditní karty poplatek 3,5% + 0,25 USD / 0,20 GBP za vklady ve výši 3,80 USD / 2,90 GBP (kromě 1,2% u výběrů z kreditní karty). Mějte na paměti, že CEX má také 7% administrativní náklady, které se připočítávají k směnnému kurzu Ethereum nabízenému na webu. Budete muset věnovat pozornost, takže poplatky nepřesahují více, než si můžete dovolit.


koupit Ethereum přes CEX.io

Pokyny krok za krokem:

 1. Jít do CEX.io a otevřete si účet;
 2. Vyberte způsob platby kreditní kartou;
 3. Uveďte své údaje o kartě;
 4. Nahrajte 2 fotografie k ověření vaší identity: selfie s vaší bankovní kartou a fotografie vaší bankovní karty a průkazu totožnosti;
 5. Přejděte na „Koupit / Prodat“ a klikněte na Ethereum;
 6. Vyberte částku ETH, kterou chcete koupit;
 7. Klikněte na koupit.

Koupit Ethereum s eToro

eToro je kryptoburza, která umožňuje snadné nákupy. Ethereum si můžete koupit kreditní kartou za pár minut, jako proces registrace na eToro je snadné a rychlé. Uživatelé, kteří mají bydliště ve Spojených státech, nemohou platformu používat, proto nejprve zkontrolujte, zda služba vaši zemi podporuje.

Abyste mohli obchodovat na eToro, budete muset splnit krátké požadavky Know Your Customer (KYC) a proti praní špinavých peněz (AML). Budete muset poskytnout několik dokumentů, které potvrzují vaši totožnost. Vklady etheru prostřednictvím kreditní karty bez vyplnění KYC a AML jsou možné, ale když budete při výběru požádáni o prokázání totožnosti.

Při obchodování můžete také nastavit limity jako „stop loss“ a „take profit“, které vám umožní určit, při které hodnotě by se měl obchod uzavřít.

eToro neúčtuje uživatelům žádné poplatky, když kupují Ethereum kreditní kartou.

eToro

Pokyny krok za krokem:

 1. Přejděte na stránku eToro a zaregistrujte se;
 2. Vložte své prostředky na svou kreditní kartu přechodem na tlačítko na levé straně obrazovky;
 3. Vyberte, kolik chcete vložit a v jaké měně;
 4. Po provedení vkladu budete okamžitě připsáni na účet;
 5. Vyberte, kolik chcete utratit, a dole klikněte na „otevřený obchod“;
 6. Vyberte, kolik ETH chcete koupit;
 7. Koupit ETH.

Stáhněte si své etherea do své peněženky

etwallet

Ujistěte se, že poté, co si koupíte Ethereum s vaší kreditní kartou, okamžitě přemístěte prostředky do své vlastní peněženky. Ponechání mincí v peněžence na burze je činí zranitelnými vůči hackerům, nebo o ně můžete přijít, pokud se burza náhle vypne.

Žetony budete muset poslat na adresu vaší peněženky Ethereum. Existuje několik typů peněženek, které podporují Ethereum, ať už jde o stolní počítače, mobilní zařízení, hardware atd. V našem článku najdete další informace o peněženkách Ethereum. Vaše adresa vypadá jako dlouhý řetězec písmen a čísel, který můžete vygenerovat ze své peněženky Ethereum.

Výběr ethereum

 1. Přejděte na svůj směnný účet a přejděte do sekce Výběr;
 2. Vyberte peněženku, ze které budete vybírat (v tomto případě vaši ETH peněženku);
 3. Vyberte výběr do své krypto peněženky;
 4. Zadejte adresu peněženky ETH;
 5. Zadejte částku, kterou chcete vybrat (nejlépe celou částku);
 6. Klikněte na tlačítko pro výběr;
 7. Počkejte, až budou prostředky připsány do vaší peněženky.

Závěr

Toto byl náš průvodce, jak nakupovat Ethereum kreditní kartou. Není nutné, abyste k nákupu ETH používali naše doporučené burzy, ale celkový proces je stejný, pokud byste si měli vybrat jiné obchodní platformy.

Doporučený obrázek: congtienao.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map