Jak nakupovat Ripple (XRP) na Binance

Kupte si Ripple na Binance

Společnost Ripple zaznamenala v loňském roce fenomenální vývoj se spoustou nového vývoje, nových a vzrušujících partnerství a různých dalších úspěchů, a to i přes příšerný medvědí trh. To vše mělo na trh takový účinek, že XRP, rodná kryptoměna Ripple, je nyní na druhém místě CoinMarketCap, „Ukradl“ dlouho drženou korunu z hlavy Etherea.

Zdá se, že mezi odborníky na kryptoměny a předními investory panuje obecná shoda, že XRP bude v roce 2019 ještě žádanější, jen aby ještě více upevnila jeho pozici velmi horké mince. Pokud máte v současné době zájem investovat Ripple, je prvním krokem nákup nějaké XRP.

Kupte XRP na Binance

Naštěstí existuje mnoho krypto burz, odkud si každý může snadno koupit Ripple s téměř nulovým úsilím. Binance však dodnes zůstává jednou z nejlepších možností. Přestože je Binance jednou z novějších kryptoburz na trhu, dostala se na špici žebříčků popularity díky svým výměnným službám kryptoměna, působivému počtu ICO, profesionálnímu přístupu, vysoce kvalitním službám a funkcím ( jako dva obchodní režimy – základní a pokročilý) a nízké obchodní poplatky.

Níže najdete přímý, ale úplný průvodce, jak koupit Ripple na Binance.

Krok 1 – Zaregistrujte si účet Binance

Abyste mohli směnárnu používat, musíte si nejprve vytvořit účet. Proces je poměrně nekomplikovaný. Přejděte na oficiální web a klikněte na „Registrovat”V pravé horní části obrazovky.

Krok 2 – Ověření účtu (volitelné)

Chcete-li ověřit svůj účet, musíte vyplnit registrační formulář. Pokud neplánujete vybírat více než 2 BTC denně (úroveň 1), nemusíte svůj účet ověřovat. Úroveň 2 umožňuje až 100 BTC za den, vyžaduje však, abyste nahráli průkaz totožnosti s fotografií a počkali, až tým schválí ověření.

Krok 3 – Financujte svůj účet

Chcete-li financovat svůj účet, přejděte do sekce „Fondy“. Vyberte možnost „Vklady / výběry“, v rozevírací nabídce vyberte požadovanou kryptoměnu, kterou chcete uložit. Klikněte na tlačítko „Vložit“ vedle něj a použijte zadanou adresu peněženky k dokončení procesu odesláním finančních prostředků na zadanou adresu. Čas potvrzení tohoto procesu se liší v závislosti na minci, kterou jste vybrali. Obvykle jsou doby potvrzení pro většinu kryptoměn rychlejší než bitcoiny, což může chvíli trvat.

Krok 4 – Zahajte obchodování

Jednou z funkcí, díky nimž je Binance tak uznávanou burzou, je jeho jedinečné rozhraní, které se pyšní dvěma režimy: základním a pokročilým. Jelikož je velmi dobrá šance, že jste začínající obchodník, zaměříme se více na první režim. Když Základní režim je plně načten, přejděte přes pravou horní stranu rozhraní a vyhledejte krypto pár, se kterým chcete obchodovat.

Jakmile vyberete požadovanou měnu, můžete zobrazit ceny, za které jsou lidé ochotni prodávat, v horní polovině červeně a ceny, za které jsou lidé ochotni nakupovat, zeleně ve spodní polovině. Číslo uprostřed ukazuje poslední prodejní cenu.

www.binance.com

Pomocí středového rámečku pod grafem zadejte objednávku nákupu a na pravé straně byste měli vidět nákupní pole zvýrazněné zeleně. Můžete ručně zadat cenu, za kterou chcete koupit, nebo kliknout na číslo v levém sloupci.

Je třeba si uvědomit, že je aktivní karta „Limit“. Tuto kartu najdete pod grafem párových cen. Pokud chcete koupit XRP za aktuální cenu, klikněte na kartu „Market“ a zadejte částku XRP, kterou chcete koupit. Objednávka by měla být provedena téměř okamžitě.

Jakmile je objednávka zadána, měla by být viditelná pod částí „Otevřené objednávky“, dokud nebude vyplněna. Nově zakoupené mince můžete vybrat z nabídky „Vklad / Výběr“.

Poplatky za Binance

Abyste mohli koupit Ripple na Binance, bez ohledu na vaše zkušenosti s kryptoobchodem je důležité znát systém poplatků platformy. Binance účtuje průměrný poplatek 0,1% za každý obchod, který provedete. Pokud se však rozhodnete platit pomocí Binance Coin (oficiální token burzy), získáte 50% slevu ze všech poplatků za obchodování. Poplatky za výběr mají tendenci se u každé kryptoměny lišit. V případě XRP je poplatek za výběr 0,25 XRP. Více informací o poplatky najdete v oficiální sekci.

Závěr

Vezmeme-li v úvahu vše, co bylo řečeno, nákup XRP na Binance je rozhodně jednou z nejlepších možností na trhu. Přestože Binance je relativně nová krypto burza. Je to jedna z nejbezpečnějších burz v současné době v této oblasti (navzdory pokusu o hackerství v březnu 2018), má velmi konkurenční poplatky a je schopná zpracovat přibližně 1,4 milionu objednávek každou sekundu. Můžete si také přečíst tento článek o XRPNow o tom, jak nakupovat zvlnění z různých burz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map