Jak nakupovat Ripple (XRP) v Indii

Někdy není snadné koupit INR na XRP a další kryptoměny v mnoha zemích. V tomto článku vám vysvětlíme, jak koupit Ripple v Indii. Ripple je v současné době třetí největší kryptoměnou na trhu a přilákala pozornost několika investorů. 

Indie je také jednou z nejmocnějších zemí na Zemi. Navzdory tomu indická vláda ztěžovala expanzi kryptotrhu. Proto se zaměříme na to, abychom vás informovali o tom, jak nakupovat Ripple v Indii.

Co je zvlnění?

zvlnění mince

Než vám řekneme, jak koupit Ripple v Indii, je důležité vědět, co je Ripple (XRP). Ripple není jen virtuální měna, ale také platební síť. Díky tomu jsou banky a finanční instituce schopny posílat finanční prostředky přes hranice za pouhých pár centů.

Pomocí digitálního aktiva XRP mohou jednotlivci ještě více zkrátit dobu transakce. Místo použití fiat měn je možné jako zdroj likvidity použít XRP. Mnoho fiat chodeb nemá dostatek likvidity. To je místo, kde Ripple může přidat hodnotu a vyřešit velký problém.

Jak koupit Ripple v Indii

Vzhledem k tomu, že trh XRP / INR s kryptoměnou se opět posouvá kupředu, stala se nákup této kryptoměny důležitou otázkou. V průběhu času se společnost Ripple mohla stát jedním z nejdůležitějších aktiv používaných k provádění přeshraničních převodů.

Nyní s vámi budeme sdílet, což jsou některé z nejlepších způsobů, jak koupit Ripple v Indii. Nejjednodušší způsob, jak získat Ripple, je obecně použití místní krypto burzy. Burzy kryptoměn v zemi však byly vážně ovlivněny místními předpisy. 

Mnoho burz, například BTCXIndia nebo Coindelta, muselo ukončit provoz. Ačkoli jste byli schopni koupit Ripple pomocí těchto burz, nyní již nepracují.

Je důležité vzít v úvahu, že existují další způsoby, jak koupit Ripple v Indii. Možná však nebudou tak snadné a přímočaré jako prostřednictvím výměny.

BuyUCoin

Jednou z platforem, které vám umožní získat Ripple, je BuyUCoin. Tento systém sídlí v Dillí a byl by velmi užitečný pro vstup na trh kryptoměn. Uživatelé mohou získat Ripple pomocí indické rupie (INR), místní měny.

Zároveň by vám to pomohlo prodat Ripple v Indii, pokud tak chcete učinit. Dobrá věc na BuyUCoinu je, že by také pomohla uživatelům nakupovat a prodávat další kryptoměny. Pokud jste kryptoměnový investor v Indii, může to být velmi dobrá a funkční platforma.

Pokud chcete obchodovat prostřednictvím této platformy, vezměte v úvahu spready, které mohou být nějak vysoké. Zároveň má vyšší poplatky než tradiční kryptoburzy. Poplatky pro tvůrce a příjemce se rovnají 0,42% a 0,84% – provoz v Indii není levný.


Přes výše uvedené věci může být BuyUCoin dobrým řešením, jak nakupovat Ripple v Indii.

Bitbns

Pokud chcete vědět, jak koupit Ripple v Indii, Bitbns by mohlo být dobrým řešením. Jedná se o síť P2P, která umožňuje uživatelům obchodovat s kryptoměnami, včetně Ripple. Abyste mohli začít obchodovat na Bitbns, budete si muset vytvořit účet.

Platforma by vyžadovala kartu PAN, která je pro indické uživatele povinná, a mnoho dalších dokumentů. Uživatelé by skutečně museli předložit ID voliče nebo jiný dokument, aby potvrdili totožnost. Ačkoli to není ideální pro poskytování všech těchto informací, indická vláda to vyžaduje.

Trh P2P začal fungovat koncem roku 2017. V té době dosáhl kryptotrh nejvyššího bodu v historii. Uživatelé mohou snadno nakupovat, prodávat a držet kryptoměny. Stejně jako u předchozí platformy vám Bitbns umožní nakupovat a prodávat další digitální aktiva na trhu. Některé z těchto virtuálních měn zahrnují mimo jiné bitcoiny (BTC), litecoiny (LTC) nebo ethereum (ETH).

Nakonec mohou uživatelé začít s digitálními aktivy prostřednictvím této platformy pracovat pomocí svých INR. Mnoho platforem podporuje pouze kryptoměnová řešení. Proto by Bitbns mohl být dobrým způsobem, jak získat Ripple v Indii.

Binance

Binance je jednou z největších burz kryptoměn na světě. Platforma vstoupila na indický trh s cílem nabídnout obchodníkům řešení. Ve skutečnosti to byla velmi vítaná iniciativa vzhledem k tomu, že indické regulační orgány přijaly tvrdá opatření vůči kryptům.

Před několika měsíci Binance oznámila, že získali WazirX výměna. Tato platforma fungovala v zemi, ale musela ukončit svůj provoz. To ovlivnilo větší počet uživatelů v zemi, kteří si chtěli koupit Ripple jako investici.

S Binance mohou uživatelé snadno nakupovat Ripple pomocí INR. Jednotlivci získají USDT, které lze poté použít k nákupu Ripple nebo jiných kryptoměn. Za zmínku stojí, že obchodníci budou k provádění obchodů používat platformu WazirX. Binance poskytuje uživatelům potřebnou infrastrukturu pro nákup USDT za použití místní měny.

V knize objednávek P2P budete muset zadat objednávku nákupu. Poté bude uzavřeno s kupujícím nebo prodávajícím. To by snadno dokončilo transakci INR a Ripple.

Obchodníci nyní mohou okamžitě převádět prostředky mezi účty Binance a WazirX. Navíc se do WazirX přihlásí pomocí svých účtů Binance. Uživatelé Binance mohou také nakupovat a prodávat USDT pomocí P2P obchodní platformy WazirX na Binance.

Jedna z hlavních výhod Binance souvisí se skutečností, že má velkou likviditu. Uživatelům navíc nabízí možnost nakupovat a prodávat další digitální aktiva. Jak je vidět, Binance nabízí řešení na velmi obtížném trhu.

Uložte si zvlnění pomocí peněženky Ledger

Ledger je jedním z nejuznávanějších poskytovatelů hardwarových peněženek na světě. Díky tomu mohou uživatelé nyní bezpečně ukládat své virtuální měny. Ačkoli to nesouvisí s tím, jak nakupovat Ripple v Indii, pomůže to uživatelům bezpečně ukládat svá digitální aktiva.

Burzy kryptoměn nejsou nejlepším způsobem, jak držet virtuální měny. Udržování finančních prostředků na burzách je skutečně velmi nebezpečné. Stává se to proto, že na ně útočníci a hackeři neustále útočí. Pokud má škodlivá entita přístup k fondům burzy, uživatelé jistě přijdou o svůj kapitál.

Ledger poskytuje uživatelům možnost bezpečně ukládat své finanční prostředky. To by jim umožnilo držet velké množství Zvlnění bez obav z útoku. Nejpopulárnějšími řešeními poskytovanými společností Ledger jsou Ledger Nano S a Ledger Nano X. Tyto dvě hardwarové peněženky jsou nejoblíbenější na trhu.

Kromě toho Ledger také nabízí pokročilejší řešení pro větší investory a společnosti. Ledger Nano X i Ledger Nano S jsou užitečné pro malé i velké obchodníky.

Závěr

Stojí za zmínku, že Ripple nadále roste a může poskytnout skvělé investiční příležitosti na různých trzích. Doufáme, že vám tento průvodce pomohl pochopit, jak lépe zacházet s digitálními aktivy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map