Jak nakupovat Ripple (XRP) ve Spojených arabských emirátech

Ripple (XRP) je jednou z největších kryptoměn na trhu. V této nové příručce se s vámi podělíme o to, jak koupit Ripple ve Spojených arabských emirátech. I když by se to zkušeným obchodníkům mohlo zdát snadné, pro nováčky to není tak jednoduché.

Průvodce vysvětlí, které jsou nejlepší burzy kryptoměn pro vstup na trh v SAE. Jak již bylo zmíněno dříve, Ripple je v tomto prostoru známá kryptoměna a nyní je třetí největší virtuální měnou po bitcoinech (BTC) a ethereu (ETH).

Existuje několik jurisdikcí, které regulovaly kryptotrh. Spojené arabské emiráty jsou místem, kde blockchainová technologie v posledních letech prosperuje. Ripple také expanduje na trhu s finančními institucemi v SAE. To by tedy mohla být dobrá příležitost pro uživatele k získání Ripple.

V následujících částech vám ukážeme, které jsou některé z nejlepších možností, jak koupit Ripple ve Spojených arabských emirátech.

Co je zvlnění?

Vývoj XRPcryptopolitan.com

Jak jsme s vámi v minulosti sdíleli, Ripple je respektovaná a dobře zavedená společnost v krypto průmyslu. Hlavním cílem je nabídnout pokročilá finanční řešení pro společnosti a banky z celého světa.

V dnešní době je jistě obtížné přesouvat prostředky z jedné země do druhé. Převody jsou skutečně nákladné a pomalé pro jednotlivce a finanční firmy. Ripple navrhuje několik řešení tohoto problému a jedno z nich je založeno na XRP.

Toto řešení likvidity na vyžádání (ODL) poskytuje likviditu široké škále fiat párů. Společnosti mohou snadno zlepšit své převody v konkrétních koridorech pomocí kryptoměny XRP. Díky tomu se výrazně sníží náklady a časy transakcí.

V tuto chvíli Ripple spolupracuje s přibližně 300 společnostmi z různých regionů. Umožňují připojení těchto firem k finanční síti RippleNet. RippleNet umožňuje propojení mezi finančními firmami mnohem jednodušší a rychlejší než v minulosti.

V budoucnu by region Střední východ a Spojené arabské emiráty mohly hrát důležitou roli v expanzi společnosti Ripple. Kromě toho by se to mohlo stát centrem pro Ripple k expanzi do dalších oblastí. Naučte se, jak koupit Ripple v SAE prostřednictvím tohoto krátkého průvodce.

Jak nakupovat Ripple v SAE

Pokud se chcete stát součástí krypto trhu, můžete začít s nákupem Ripple. Tato virtuální měna dosáhla nejvyšší ceny v lednu 2018, kdy se obchodovala kolem 3,85 USD. I když o jeho budoucnosti můžeme jen spekulovat, existuje několik investorů, kteří by chtěli vstoupit na trh.

Budeme s vámi sdílet některé z nejlepších platforem pro nákup XRP ve Spojených arabských emirátech. Kryptoburzy jsou nejlepším způsobem, jak nakupovat nejen XRP, ale i další virtuální měny. I když můžete používat P2P a hotovostní platformy, výměny jsou velmi uživatelsky přívětivé a přímé.

Pokud s digitálními aktivy obchodujete delší dobu, rozšíří tato příručka vaše znalosti. Pokud jste pouze nový uživatel, bude to nejlepší průvodce, který najdete o tom, jak nakupovat Ripple ve Spojených arabských emirátech.


Berte v úvahu, že u burz je obecně vyžadováno, aby byly v souladu s předpisy Know-Your-Customer (KYC). Jedná se o právní požadavky, které se rozšířily po celém světě, aby se zabránilo financování terorismu a dalším trestným činům. Navzdory tomu bývají burzy pro uživatele kryptoměn velmi užitečné.

BitOasis

Tato burza kryptoměn vytvořená v roce 2015 by pro vás byla velmi užitečná pro přístup na trh. Toto je nyní jedna z nejpopulárnějších burz nejen ve Spojených arabských emirátech, ale také na Středním východě.

Platforma nabízí uživatelům možnost nakupovat a prodávat digitální aktiva. Některé z virtuálních měn zahrnutých kromě XRP jsou bitcoin (BTC), litecoin (LTC) a ethereum (ETH). Podporují však také mnoho dalších digitálních aktiv.

Za zmínku stojí BitOasis přijímá fiat vklady. To by vám mnohem usnadnilo vstup na trh a zahájení manipulace s virtuálními měnami. Ne všechny burzy mají tuto možnost povolenou. Ačkoli mnoho z nich podporuje USD a EUR, jen pár z nich zvládá XRP / AED.

Podle jejich oficiálních stránek nabízí BitOasis služby v arabském jazyce. To je určitě plus ve srovnání s jinými burzami, které tuto možnost nemusí mít. Kromě toho mají profesionální burzu pro profesionálnější obchodníky. Pokud chcete těžit z volatility na krypto trhu, může to být pro vás dobrá platforma.

Pokud jde o poplatky, mají standardní poplatky pro každého obchodníka. Obchodníci, kteří nakládají s velkým množstvím finančních prostředků, navíc budou moci mít slevu ze zaplacených poplatků.

BitOasis bude zjevně jednou z nejlepších platforem, jak nakupovat Ripple ve Spojených arabských emirátech. Vezměte v úvahu, že ne všechny banky vám mohou umožnit posílat prostředky do BitOasis.

CEX.IO

Jedná se o větší burzu kryptoměn s celosvětovou přítomností a dalšími službami. Tato platforma vám určitě pomůže koupit Ripple ve Spojených arabských emirátech v několika málo krocích. CEX.IO podporuje širokou škálu virtuálních měn, podobně jako to nabízí BitOasis.

CEX.IO nicméně uživatelům nabízí příležitost obchodovat s celou řadou virtuálních měn. Společnost přijímá převody Crypto Capital, Visa, Mastercard a SEPA. Některé vklady však mají poplatky, které uživatelé budou muset při vkladu zohlednit.

CEX.IO má tu výhodu, že má vysokou likviditu a hlubokou knihu objednávek. Kromě toho nabízejí širokou škálu obchodních nástrojů, které by obchodníkům usnadnily nákup kryptoměn. S těmito nástroji získají zkušení uživatelé lepší představu o celém kryptotrhu.

Jednotlivci, kteří chtějí mít extrémní přenositelnost, budou mít možnost používat mobilní aplikaci. Tato aplikace CEX.IO bude užitečná pro nákup Ripple ve Spojených arabských emirátech. Uživatelé bez počítače to budou moci udělat také v několika jednoduchých krocích.

A konečně, pokud jste nováček, budou velmi užitečná rychlá a snadno srozumitelná rozhraní. CEX.IO nabízí toto jednoduché rozhraní s jasnými pokyny, jak nakupovat Ripple ve Spojených arabských emirátech.

Binance

Ačkoli tato krypto burza nemusí nabízet podporu AED, je to jedna z nejpopulárnějších platforem. Binance roste od roku 2017. Pokud již máte virtuální měny, může to být nejlepší krypto platforma, jak nakupovat Ripple ve Spojených arabských emirátech.

Na tuto platformu můžete poslat nějaké prostředky pouze z jiné burzy nebo krypto peněženky. Tímto způsobem budete mít šanci vyměnit prostředky za Ripple. Binance je však krypto platforma s více službami. Nabízejí více než jen jednoduchá obchodní řešení.

Jednotlivci mohou pomocí Binance vkládat digitální aktiva nebo investovat do řešení na dobu určitou. Tímto způsobem budou mít uživatelé šanci získat virtuální měny a diverzifikovat své investice.

Binance má velké množství obchodních párů s XRP a jinými virtuálními měnami. To by bylo skvělé řešení pro ty, kteří chtějí mít větší portfolio kryptoměn.

V budoucnu může existovat možnost, aby Binance přidal podporu XRP / AED. To by mohlo přilákat větší počet uživatelů na platformu a na kryptotrh.

Hardwarová peněženka Ledger

Všechny výše uvedené burzy mají bod selhání, který by mohl ovlivnit váš finanční život, protože jsou obvykle terčem hackerů a útočníků, kteří chtějí ukrást finanční prostředky.

Aby uživatelé mohli chránit své XRP a další virtuální měny, měli by své mince extrahovat. Nejlepší způsob, jak tyto prostředky držet, je hardwarová peněženka. Jedním z nejpopulárnějších výrobců hardwarových peněženek na světě je Ledger.

Ledger nyní nabízí dvě hlavní zařízení: Ledger Nano S a Ledger Nano X. Díky těmto dvěma peněženkám si uživatelé mohou být 100% jisti, že jejich prostředky budou vždy chráněny. XRP a virtuální měny nebudou připojeny k internetu, což sníží na nulu pravděpodobnost hacknutí.

Závěr

Proces nákupu Ripple ve Spojených arabských emirátech je velmi jednoduchý úkol, pokud jste odborník a dlouhodobý uživatel kryptoměny. Pro nováčky to však může být nějak obtížné. Nejlepší věc, kterou musíte udělat, je otevřít si účet na výše uvedených burzách a financovat svůj účet.

V budoucnu se na trhu mohou objevit nová řešení pro jednotlivce, kteří mají přístup k Ripple. V tuto chvíli, pokud jste kryptoměnový investor a držitel, je nejlepší udělat, abyste své prostředky drželi v hardwarové peněžence.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map