Jak nakupovat Ripple (XRP) ve Spojených státech

Ripple je jednou z nejpopulárnějších virtuálních měn na trhu. Ne každý však ví, jak jej zakoupit. V tomto článku vám vysvětlíme, jak koupit Ripple v USA. Hlavním cílem bude sdílet s vámi některé z nejlepších způsobů, jak získat XRP na tomto trhu. 

Za zmínku stojí, že každá ze zemí, ve kterých kryptoměny fungují, má jiná pravidla. Ne všechny jurisdikce umožňují uživatelům zacházet s digitálními aktivy stejným způsobem. Proto by některé burzy v některých zemích nefungovaly.

Co je zvlnění?

Přestože je XRP třetí největší virtuální měnou na trhu, existují investoři, kteří o ní nevědí. Jedná se o jedno z nejvýnosnějších a největších digitálních aktiv na světě. CoinMarketCap skutečně ukazuje, že je nyní nejoblíbenější kryptoměnou po bitcoinech (BTC) a ethereu (ETH) a Tetheru (USDT). 

Společnost Ripple, která stojí za XRP a jejím vývojem, pomáhá rozšiřovat celou síť. Podepisují nová partnerství s finančními společnostmi a propagují využití XRP. XRP lze použít ke snížení transakčních nákladů na přeshraniční převody. To je jistě užitečné pro firmy, které nabízejí převody peněz.

USA jsou důležitým trhem pro převody peněz. Velká část jednotlivců nyní pracuje v USA a posílá prostředky zpět do svých domovských zemí. Tento trh remitencí roste den za dnem. Proto je důležité vědět, jak koupit Ripple v USA.

Je nutné mít lepší služby nabízené finančním firmám, které pomáhají uživatelům posílat finanční prostředky přes hranice. Proto Ripple dělá majestátní práci a rozšiřuje využití XRP v různých jurisdikcích. V současné době využívá služby společnosti Ripple více než 300 firem po celém světě.

Jak nakupovat Ripple v USA

Ripple se na trhu pohybuje vpřed. Jak již bylo zmíněno dříve, snaží se přilákat větší počet společností z různých kontinentů. To určitě pomůže dlouhodobě tlačit cenu XRP nahoru.

V této části s vámi sdílíme, které jsou nejúčinnější způsoby, jak koupit Ripple v USA. V zásadě jsou burzy nejrychlejší a nejjednodušší možností, jak mají uživatelé přístup k této virtuální měně. Pokud již používáte některé z nejoblíbenějších burz, najdete tuto příručku velmi přímočarou. S ohledem na to se možná dozvíte o nové možnosti, jak získat Ripple.

Binance.US Crypto Exchange

Binance je možná nejpopulárnější krypto platforma pro získávání digitálních aktiv. Ačkoli fungovalo pod doménou Binance.com, nyní nabízí služby prostřednictvím Binance.US.

Základním řešením je spotová výměna. Binance umožňuje obchodníkům směňovat virtuální měny za USD ve své verzi Binance.US. Současně obsahují několik stablecoinů pro obchodníky, kteří považují za lepší používat krypto. Binance je jedním z nejjednodušších způsobů nákupu Ripple v USA. 

Kromě toho již Binance přidal futures a obchodování s maržemi pro virtuální měny. To je také velmi užitečné pro obchodníky, kteří chtějí zlepšit své obchodní strategie. Kromě toho má Binance velké množství obchodních párů, což je dobré pro diverzifikaci vašeho portfolia.


Burza také nabízí širokou škálu finančních služeb. Nyní umožňují uživatelům vkládat své virtuální měny – pokud je to možné. Binance navíc nabízí půjčovací služby, které uživatelům pomáhají generovat na jejich účtech další finanční prostředky.

Bude to pro vás jeden z nejjednodušších způsobů, jak koupit Ripple v USA. Binance ve skutečnosti také pomáhá uživatelům nakupovat digitální měny pomocí kreditních a debetních karet. Toto je jeden z nejpřímějších způsobů nákupu a prodeje virtuálních měn. Pokud již jste uživatelem kryptoměny, můžete poslat své prostředky společnosti Binance a vyměnit je za XRP.

Coinbase Crypto Exchange

blog.coinbase.com

Coinbase je další populární kryptoobchodní platforma na trhu. Působí nejen ve Spojených státech, ale působí také ve velkém počtu zemí. Hlavní rozdíl oproti Binance spočívá ve skutečnosti, že Coinbase má méně obchodních párů. Binance by tedy byla lepší platformou, pokud máte diverzifikované portfolio.

Hlavní výhoda používání Coinbase souvisí s poskytnutými uživatelsky přívětivými řešeními. Může to být skvělá platforma pro nováčky, kteří nevědí, jak zacházet s digitálními měnami. Tato burza nabízí uživatelům možnost nakupovat Ripple a další virtuální měny pouhými několika kliknutími.

Současně, pokud jste pokročilejší uživatelé, můžete jednoduše otevřít účet Coinbase Pro. Coinbase Pro je pokročilá verze kryptoobchodních služeb nabízených společností Coinbase. Pokud chcete obchodovat s digitálními aktivy, bude to pro vás velmi užitečná platforma.

Coinbase navíc nabízí podobné služby jako Binance, pokud jde o sázení. Vzhledem k tomu, že některé virtuální měny umožňují uživatelům vydělávat odměny sázením, burzy na tom vydělávají. Jedním z digitálních aktiv, která nyní nabízejí tato řešení, je Tezos (XTZ). V budoucnu by mohlo být přidáno také Cardano (ADA).

Coinbase i Binance úzce dodržují předpisy USA. To bude velmi užitečné v případě, že výměna narazí na právní problém. Mnoho krypto společností v minulosti muselo ukončit provoz kvůli skutečnosti, že nedodržovaly místní předpisy.

Coinbase může také pro uživatele přidat investiční řešení na dobu určitou. To by mohlo být velmi užitečné k přilákání nových obchodníků. Investoři hledají různé způsoby, jak diverzifikovat své investice a prostředky. Jak jsme již řekli, Coinbase je velmi užitečný pro nové uživatele a ty, kteří nemají velké zkušenosti.

Bitstamp Crypto Exchange

Bitstamp je také populární směnárna kryptoměn, která je zaměřena na pár obchodních párů pro uživatele. Nyní nabízejí jednotlivcům možnost obchodovat XRP také s USD a EUR. To je zvláště užitečné pro ty, kteří mají bankovní účty v EUR i USD.

Způsob, jakým to funguje, je velmi přímočarý. Abyste mohli získat Ripple, budete muset na platformu poslat nějaké prostředky. Jakmile je převod zpracován, budete mít možnost získat požadovaný XRP.

Na Bitstampu budete moci obchodovat XRP proti BTC, EUR a USD, jak je uvedeno výše. Tyto tři obchodní páry představují 15% z celkového objemu obchodování platformy. Pokud vás zajímá pouze získání Ripple, bude to od Bitstamp velmi snadné.

Navíc můžete mít vždy minimální diverzifikaci. Například můžete na této burze získat bitcoiny, ethereum a litecoiny. V budoucnu může Bitstamp začít nabízet i další služby, stejně jako v současné době Coinbase a Binance.

Hardwarová peněženka Ledger

shop.ledger.com

Držení nejpopulárnějších kryptoměn – včetně Ripple – na burze je nebezpečná věc. Pokud jste vlastníkem velkého množství XRP, pak je nejlepší použít hardwarovou peněženku. Tyto peněženky vám umožňují nejen být skutečným vlastníkem vašich finančních prostředků, ale také se chránit před útoky.

Hackeři se obvykle zaměřují na kryptoburzy, aby jim ukradli prostředky. Když k tomu dojde, všechny prostředky, které máte v online platformě, mohou snadno zmizet. To je důvod, proč společnost Ledger vyvinula dvě z nejlepších řešení pro ukládání Ripple a dalších kryptoměn.

Ledger Nano S a Ledger Nano X jsou nejoblíbenější zařízení vytvořená společností Ledger. Tyto dvě hardwarové peněženky nabízejí uživatelům možnost kontrolovat své prostředky. Zároveň jsou chráněny před krypto hackery a útoky na burzy.

Závěr

V tomto článku jsme odpověděli na otázku, jak koupit Ripple v USA. Existují tři hlavní platformy, které vám to umožňují: Coinbase, Binance a Bitstamp. V zemi však existuje mnoho dalších platforem, kde Ripple získat. Opravdu si můžete Ripple koupit dokonce za hotovost, pokud váš virtuální přítel prodává tuto virtuální měnu.

Zároveň jsme vám poradili, abyste si pořídili hardwarovou peněženku, která bude obsahovat vaše digitální aktiva. Tímto způsobem budou vaše prostředky vždy chráněny před útočníky a hackery, které kryptoměnové burzy trpí.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map