Jak používat bitcoiny v Rusku Aktualizace 2019

Síla digitálních mincí do značné míry závisí na tom, kde je lze použít. Některé země jsou v oblasti bitcoinů velmi restriktivní, jiné je však v několika oblastech přijímají stále více. Například v Rusku se zvýšil počet podniků, které přijímají bitcoiny.

Herman Gref, Generální ředitel největší ruské banky Sberbank zmiňuje:

“Kryptoměny představují velmi zajímavý mezinárodní experiment, který ruší paradigma emise měn.” Rozhodně bychom neměli omezovat jeho používání, ale měli bychom se snažit pochopit, jak to funguje, prozkoumat to a najít způsoby, jak to regulovat. “ 

Podívejme se, kde můžete utratit své bitcoiny, pokud se dostanete do Ruska:

Kupte si silný nápoj

KillFish se stala první ruskou společností, která přidala novou platební metodu, bitcoin. Od roku 2013 je toto místo přátelské k bitcoinům a má různé platební metody.

Kupte si kávu

V Rusku existuje několik kaváren, které přijímají bitcoiny jako platby – v Petrohradě ano 2Velký bar která se nachází v People’s Militia, 6. Kromě BTC můžete také platit pomocí EOS, Cardano, Dash a Ethereum.

Kávu za bitcoiny si můžete také koupit v Kazani na adrese Káva jako a v Čeljabinsku v Káva v.

Headquarters je mobilní kavárna v sídle Sberbank (ul. Vavilova, 19), která rovněž přijímá bitcoiny za své produkty.

Chodit do posilovny

Pokud máte rádi sport a chcete dobrou posilovnu, kde můžete platit bitcoiny, pak je pro vás ideální. NanoFitness je ruský fitness klub, který přijímá tento způsob platby.

Najměte si právníka

Ano to je správně. Právnické firmy, které přijímají bitcoiny, se značně rozmnožily. Od roku 2014 v Rusku, Právní předseda GS Consulting přidal bitcoin na svůj seznam platebních metod. Transakce jsou stejně dostupné jako v hotovosti nebo prostřednictvím banky bez dalších poplatků!

Doprava

Od roku 2014, pokud se chcete dostat do určité destinace v Rusku, máte příležitost zaplatit taxi bitcoinem. Wheely Business Taxi Service je první, kdo zavádí tuto platební metodu. Jedinou výzvou, kterou pro své klienty mají, je to, že zaplatí za závod dříve na svých webových stránkách. Budou také požádáni o všechny podrobnosti týkající se jejich vlastní osoby.

Ačkoli se nejedná o službu poskytovanou Ruskem, leteckou společností AirBaltic, který pochází z Lotyšska, nabízí tuto službu. Nabízejí lety z Moskvy a Petrohradu a přijímají tuto platební metodu od roku 2014. Ano, v Rusku můžete létat a platit bitcoiny!

Charitativní dary

Pokud existují lidé, kteří chtějí dát bitcoin potřebným, mohou se obrátit Červený kříž Rusko. Pokud máte digitální coiny, které mohou pomoci ostatním a chcete konat dobro, neváhejte!

Nakupujte produkty a služby IT

Ať už jste společností hledající služby cloud computingu (IaaS), nebo jednotlivcem, který se chce propagovat na sociálních médiích, existuje několik společností a agentur, které nabízejí služby související s IT, které lze platit pomocí bitcoinu.

Co je věc, kterou každý vždy potřebuje? To je pravda, internet! Poskytovatel hostingu Selectel přijímá platby v bitcoinech pro ty, kteří potřebují být online. Digitální mince můžete převádět přes OKPay, aniž byste platili nějaké další poplatky! Službu obdržíte do jedné hodiny.

Jiné pozoruhodné příklady jsou: PR-klub – Propagace na Instagramu, Skupina Sichkar – Služby pro podnikání, Bitů – Prohlížeč bitcoinových bloků Explorer s vestavěnou peněženkou a API pro obchod, Agentura MOBI – Vývoj mobilních aplikací a webů, Juškov – Návrhářská služba UI / UX.

Jídlo

Pokud jste v Rusku a chcete něco sníst, ale nevíte co a nevíte kde, ale chcete platit bitcoiny, pomůžeme vám. Zde najdete dva Subwaye, které vám prodají ty nejchutnější sendviče výměnou za digitální mince. Obě místa jsou zapnutá Dmitrovskoe Dálnice a v Dolgoprudny, a oba jsou pod vedením Michaila Kuzmina.

Kolionovo farma je další místo, kde si můžete koupit jídlo za bitcoiny. Můžete si vzít nejčerstvější potraviny, jako jsou mléčné výrobky, ryby a zelenina. Jeho umístění je v Moskvě a ceny jsou velmi dostupné!

Zarezervujte si hotel, auto nebo poznávací výlety

Pomocí Expedia.com si můžete rezervovat hotel nebo prohlídku zaplacením bitcoinů. Mince jsou automaticky převedeny na americké dolary. Cena kryptoměny je pevně stanovena na 10 minut, poté ji lze aktualizovat v závislosti na směnném kurzu na burze. Rezervační platforma je k dispozici také v Rusku.

Plaťte za reklamu

Mail.ru Group, ruská internetová společnost, která vlastní Vkontakte a Odnoklassniki, nejpopulárnější sociální platformy v zemi, také vlastní e-mailovou službu Mail.ru, the MyTarget reklamní platforma a ICQ instant messenger.

Mail.ru oznámil, že vydavatelé mohou inzerovat na MyTargetu a provádět platby za jeho služby prostřednictvím bitcoinů a bitcoinových hotovostí.

Vzhledem k tomu, že Mail.ru ovládá tolik platforem s miliony uživatelů, mohou vaše reklamy vidět velké množství lidí.

„Za reklamu prostřednictvím platformy Mytarget a její sítě lze platit v bitcoinech (BTC) nebo bitcoinech v hotovosti (BCH). V blízké budoucnosti budou moci vlastníci zúčastněných webů a aplikací také získávat příjmy v kryptoměně. “

Zdraví a krása

Dr. Bassil je zubař ortodontista se sídlem v Moskvě na ulici Kyjevská, která přijímá bitcoiny za to, že vaše zuby jsou bílé a zdravé.

Pokud hledáte tetování, pak umělci v DESET jsou připraveni vás načerpat výměnou za BTC (nachází se v Moskvě v okrese Vychino-Zhulebino, 26 K2 General Kuznetsov str.)

Vymyká se vám vaše vousy? FIRMA holičství přijímá bitcoinové platby za stylové zdobení.

Proto…

Všechny tyto možnosti utrácení bitcoinů v Rusku ukazují, jak silná je tato země z technologického hlediska. Jakmile se sem dostanete, nemusíte si dělat starosti s placením jejich služeb, protože Rusové jsou v této oblasti velmi pokročilí!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map