Bitcoinové faucety

Bitcoinové faucety jsou snadný způsob, jak získat bitcoiny v nejmenších jednotkách známých jako Satoshi. Zejména pro ty, kteří se začali zajímat o kryptoměny a bitcoiny, mohou být skvělým způsobem, jak vydělat nějaké kryptoměny zdarma. Některé z faucetů přidělují určité částky satoshi na účty účastníků během delší doby, zatímco jiné vyžadují, aby prováděly určité činnosti, jako je prohlížení reklam, provádění průzkumů atd..

Tento článek zdůrazňuje nejzajímavější bitcoinové faucety, které můžete použít k získání některých satoshi zdarma, a pokud se budete pohybovat dostatečně dlouho, můžete dostat dostatek bitcoinů na experimentování s transakcemi BTC nebo na jiné zajímavé věci, pro které kryptoměny používají bitcoin.

Někteří mohou požadovat, abyste se zaregistrovali, zatímco jiní ne. Ať už je váš zájem jakýkoli, pro každého existují bitcoiny zdarma a následující faucety vám budou moci vyhovět. Dost řeči, pojďme na to. Zde najdete nejzajímavější bitcoinové faucety ze září 2020.

FreeBitco.in

FreeBitco.in

Jedná se o BTC faucet vlastněný těžební společností, samotnými lidmi odpovědnými za uvedení nových bitcoinů do oběhu. To vysvětluje, proč rozdávají tolik bezplatných bitcoinů. Zdarma bitcoiny umožňuje získat BTC každou hodinu. Kromě toho obsahuje hry a týdenní loterie, což vede k většímu počtu bitcoinů. Vaše mince jsou bezpečně uloženy v peněžence a jejich transakční poplatky jsou značně nízké.

Pokud zůstanete dostatečně dlouho na to, abyste vydělali až 30 000 satoshi, začnete vydělávat denní složený úrok ve výši 4%. Velkoryse vás také odmění za doporučení, což znamená, že pokud sdílíte odkaz za doporučení se svými přáteli a oni ho použijí k registraci, budete odměněni 50% jejich hodinových výdělků a 25% toho, co vydělají na úroku. S 18 miliony uživatelů tohoto bitcoinového faucetu a minimálně 10 miliony uživatelů každý měsíc nemohla být tato webová stránka legitimnější.

Bonusový bitcoin

Bonusový bitcoin je skvělý BTC faucet díky tomu, že po dokončení úkolu nemusíte nějakou dobu čekat, než zahájíte další. Pokud jde o tento faucet, můžete začít s novým úkolem, jakmile jeden dokončíte, čímž neomezíte své výdělky. Frekvence plateb se také sníží na 15 minut místo hodinového intervalu, který mají některé faucety, takže můžete vydělávat častěji než ostatní.

Můžete získat až 5 000 satoshi na jeden nárok s automatickým 5% denním úrokem. Tím je zajištěno, že se vaše výdělky znásobí téměř ničím. Nabízejí také 50% celoživotní bonus za doporučení pro všechny, kteří se zaregistrovali pomocí vašeho odkazu na doporučení, a vy si můžete své výdělky kdykoli a bez nákladů vybrat.

FreeBitcoins.com

Jedná se o další velmi obohacující bitcoinový faucet, který byl postaven s ohledem na nováčky. Pokud jste v krypto prostoru noví a chcete snadno vydělat nějaké bitcoiny, toto je místo pro vás. I když je to hlavně pro bitcoiny, faucet nyní nabízí zdarma Clamcoin, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, DigiByte a Monero.

FreeBitcoins.com dokazuje, že bitcoiny lze zábavným způsobem vydělávat hraním her a nemusíte se přihlašovat k účtu. Je to jeden z mála, který se vzdá celého bitcoinu jen za návštěvu webových stránek každých deset minut. Jedna skvělá věc na tomto webu je, že vám nejen umožňuje vydělat několik kryptoměn, ale také vám dává možnost snadno vyměnit coiny přímo na faucetu, aniž byste museli jít na burzu. To nemohlo být více přívětivé pro nováčky.

Co víc? Získáte 50% provizi za každého přítele, na kterého se odkazujete, a můžete si své výdělky kdykoli bezplatně vybrat do své peněženky.

Bitcoinové mimozemšťané

Bitcoinové mimozemšťané je jedním z nejlépe platících bitcoinových faucetů v krypto prostoru. Uživatelé mohou získat odměnu až 4 000 satoshi hraním her a dalších aktivit na webu.

Má také mobilní verzi pro zařízení Android i iOS. To vám dává svobodu neustále vydělávat bitcoiny na cestách, ať jste kdekoli, pokud jste se svým mobilním telefonem. Faucet odměňuje uživatele každou hodinu, takže můžete každý den vydělat značné množství bitcoinů.

Moon bitcoin

Moon Bitcoin patří mezi nejzajímavější bitcoinové faucety. Stejně jako freebitcoins.com nabízí kromě bitcoinů i odměny v ethereu a litecoinech. Tento faucet dává uživatelům svobodu zvolit si, ve kterých kryptoměnách dostávat odměny.

Na faucetu je spousta bonusů a uživatelé mohou každých 5 minut získávat odměny. Další skvělá věc na tomto faucetu je, že máte svobodu rozhodovat o tom, jak často požadujete odměny. Čím déle zůstanete na relaci, tím více si nárokujete a jen vy můžete rozhodnout, jak dlouho zůstanete.

Závěr

Jedná se o nejlepší a nejzajímavější bitcoinové faucety, které jsme mohli najít, a pokud hledáte, kde vydělat nějaké bitcoiny zdarma, už nehledejte.

Doporučený obrázek: freepik.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me