Jedná se o nejvíce odměňované krypto faucety v únoru 2021

krypto faucety

Bitcoinové faucety existují jako snadný způsob, jak zdarma získat kryptoměny. Na internetu jich jsou desítky, ke kterým má kdokoli přístup a získává své oblíbené kryptoměny, aniž by za ně platil. Na některých webech budete muset provést několik úkolů, abyste na oplátku dostali kryptoměnu, zatímco na jiných stačí otočit kolo nebo obojí.

Zatímco všechny krypto faucety nabízejí kryptoměny zdarma, některé jsou lepší než jiné. V tomto článku přezkoumáme ty, které přinášejí nejvíce odměn. Ať už jen točíte volantem nebo provádíte úkoly, můžete si být jisti, že tyto faucety vám přinesou nejlepší odměnu.

Zdarma dogecoin

zdarma dogecoin - jeden z nejlepších krypto faucetů

Dogecoin nedávno zabral prostor kryptoměny útokem. Mnoho lidí najednou vyvinulo zájem o kryptoměnu poté, co za jeden den vzrostla o 300%. Pokud jste jedním z takových lidí a chtěli byste získat nějaký DOGE zdarma, Zdarma dogecoin je místo, kam jít.

Tento faucet rozdává výhradně dogecoiny a je jedním z nejlepších. S ním můžete vyhrát až 145 000 DOGE v jednom otočení. V dolarovém vyjádření můžete za hodinu vyhrát až 15 $ a každou hodinu můžete otáčet, abyste získali více. Tento faucet má také program doporučení, ve kterém můžete vydělat 50% z toho, co vaši doporučení vydělají na svých roztočeních. Také získáte loterii zdarma pokaždé, když jeden z vašich doporučení roztočí kolo. Můžete se rozhodnout nechat si dogecoiny doručit do vaší osobní peněženky každý týden, nebo si je můžete do své peněženky vybrat ručně.

Bonusový bitcoin

nejlepší krypto faucety

S tímto faucetem mohou uživatelé vydělat až 5 000 satoshi každých 15 minut, když roztočí kolo. Nevyžaduje žádné úkoly, pouze se točí a je jedním z nejštědřejších bitcoinových faucetů online. Bonus za doporučení vám zaplatí 50% ze všeho, co vaši doporučení přátelé vydělají na celý život. Faucet přidává na váš účet každou noc 5% z celkového zůstatku v peněžence, pokud si každý den uplatníte alespoň jeden nárok.

Faucet zdarma

FreeFaucet - jeden z nejlepších krypto faucetů

Jedná se o jeden z kryptoměnových faucetů s více měnami, které rozdávají bitcoiny i altcoiny. Získání kryptoměn je stejně snadné jako kliknutí na tlačítko pro nárok na webu. Faucet zdarma v současné době podporuje 17 kryptoměn. Patří mezi ně ty nejlepší, jako jsou Bitcoin, Ethereum, XRP a nedávno populární – Dogecoin. Mezi nimi snadno najdete jednu ze svých oblíbených.

Jedna věc, která odlišuje tento web, je to, že vám neposkytuje pouze kryptoměny zdarma, ale poskytuje vzdělání o kryptoměnách, abyste se o tomto odvětví dozvěděli více. Můžete vydělat více účastí na několika jednoduchých úkolech, jako jsou průzkumy, prohlížení reklam atd.

Freebitcoin.io

nejlepší krypto faucety

Pokud hledáte nejvíce obohacující bitcoinové faucety, určitě nemůžete tento ignorovat. Freebitcoin.io dá vám bitcoin v hodnotě až 300 $ za hodinu; vše, co musíte udělat, je točit. Zaručuje také 50% bonus na vaše příjmy z doporučení, což je podstatný bonus vzhledem k tomu, kolik mohou vydělat. Bitcoiny si vyberete do své osobní peněženky, jakmile dosáhnete minimální částky bez potíží a použijete je na cokoli chcete.

Moremoney.io

Jak název napovídá, tento faucet doslova platí více než většina ve vesmíru. Za jedno hodinové otočení můžete vyhrát 500 $ v bitcoinech. Máte 25% bonus za doporučení, pokud pošlete své přátele na faucet a oni začnou vydělávat, ale je toho ještě víc. Další bitcoiny můžete získat prováděním jednoduchých úkolů, jako je návštěva krátkých odkazů, vyplnění PTC a nabídkové stěny. Neexistuje žádné omezení, kolik můžete na tomto faucetu vydělat, protože můžete točit tolikrát, kolik chcete, a doporučit tolik přátel, kolik chcete.

Allcoins.pw

Hledáte peněženku s více měnami? Allcoins.pw je jedním z nejlepších. Jak název napovídá, jedná se o faucet pro všechny mince, ale většina odměn je vyplácena v bitcoinech. K dispozici je klasický faucet a také automatický faucet. Můžete vyhrát několik her, abyste vyhráli BTC, které můžete snadno převést na jiné kryptoměny ve faucetu, pokud chcete. K dispozici je také funkce pro těžbu Monero, která vyplácí odměny za těžbu také v bitcoinech. Odměny lze vybírat na FaucetHub nebo do vaší osobní peněženky.

ES faucet

Jedná se o jeden ze známých krypto faucetů, které podporují 13 kryptoměn, které lze získat zdarma. Má krátký interval reklamace 5 minut, což znamená, že se budete častěji točit a potenciálně vydělat více. Na rozdíl od mnoha faucetů musíte spíše vyřešit captcha, než otáčet skutečné kolo. Kromě kryptoměn má faucet své vlastní tzv. Coiny Mince ES, které můžete také vydělat a snadno převést na kteroukoli z podporovaných kryptoměn. Můžete se účastnit offerwally a PTC a vydělat více a můžete těžit své vlastní kryptoměny. Uživatelé Coinbase stahují své odměny zdarma.

Firefaucet

Firefaucet dává zdarma odměny v 8 kryptoměnách, konkrétně bitcoin, ethereum, dogecoin, litecoin, Dash, Tron, Zcash a digibyte. Odměnu získáte hlavně za provádění jednoduchých úkolů, jako jsou průzkumy, nabídkové stěny a sledování her. Kromě toho můžete získat odměny za úspěch a řadu dalších, stejně jako bonusy za doporučení pro každého z vašich přátel, které přidáte na faucet. Odměny můžete kdykoli snadno vybrat.

Závěr

Jedná se o kryptoměny s vysokou výplatou, které můžete použít k získání bezplatných digitálních aktiv v únoru 2021. Ať už jste v kryptoměnách nováčkem nebo si jen chcete pořídit další, aniž byste za ně platili, tyto faucety vám pomohou dosáhnout vašeho cíle. Nemusí to být moc, ale neublíží vám dělat zábavné věci a dostat za to odměnu, tak to zkuste.

Doporučený obrázek: thecareercookbook.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map