Která je nejlepší alternativa Coinbase?

Alternativa Coinbase

Více než 200 kryptoměna burzovní platformy v současné době fungují po celém světě a vytvářejí tržby v hodnotě 6,5 miliardy dolarů. Výměna Coinbase je považována za jednu z předních platforem mezi nimi. Tato platforma poskytuje zařízení pro prodej, nákup, převod a skladování kryptoměn.

Do offline úložiště poskytovaného organizací můžete uložit širokou škálu digitálních aktiv. Existuje však mnoho nevýhod této platformy, které odpuzují uživatele. Zkusme najít nejlepší alternativu Coinbase, kterou můžete použít.

Na co byste se měli dívat v alternativě Coinbase?

Na trhu existuje široká škála alternativ Coinbase. Ne všechny jsou však adekvátní k použití.

Následující parametry slouží k posouzení proveditelnosti alternativní platformy Coinbase:

  • První věcí je sledovat funkčnost platformy v několika zemích.
  • Bezpečnostní politika a bezpečnostní opatření platformy.
  • Pověst si drží na trhu a počet kryptoměn, které podporuje.
  • Poplatky, provize, směnný kurz; každý skrytý a viditelný peněžní poplatek.
  • Pohodlí použití a platební metody poskytované platformou.

Nejlepší alternativa pro Coinbase

Existuje řada alternativ Coinbase a my jsme sestavili seznam těch nejefektivnějších. Všechny burzy uvedené níže byly vybrány pomocí výše uvedených parametrů.

1. Binance

Tato burza kryptoměn podporuje více než 150 různých typů kryptoměn. Platforma poskytuje API a další online nástroje na podporu správy vašeho účtu. Spolu s tím je k dispozici také zákaznická podpora 24/7 a rozhraní pro výměnu předem. Denní objem obchodování se pohybuje kolem 54 miliard dolarů.

2. Blíženci

Burza Gemini významně přispěla k legitimizaci kryptoměny a slouží jako alternativa Coinbase. Tato burzovní platforma se sídlem v USA je první, která zcela reguluje směnu kryptoměn.

Obchodují však pouze s Ripple, Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Zcash. Na trhu jsou dobře známí svými bezpečnostními opatřeními a extrémní slevou až 0%. Organizace účtuje téměř 0% -1% z celkové investice v závislosti na struktuře obchodu.

3. Bitfinex

Burzovní platforma Bitfinex se specializuje na ethereum, EOS a litecoiny. Web je odborníkem na poskytování vzájemného financování.


Platforma má také zálohovací graf pro správu účtu. Navíc je přístupný z mobilních zařízení s různými možnostmi hlášení, které umožňují vyhodnotit vaše obchodní zisky. Poplatky markerů začínají od 0,100%.

4. Kraken

Recenze výměny Kraken

Nejznámější alternativní směnná platforma Coinbase – Kraken byla založena v roce 2011 a vykázala výrazný růst. Platforma obchoduje se všemi hlavními mincemi a také s některými menšími mincemi. Pracuje ve více než 200 zemích s vynikajícím záznamem zabezpečení.

Obchodování s marží je přibližně pětkrát u možnosti obchodování s altcoiny. Poplatky za značkování jsou od 0% do 0,16%; zatímco poplatky příjemce jsou 0,10% až 0,26%.

5. eToro

eToro recenze

eToro je náhradou za burzu Coinbase. Platforma umožňuje svým uživatelům vytvářet portfolio. Uživatelé mohou využít téměř okamžité provedení finančního trhu. Organizace má průmyslové protokoly zabezpečení a vyžaduje oprávnění ke sdílení osobních údajů.

Hlavním důvodem pro použití této platformy je, že pro zajištění bezpečnosti ukládá finanční prostředky v renomovaných bankách. Tvrdí, že za každý obchod účtují 0% provizi.

6. CEX.IO

CEX.IO se konkrétně zabývá bitcoiny. Může vás podpořit při nákupu bitcoinů prostřednictvím karet MasterCard, Visa Card a dokonce i PayPal. Data a aktiva jsou zabezpečena pomocí strategií skalpování a frekvenčního obchodování. Spolu s bitcoiny také usnadňuje obchodování v Ethereu a Ripple.

Distribuované odmítnutí služby není při jeho používání možné. Pokud je vytvořen nový účet, je obchodní páka zhruba desetkrát. Zprávy ke stažení a historie transakcí jsou také funkcemi platformy.

7. Kapalina

Liquid je japonská platforma, která si za dva roky vedla výrazně a dosáhla průměrného denního objemu obchodování 250 milionů USD.

Thev mají konkurenční tržní poplatky s obchodními maržemi až 100krát. Společnost podporuje více než 200 obchodních párů. Na americkém trhu však dosud nepůsobí.

8. Pionex

Pionex lze počítat mezi jednu z nejstarších burz. Poskytují služby ve 12 bezplatných obchodních robotech se zákaznickými službami 24/7.

Platforma je také označena jako jeden z největších zprostředkovatelů Binance. Poplatky za obchodní poplatky od Pionexu jsou pouze 0,05% pro prodávající i kupující. Poskytují pětkrát větší pákový efekt a inteligentní obchodní terminál.

9. IDEX

IDEX je upgradovaná verze stávající decentralizované burzy považovaná za adekvátní alternativu Coinbase. Jedná se o burzovní systém řízený etherem, který podporuje párové obchodování ERC20.

Tato platforma je nejvhodnější pro jednotlivce, kteří hledají obchodování typu peer-to-peer a bezpečné prostředí. Platforma podporuje přibližně 400+ párů kryptoměn a nejvyšší počet likvidních DEX. Obchodní poplatek tvůrců začíná od 0.10%, a minimální limit objednávky je pro tvůrce 20%.

Jaké jsou důvody pro nezvolení Coinbase?

Coinbase je nejlepší platforma pro učení obchodování kryptoměn. Je považována za nejvíce doporučenou a nejpohodlnější platformu pro směnárny. Spolu s těmito funkcemi je faktem také vyšší rychlost kryptoměny.

Poplatky za transakci za více než 10 USD jsou 0,99 USD. U částky transakce vyšší než 200 $ je poplatek 1,49% z celkové částky. Toto není jediná funkce, která pomlouvá Coinbase. Funkce nadměrného boje proti podvodům také vyvíjejí u uživatelů vyčerpání a podráždění.

Poté následovalo prodloužené časové období potřebné k provedení transakce a zúčtování finančních prostředků. Bezpečnostní prvky také nejsou na vysoké úrovni. Lidé proto hledají alternativy Coinbase k budoucímu obchodování s kryptoměnami.

Doufáme, že funkce burz, které jsme zmínili výše, budou dostatečné pro výběr adekvátní alternativy Coinbase.

Autorský životopis

Melissa Calvert v současné době pracuje jako oddaná poradkyně pro životní styl Dav spisovatel UK. Je oddanou spisovatelkou a vášnivými ženami. Velmi se zajímá o budoucí investice a výdělky z kryptoměn.

Doporučený obrázek: medium.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map