Nakupujte bitcoiny v Kanadě

Naše předvolby směny jsou založeny na čtyřech aspektech. Nejdůležitější je objem směny BTC / CAD, získání nejvíce bitcoinů za babku, následovaná integrací místních platebních možností a nakonec počáteční časy ověření.

Kryptos

Poplatky

 • Tvůrce. 1% -. 2%, Taker. 2% -. 4%

Cílový trh

 • Kanada

Měny

 • CAD

Vklad

 • Kreditní karta, bankovní převod, interac, Flexepin

Coinsquare na konci roku 2017 milosrdně aktualizoval své uživatelské rozhraní a je nad hlavou předchozího produktu. Tato stránka krvácí zákazníky zhruba minulý rok a její opětovné spuštění pravděpodobně zkrotilo krvácení. Coinsquare nyní omezil své kanadské trhy na btc / cad, který má docela slušný objem a někdy vykazuje lepší spready než Quadriga. Účtují více na straně výběru, je třeba si uvědomit.

Jednou z oblastí, ve které jsou lepší než Kraken a někdy i Quadriga, je jejich ověření, částečně kvůli omezenějším požadavkům na ověření.

Mezinárodní burzy přijímající kanadské vklady

Kraken

Kraken je jednou z nejlepších burz pro evropské trhy – a je dobrým argumentem pro to, aby obsadila první místo. Dobrá likvidita v EUR a spousta krypt k dispozici.

 • Skvělá platforma a spousta krypt
 • Ztratili možnosti místního vkladu
 • Objem CAD pod Quadrigou i Coinsquare

Kryptos

Poplatky

 • Výrobce: 0,16-0,0%; Účastník: 0,26-0,1%

Cílový trh

 • Kanada, Evropský hospodářský prostor

Měny

 • eur

Vklad

 • Kreditní karta, bankovní převod, SEPA

Existují dva důvody, proč byste si mohli vybrat Kraken před QuadrigaCX. Za prvé, obchodní poplatky jsou nižší. Ačkoli objem a rozpětí Quadrigy během kanadských obchodních hodin více než kompenzuje rozdíl 0,2% obchodního poplatku, Kraken nabízí větší likviditu během jiných než kanadských obchodních hodin. Pokud v té době obchodujete, možná má Kraken smysl.

Kraken navíc nabízí trh XRPCAD, takže každý, kdo chce zkusit štěstí ve vlaku Ripple, je Kraken vaším jediným trhem v kanadském dolaru. Nepovažujeme další kryptoměny nabízené v USD nebo na křížových trzích za velkou výhodu. Jakmile vyměníte své kanadské dolary za bitcoiny, nic vám nebrání v tom, abyste se zapojili do největších mezinárodních burz za nákup nebo obchodování jakéhokoli počtu dalších mincí. Nedoporučoval bych Kraken pouze kupovat například Monero. Bylo by lepší převést CAD na bitcoin v Quadriga a volně převést bitcoin na jinou burzu nabízející trhy Monero.

Čestné uznání patří:

Coinbase

Pojištěné účty, obrovské objemy likvidity a integrované debetní karty proti pochybným prioritám, příliš horlivému dodržování předpisů a chatrné podpoře. Získejte 10 $ zdarma na nejlepší bitcoinové burze v USA.

 • Uzavření Vogogo bylo účinným koncem Coinbase v Kanadě
 • Neupřednostnil místní produkt
 • Stále skvělá směna, pokud jste ochotni převést na USD

Kryptos

Poplatky

 • Výrobce: 0%; Účastník: 0,25-0,1%

Cílový trh

 • Austrálie, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Kanada, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Finsko, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Malta, Nizozemsko, Norsko, Polsko, San Marino, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Spojené království, Spojené státy

Měny

 • USD, EUR, GBP

Vklad

 • Kreditní karta, bankovní převod, ACH, rychlejší platby

V roce 2016 to vypadalo, že společnost Coinbase je připravena ovládnout kanadský trh. Spolupráce s kanadským zpracovatelem plateb na klíč Vogogo umožnila společnosti Coinbase získat pověst a produkt a získat obrovské objemy. Společnost Vogogo se však zavřela a společnost Coinbase se ukázala jako neochotná přidělit zdroje nezbytné k provozování místní kanadské firmy. To znamenalo, že se depozitní poplatky drasticky zvýšily, takže bylo neekonomické používat burzu jako kanadský dolar na rampě. Uživatelé Coinbase se hrnuli zpět do QuadrigaCX, kde bylo levné nebo bezplatné vklad nebo výběr.

Porovnání prvních tří bitcoinových burz v Kanadě

QuadrigaCX se definitivně vyznamenal jako směnárna kryptoměny číslo jedna podle objemu na kanadském trhu, a není nijak zvlášť blízko. Se skutečně tragickým zhroucením burzy čekáme, kdo se ukáže jako špičkový pes.

Na okamžik se zdálo, že je Kraken pro dané místo náročný. Quadriga měla oproti Krakenovi výraznou výhodu v tom, že žije a dýchá na kanadském trhu s kryptoměnami. Je pravděpodobné, že lze říci, že pokud jde o priority Krakenu, makro problémy, jako je stabilita platforem, která byla v poslední době znepokojující, stejně jako specifické otázky týkající se její přední platformy na trhu s eurem, by byly jednoduše upřednostněny před místními kanadskými problémy . Z tohoto důvodu byly například deaktivovány možnosti místního vkladu, které byly zákazníkům Cavirtexu kdysi k dispozici, a k dispozici je pouze bankovní převod.

Poplatky za vklad

V CADQuadrigaCXKrakenCoinsquare
Poplatek Denní limit Poplatek Denní limit (úroveň 3) Poplatek Denní limit
Interac 1,5% 4 000 $ 2,5% 3 000 $
Bankovní převod 1% 500 000 $ Volný, uvolnit* 25 000 $ .5% 300 000 $
Flexepin 2,5% 2 500 $ 2,5% 500 $
Kreditní karta 7% 500 $
Šek 2,5% 9 000 $
Poukázka 2,5% 1 000 $

* Platí poplatky za mezinárodní bankovní převody

Poplatky za výběr

v CADQuadrigaCXKrakenCoinsquare
Poplatek Denní limit Poplatek Denní limit (úroveň 3) Poplatek Denní limit
Bankovní převod Volný, uvolnit 500 000 $ Volný, uvolnit 25 000 $ .5% 100 000 $
EFT Volný, uvolnit 100 000 $
Šek 1% 500 000 $
Dárková poukázka 5,85 $ 100 $
Přímý bankovní vklad 2% 100 000 $ 1% 9 000 $

Pamatujte, že QuadrigaCX kryje poplatek za těžbu při výběru kryptoměny.

Poplatky za obchodování

Směnárny
QuadrigaCX Od 0,5% do 0,2% v závislosti na páru.
Coinsquare od 0,4% do 0,1% na základě dvojice a rozdělení výrobce / příjemce.
Kraken Na základě objemu, výrobce od 0,16% do 0%; Odběratel od 0,26% do 0,1%

Kanadský dolar / krypto trhy

QuadrigaCX: Bitcoin, ethereum, litecoin, bitcoinová hotovost, bitcoinové zlato

Kraken: Bitcoin, Ethereum, Ripple

CoinSquare: Bitcoin, ethereum, litecoin, bitcoinová hotovost, doge, pomlčka

Časy ověření

Můžete mít štěstí na Coinsquare a nechat se automaticky ověřit z jejich KYC procesoru třetí strany. Pokud však tento postup nefunguje, očekávejte, že na manuální kontroly Coinsquare počkáte mnohem déle. Je obtížné určit, jak dlouho Krakenu trvá ověření – pokud je trh horký, může to trvat týdny. Obecně platí, že QuadrigaCX je nejspolehlivější, i když Coinsquare jej může hodně času porazit.

Kanadské burzy P2P

Bitcoinové burzy P2p jsou dobré pro pár věcí. Decentralizují proces nákupu a prodeje a propojují kupujícího a prodejce přímo pro každou transakci. Platforma se v zásadě používá jako nástroj pro zobrazování nabídek, jakož i pro funkce úschovy a rozhodování sporů. To znamená, že kryptoměny nejsou uloženy v peněženkách platforem – i když často tam bude mince prodávajícího držena k uvolnění kupujícím; obvykle jsou omezené nebo nejsou potřeba žádné informace KYC. Místní prodejci p2p budou obecně využívat také místní platební možnosti.

Quebex

Zdá se, že má lepší ceny než ostatní kanadští konkurenti p2p, ale ověření je jako výlet k proktologovi. Quebex bere soukromí z p2p.

 • Dobrá cena ve srovnání s jinými místními burzami p2p
 • Narušení požadavků a podpory KYC dostává špatné známky
 • Poplatek 1% je označen na všech vašich transakcích

Kryptos

Poplatky

 • 1%

Cílový trh

 • Kanada

Měny

 • CAD

Vklad

 • Bankovní směnky, Paypal, inter

Quebex je skvělá burza p2p, pokud jde o ceny a možnosti místních plateb; ve skutečnosti je to ale mnohem více rušivé než standardní burzy, pokud jde o KYC, a často se říká, že podpora je nedostatečná. Podle našeho názoru není na trzích s možnostmi kvalitní výměny p2p výměna bez zvýšené úrovně soukromí ve skutečnosti nutná.

LocalBitcoins

Bez ohledu na to, kde žijete, LocalBitcoins vás spojí s prodejci bitcoinů, kteří vyhoví místním podmínkám, aby zajistili co nejpohodlnější nákup bitcoinů.

 • Obvykle má širší spready než Quebex
 • Po určitém objemu obchodování je vyžadován KYC
 • Nebyly přidány žádné další poplatky

Kryptos

Poplatky

 • Nastaveno prodejcem

Cílový trh

 • Globální

Měny

 • USD, EUR, GBP, AUD, BRL, CAD, CHF, CNY, DKK, HKD, HUF, IDR, INR, JPY, KES, KRW, MXN, MYR, NGN, NIS, PLN, RON, RUB, SEK, SGD, ZAR

Vklad

 • Kreditní karta, bankovní převod, ACH, SEPA, Paypal, debetní karta, interac, hotovost, OKPay, perfektní peníze, pouze krypto, elektronický převod, Neteller, Skrill, převod peněz

Místní bitcoiny nabízejí mírně horší ceny než Quedex – spready mezi objednávkami na nákup a prodej jsou často širší. Vylepšené ověření je však pouze požadavkem po určitém objemu obchodování a vylepšené ověření není zdaleka tak rušivé. Všimněte si také, že i když jsou spready širší, nepřidávají žádné další poplatky, zatímco značky Quedex na 1%.

Sečteno a podtrženo

Ať už máte v úmyslu nakupovat a držet nebo aktivně obchodovat s kryptoměnami, otevření účtu na místní kanadské burze je nutností. Coinsquare má nyní největší objem obchodování z dlouhodobého hlediska, což znamená, že je to nákladově nejefektivnější způsob nákupu bitcoinů v Kanadě. Díky místním možnostem vkladu a výběru je hračka dostat své peníze na směnárnu i mimo ni.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map