Nejlepší altcoiny, na které je třeba dávat pozor v roce 2020

nejlepší altcoiny

V kryptosystému se věci rychle mění. I když můžeme předpovídat ty nejlepší altcoiny, některé metriky, které se dnes zdají zásadní, se mohou během několika měsíců najednou změnit.

Když však vstupujeme do nového desetiletí, podíváme se na některé důležité události, které pravděpodobně utvoří trh v roce 2020. Vzhledem k tomu, že se trh s kryptoměnami zahřívá, je čas podívat se na některé ze slibných altcoinů.

Důvod, proč se zaměřujeme na altcoiny, je ten, že projektují neuvěřitelný potenciál pro zisky. Kromě toho jsou také velmi cenově dostupné, čímž eliminují veškeré překážky akvizice. Ve skutečnosti můžete za pár dolarů koupit několik tisíc altcoinů a počkat, až se jejich hodnota ocení.

V této příručce získáte ty nejlepší altcoiny, na které je třeba dávat pozor v roce 2020. Po přečtení najdete potřebné informace o těchto mincích, které použijete k informovanému investičnímu rozhodnutí. Pojďme se tedy podívat na nejlepší altcoiny roku 2019 a dohadovat se, proč to budou oni, kdo se budou dívat v roce 2020.

TRX

logo tron

Červenec 2018 byl měsícem, kdy se věci začaly krystalizovat BitTorrent. Společnost TRON získala BitTorrent, největší protokol sdílení souborů peer-to-peer na světě, a dostala se na náš seznam nejlepších altcoinů s více než 100 miliony uživatelů a představujících 33% celkového internetového provozu.

Akvizicí se společnost TRON zaměřila na sloučení své blockchainové sítě se sítí P2P společnosti BitTorrent. Partnerství nazvané Project Atlas vytvoří infrastrukturu pro decentralizovanou distribuční platformu pro celosvětovou uživatelskou základnu.

Síť TRON bude přínosem pro torrentový ekosystém přidáním úložiště a šířky pásma na platformu. Síť BitTorrent zpočátku fungovala na motivačním modelu, který umožňoval uživatelům, kteří nahrávají rychleji, stahovat rychleji. S příchodem technologie TRON však BitTorrent nyní jako náhradu za příspěvek nabídne tokeny TRX. Uživatelé nové technologie nyní získají rychlejší stahování dražením pomocí tokenů TRX.

Při pohledu na sílu TRONu a sílu BitTorrentu je nepravděpodobné, že by Project Atlas v roce 2020 selhal. Také vzhledem k tomu, že token BTT v současné době obchoduje za nízkou cenu, nabízí pobídku pro důvtipné investory k nákupu. Základy poukazují na vzestup hodnoty tokenu v roce 2020, který by mohl vytěžit několik milionářů. 

IoTeX část našich nejlepších altcoinů

Logo IoTeX

Společnost byla založena v roce 2017, IoTeX je open-source projekt, který vytváří novou blockchainovou platformu zaměřenou na soukromí, která usnadňuje internet věcí (IoT). Internet věcí odkazuje na vyhlídku na digitální interakci nad rámec osobních gadgetů a počítačů, aby mohla začlenit všechna zařízení s digitálními schopnostmi. Odhady naznačují, že do roku 2022 počet zařízení IoT překročí 50 miliard. A jelikož je bezpečnost ve světě s internetovým připojením hlavním problémem, je potřeba bezpečných způsobů komunikace. Je to právě tento specializovaný trh, který má IoTeX zaplnit.

Architektura IoTeXu využívá blockchain, který zajišťuje zabezpečení sítě a zároveň nabízí správu a správu různých bočních řetězců k provádění různých funkcí. Boční řetězce umožňují uživatelům připojovat zařízení IoT na základě různých kritérií, jako jsou úrovně důvěryhodnosti, funkce nebo prostředí, která jsou podobná.

Další výhodou IoT je, že je zaměřen na soukromí. Konkrétně má dva mechanismy ochrany osobních údajů – platební kódy a podpisy – ke skrytí adresy příjemce transakce.

Díky ochraně osobních údajů a možnosti připojení k mnoha zařízením slibuje IoT v roce 2020 změnu hry. Pro každého, kdo hledá investici, bude získání podílu v IoTeX prostřednictvím mince VITA investicí měnící bohatství..

NPXS

Logo NPXS

NPXS je mince vytvořená uživatelem Pundi X které mají být použity na jejich blockchainovém projektu. Projekt má v úmyslu využít kryptoměnu k celosvětovému usnadnění bezhotovostních plateb. Pundi X se liší od ostatních platforem, protože má hardware umožňující blockchain Point-of-Sale (XPoS) umožňující převod kryptoměny. Obchodníkům stačí, aby měli XPoS ve svých maloobchodních prodejnách a bezhotovostní platby budou prováděny bez námahy.

XPoS funguje s mobilní peněženkou (XWallet), kterou nakupující používají k provádění plateb v kamenných obchodech. Má rozhraní, které uživatelům umožňuje nakupovat a prodávat BTC, XEM, ETH a QTUM. Má také nabídku check-out, která umožňuje nákupy pomocí kryptoměn. XPoS dále sleduje zásoby a objednávky při tisku potvrzení po každé transakci.

Pundi X plánuje v následujících třech letech distribuovat 100 000–700 000 zařízení do více než 12 zemí. Úspěch projektu, který si v Hongkongu vedl dobře, učiní token mezi nejlepšími altcoiny, které je třeba hledat v roce 2020. A s cenou NPXS, která se aktuálně obchoduje na nízké úrovni, koupíte token NPXS hned a čekáte na býčí běh bude v roce 2020 směnárnou.

Cardano

Logo Cardano

Cardano, založené v roce 2017, je podle tržní kapitalizace 12 největších kryptoměn na světě. Založil ji Charles Hoskinson, spoluzakladatel společnosti Ethereum. Nabízí nejen platformu pro inteligentní smlouvy a Dapps, ale také další technologický pokrok než Ethereum.

Je pravda, že na rozdíl od jiných nejlepších altcoinů, Cardano nepřineslo investorům vysokou návratnost. Je však oblíbený pro vývojáře, protože slibuje vybudování robustního blockchainu, který je poskytován jinými coiny, například Ethereum.

V roce 2020 se očekává (znovu) spuštění dvou průmyslových sítí PoS – konkrétně Cardano a Ethereum. Cardano se výslovně snaží upgradovat svou již existující platformu PoS jako veřejnou síť. Upgradovaná síť bude mít stokrát více lidí provozujících svůj software než Ethereum, Bitcoin nebo jiné PoW systémy. Tento vývoj bude počátkem předávání protokolu Cardano veřejnosti.

Cardano vyřeší tři hlavní problémy, s nimiž se setkávají blockchainové projekty 1. a 2. generace – interoperabilita, škálovatelnost a udržitelnost. Protokol se navíc bude zabývat také problémem mezinárodního převodu plateb, který je časově náročný a nákladný. Blockchain sníží čas nebo mezinárodní převody z několika dní na několik sekund.

Díky všem těmto vývojům bude Cardano jedním z nejlepších altcoinů, na které je třeba dávat pozor v roce 2020. Jeho relativně nízká cena ve srovnání s ethereem je ideální pro ty, kteří chtějí koupit více. Cardano navíc jako mince typu proof-of-stake způsobí revoluci v PoS jako nikdy předtím.

Nejlepší altcoiny Závěrečné poznámky

Poté, co jste nahlédli do historie a budoucího vývoje výše uvedených altcoinů, nyní znáte ty nejlepší altcoiny, na které je třeba dávat pozor v roce 2020. Dynamika trhu se samozřejmě může změnit a nepředvídané události nás mohou překvapit něčím novým. Ale vzhledem k tomu, že rok 2020 již začal, věříme, že tyto mince udrží budoucnost.

Doporučený obrázek: hacked.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map