V dnešním článku se podíváme na některé z nejlepších peněženkových bitcoinových peněženek, které byste měli v roce 2019 vyzkoušet, a na jejich funkce.

Bitcoin Cash je vidlicová mince z bitcoinu v roce 2017. Pokud máte zájem o nákup a obchodování s BCH, budete potřebovat peněženku pro uložení vašich mincí a odesílání na jiné adresy.

V dnešním článku se podíváme na některé z nejlepších peněženek Bitcoin Cash, které v roce 2019 vyzkoušíme.

Atomová peněženka

bitcoin_cash_crypto_wallet

Atomová peněženka byla vytvořena spoluzakladatelem a generálním ředitelem Changelly Konstantinem Gladychem v roce 2017. Peněženka má různorodý seznam podporovaných aktiv, čítající více než 300 krypt. Uživatelé mohou ukládat, odesílat a přijímat bitcoinové hotovosti a také nakupovat za mince kreditními kartami Visa nebo Mastercard. K dispozici je také možnost převodu bitcoinové hotovosti na jiné mince a naopak přímo z peněženky.

Atomová peněženka nemá přístup ani neukládá vaše semeno pro obnovení, soukromé klíče a hesla. Všechny vaše transakce a uživatelská data jsou šifrována pomocí symetrického algoritmu AES a nikdy neopouštějí zařízení, které používáte k přístupu do vaší peněženky.

Peněženku si můžete stáhnout a nainstalovat na zařízení s operačním systémem Windows 64-bit, macOS, Ubuntu, Debian, Fedora a pokud jste mobilní uživatelé, jsou k dispozici také aplikace pro Android a iOS.

Ledger Nano S

Ledger Nano S je populární hardwarová peněženka, která nabízí bezpečné úložiště různých mincí a žetonů. Peněženka je velmi chválena za své bezpečnostní implementace, které zajišťují bezpečnost vašich soukromých klíčů jejich uchováváním v zabezpečeném prvku zabezpečeném pomocí PIN kódu.

Zahrnuje mechanismus dvoufaktorového ověřování a transakce lze ručně ověřit pomocí podpory OLED stisknutím tlačítek na službě. Kromě bitcoinové hotovosti podporuje Ledger Nano S také bitcoiny, etherea, litecoiny a dlouhý seznam dalších kryptoměn.

medium.com

Peněženka Guarda

Společnost vytvořená estonskou společností v roce 2017 Guarda peněženka je open-source software, který nabízí kompatibilitu s mnoha zařízeními a operačními systémy (Android, iOS, Web, rozšíření Chrome, Windows, Linux, Mac OS).

Tuto peněženku lze použít k ukládání bitcoinových hotovostí a mnoha dalších mincí a žetonů (40 a stále se počítá).

Všechny verze peněženky s aplikacemi vám umožňují přímou výměnu mincí pomocí vestavěné burzy Guarda a nákup mincí fiat pomocí vaší kreditní karty.

Na serverech Guarda nejsou uloženy žádné osobní údaje ani soukromé klíče uživatelů, takže máte svá data a prostředky plně pod kontrolou.

Trezor

Trezor je konkurentem společnosti Ledger číslo jedna, protože tato hardwarová peněženka také poskytuje zabezpečení kryptoměny tím, že je ukládá offline a chrání vaše prostředky před malwarem a hackery.

Soukromé klíče jsou silně šifrovány a k zařízení lze přistupovat pomocí tlačítek a vestavěné obrazovky ke kontrole a ověření vašich transakcí. Trezor lze použít k ukládání širokého seznamu mincí včetně bitcoinů, bitcoinových hotovostí, litecoinů, ethereum, ethereum classic a mnoho dalších.

Elektronová hotovost

Electron Cash je vidlicová peněženka od společnosti Electrum. Tuto peněženku s ověřením zjednodušené platby (SPV) pro bitcoinové peníze lze zálohovat pomocí mnemotechnické zkratky. Peněženku lze provozovat na stolních operačních systémech, jako jsou Windows, OS X a Linux, i na mobilních zařízeních s Androidem.

Electron Cash je lehká peněženka, která usnadňuje přístup a používání, protože nemusíte čekat na stažení celého blockchainu Bitcoin Cash. Peněženka také umožňuje funkčnost multi-sig, která zvyšuje zabezpečení vašich finančních prostředků.

Bitcoin neomezeně

Vývojáři na Bitcoin neomezeně 20. prosince 2018 oficiálně zahájila verzi Bitcoin Cash 1.5.1.0 pro úložiště BCH.

Tuto stolní peněženku lze stáhnout pro operační systémy Windows, Linux a Mac.

BTC.com

BTC.com je webová peněženka a těžební fond spuštěný v roce 2015 společností Bitmain. Lze jej použít v mobilních i desktopových aplikacích.

Bitmain Technologies je čínská společnost známá jako největší hráč v odvětví krypto těžby. Umožňuje ukládání, odesílání a přijímání bitcoinové hotovosti a bitcoinových fondů. BTC.com je kompatibilní s verzemi Android i iOS.

Tato hierarchická deterministická peněženka umožňuje použití hlavního „semene“ pro získávání ztracených prostředků a také obsahuje funkce s více podpisy a dvoufaktorovou autentizaci.

Rahakott

Rahakott je peněženka na kryptoměny, která umožňuje uživatelům snadno spravovat své coiny odkudkoli, kde mají přístup k internetu.

Nejunikátnější věcí na Rahakottu je, že pro přihlášení nepotřebujete e-mailovou adresu, telefonní číslo nebo uživatelské jméno; vše, co potřebujete, je mnemotechnická fráze. Peněženka také obsahuje dvoufaktorové ověřování a podporuje funkce generování více peněženek z jednoho účtu a jejich přiřazení pro konkrétní platby.

Rahakott je „algoritmická“ peněženka, což znamená, že při každé transakci jsou generovány nové adresy, aby se zvýšila anonymita uživatelů.

Peněženka má omezený seznam podporovaných měn: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Zcash a Dash.

Coinomi

Coinomi je populární peněženka, která nabízí podporu více měn. V této peněžence můžete ukládat širokou škálu mincí a žetonů, včetně bitcoinových hotovostí, bitcoinů, pomlček, etherea, litecoinů atd. Jeho uživatelsky přívětivé rozhraní může kdokoli použít k pohodlnému odesílání, přijímání a ukládání kryptoměny.

Coinomi je lehká peněženka, což znamená, že nebudete muset ztrácet čas čekáním na načtení a synchronizaci s blockchainem BCH.

Coinomi je hierarchická deterministická peněženka, což znamená, že soukromé klíče jsou uchovávány pouze ve vašem zařízení a při registraci bude vygenerována 15slovná počáteční fráze. Fráze se použije k obnovení vašich prostředků v případě, že se něco stane s peněženkou.

Díky integraci ShapeShift můžete také provádět okamžité výměny mezi krypty ve vaší peněžence.

Jaxx

Jedná se o peněženku HD, která podporuje více měn a umožňuje uživateli udržet si kontrolu nad svými soukromými klíči tím, že je ponechá v zařízení. Peněženku lze použít na smartphonech a operačních systémech stolních počítačů, přičemž je kompatibilní s Windows, Linux a OS X.

Jaxx lze kromě rozšíření prohlížeče Chrome také použít na mobilních zařízeních, která podporují Android a iOS. Peněženka má bezproblémové rozhraní, které mohou používat i začínající obchodníci, a má jednoduchý proces nastavení.

Spolu s Bitcoin Cash je podporována také řada kryptoměn, jako jsou Bitcoin, Dash, Ethereum, Litecoi a mnoho dalších.

CashAddress

CashAddress je papírová peněženka, která ukládá soukromé klíče vašich kryptoměn offline jejich tiskem na fyzický kousek papíru. Tato peněženka je ideální pro dlouhodobé ukládání bitcoinových hotovostí, protože pro rychlé obchodování není tak pohodlný přístup. Mějte však na paměti, že tato metoda nemá žádný mechanismus obnovy, pokud papír ztratíte.

Závěrečná slova

Tímto uzavíráme náš článek týkající se nejlepších peněženek pro bitcoinové peníze. Než se rozhodnete převést své mince, doporučujeme vám důkladně prozkoumat bezpečnostní prvky peněženky, které vás zajímají.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me