Nejlepší burza kryptoměn: Seznam nejlepších obchodních platforem

Kryptoburza je specifická platforma, kde uživatelé mohou prodávat nebo kupovat krypta pro jiné kryptoměny nebo fiat měny. Od rozmachu kryptoměn se počet kryptoměn výrazně zvýšil a mnoho lidí se diví jaká platforma je nejlepší vhodné pro ně.

Abychom vám to usnadnili, sestavili jsme seznam některých z nejlepších obchodních platforem, které vám pomohou najít to nejlepší kryptoměna směnárna. Možná jste už o většině z nich slyšeli, ale zde se dozvíte více podrobností o tom, co jsou a jak fungují.

CoinBox

CoinBox

CoinBox je jednou z nejspolehlivějších a nejbezpečnějších burz v krypto světě a má nejširší výběr kryptoměn. Kromě 100 nejlepších kryptoměn, včetně těch nejpopulárnějších, jako jsou Bitcoin, Ethereum, XRP a další, podporuje CoinBox také všechny tokeny ERC20. Celkový počet dostupných mincí, které si uživatelé mohou koupit, prodat a směnit, nyní přesahuje 1 500.

CoinBox se umisťuje jako cloudová mobilní a stolní aplikace pro ukládání a výměnu kryptoměn se zaměřením na zabezpečení, rychlost a pohodlí. Tato platforma vytváří pohodlné podmínky pro provádění jakýchkoli operací s kryptoměnou a sledování cen všech kryptoměn a tokenů.

Tato služba je ideální pro nákup, prodej, výměnu a skladování mincí bez jakýchkoli omezení a omezení. Nedávno se naskytla příležitost prodávat kryptoměny na váš bankovní účet prostřednictvím SEPA přímo z vaší peněženky.

Kromě toho, že jsou zákazníci k dispozici pro iOS a Android, mohou je používat i v prohlížeči. Je to také první aplikace na světě, která zpřístupnila obchodování s kryptoměnami na Apple Watch.

CoinBox nabízí svým uživatelům skvělou zákaznickou podporu. Vysoce kompetentní a profesionální zaměstnanci okamžitě odpovídají na všechny e-maily a rychle řeší problémy.

Burza má jedinečný přidružený program, který dává příležitost získat až 45% provizi z transakcí přátel uživatele. Uživatel potřebuje poslat svůj doporučující kód svým přátelům, aby jej mohli použít při registraci.

CoinBox se může pochlubit vícejazyčností, protože podporuje 35 jazyků.

CEX.IO

CEX.IO - nejlepší směnárna kryptoměn

Pokud jste v krypto světě nováčkem a hledáte snadnou burzu pro nákup nebo prodej digitálních aktiv, pak CEX.IO lze označit za nejlepší burzu kryptoměn. Jedná se o londýnskou burzu kryptoměn a byla založena v roce 2013.

Uživatelské rozhraní je velmi jednoduché a snadno srozumitelné. Proto je ideální volbou pro začátečníky i zkušené uživatele. Burza v současné době podporuje 65 kryptoměn s různými obchodními páry.

Mezi měny Fiat patří USD, EUR, GBP a RUB. CEX.IO je jednou z nejbezpečnějších burz na světě. Je plně regulován v USA a registrován u FinCEN, takže si uživatelé mohou být jisti bezpečností svých dat a finančních prostředků.


Stojí za zmínku, že ti, kteří mají zájem o zachování své anonymity při obchodování s krypto, měli by se pravděpodobně rozhodnout pro burzu, která nevynucuje identifikaci KYC. Můžete se na to podívat žádný seznam výměn KYC najít několik vhodných možností.

Binance

Binance - nejlepší směnárna kryptoměn

Binance je doslova největší burzou kryptoměn podle objemu obchodování. V době psaní tohoto článku je 24hodinový objem obchodování vyšší než 60 milionů USD. Kromě toho, že je to Binance s největším denním objemem, je také jednou z nejrychlejších burz. V roce 2018 měla údajně kapacitu zpracovat 1,4 milionu transakcí za sekundu. Toto číslo mohlo růst s rostoucím počtem lidí využívajících platformu.

Binance je také špičkový z hlediska bezpečnosti. Je to nutné, protože při tak velkém objemu transakcí musí být prostředky zákazníků zabezpečené, takže burza hodně investuje do bezpečnosti. Ačkoli byl hacknut dvakrát, stále zůstává jedním z nejbezpečnějších, s upgradem po každém hacku, aby se podobný hack nikdy neopakoval. Binance podporuje velké množství obchodních párů kryptoměn s 9 fiat měnami.

eToro

eToro - nejlepší směnárna kryptoměn

eToro je platforma pro sociální obchodování. To znamená, že umožňuje novým obchodníkům učit se od těch zkušených skutečným kopírováním jejich obchodů prostřednictvím kopírování nebo zrcadlení. Jedná se o nejvýznamnější kryptoburzu s touto funkcí na světě. Izraelská burza podporuje obchodování s dalšími aktivy kromě kryptoměny, včetně CFD, akcií, komodit, deviz, ETF a indexů.

Burza se chlubí tím, že je uživatelsky přívětivá se zákazníky z více než 140 zemí s různými podporovanými jazyky. Proto to může být jedna z dražších burz. Je plně regulován a má silné zastoupení v Evropě a Velké Británii, což z něj činí velmi spolehlivého.

Coinbase

Coinbase - nejlepší směnárna kryptoměn

Coinbase je známá a renomovaná burza kryptoměn se sídlem v San Francisku v USA. V lednu tohoto roku měla platforma 35 milionů uživatelů. Ačkoli jde v zásadě o burzu, Coinbase chce svým uživatelům přinést co nejvíce aktiv, není divu, že rychle rostoucí počet uživatelů na platformě.

Nedávno platforma spustila platformu pro vydávání aktiv, která emitentům umožní vydávat digitální aktiva s minimálním zapojením samotné Coinbase. Zákazníci Coinbase si opakovaně stěžují na vysoké transakční poplatky, ale burza má velmi vysokou úroveň zabezpečení a je plně regulovaná ve Spojených státech.

BitMEX

BitMex - nejlepší směnárna kryptoměn

BitMEX se vyznamenal jako platforma pro obchodování s kryptoměnovými futures, což je role, kterou v prostoru běžně nevidíme. Je to bohužel výměna pro pokročilé obchodníky, protože obchodování s pákovým efektem (které nabízí) je poměrně riskantní. BitMEX nabízí až 100x pákový efekt pro obchodování s futures. To sice zvětšuje zisky z obchodování, ale také zvyšuje rizika, která noví obchodníci nejsou schopni zmírnit.

Z hlediska bezpečnosti je BitMEX jednou z nejbezpečnějších burz, protože nikdy nebyl hacknut. Pokud jste zkušený obchodník, který zvládne pákové obchodování, pak se jedná o burzu, kterou můžete vyzkoušet.

Kraken

Kraken

Kraken je jednou z nejstarších burz s kryptoměnou. Ačkoli to není nikde blízko špičkovým burzám, jako je Binance, je to jediná burza, jejíž bezpečnost nebyla nikdy porušena v žádné formě.

Navíc má vysokou likviditu a poplatky za některé její služby jsou nízké až na 0%. Jedná se však o nevazební burzu (neukládá prostředky uživatelů). Uživatelské rozhraní je poměrně složité, a proto není vhodné pro začátečníky.

Blíženci

Výměna Gemini

Gemini je jednou z novějších výměn. To bylo založeno v roce 2014 dvojčaty Winklevoss a nedávno se dostalo do popředí. Na rozdíl od Krakenu Gemini nejen usnadňuje výměnu kryptoměn, ale také poskytuje úschovnou peněženku a platební služby. Z hlediska bezpečnosti má burza vojenské standardní bezpečnostní prvky, což je docela pozoruhodné.

Changelly

Changelly

Changelly je skutečně výjimečná platforma, kterou lze označit za nejlepší burzu kryptoměn. Zaprvé je to jediná burza, která během registrace nevyžaduje od zákazníků KYC. To je poměrně významné vzhledem k tomu, že někteří obchodníci by raději zůstali v anonymitě, ale většina burz to nepovoluje. Má také větší počet podporovaných aktiv než většina burz a je rychlý. Platforma má nízké poplatky, což z ní dělá místo pro každodenní obchodování retailových investorů.

Bitfinex

Bitfinex

Bitfinex je kryptoburza, která je stále populárnější. Platforma je velmi populární díky nízkému minimálnímu nákupu, který dosahuje pouhých 5 $. Výměna také nevyžaduje ověření zákazníka u krypto vkladů kromě fiat vkladů. Navíc má nízké poplatky, které jsou 0,1% pro tvůrce trhu a 0,2% pro tvůrce trhu.

Závěr

Toto byl náš seznam s některými z nejlepších burz kryptoměn, které můžete použít. Budete muset provést vlastní důkladný průzkum, abyste našli burzu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a cenovému rozpětí. Jedním z webů, které vám mohou pomoci při hledání, může být CryptoZink, protože existuje seznam burz s kryptoměnou seřazený podle 24hodinového objemu obchodování.

Poznámka: Tento příspěvek byl původně publikován 21. ledna 2020 a byl 16. února 2021 zcela aktualizován kvůli úplnosti a věrohodnosti obsahu..

Doporučený obrázek: hackernoon.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map