Nejlepší Dash (DASH) peněženky pro rok 2019

Dash peněženky

V dnešním článku se podíváme na některé z nejlepších peněženek Dash a analyzujeme některé z jejich nejvýznamnějších funkcí.

O společnosti Dash

Pro některé není Dash nic jiného než vstup do 20 nejlepších světových kryptoměn podle tržní kapitalizace. Pro ostatní je Dash mnohem víc: je to velmi chytrá bloková platforma typu peer-to-peer navržená k poskytování okamžitých, soukromých a bezpečných plateb.

Tento altcoin je také první kryptoměnou, která představila koncept masternodů, koncept, který poté používaly různé jiné krypto platformy. Tyto masternody zajišťují, že Dash má decentralizovanou správu. Masternodes může hlasovat pro nový vývoj v síti Dash nebo proti němu.

Dash také používá něco zvaného PrivateSend, které umožňuje soukromé transakce (což znamená, že kdokoli může posílat prostředky anonymně). Další užitečnou technologií je funkce InstantSend, která umožňuje uživatelům potvrdit převody prostředků v reálném čase.

Co je třeba zvážit před výběrem Dash peněženky

Nejdůležitější je vybrat si peněženku, která nabízí podporu pro token DASH i pro všechny jedinečné funkce sítě (InstantSend, PrivateSend atd.). Pokud plánujete použít peněženku k ukládání dalších kryptoměn, je nejlepší volbou peněženka s více měnami.

Zabezpečení je samozřejmě pravděpodobně nejdůležitějším aspektem jakékoli krypto peněženky. Hledejte peněženky, které nabízejí plnou kontrolu nad vašimi soukromými klíči, a schopnost zabezpečit je pomocí kódu PIN nebo dvoufaktorového ověřování. Protože se někdy může něco pokazit, je také důležité vybrat si peněženku s velmi dobrými možnostmi zálohování a obnovení, abyste mohli snadno získat prostředky v případě neočekávaného selhání, chyby nebo chyby.

V neposlední řadě se důrazně doporučuje zvolit peněženku s dobrým uživatelským rozhraním. Kryptoměny mohou být matoucí, protože jsou, poslední věc, kterou potřebujete (jako začátečník), je mít peněženku, která vyžaduje dny, aby se naučila.

Pokud to není možné, tady je náš seznam nejlepších peněženek Dash, které jsou aktuálně na trhu.

Atomová peněženka

dash_coin_crypto_wallet

Atomová peněženka je multi-krypto peněženka, která byla vytvořena v roce 2017 generálním ředitelem společnosti Changelly. Podporuje nejen Dash, ale jeho seznam obsahuje také 300 dalších krypt, jako jsou Bitcoin, Ethereum, Ripple, Stellar a mnoho dalších.

Na základě jeho funkce atomového swapu jsou uživatelé schopni převádět své mince na Dash nebo naopak. Jejich funkce výměny také podporuje přidávání kreditních karet od Visa a Mastercard a nákup kryptoměn s fiatem.

Pokud máte zařízení se systémem Windows 64 bit, macOS, Ubuntu, Debian, Fedora, Android nebo iOS, najdete kompatibilní verze peněženky.

Peněženka neukládá žádné vaše semeno pro obnovení, soukromé klíče a hesla. Jste jedinou osobou, která k nim má přístup a může je měnit. Z hlediska zabezpečení používá Atomic Wallet symetrický šifrovací algoritmus AES k ochraně dat uživatele před vnějšími hrozbami a všechny tyto informace zůstávají v zařízení uživatele.

Dash Core (stolní peněženka)

Dash Core je oficiální peněženka a obsahuje podporu pro všechny funkce Dash, jako jsou InstantSend a PrivateSend, což znamená, že byla speciálně navržena pro ukládání, odesílání a příjem DASH. Peněženka dále nainstaluje do vašeho počítače plný uzel DASH.

Je třeba si uvědomit, že se nejedná o odlehčené řešení. Peněženka bude využívat mnohem více místa na pevném disku a více výpočetního výkonu než jiné možnosti. Dash Core lze stáhnout z specializovaná sekce na oficiálním webu Dash a je k dispozici pro Windows (obojí 32 a 64-bit), Operační Systém Mac, a Linux (32 a 64-bit).

Peněženka Guarda

Guarda je krypto peněženka, kterou lze použít na celé řadě platforem a zařízení. Uživatelé mohou spravovat svá aktiva pomocí přístupu k počítači, notebooku, tabletu, smartphonu a webovému prohlížeči.

Aplikace je kompatibilní s rozšířeními Windows, Linux nebo Mac OS, Android, iOS a Chrome.

Guarda podporuje nesčetné množství digitálních mincí a žetonů, včetně Dash a dalších osobních mincí, jako jsou Zcash a Monero. Podporuje také bitcoiny, ethereum a litecoiny.

Kromě zabezpečeného úložiště má peněženka Guarda také integrovanou službu nákupu kryptoměny, která vám umožní nakupovat kryptoměny přímo s fiat přes bankovní kartu. K dispozici je také integrovaná směnárenská služba, pomocí které můžete vyměňovat mince z peněženky. Díky těmto vlastnostem je Guarda jednou z nejpohodlnějších peněženek Dash na našem seznamu.

Všechny verze aplikace Guarda nejsou opatrovnické, což znamená, že společnost za peněženkou neukládá žádné veřejné / soukromé klíče ani žádná uživatelská data..

Dash Wallet (mobilní peněženka)

Dash peněženka je mobilní verze Dash Core popsaná výše. Je to oficiální mobilní peněženka pro Dash, je to open-source, HD peněženka, která má velmi uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní a umožňuje vám mít plnou kontrolu nad svými soukromými klíči.

Jelikož se jedná o mobilní řešení, je o něco minimalističtější než jeho desktopový protějšek. Například peněženka Dash přichází pouze s podporou funkce InstantSend (PrivateSend není podporována). Peněženka to však tvoří prostřednictvím jedinečné funkce, která umožňuje zpracovávat transakce offline pomocí technologie Bluetooth vašeho zařízení. Peněženka je k dispozici pro oba, iOS a Android, a lze je snadno stáhnout z oficiálních obchodů.

MyDashWallet (webová peněženka)

Vyvinuto společností s názvem DeltaEngine.net, MyDashWallet si klade za cíl udělat pro Dash to, co dělá MyEtherWallet

Výsledek obrázku pro dash dash logo png

pro Ethereum. Jedná se o webovou peněženku, která poskytuje rychlý způsob připojení k blockchainu Dash, přičemž zajišťuje, že budete mít kdykoli plnou kontrolu nad svými soukromými klíči.

Podporuje InstantSend i PrivateSend a může se pochlubit kompatibilitou se dvěma nejlepšími hardwarovými peněženkami, které jsou aktuálně na trhu, Ledger Nano S a Trezor.

Peněženka Ledger Nano S (hardwarová peněženka)

Ledger Nano S je nejoblíbenější hardwarová peněženka v současné době na trhu. Nabízí špičkové „studené“ úložiště a nejlepší bezpečnostní funkce, které jsou v současné době na trhu. Umožňuje vám ukládat soukromé klíče pomocí kódu PIN, dvoufaktorového ověřování a transakce je třeba ručně ověřovat. Je to také hierarchická deterministická peněženka, což znamená, že každá transakce bude mít novou adresu.

Dodává se s podporou více než 1000 kryptoměn (včetně DASH) a lze jej použít na jakémkoli zařízení Windows, macOS nebo Linux prostřednictvím softwaru na zakázku s názvem Ledger Manager.

Dash Core (papírová peněženka)

Hardwarové peněženky jsou z hlediska bezpečnosti velmi dobré, ale pokud máte rozpočet, pak vám papírová peněženka může ušetřit spoustu peněz. Papírové peněženky nabízejí neuvěřitelné zabezpečení (protože nejsou připojeny k internetu), pokud je ale správně uložíte. Dash Paper Wallet je navržena z tohoto důvodu. Více informací o Papírová peněženka Dash Core je k dispozici na oficiálních webových stránkách.

Peněženka Dash Paper bohužel neobsahuje podporu pro InstantSend a PrivateSend.

Peněženka Jaxx (mobilní & Stolní peněženka)

Peněženka Jaxx, kterou vytvořil Anthony Diiorio v roce 2014, prošla velmi dlouhou cestou. V dnešní době je Jaxx produkt známý svou univerzálností a vznešeným uživatelským rozhraním. Jaxx je k dispozici na počítačích se systémy Windows, Linux a macOS, stejně jako na mobilních zařízeních Android a iOS, a je dokonce k dispozici jako rozšíření prohlížeče Chrome.

Jaxx přichází s podporou pro některé z nejpopulárnějších kryptoměn, jako jsou bitcoiny, litecoiny, ethereum a Dash. Umožňuje vám mít plnou kontrolu nad svými soukromými klíči jejich ukládáním přímo do zařízení. A co víc, Jaxx vám také umožňuje exportovat vaše soukromé klíče. Další šikovnou vlastností Jaxxu je skutečnost, že má integraci ShapeShift, která vám umožňuje převádět kryptoměny bez opuštění peněženky.

Hlavní nevýhodou Jaxx (alespoň pokud jde o ukládání Dash) je skutečnost, že nemá integraci InstantSend a PrivateSend.

Závěr

Pokud jde o ukládání Dash, existuje spousta velmi dobrých možností. Pokud je vaším hlavním zájmem bezpečnost, pak se hardwarová peněženka jeví jako nejlepší volba, i když, pokud se věnujete každodennímu obchodování, budete určitě potřebovat univerzálnější a praktičtější možnost. Všechny peněženky na našem seznamu jsou oficiálně schváleny společností Dash, takže je bezpečné je vyzkoušet.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map