Nejlepší IOTA peněženky v roce 2019 | Funkce, zabezpečení a další

nejlepší iota peněženky Peněženky IOTA

finder.com

IOTA je jedinečná kryptoměna, která je založena na alternativní blockchainové technologii zvané Tangle, určená k použití se zařízeními internetu věcí (IoT).

Ale mnoho držitelů MIOTA není schopno najít spoustu peněženek, které podporují krypto. Je to proto, že je velmi těžké začlenit rámec IOTA, protože je ve srovnání s blockchainem velmi odlišný.

Existuje však několik možností úložiště. V našem komplexním průvodci představíme nejlepší peněženky IOTA.

Trojice

Trojice je oficiální stolní peněženka vyvinutá týmem za IOTA. Jedinou podporovanou mincí od Trinity je MIOTA a pravděpodobně nebudou přidány žádné další kryptoměny. Je třeba poznamenat, že peněženka je stále v beta testování.

Peněženku lze snadno používat a mít k ní přístup, aby bylo možné provádět převody pomocí MIOTA. Hlavní stránka rozhraní obsahuje historii transakcí, graf cenových trendů a páry s BTC, USD, EUR a ETH.

Trinity je zálohována obnovovacím semínkem. K dispozici je také možnost generovat více účtů, ale pro každý z nich je vyžadováno 81 znaků „seed“. Dvoufaktorové ověřování (2FA) je také podporováno, aby se přidalo další zabezpečení.

Je k dispozici v mnoha jazycích a mezi tématy a uzlem můžete přepínat pouhým přístupem k rozevírací nabídce.

Peněženka má dva režimy: jednoduchý a pokročilý. Pokročilý režim přichází s funkcemi, jako je nastavení automatického potvrzení, časový limit zabezpečení a tlačítko, které resetuje peněženku.

Trinity je kompatibilní s Mac, Windows, Linux, Android a iOS prostřednictvím TestFlight. Uvádí se, že verze pro Android je náchylná k haváriím, takže se to nedoporučuje.

Peněženka Trinity

Peněženka IOTA pro Android

Tato lehká peněženka IOTA byla vyrobena pro uživatele Androidu. Peněženka vám pohodlně umožňuje přístup k prostředkům MIOTA na cestách. Lze jej snadno stáhnout a nainstalovat a poté můžete odesílat, držet nebo přijímat mince IOTA.


Peněženka je vybavena skenerem QR, směnným kurzem IOTA k fiat měně a dalším nastavením hesla.

Aplikace je stále v beta verzi, protože byla nedávno vydána. Z tohoto důvodu došlo k mnoha negativním zprávám o chybách.

Ledger Nano S

IOTA Foundation uzavřela partnerství s Ledger Nano S za účelem začlenění peněženky Trinity do hardwarové peněženky.

Ledger Nano S používá zabezpečený čip odolný proti neoprávněné manipulaci, který je založen na odolném protokolu EAL5. Ledger je nejlepší peněženka IOTA pro ty, kteří chtějí udržet své mince v bezpečí v chladírně.

Peněženka je zabezpečena PINem a záložní frází, která je generována při nastavení. Vypadá to jako běžné USB s OLED obrazovkou a dvěma fyzickými tlačítky pro potvrzení transakcí. Uživatelé mohou kromě IOTA ukládat i různé kryptoměny, jako jsou bitcoiny, litecoiny, ethereum a stovky dalších.

Peněženka se připojuje kabelem USB k počítači nebo telefonu a můžete snadno procházet požadovaným nastavením a aplikacemi.

Uživatelé musí pouze přistupovat k Ledger Live správce a stáhněte aplikaci IOTA a nainstalujte ji.

Ledger Nano S

outsidia.com

Světelná peněženka GUI IOTA

The Světelná peněženka GUI IOTA je integrováno do grafického uživatelského rozhraní IOTA, které vám umožní snadný a rychlý přístup k finančním prostředkům. Peněženku lze použít v operačních systémech jako Windows, Linux a Mac, ale je považována za nejlepší peněženku IOTA pro uživatele Windows.

Rozhraní je uživatelsky přívětivé, přímočaré a lze ho snadno použít pro začínající obchodníky. Peněženka vám po stažení peněženky nabízí možnost spustit celý uzel nebo světelný uzel. Doporučuje se, aby uživatelé vybrali možnost světelného uzlu, protože se nemusíte připojovat k jiným síťovým uzlům prostřednictvím statické adresy IP.

Soukromé klíče se neuchovávají na serveru třetí strany, což znamená, že k vašim mincím máte přístup pouze vy.

Peněženka Guarda

Guarda je oblíbená peněženka s více kryptoměnami, která podporuje kromě IOTA i řadu dalších kryptoměn, jako jsou BTC, ETH, XRP, XMR, TRX a spoustu tokenů ERC20. Tato webová peněženka je považována za velmi bezpečnou a spolehlivou a díky své kompatibilitě mezi platformami je nejlepší peněženkou IOTA pro obchodníky MIOTA..

Peněženku lze instalovat na stolní systémy Windows, Macintosh, Linux i na mobilní zařízení Android a iOS.

Aby se zabránilo možnosti napadení při odesílání dat po síti, Guarda neukládá žádné soukromé klíče ani data peněženky. Všechny informace jsou bezpečně uloženy v bezpečné paměti zařízení, která se automaticky vymaže při každém odhlášení z peněženky.

Špičkovou funkcí Guardy je nepochybně její schopnost provádět převody v peněžence. Uživatelé si mohou navzájem vyměňovat kryptoaktiva, aniž by vyžadovali registraci, limity nebo jiné další postupy.

Peněženka Guarda

Nostalgie

Nostalgie je lehká stolní peněženka, kterou lze nainstalovat do počítačů s operačními systémy Windows, Mac a Linux.

Peněženka vynucuje dobrá bezpečnostní opatření, která zajistí, že finanční prostředky MIOTA nebude možné tak snadno hacknout. Na druhou stranu, aplikace není pro ty, kteří postrádají některé základní dovednosti, protože jejich použití je poměrně složité. Proto se tato peněženka nedoporučuje uživatelům, kteří nemají žádné znalosti kódování.

Abyste mohli používat Nostalgii, musí být peněženka připojena k serveru, na kterém běží IOTA na PoW protokolu. První věcí, kterou musíte udělat, je použít editor HTML, jako je Text Wrangler, k otevření souboru nostalgia.html. Zbytek procesu může být příliš složitý pro ty, kteří jsou méně technicky zdatní, ale k dispozici jsou různé výukové programy, jak jej nainstalovat.

Ti, kteří budou moci používat Nostalgii, budou těžit z rychlého připojení k síti IOTA, což jim zase umožní provádět rychlé transakce.

Závěr

Tímto ukončujeme náš článek o nejlepších peněženkách IOTA. Pokud jste se dostali na konec tohoto článku, měli byste mít představu o tom, jakou peněženku IOTA hledáte.

Doporučený obrázek: cryptobit.media

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map