Nejlepší kryptoměna mobilní peněženky pro Android a iOS | Aktualizace 2019

krypto mobilní peněženka

Dnes, kryptoobchodníci se snaží obchodovat na cestách a rychlým a pohodlným prostředkem pro správu a správu digitálních aktiv je krypto mobilní peněženka.

Chcete-li zjistit, která je nejlepší krypto mobilní peněženka pro vaše zařízení iOS nebo Android, pokračujte ve čtení našeho seznamu.

Atomová peněženka

Atomová peněženka

Atomová peněženka je nevázaná mobilní a desktopová peněženka, která vám umožňuje ukládat, spravovat a obchodovat s širokou škálou kryptoměn.

Atomová peněženka podporuje více než 300 mincí a žetonů, jako jsou bitcoiny, ethereum, hvězdné lumeny, litecoiny a ethereum classic. Pouze uživatel má kontrolu nad svými klíči, protože jsou šifrovány na mobilním nebo stolním zařízení uživatele. Atomic je navíc zcela decentralizovaná aplikace, což znamená, že žádná z vašich dat není uložena na jejich serverech.

Atomic také obsahuje integrovanou službu okamžitého převodu, která vám umožní vyměnit jeden z 300 podporovaných typů kryptoměn do jiných kryptoměn. K dispozici je také možnost nákupu mincí přímo s fiatem prostřednictvím kreditní karty.

Atomic Wallet je v současné době kompatibilní s Windows 64bitovými, macOS, linuxovými desktopovými systémy i se zařízeními Android a iOS.

COINS by Coinpaprika

Mince od Coinpapriky

Coinpaprika poprvé začalo v dubnu 2018 jako výzkumná platforma pro kryptotrhy. Platforma poté vyvinula vlastní krypto peněženku s názvem MINCE, mobilní aplikace, která umožňuje uživatelům ukládat širokou škálu mincí.

Peněženka je nevázaná, což znamená, že uživatel jako jediný ovládá soukromé klíče své peněženky. COINS podporuje více než 2 500 mincí, včetně bitcoinů, litecoinů, bitcoinových hotovostí, Qtum, Zcash, Monero a mnoha dalších.

Peněženka vám umožňuje analyzovat grafy, číst dokumenty nebo prohlížet nadcházející krypto události. COINS má také vestavěnou burzu, která umožňuje převod kryptoměn přímo z peněženky.

Aplikace je aktuálně k dispozici pro mobilní uživatele iOS, ale brzy bude vydána i verze pro Android.

Jaxx

Jaxx

jaxx.io

Jaxx je populární volbou v krypto komunitě díky své rychlosti, nastaveným funkcím a snadnému použití. Peněženka podporuje desítky mincí, včetně bitcoinů, ethereum, Dash, litecoin, monero, stejně jako tokeny, jako je QTUM, EOS a mnoho dalších.

I kdyby Jaxx nemá působivé bezpečnostní funkce, nabízí základní ochranu pro zabezpečení fondů. Při registraci neexistuje žádný postup KYC a soukromé klíče se ukládají pouze na zařízení uživatele.

Standardní implementace, například 2FA, však nejsou zahrnuty.

Blockchain

Výsledek obrázku pro blockchainovou peněženku

blockchain.com

Blockchain je spolehlivá krypto mobilní peněženka, která vám umožní ukládat Ethereum, Bitcoin Cash a Stellar. Peněženka byla spuštěna v roce 2017 a zpracovala transakce v hodnotě milionů dolarů. Blockchain však postrádá vysokou rychlost zpracování transakcí a bylo hlášeno, že má občas malé závady.

Peněženka využívá následující bezpečnostní opatření: 2FA, zabezpečené heslo a generování seed klíče.

Peněženka Guarda

Guarda peněženka

Guarda je mobilní a desktopová krypto peněženka, která byla uvedena na trh v roce 2017. Od svého debutu na trhu peněženka podporuje 49 blockchainů (včetně BTC, BCH, BSV, ETH, ETC, EOS, IOTA, DASH ZEC, XRP, LTC, XLM , XMR, XTZ, USDT, QTUM) a 10 000 žetonů. Peněženku lze také použít ve webovém prohlížeči prostřednictvím rozšíření pro Chrome. Kromě toho je k dispozici na mobilních zařízeních Android a iOS i na Windows, Mac a Linux.

Guarda podporuje výměnu kryptoměn z peněženky a existuje také pohodlná možnost nákupu kryptoměn pomocí fiat pomocí vaší kreditní karty. Tímto způsobem si můžete snadno koupit kterýkoli z podporovaných kryptů, aniž byste se museli přihlašovat na burze.

Peněženka je nevázaná, což znamená, že Guarda neuchovává žádný ze soukromých klíčů uživatelských dat. Veškerá data generovaná v zařízení jsou šifrována pomocí AES.

Coinomi

Coinomi peněženka

cryptoslate.com

Coinomi je další peněženka, která je kompatibilní s uživateli Android i iOS. Seznam podpory počítá 125 mincí a více než 300 žetonů.

Díky integraci ShapeShift si uživatelé mohou také vyměňovat mince přímo z peněženky.

Peněženka je „hierarchická deterministická“, což znamená novou adresu peněženky pokaždé, když provádíte transakci, což zvyšuje soukromí vašich transakcí, protože jsou propojeny s jednou adresou peněženky.

Servery společnosti Coinomi také anonymizují své IP adresy, čímž zabraňují tomu, aby útočníci online našli osobní údaje a podrobnosti transakcí. Soukromé klíče se nikdy neukládají na servery společnosti.

Mycelium

logo mycelium

masterthecrypto.com

Mycelium je populární krypto mobilní peněženka, která se vyznačuje jednoduchým a čistým designem. Mycelium je peněženka pouze pro bitcoiny, což znamená, že můžete ukládat a obchodovat pouze s BTC. Podporuje přímé fiat konverze při vkladu nebo výběru.

Peněženka také podporuje generování QR kódu pro platby, zálohování dat a vytváření adresáře s běžnými krypto adresami.

Mycelium je známé díky robustním bezpečnostním implementacím, jako je například možnost ukládání kryptoměn offline přímo z mobilní aplikace. Je také vybaven funkcí vyhledávání, která vám pomůže najít nejbližšího férového prodejce bitcoinů, díky čemuž budou transakce bezpečnější.

Cryptopay

Cryptopay peněženka

coinchoose.com

Cryptopay je britský krypto projekt, který vyvinul krypto mobilní peněženku a debetní kartu, kterou lze propojit s krypto peněženkou. Kartu lze použít k provádění plateb v reálném čase přístupem k obsahu peněženky.

Peněženka využívá 2FA i zabezpečené heslo a generuje počáteční frázi pro zálohování dat.

Okraj

cryptoslate.com

Edge Wallet, dříve Airbitz Bitcoin Wallet, byl spuštěn v roce 2014 týmem vývojářů se sídlem v San Diegu v Kalifornii, vedeným generálním ředitelem Paulem Pueyem.

Edge má nepřeberné množství užitečných funkcí pro obchodníky, ale je také velmi snadno použitelný. Peněženka je k dispozici pouze pro mobilní uživatele iOS a Android a je kompatibilní s 12 populárními krypty, včetně BTC, BCH, ETH, LTC, XMR, XRP, DASH, REP, WINGS, IND, XZC a FTC.

Peněženka je „hierarchická deterministická“, která generuje novou adresu pro každou transakci.

Pokud jde o zabezpečení, používá dvoufaktorové ověřování, šifrování na straně klienta, limity výdajů s povoleným PIN, automatické odhlášení, přihlášení pomocí PIN a obnovení hesla.

Aplikace také podporuje integraci Simplex, přímé převody a nákupy kryptoměn prostřednictvím kreditní karty.

BRD / chlebová peněženka

Chlebová peněženka BRD

BRD Wallet (nebo Bread Wallet) je kryptická mobilní peněženka založená v Curychu, která byla vyvinuta v roce 2015. Bread je ve svém jádru bitcoinová peněženka, ale podporuje převody na bitcoinové peníze, ethereum a velké množství tokenů ERC20.

Kompatibilní s iOS i Android, Bread má čistý a intuitivní design, který vám umožní snadno vytvořit a používat mobilní účet.

Na rozdíl od jiných peněženek se připojuje přímo k bitcoinové síti, což je dobré, protože transakce jsou zabezpečené, ale obvykle to vede k pomalejší synchronizaci.

I když neexistuje dvoufaktorové ověřování, peněženka využívá hardwarové šifrování AES a podpisy kódu. Nové adresy se generují automaticky po každé transakci a integrace dotykového ID a šestimístných hesel přidává další vrstvu zabezpečení.

Tato aplikace také umožňuje uživatelům přímo nakupovat bitcoiny, ale tato funkce využívá služeb třetích stran, které mohou mít různé zásady zabezpečení.

Peněženka však neobsahuje ochranu proti přehrání potenciálních forků BTC.

Copay

Logo Copay

maksimizmaylov.com

Copay, vyvinutý společností BitPay, byl vytvořen jako řešení úložiště pro prostředky uživatelů společnosti. Copay je peněženka s více podpisy, což znamená, že můžete jednomu účtu přiřadit více uživatelů.

Můžete ukládat pouze bitcoiny, ale můžete zobrazit jejich převod do 150 fiat měn.

Neexistuje žádná dvoufaktorová autentizační funkce, ale bezpečnost peněženky je dobře hodnocena kvůli její příslušnosti k velké krypto společnosti.

Je to také HD peněženka, která generuje nové adresy po každé transakci. Copay byla první krypto mobilní peněženka, která začlenila Bitcoin Payment Protocol.

Infinito

nekonečné

cryptoninjas.net/

Infinito je krypto peněženka pro iOS a Android, která jako první obsahovala podporu tokenů NEO NEP-5, ETH20. Peněženka podporuje Bitcoin, Bitcoin Cash, DASH, DOGE, Litecoin, Cardano, Ontology, Stellar, NEM a mnoho dalších kryptoměn. Infinito je považováno za nejlepší peněženku EOS pro bezpečné ukládání tokenů EOS.

Za účelem ochrany svých finančních prostředků generuje Infinito obnovovací frázi, podporuje použití otisků prstů a bezpečná hesla. Soukromé klíče se také neuchovávají na serverech společnosti.

Peněženka Exodus

exodus

cryptomak.co.uk

Exodus je cross-platform peněženka, kompatibilní s stolními, mobilními a hardwarovými peněženkami. Peněženka také umožňuje uživatelům vyměňovat si mince mezi více platformami.

Uživatelské rozhraní se snadno používá a umožňuje vám rychle ukládat a provádět transakce s téměř 40 kryptoměnami, jako jsou Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Digibyte, Civic, Dash a Decred.

Exodus nevyžaduje vytvoření účtu se soukromými informacemi.

Díky integraci Shapeshift můžete vyměňovat kryptoměnu s jinými coiny z vaší peněženky a můžete si také koupit bitcoin nebo ether pomocí fiat. Peněženka zabírá část spreadu, která se pohybuje mezi 1-3%. Nepodporuje dvoufaktorové ověřování ani více podpisů.

Závěr

Doufáme, že náš seznam kryptoměnových mobilních peněženek bude užitečný pro obchodníky se systémy iOS a Android na cestách.

Doporučený obrázek: cryptoworldjournal.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map