Letecké společnosti, které přijímají bitcoiny

Bitcoin umožňuje finanční transakce s většinou služeb a má významný dopad na odvětví cestovního ruchu. Představa, že bitcoin je spíše komoditou než měnou, je mylná. Mnoho společností to přijalo jako svou platební metodu a dostávají kryptoměny ve formě fondu, protože jsou zabezpečené.

Většina leteckých společností také přijala bitcoiny jako platební metodu. Pokud se chystáte cestovat s rodinou nebo přáteli, je nutné se domluvit dostatečně včas. Pokud obchodujete s kryptoměnou, budete chtít vědět, že si můžete rezervovat leteckou rezervaci, rezervaci hotelu nebo pronájem auta s touto digitální měnou.

Níže jsou uvedeny nejlepší letecké společnosti, které přijímají bitcoiny jako svou platební metodu.

Letecké společnosti, které přijímají bitcoiny

airBaltic

AIRBALTIC

airBaltic začal přijímat platby ve formě bitcoinů v roce 2015, což byl inovativní přístup. Navíc je jednou z deseti největších společností, které tento platební systém spustily. Využívá to BitPay jako jejich zpracovatel plateb.

Je snazší rezervovat lety napříč kontinentem, jako je Evropa a Střední východ. Některé země také používání této možnosti platby zdržovaly, například Jordánsko, Indie, Indonésie, Malajsie, Libanon, Tchaj-wan, Rusko a Vietnam. Když to začalo, letecká společnost byla kvůli sazbám kritizována, ale později se to změnilo. Kdykoli provedete platby v sekci „poplatek za těžbu“, je poplatek zpoplatněn, přijme to po spuštění QR kódu. Centrála se nachází v Lotyšsku a velmi se spoléhá na služby nabízené platbami BTC.

aBitSky

abitskyKdyž procházíte bitcoinové cestovní weby, narazíte na aBitSky. Tento portál umožňuje lidem vyhledávat jejich lety a hotely do různých zemí. Letenky lze rezervovat online a můžete využívat platby BTC.

Jejich online portál byl také vytvořen pro přístup k těmto službám z jakéhokoli místa na světě. Kromě toho jejich web také vzdělával klienty o bitcoinech a o tom, jak úspěšně provádět platby. Většina jejích letů se uskutečňuje po celé Evropě.

CheapAir

levný

Letecká společnost webová stránka má letenky k rezervaci letů, přeprav, hotelů a ubytování do vaší cílové země. Tyto služby jsou užitečné pro více než tři miliony lidí, protože používají bitcoiny jako platební metodu.

Na jejich webových stránkách, abyste mohli vyhledat svůj let, stačí kliknout na preferovanou leteckou společnost a pokračovat v procesu kliknutím na „Bitcoin a Altcoins“, bude to okamžitě fungovat. Společnost je v USA a jsou dostatečně flexibilní, aby mohli používat Dash, Litecoin a Bitcoin Cash jako formu svých plateb.

BTCTtrip

BTCTtripJe to cestovní kancelář se sídlem v New Yorku. Po přijetí různých peněženek, jako jsou GoCoin, Litecoin a Bitcoin, je považována za krypto komunitu. Martin Fernandez a Yamil jsou zakladateli této webové stránky, která začala v roce 2013.

Na webu jsou uvedeny všechny jejich cíle a pokyny, jak platit pomocí kryptoměny. Je také uživatelsky přívětivý, pokud jde o zahrnutí dat odletu a návratu vašich letů. Je také snadné rezervovat hotely na tomto webu pomocí BTC.

Destinia

DESTINAIA

Destinia.com je španělská společnost, která nedávno přijala bitcoin jako formu přijímání finančních prostředků za své služby. Možnost BitPay je nyní slavný online platební systém a je jednou ze společností, které zpracovávají platby v kryptoměnách. Destinia nadále nabízí hotelové rezervace a má snadný přístup k přibližně 19 000 hotelům.

Virgin Galactic

To je cestovní kancelář vedený Richardem Bransonem jako jejím výkonným ředitelem. Skupina začala v roce 2013, kdy začala zpracovávat platby v bitcoinech. Společnost s hrdostí oznámila, že zákazník v budoucnu zaplatil pomocí bitcoinu za vesmírnou misi.

AirTreks

Air trekyJedná se o online rezervační portál, který přijímá bitcoinové platby od svých klientů. Mají funkci, která umožňuje zákazníkovi mít krypto peněženku, která poskytuje platby čistě ve formě bitcoinů. Peněženky mohou být BitPay, Copay nebo Edge, takže zákazníci by se u nich měli zaregistrovat před inicializací jakýchkoli plateb.

XcelTrip

XCELTRIP

Tato online rezervační platforma využívá technologii blockchain a jejím hlavním cílem je decentralizovat cestovní ruch. Přijímají bitcoiny k rezervaci letů a hotelů u více než 400 dalších leteckých společností.

Jiné způsoby platby jsou Verge, Binance, Ethereum a Litecoin. Členové se musí zaregistrovat v peněženkovém systému, který usnadní platby kryptoměn při platbě za jejich lety nebo rezervace.

Surfujte vzduchem

SurfAIR

Online cestovní kancelář sídlí v Kalifornii. Potvrzení použití bitcoinu jako platební metody potvrdili v prosinci 2017. Stránka také přijímá různé platby jako Ethereum, což se děje měsíčně.

Na své stránce mají novou funkci členství, která funguje, pouze pokud jste se zaregistrovali v platební peněžence. Jejich stránka stále podporuje použití kreditní karty.

Závěr

Cestovní webové stránky uvedené výše jasně přijímají bitcoiny jako svůj online platební systém. Počet bude stále stoupat, protože zákazníci začnou využívat BTC jako platební metodu.

Než se s nimi rozhodnete obchodovat, je rozumné nejdříve věnovat zvláštní pozornost webu a poté se rozhodnout. Web musí být autentický a potvrzovat své služby prostřednictvím svých zákazníků.

Obchodování s kryptoměnami může být obtížné; měli byste zkontrolovat dynamiku a to, jak trh roste. Společnosti budou nadále integrovat bitcoiny do svého online platebního systému, což uživatelům usnadní používání. Bitcoin zcela způsobil revoluci v odvětví cestovního ruchu.

Doporučený obrázek: coinnewsspan.com

Pokud jste leteckou společností, která přijímá také bitcoiny jako platební metodu, kontaktujte nás a přidejte si nás do seznamu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me