Nejlepší možnosti těžby litecoinů (LTC) v roce 2019

Těžba litecoinů

Litecoin je v současné době šestým největším kryptoměnou na trhu, takže je přirozeně velmi vyhledávanou kryptoměnou pro těžbu. Pokud hledáte těžbu litecoinů s minimem výpočetních zdrojů, podívejte se na náš seznam a najděte pro vás ten nejlepší litecoinový důlní fond.

Kritéria pro výběr těžební skupiny

Než se dostanete do našeho seznamu, měli byste mít na paměti některé faktory:

Poplatky: Pool těžby litecoinů má obvykle poplatky kolem 1–2%, ale nižší poplatek znamená, že vám zbývá více zisků.

Pověst: budete chtít fond, který má důvěryhodnou reputaci online, protože existuje mnoho podvodných fondů, které utíkají za peníze klientů. Než se dostanete do těžařského fondu, důkladně proveďte svůj výzkum.

Hash power: neměli byste být v bazénu, který má jen o něco větší hashovací sílu než vy. Budete se chtít rozhodnout pro fond, který má značnou hashrate, abyste mohli těžit více bloků a mít konzistentní výplatu.

Umístění serveru: čím blíže jsou servery k vašemu fyzickému umístění, tím méně latence zaznamenáte.

Provozuschopnost: pokud servery stráví více času offline, všichni těžaři ve fondu přijdou o peníze a žádné nové bloky nebudou nalezeny a přidány do blockchainu.

Minimální výplata: čím vyšší je výplatní hranice, tím více budete muset čekat na výběr svých zisků.

Velikost bazénu: ačkoliv neexistují žádné těžební fondy, které se blíží 51% z celkové hodnoty hash sítě, měli byste se vyhnout používání největších těžebních fondů, abyste zabránili tomu, aby kdokoli dosáhl limitu 51%.

Výplatní systém: Existuje několik způsobů, jak těžařský fond litecoinů odměňuje své uživatele. Zde jsou některé z nejznámějších platebních modelů:

  • PPS – platba za akcii. Každá předložená akcie má určitou částku LTC;
  • SMPPS – sdílená maximální platba za akcii. Podobně jako u platby na akcii, ale nikdy neplatí více, než vydělá skupina;
  • ESMPPS – ekvalizovaná sdílená maximální platba za akcii. Podobně jako SMPPS, ale vyrovnává platby spravedlivě mezi horníky;
  • CPPSRB – omezená platba za akcii s nedávnou zpětnou platbou;
  • Proporcionální – těžaři dostávají odměnu úměrně tomu, kolik akcií každý z nich našel;
  • PPLNS – výplata za posledních N akcií. Jako proporcionální, ale vychází z posledních N podílů, bez ohledu na kulaté hranice;
  • Skóre – systém založený na skóre: poměrná odměna, ale hodnocená v době podání. To znamená, že novější akcie mají mnohem větší hodnotu než dřívější akcie.

Nyní, když víte, jaké vlastnosti musíte hledat, abyste získali nejlepší litecoinový fond, pokračujme naším seznamem:

LitecoinPool.org

LitecoinPool je velký fond těžby litecoinů a je také nejstarším v oboru. Pool byl založen v roce 2011 jedním z hlavních vývojářů litecoinů, který je známý jako Pooler a který je také správcem softwarového balíčku cpuminer.


Díky své příslušnosti k projektu Litecoin se rychle stal jedním z nejdůvěryhodnějších LTC těžebních fondů v krypto prostoru. V roce 2012 údajně fond vlastnil 40% hash síly litecoinu. Ve stejném roce se LitecoinPool.org stal prvním fondem, který používal akcie s proměnnou obtížností, které bitcoinové fondy později nazvaly „vardiff“. Tento systém umožnil těžařům radikálně snížit využití šířky pásma sítě. Fond byl také mezi prvními, kdo začlenil zabezpečenou těžbu přes připojení Stratum šifrovaná TLS, což je bezpečnostní opatření proti útokům typu man-in-the-middle.

Odměny jsou rozdělovány podle systému PPS (pay-per-share), což znamená, že fond bude pro vaši práci vždy efektivní, i když blok nebyl dokončen. Podporována je také sloučená těžba s několika altcoiny, přičemž výplata probíhá v LTC.

Servery jsou distribuovány v osmi geograficky rozmanitých regionech, což umožňuje těžařům z různých míst světa efektivně těžit. Za automatické platby ani za manuální platby se neúčtují žádné poplatky.

Nevýhodou je, že nyní musíte před registrací na LitecoinPool.org získat souhlas.

viaBTC

viabtcTento druhý největší litecoinový fond těžby po LitecoinPool.org je viaBTC. Nepodporuje pouze těžbu litecoinů, ale také těžbu bitcoinů, bitcoinů v hotovosti, etherea, ethereum Classic, Dash, Monero, bitcoinu SV, Decred, Zcash a Nervos Network (CKB)..

viaBTC zpočátku zahájila svoji činnost jako fond těžby bitcoinů v červnu 2016, poté však v lednu 2017 přidala možnost litecoinů. Díky své univerzálnosti je to nejlepší litecoinový fond pro ty, kteří chtějí těžit více mincí.

viaBTC nabízí těžařům dva platební systémy: platební metodu PPS a pay-per-last-n-share (PPLNS), další populární model odměn používaný těžebními fondy. Za transakce se neúčtují žádné poplatky, ale za údržbu se účtuje 4% poplatek za platby PPS a 2% poplatek za platby PPLNS. K dispozici je také režim Solo, kde horníci dostávají všechny odměny za vyrobené bloky. Použitý poplatek je 1%.

Podporována je také sloučená těžba, vyplácení 2 000 DOGE za každý 1 LTC, který vyťažíte, 1 SYS za každý vytěžený BCH a 2 NMC, 5 SYS, 0,1 EMC, 1 ELA za jeden vytěžený BTC. Do této skupiny jsou také začleněny služby cloudové těžby.

Prohashing

Výsledek obrázku pro prohashing

Prohashing je top ten Litecoin mining mining pool, co se týče velikosti hash. Fond zahájili tři inženýři v srpnu 2014.

Kromě Litecoinu můžete také těžit další krypta, například jiné mince Scrypt, které podporují těžbu algoritmů SHA-256, Equihash, X13, Neoscrypt, Lyra2rev2 a x11.

Odměny jsou rozděleny podle platebního modelu PPS a vy si můžete vybrat, ve které minci chcete platbu dostávat, bez ohledu na to, jakou minci jste vytěžili.

K dispozici je také možnost vybrat výplaty v amerických dolarech. Nejsou účtovány žádné poplatky za transakce a výplaty, pouze paušální poplatek 4,99%, který je účtován za všechny jejich funkce, jako je údržba. Díky tomu je Prohashing náš nejdražší těžařský fond litecoinů.

K dispozici je také možnost automatické těžby, která využije vaši hashovací sílu k těžbě nejziskovější mince v té době, což z ní dělá nejlepší litecoinový fond pro snadnou těžbu.

Multipool

multipoolMultipool je fond více měn, který podporuje těžbu litecoinů, dogecoinů a verge, s platbami těžařů prováděnými v LTC. Multipool podporuje těžbu více než 30 kryptoměn, včetně mincí založených na algoritmech X11 a SHA256.

Při dosažení minimální hranice nejsou žádné poplatky za výběr. Můžete také použít port Litecoin pro sloučenou těžbu a současně těžit litecoiny a dogecoiny a zároveň udržet stabilní hashovací sílu.

Závěr

Toto je náš seznam nejlepších litecoinových těžebních fondů, které můžete použít k výrobě LTC. Doufáme, že informace, které jsme poskytli, byly užitečné pro vás a vaše těžařské úsilí.

Doporučený obrázek: Coindesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map