Nejlepší skupiny kryptoměn, které se mohou v roce 2021 připojit na Facebook

kryptoměnové skupiny

Skupiny kryptoměn se nacházejí na každé platformě sociálních médií kvůli rostoucí popularitě digitálních aktiv. Chcete-li získat nejnovější informace o těchto aktivech, stačí se připojit k těmto skupinám kryptoměn. Tento článek se zaměřuje na skupiny kryptoměn na Facebooku, ke kterým byste se měli připojit v roce 2021.

Klub sběratelů kryptoměn

kryptoměnové skupiny

Některé skupiny kryptoměn na Facebooku jsou pro nováčky v krypto prostoru zlatou minou. Klub sběratelů kryptoměn je jedním z nich s více než 75 000 členy. Díky tomu je k dispozici mnoho znalostí od různých zkušených členů skupiny. Je tedy ideálním místem pro nováčky, aby kládli otázky a dostávali odpovědi.

Pro ty, kteří mají otázky týkající se obchodování s krypto, bude tato skupina obzvláště užitečná z důvodu specializovaného členství v této oblasti. I když je ideální pro nováčky, je vhodný i pro kohokoli v jakékoli fázi znalostí v oboru kryptoměn. Pro každého se vždy najde něco, a proto, pokud hledáte odpovědi, je to jedna skupina, kterou si můžete prohlédnout.

Akademie kryptoměn

skupiny kryptoměn, které se mají připojit

Jak název napovídá, toto je místo, kde se členové mohou dozvědět o kryptoměně. Zatímco většina skupin kryptoměn na Facebooku se zaměřuje hlavně na obchodování, Akademie kryptoměn poskytuje informace nad rámec odborných znalostí obchodování. Pokud hledáte informace o technologii blockchain, toto je místo, kam jít.

Ve skupině najdete informace o nejlepších ICO, přímých přenosech konferencí a obecných článcích o kryptoměnách, které jsou důležitým zdrojem informací o tomto odvětví. Pokud jde o legálnost této platformy, nemusíte se bát. Pamatovat si Ben Yu je generálním ředitelem společnosti StreamToken? Je to správce skupiny, takže si můžete být jisti, že z ní získáte správné informace.

Bitcoin

Skupiny kryptoměn na Facebooku

To je správně. Skupina je pojmenována po samotné kryptoměně číslo jedna. V této skupině najdete nejnovější informace o bitcoinech. Kromě toho existují návody k nejzajímavějším aspektům bitcoinu založené na nejnovějším vývoji. Posledním diskutovaným tématem je otázka transakčních poplatků, které se stávají bolestí hlavy pokaždé, když je bitcoin na býčím trhu.

Skupina je nejen aktivní, ale je také otevřená, což znamená, že k ní má přístup kdokoli bez zvláštního povolení. Máte také přístup k videím na YouTube o kritických tématech o největším digitálním aktivu. Je to tedy perfektní způsob, jak získat aktuální informace o dění v krypto prostoru.

SCM – Suppoman’s Crypto Masterminds

kryptoměnové skupiny

Suppoman’s Crypto Masterminds je jednou z nejdůvěryhodnějších skupin kryptoměn na Facebooku. Má téměř 25 000 členů, každý den se přidávají noví. Je to také velmi aktivní skupina s novým obsahem zveřejňovaným každý den, aby byla vaše mysl plná informací o kryptoměně.

Skupinu vytvořil Suppoman, prominentní postava v prostoru kryptoměn pro své studenty. Suppoman poskytuje obsah o cenách kryptoměn a poskytuje předpovědi o tom, co se kryptům pravděpodobně stane. Pokud vám to zní dobře, připojte se ke skupině a získejte do ní přístup.

Skupina zpráv Crypt0

skupiny kryptoměn, které se mají připojit


Jak název napovídá, Skupina zpráv Crypt0 je o zprávách o kryptoměně. To zahrnuje vše o bitcoinech a dalších kryptoměnách. Existují také drby o kryptoměně, pověstech a cenových diskusích. Byla vytvořena v roce 2018 a jedná se o mladou, ale rostoucí skupinu s více než 2 000 členy. Stejně jako většina ostatních skupin kryptoměn je to soukromá skupina, takže budete muset požádat o připojení ke skupině a po schválení vaší aplikace budete mít přístup k veškerému obsahu.

Litecoin (oficiální LTC) Žádní roboti

kryptoměnové skupiny

Jste fanouškem litecoinu? Tento strana je speciálně pro fanoušky litecoinů a najdete v něm mnoho podobně smýšlejících lidí. Skupina je nová, která byla vytvořena 10. ledna 2021 a má v současné době pouze 74 členů. Všechny diskuse musí souviset s litecoinem a předpokládaní členové musí před schválením svého členství odpovědět na několik otázek. I když tuto skupinu může najít kdokoli, jedná se o uzavřenou skupinu, která členům umožňuje vidět pouze ostatní členy a to, co dělají.

Investování do kryptoměny

Skupiny kryptoměn na Facebooku

Investování do kryptoměny je skupina pro kryptoměnové investory. V této skupině najdete relevantní informace o investování, včetně videí, příspěvků a můžete také položit jakékoli dotazy ohledně kryptoměny. Skupina také zveřejňuje novinky a několik cenových předpovědí. Pokud jste v oblasti kryptoměn nováčkem a hledáte návod, jak do ní investovat, vyzkoušejte tuto otevřenou skupinu s více než 74 000 členy. K připojení ke skupině nepotřebujete žádné zvláštní povolení, tak proč to nezkusit?

Bitcoin Argentina

kryptoměnové skupiny

Bitcoin Argentina je místem pro nadšence kryptoměn, kteří mluví španělsky. Ačkoli se v názvu objevuje jediný bitcoin, budete moci obecně najít informace o kryptoměně. Pokud rozumíte španělsky a hledáte odpovědi na problémy týkající se kryptoměn, pak je to místo, kam jít.

Skupina má nyní více než 62 000 členů a rychle roste. Je soukromý, takže budete muset podat žádost a schválení, abyste se mohli připojit a dostat se do úžasného krypto světa pro španělské mluvčí.

Kapitán Altcoin – komunita kryptoměn

Kapitán Altcoin – komunita kryptoměn je platforma pro kryptoměnové investory, obchodníky a nadšence. V zásadě má každý, kdo je zvědavý na krypto, místo ve skupině, kde probíhají diskuse o kryptoměnách. Skupina je každý den docela aktivní s novým obsahem. Pomůže vám lépe porozumět odvětví kryptoměn a mít pevnější základ v obchodování a investování obecně.

Crypto Warriors

Crypto Warriors je jedinečná skupina pro informace o kryptoměně na Facebooku. I když poskytuje obecné informace o kryptoměnách, je to jediná skupina, která má svůj vlastní token, Crypto Warriors Token (CWT), který je speciálně pro skupinu Facebook. Členové používají token k zadávání soutěží a vyhrávání cen.

Skupina se snaží přinést vysoce kvalitní obsah z velkého množství informací na internetu. Pokud chcete kvalitní diskusi o kryptoměně a možnost vyhrát nějaké odměny, Crypto Warriors je skupina pro vás.

Zprávy o kryptoměně 2021

kryptoměnové skupiny

Tato skupina byla vytvořena v roce 2018 a nadále přitahuje stále více lidí se zájmem o nejnovější krypto zprávy. Zprávy o kryptoměně 2021 byl vytvořen, aby vás informoval o těch nejcennějších novinkách. Tito členové 20.3K dokazují, že zveřejněný obsah je vysoce kvalitní, aby přilákal co nejvíce krypto nadšenců.

Kromě toho denní příspěvky ukazují vážnost této skupiny. Pokud vás přitahuje kryptosvět a chcete obohatit své znalosti v této oblasti, stačí se připojit, aby vám neunikly nejnovější zprávy.

Závěr

Jedná se o nejlepší kryptoměnové skupiny na Facebooku, které je třeba sledovat v roce 2021. Ať už jste investor, obchodník nebo jen nadšenec kryptoměny, alespoň jedna z těchto skupin vám poskytne ten druh obsahu, který hledáte. Pokud jste v kryptoměně nováčkem, také zjistíte, že mnoho skupin vám poskytuje podporu, kterou hledáte. Přidejte se tedy k nim a vydejte se na cestu, abyste se stali krypto expertem.

Doporučený obrázek: tradersdna.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map