Nejlepší světoví vlivní kryptoměni, kteří budou v roce 2020 sledovat sociální média

Tlak na globální přijetí kryptoměny a blockchainu je na vzestupu a rok 2019 je pro tyto dvě nově vznikající technologie docela inovativní. Když do roku 2020 zapojíme převodovku s rychloběhem, je důležité si uvědomit přítomnost významných ovlivňovatelů kryptoměny, kteří neustále pracují na zajištění toho, aby se toto odvětví v budoucnu zlepšovalo.

Ale kdo je krypto influencer? Ovlivňovač v krypto a blockchainovém prostoru tvoří několik faktorů. Kromě části digitálních aktiv, která vlastní, je důležité podívat se na jejich roli v tomto odvětví, na to, jak zapojují sledující na sociálních médiích, kvalitu jejich příspěvků a jejich celkovou aktivitu.

Kromě toho ovlivňovatelé kryptoměny spadají do různých úrovní, od mikroekonomů po makrozásahy. Tito jedinci se zabývají činnostmi, které poskytují vhled do současnosti a budoucnosti krypto prostoru.

Níže jsou uvedeny nejlepší kryptoinfluence, které budou v roce 2020 sledovat na sociálních médiích.

John McAfee

John McAfee

namecoinnews.com

John McAfee je technolog s mimořádnými schopnostmi a jedním z vynikajících pilířů krypto prostoru. McAfee vyniká jako průkopník prvního antivirového softwaru, což potvrzuje jeho nadšení pro kybernetickou bezpečnost. V odvětví kryptoměn a blockchainu je hlasem autority a poskytuje informativní příspěvky na platformách sociálních médií.

V současné době je generálním ředitelem společnosti MGT Capital Investment, společnosti, kterou transformoval z hraní her na kybernetickou bezpečnost a těžbu kryptoměny. Spolu s tím je McAfee generálním ředitelem kryptoměnové firmy Luxcore, která dodává podniková řešení. Další informace o Johnu McAfee jsou k dispozici na jeho úředníkovi webová stránka.

Vitalik Buterin

Vitalik Buterin

blog.liquid.com

Rusko-kanadský počítačový programátor a spisovatel, Vitalik Buterin, je Ethereum spoluzakladatel. Spoluzaložil také Bitcoin Magazine, který přináší denní zprávy o bitcoinech a celém krypto prostoru. Jako aktivní uživatel na sociálních médiích Vitalik hodně přispívá do krypto prostoru, přestože mu je pouhých 25 let.

Buterin získal různá ocenění a uznání, včetně ocenění Thiel Fellowship v roce 2014 a World Technology Award v kategorii IT software v roce 2014. Známý je především svou prací na platformě Ethereum, která umožňuje vývojářům vytvářet decentralizované aplikace. Další informace o Vitalikovi Buterinovi a jeho práci jsou k dispozici na jeho oficiální webové stránky.

Marc Andreessen

Marc Andreessen

brandknewmag.com

Marc Andreessen je investorem a podnikatelem v krypto prostoru. Jeho přítomnost je patrná hlavně na platformě Crypto Twitter, kde kombinuje své praktické znalosti financí a softwaru s blockchainem a krypto. Andreessen dokonce zahájil VC 300 milionů dolarů pro kryptoměny.

Roger Ver

Roger Ver

coindesk.com

Populárně známý jako „Bitcoin Jesus“, Ver je jedním z průkopníků bitcoinu, je prvním nástupcem a investorem do hlavní kryptoměny. Ver je aktivní oba Cvrlikání a dál Youtube, kde přináší podrobný krypto komentář se zaměřením na bitcoiny (BTC) a bitcoinové hotovosti (BCH).

Ver spoluzaložil Bitcoin Foundation a v roce 2017 byl horlivým zastáncem bitcoinové hard forku, která vedla k vytvoření Bitcoin Cash (BCH). V roce 2018 se však Ver rázně postavil proti rozdělení bitcoinových hotovostí, které vyústilo v bitcoin SV.

Andreas M. Antonopoulos

Andreas M. Antonopoulos

mbnsolutions.com

Andreas Antonopoulos je autor blockchainu a kryptoměny, který upevňuje jeho pozici jednoho z ovlivňovatelů kryptoměny této doby. Jeho knihy se zaměřují hlavně na blockchain a kryptoměny a těžce šlapou na Twitteru. Jeho oblíbený podcastový program „Let’s Talk Bitcoin“ a jeho Youtube kanál oba přitahují masivní sledování.

Řecko-britský obhájce bitcoinů je také technickým ředitelem společnosti Third Key Solutions, startupu spojeného s kryptoměnou, který poskytuje konzultační a kryptografické řešení správy klíčů jak pro společnosti, tak pro jednotlivé investory do kryptoměn..

Ovlivňovatelé kryptoměny na Facebooku

Jak již bylo zmíněno dříve, ovlivňovatelé kryptoměny spadají do různých kategorií. I na sociálních médiích jsou influenceri aktivní na různých platformách. Některé jsou aktivní na Twitteru, zatímco jiné poskytují více na Facebooku, YouTube a LinkedIn.

Mezi kryptofaktory na Facebooku patří:

Don Tapscott

Don Tapscott

http://dontapscott.com/

Autor revoluce Blockchain je také zakladatelem výzkumného institutu Blockchain. Tapscott je aktivní téměř na všech platformách sociálních médií. Vyniká však na Facebooku, kde nashromáždil obrovské množství více než stotisíců předplatitelů. Pokud máte zájem o kryptoměnu a zprávy o blockchainu, připojte se k jeho facebooková stránka. Podobně můžete najít další informace o Tapscottu na jeho úředníkovi webová stránka.

Jen Buakaew

Populárně známá jako Jenny v blokových čtvrtích, Jen Buakaew je poradkyní ICO a nadšencem kryptoměn. Jenny ovládá více než 34 000 sledujících Facebook sama. Je také vášnivou řečníčkou na událostech v oblasti kryptoměny a blockchainu, kde hovoří o svých zkušenostech na úrovni země, když se setkává s dalšími podobně smýšlejícími nadšenci kryptoměny mimo západní polokouli..

Tim Harford

Tim Harford

wikipedia.org

Tim je ekonomický novinář se širokou znalostí blockchainu. Obvykle píše užitečné analýzy krypto a blockchainových zpráv a zkoumá, kam se hodí ve větším rámci. Je aktivní na Facebook a další platformy sociálních médií.

Nic obchoduje

Nic obchoduje má silné zázemí v oblasti financí, včetně akcií, forexu a komodit. Mezi její hlavní aktivity patří obchodní aspekt kryptoměny, technická analýza a praktické tipy. Kromě Facebooku je Nic aktivní také na Twitteru a Instagramu. Další informace jsou k dispozici také na jejím úředníkovi webová stránka.

Brock Pierce

Brock Pierce

forbes.com

Brock Pierce je spoluzakladatelem Blockchain Capital. Forbes kdysi pojmenoval Brocka Pierce jako jednoho z nejbohatších lidí v krypto prostoru. Pierce, který se začal brzy podílet, se aktivně podílí na kryptoměně, blockchainu a zaniklé Initial Coin Offerings (ICO)..

Závěrečné myšlenky o vlivech kryptoměny

Nové začínající kryptoměny možná ztrácejí sevření snadného financování blockchainem. Jak však demonstrovatelé kryptoměny ukazují, důraz je kladen hlavně na masové přijetí a začlenění technologie blockchain do dostupné podnikové infrastruktury.

Seznam krypto ovlivňovatelů zůstává široký a různorodý, s postavami ze všech koutů světa. Do krypto prostoru se zapojili investoři, technologové, vizionáři a tvůrci politik ze všech částí světa. S blížícím se rokem 2020 se krypto komunita těší na vzrušující rok, zejména pokud jde o regulaci a masové přijetí blockchainu a kryptoměny.

Doporučený obrázek: adweek.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map