Nejlepší užitečné webové stránky pro nadšence kryptoměny

Nadšenci kryptoměny

Od roku 2008, roku, kdy Satoshi Nakamoto pravděpodobně způsobil revoluci ve světovém finančním status quo, se změnilo mnoho díky zavedení nejvýznamnějších vynálezů naší generace: bitcoin a jeho základní technologie, blockchain.

Rychle vpřed 11 let, kryptoměny a blockchainy jsou právě teď nejen na rtech všech, ale jsou také v čele inovací vedle technologií, jako jsou AI a IoT. I když existují už více než deset let, stále existuje velký prostor pro vývoj a trh i technologie ještě nedosáhly zralosti.

Začátek s kryptoměnami může být pro každého nováčka mimořádně skličující úkol. Naštěstí existuje spousta velmi relevantních online zdrojů, které mohou poskytnout zajímavé a dobré pracovní znalosti o technologii za krypty, o trhu a nakonec i o tom, co přijde.

V tomto článku uvedeme seznam nejužitečnějších webů (a online zdrojů) pro všechny nadšence kryptoměn. Následuje několik cenných online zdrojů, které může každý nováček v kryptoměně využít k tomu, aby se lépe seznámil se světem kryptoměn a všemi jeho vstupy a výstupy.

CoinMarketCap

CoinMarketCap.com je nejpopulárnějším srovnávacím webem kryptoměn v celé kryptosféře. Je to místo pro každého nadšence kryptoměn, který chce zkontrolovat cokoli – výpisy mincí, sledování cen a spoustu věcí, které je třeba vědět.

Všechny informace, které web aktualizuje, jsou aktualizovány jednou za pár minut. Platforma je nezbytná pro každého, kdo chce investovat na trhu. CoinMarketCap také zobrazuje pokročilou analýzu věcí, jako jsou denní, týdenní a měsíční obchodní hodnoty, stejně jako změny cen v období. Uživatelé mají k dispozici možnost filtrování projektů podle cirkulující nabídky, celkové nabídky a dalších parametrů a s komplexním seznamem výměn.

CoinMarketCap není jediný web tohoto druhu. Mezi nejlepší alternativy patří platformy jako OnChainFX, CoinCodex, CryptoCompare, BitInfoCharts, CoinCheckup, CoinGecko, CoinCap, Coinlib.

Finder.com

Nálezce je slavný web pro porovnávání globálních financí zálohovaný velmi vášnivým týmem, který poskytuje relevantní prozkoumané průvodce, analýzy trhu, recenze, finanční srovnání, rozhovory, novinky a dokonce i podcasty. Je to také jeden z nejspolehlivějších zdrojů v oblasti pro čtení kryptoměnových projektů, blockchainové technologie a dokonce i pro výzkum výměn.

Platforma také nabízí širokou škálu video show, podcastů, rozhovorů a videoprůvodců Youtube, Telegram, Facebook, Cvrlikání, Škubnutí, nebo Crypto Finder TV.

BitMap.org

Bitcoinová bankomatová aplikace je mobilní aplikace dostupná pro iOS i Android, která vám umožní najít místa kryptoměnového bankomatu a různé směnárny kryptoměn ve vaší blízkosti. Platforma je velmi dobře promyšlená, protože zahrnuje umístění i těch nově nainstalovaných bitcoinových a krypto bankomatů, stejně jako jejich obrázky a jejich pracovní dobu.

CryptoPanic.com


Jak již bylo zmíněno dříve, existuje mnoho užitečných a dobrých online zdrojů, které jsou připraveny uspokojit potřeby krypto nadšenců z celého světa. Sledování více než dvou nebo tří však může být problémem a bolestí. Proto jsou agregátory zpráv o kryptoměnách pravděpodobně jednou z nejlepších platforem, které můžete použít, pokud chcete mít přehled o všech nejnovějších událostech.

CryptoPanic je jednou z nejpopulárnějších platforem agregátorů zpráv v této oblasti. Specializovaný tým spravuje vše, co platforma zobrazuje. Uživatelé mají k dispozici různé způsoby filtrování obsahu a vytváření vlastních seznamů s webovými stránkami, které jsou pro ně důležité. Prémiovým uživatelům je poskytována řada exkluzivních funkcí, jako je možnost konfigurovat okamžitá upozornění a vytvářet vlastní kanály RSS / Atom.

Airdrops.io

Airdrops.io je web specializovaný na agregaci všech nejdůležitějších airdrops kryptoměn. Má uživatelsky přívětivé rozhraní s moderním rozvržením a umožňuje uživatelům přístup k různým sekcím, jako jsou exkluzivní airdrops, hot airdrops, nejnovější airdrops atd. Jednou z nejlepších věcí na této platformě je skutečnost, že obsahuje také různé informativní články, recenze a srovnání.

CryptoCompare.com

CryptoCompare je další platforma, která kryptokomunitě přináší statistické podrobnosti a směnné kurzy v reálném čase. Poskytuje uživatelům podrobný přehled o digitálních měnách, poskytovatelích peněženek, burzách a nejrůznějších užitečných těžebních informacích (například těžební kalkulačky). Stejně jako by to měla dělat jakákoli všezahrnující platforma, poskytuje CryptoCompare uživatelům také sekci věnovanou průvodcům.

TradingView.com

Jak napovídá jeho název, TradingView je platforma zaměřená převážně na kryptoinvestory. Jedná se o cloudový nástroj pro vytváření grafů a sociálních sítí, který má oslovit pokročilé i začínající uživatele. Platforma je jedinečná v tom smyslu, že poskytuje uživatelům možnost sdílet a spolupracovat s ostatními aktivními obchodníky online a také přizpůsobovat grafy a indikátory.

Etlance

Etlance je pravděpodobně jednou z nejatraktivnějších platforem, která souvisí s Etherem. Stručně řečeno, Ethlance.com je zcela nový a revoluční web pracovního trhu, který funguje v síti Ethereum. Je to relativně podobné jako u jiných nezávislých platforem, jako je Freelancer.com nebo Upwork, ale nevyžaduje žádný druh poplatků. Uživatelé navíc dostávají zaplaceno za své služby a příspěvky v etherea.

BitcoinWiki.org

BitcoinWiki je velmi užitečná platforma, která poskytuje svým uživatelům působivou sbírku krypto článků. Sbírka má někde mezi 5500 a 6000 články v angličtině a obsahuje vše od historie bitcoinů až po nejrůznější novinky a další specializované průvodce.

Závěrečná slova

Samozřejmě existuje spousta dalších vynikajících online zdrojů na internetu. Tento seznam není úplný, ale stačí pro začátečníka, který se chce dozvědět více o kryptosféře obecně.

Doporučený obrázek: namecoinnews.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map