Nejlepší VPN pro Čínu

Snažíte se obejít Čínský firewall a získat přístup k obsahu, který je v této zemi zakázán?

Budete muset použít a Služba VPN. Ale ne jen tak nějaká VPN. Musíte vybrat službu VPN, která je spolehlivá, zabezpečená a anonymní. Teprve poté získáte přístup k zakázanému obsahu v Číně.

Čínská zeď

Po mnoha testech různých služeb VPN mám doporučení pro nejlepší služby VPN, které fungují v Číně. Nejprve ale přehled Velkého čínského firewallu. Sdílím analýzu vlastností, které by VPN měla mít, aby mohla překonat čínské právní a technologické výzvy.

Rychlé informace

Nejlepší čínské VPN

SROVNÁNÍ

Logo NordVPN

Nord VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Většina soukromých VPN
 • Planoucí rychle
 • Většina serverů a zemí ze všech sítí VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Velké rychlosti
 • Skvělý bezpečnostní záznam
 • Nová VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

Velký čínský firewall – základy

Tento systém je směsicí právních a technologických skutečností, které omezují používání internetu v Číně. Lidé v Číně nemají přístup k informačním webům, jako je Google nebo Wikipedia. Zakázány jsou také sociální sítě jako Twitter a Facebook. Mnoho streamovacích služeb, jako je Netflix, HBO, BBC iPlayer a další, zde také není k dispozici.

Zákony stanoví, že lidem je zakázán volný přístup na internet. To by mohlo poškodit národní bezpečnost, zájmy státu a mohlo by to vést k prozrazení státního tajemství. Rozumím a souhlasím s omezením přístupu lidí k sexuálnímu nebo násilnému obsahu. Nemohu omlouvat tento systém jako celek, protože také zakazuje přístup k informacím a má silnou politiku cenzury.

porcelánový plot


V Číně jsou všechny online aktivity sledovány, sledovány a ukládány. Navíc mnoho stránek není povoleno, hodně obsahu je cenzurováno. Nemůžete tedy volně sledovat video na YouTube, číst zpravodajské weby nebo dokonce kontrolovat svůj účet Gmail.

Po dlouhou dobu lidé používají různé techniky k získání přístupu k zakázanému obsahu. Mezi ně patří používání proxy serverů, otevřené proxy servery jako Freegate, Ultrafurf a podobně. Tor a I2P se také používají, stejně jako šifrované DNS, Shadowsocks a pomocí služby VPN.

Jaké vlastnosti by měla mít VPN v Číně?

Velký čínský firewall je velmi omezující. Ne každá VPN může v Číně udělit přístup k omezenému obsahu. Mnoho z nich dokonce nelze v Číně stáhnout nebo nainstalovat. Lidé se tak musí uchýlit k alternativním metodám instalace VPN.

Aby se VPN dokázala orientovat v čínské internetové cenzuře, potřebuje několik kvalit:

 • Vynikající bezpečnostní protokoly
 • Vynikající šifrování
 • Funkce Kill-switch
 • Silné obcházení geobloků
 • Anonymní spojení

Rada: VPN byste si měli nainstalovat dříve, než se dostanete do Číny. V pevninské Číně je často nemožné stáhnout a nastavit VPN. Všichni čínští poskytovatelé internetových služeb blokují přístup k webům VPN. Lidé se svými zařízeními obvykle instalují VPN ze stavu.

Nejlepší VPN pro Čínu

Zde vám přinášíme tři špičkové služby VPN, které v Číně nabízejí přístup k omezenému obsahu. Přečtěte si podrobný popis jejich hlavních služeb a proč pracují v Číně.

SROVNÁNÍ

Logo NordVPN

Nord VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Většina soukromých VPN
 • Planoucí rychle
 • Většina serverů a zemí ze všech sítí VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Velké rychlosti
 • Skvělý bezpečnostní záznam
 • Nová VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

NordVPN

V počátcích roku NordVPN, tato služba byla v Číně nedostupná. Ale díky specializovaným technikům se NordVPN stala jednou z předních služeb VPN používaných v Číně. Tato služba má přijatelné ceny a přidává anonymitu, pokud platíte kryptoměnou. Pokud cestujete do USA, můžete dokonce zaplatit v hotovosti za předplatné NordVPN a získat instalaci krabice. Toto je nejvíce anonymní platební metoda a můžete si nainstalovat aplikaci NordVPN a použít ji kdekoli.

nordvpn

Síť serverů NordVPN zahrnuje 5706 serverů v 59 zemích. V blízkosti Číny je více než 300 serverů. Existují servery v Japonsku, Tchaj-wanu, Hongkongu, Jižní Koreji a Vietnamu. Podporují připojení P2P, Obfuscated a Double VPN. To je velmi důležité, pokud jde o používání VPN v Číně. NordVPN má přísnou politiku nulových protokolů a je registrována v Panamě. Panama má přísné zákony na ochranu soukromí.

NordVPN má šifrování AES-256 schopné skrývat IP adresu a online provoz. Funkce Kill Switch okamžitě blokuje provoz, pokud dojde ke ztrátě připojení k serveru. Tímto způsobem získáte vynikající službu VPN, která dokáže odemknout mnoho webů v Číně. Jedno předplatné lze použít na šesti zařízeních. Můžete chatovat s vynikající živou podporou 24/7 na webu NordVPN a najít vhodné řešení vašeho problému.

Přečtěte si recenzi NordVPN

ExpressVPN

Jedna z předních služeb VPN, ExpressVPN je skvělou volbou pro přístup k obsahu v Číně. Tato služba má síť více než 3000 serverů ve 160 umístěních serverů v 94 zemích. To jim dává výhodu nad většinou ostatních VPN. Má servery v zemích po celé Číně. Japonsko, Hongkong, Jižní Korea, Vietnam, Bhútán, Tchaj-wan, Nepál a další sousední země.

expressvpn

ExpressVPN má vynikající šifrování AES-256 a technologii Trusted Server běžící na serverech pouze s RAM. Tato VPN je registrována na Britských Panenských ostrovech a podléhá přísným zákonům o ochraně soukromí. Má přísnou zásadu no-logs, kterou pomáhají pouze servery RAM. Přepínač Kill zablokuje provoz, pokud připojení k serveru klesne. K dispozici je dobrá funkce geo-odblokování a funkce tunelování VPN.

Můžete přesměrovat část svého provozu tak, aby procházel sítí VPN, a část provozu, abyste procházeli běžným kanálem ISP. Tímto způsobem můžete procházet rozsáhlý necenzurovaný internet prostřednictvím VPN v jednom prohlížeči, jako je Tor. Použití jiného prohlížeče pro přístup ke schváleným čínským webům poskytne dobré krytí. Pokud vás chytí, máte historii vyhledávání z běžného kanálu ISP, abyste mohli prokázat svou online aktivitu. ExpressVPN má úžasnou zákaznickou podporu 24/7. Je to trochu drahé, ale stále stojí za to, protože získáte vynikající služby.

Přečtěte si recenzi ExpressVPN

Surfshark

Surfshark je jednou z nákladově nejefektivnějších sítí VPN současnosti a má funkce, které se mohou zdát příliš dobré, aby to byla pravda, ale není tomu tak. Surfshark má skvělé bezpečnostní funkce a služby. Poskytuje přístup k cenzurovanému obsahu a umožňuje procházet Great Firewall v Číně.

surfshark

Síť serverů Surfshark zahrnuje 1700+ serverů v 63+ zemích. Mnoho z nich je v Číně, Japonsku, Jižní Koreji, Vietnamu, Tchaj-wanu a Hongkongu. To pomáhá rychlému připojení při používání této VPN v Číně. Dobrou bezpečnostní funkcí je jejich režim NoBorders, který umožňuje procházet přísnými geobloky. Režim maskování skrývá skutečnost, že používáte službu VPN. Tato funkce je obzvláště užitečná, když používáte Surfshark v Číně.

MultiHop je funkce, která je užitečná pro nerušené surfování po síti v Číně. K dispozici je funkce Kill Switch, která chrání váš provoz. Funkce ochrany proti kybernetickému webu chrání vaše zařízení před malwarem, reklamami a sledovači. Tato služba VPN se nachází na Britských Panenských ostrovech a má zásadu nulového protokolu. K jednomu předplatnému můžete připojit neomezený počet zařízení. Získáte také skvělou službu nepřetržité živé podpory.

Přečtěte si recenzi SurfsharkVPN

Závěr

Při pokusu o připojení k externímu webu nebo službě v Číně musíte vědět, že tato země má přísné zákony o cenzuře internetu. Používání VPN je tedy nutností, pokud chcete používat Google, Facebook, Gmail, YouTube a mnoho dalšího.

Nahoře jsou tři nejlépe hodnocené VPN pro obcházení čínské cenzury. Tito tři mají vynikající služby a nabízejí dobrou rychlost. Po jejich testování a konzultaci s lidmi v Číně mohu jejich služby svobodně doporučit.

SROVNÁNÍ

Logo NordVPN

Nord VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Většina soukromých VPN
 • Planoucí rychle
 • Většina serverů a zemí ze všech sítí VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Velké rychlosti
 • Skvělý bezpečnostní záznam
 • Nová VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map