Na Kubě bezpečné a spolehlivé VPN je nutností, pokud chcete mít možnost využívat všechny výhody Internetu bez omezení. Porovnejte nejlepší poskytovatele VPN z našeho seznamu a vyberte si toho, který vám nejlépe vyhovuje.

Úvod

Kuba každý rok láká stále více zvědavých cestovatelů. Není divu proč, protože země je docela fascinující. Měli byste si však být vědomi a připraveni na některé výzvy, kterým můžete v srdci Karibiku čelit.

Například najít WiFi a získat přístup k internetu je docela skličující úkol. Kuba je známá spoustou věcí, ale svoboda projevu je stěží jednou z nich. To je důvod, proč, i když máte to štěstí, že jste online, může vláda dobře sledovat každý váš krok. Kromě toho, pokud si myslí, že vaše online aktivita představuje hrozbu pro jejich socialistickou společnost, je nepravděpodobné, že vystoupíte s plácnutím na zápěstí. Podle místních zákonů byste mohli dostat až 20 let vězení.

Na Kubě je spolehlivá a kvalitní VPN nutností pro bezpečnost, bezpečnost a anonymitu v kyberprostoru. Je to vlastně jediný způsob, jak obejít omezení. Následující seznam vám pomůže vybrat nejlepší VPN pro Kubu.

Rychlé srovnání VPN

SROVNÁNÍ

Logo PureVPN

Čistá VPN

  • Skvělá cena
  • Slušné servery
  • Není to nejvíce soukromé

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo NordVPN

Nord VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo ExpressVPN

Express VPN

  • Většina soukromých VPN
  • Planoucí rychle
  • Většina serverů a zemí ze všech sítí VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Surfshark

Surfshark VPN

  • Velké rychlosti
  • Skvělý bezpečnostní záznam
  • Nová VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

Express VPN

Express VPN

ExpressVPN je zlatý standard pro VPN. Má více než 3000 superrychlých serverů v 94 zemích a vojenskou úroveň zabezpečení. Je to také jasná volba, pokud se chcete připojit k téměř jakékoli online streamovací platformě, která existuje.

ExpressVPN může chránit 5 zařízení současně. Funguje dobře s Windows, Android, macOS, Linux a dokonce i s některými chytrými televizory a herními konzolami. Aplikace ExpressVPN se velmi snadno používají.

I když máte nějaké potíže, jejich agenti zákaznických služeb jsou tu pro vás 24/7. Jedinou nevýhodou tohoto poskytovatele VPN může být cena. Pokud se však do 30 dnů rozhodnete, že nejste se službou spokojeni, zaručují vám, že peníze dostanete zpět.

Čistá VPN

Čistá VPN

PureVPN je celkem na stejné úrovni jako ExpressVPN a dokonce ji v některých ohledech překonává. Například vám poskytuje jednu záruku vrácení peněz navíc a umožňuje připojit až 5 zařízení najednou. PureVPN podporuje řadu různých platforem, jako jsou Windows, Mac, iOS, Android a Android TV, stejně jako Firestick.

Může provozovat méně serverů (více než 2000), ale rozpětí je mnohem širší (140 zemí). Díky síti můžete sledovat své oblíbené seriály na platformách Netflix, HBO, Hulu a dalších streamovacích platformách. Můžete také používat aplikace pro zasílání rychlých zpráv.

Zabezpečení PureVPN si zaslouží být také na prvním místě, přičemž ochrana před únikem DNS a přepínač zabití jsou jen některé z funkcí.

Nord VPN

Nord VPN

NordVPN je bezpečný a spolehlivý veterán mezi VPN. Má působivý počet serverů (nejméně 5 000) v 60 zemích.

S NordVPN můžete odblokovat hlavní streamovací platformy a procházet v Chromu, Firefoxu nebo Safari. Stejně jako výše uvedené je také kompatibilní s Windows, Mac, iOS a Android. Díky čemuž služba vyniká mimo jiné, jsou její funkce ochrany soukromí a zabezpečení. NordVPN nabízí vyhrazené IP, P2P a dvojitou VPN.

Dvojité zabezpečení má určitou cenu, protože může zpomalit vaše připojení.

CyberGhost

Cyber ​​VPN

CyberGhost VPN je další skvělá volba pro obyvatele Kuby i návštěvníky. Je vhodný pro začátečníky a poměrně levný, ale jeho hlavní rysy nejsou v žádném případě horší.

Síť CyberGhost se může pochlubit více než 3000 servery v 60 zemích a neustále se rozšiřuje. Jeho optimalizované servery vám umožní odblokovat Netflix, Amazon Prime, YouTube Red a podobně. Umožňuje vám také přístup k obsahu populárních streamovacích služeb v různých zemích.

Díky CyberGhost budou k dispozici Google, Facebook, Instagram, Skype a další základní webové stránky. Kromě toho zůstáváte anonymní, když procházíte nebo torrentujete. CyberGhost nabízí vždy vysokou rychlost a spolehlivé zabezpečení. Umožňuje také chránit až 7 zařízení pouze s jedním předplatným, takže můžete chránit sebe i svou rodinu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me