Chcete surfovat po internetu s minimálním rizikem? Chcete získat přístup k obsahu, který není ve vaší oblasti k dispozici? Chcete zůstat při procházení webů v bezpečí? Chcete to bez kompromisů v oblasti připojení a rychlosti? Odpověď je jednoduchá, použijte a VPN servis.

Ale který? V moři možností neexistuje univerzální řešení. Mnoho poskytovatelů VPN tvrdí, že mají nejrychlejší VPN. Na toto téma jsem provedl podrobný průzkum a zde vám přinášíme seznam celkově nejrychlejších služeb VPN.

Rychlé informace

Nejrychlejší VPN

SROVNÁNÍ

Logo NordVPN

Nord VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Většina soukromých VPN
 • Planoucí rychle
 • Většina serverů a zemí ze všech sítí VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Proton VPN

Proton VPN

 • Švýcarská VPN
 • Odborníci na soukromí
 • Ne nejrychlejší

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Velké rychlosti
 • Skvělý bezpečnostní záznam
 • Nová VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

kódový vzor

Neexistuje nic jako jediná „nejrychlejší služba VPN“. Rychlost připojení závisí na mnoha faktorech. Poloha je primárním faktorem. Další je to, co používáte pro streamování, surfování, stahování nebo online hraní. Na rychlost mají vliv bezpečnostní protokoly, prohlížeč a mnohem více.

Před sdílením seznamu a testů, které jsem použil k určení vítěze, je uveden obecný přehled základů VPN.

Co je to VPN?

VPN znamená virtuální privátní síť. Tato služba rozšiřuje nastavení ochrany osobních údajů v soukromé síti. Umožňuje provoz uživatele, který prochází veřejnou sítí, považovat za součást soukromé sítě.

Technologie VPN začala jako způsob, jak mají společnosti zabezpečené připojení ke všem svým pobočkám. Ale rozšířil se a je preferovanou konektivitou pro mnoho výhod, které nabízí. Hlavním aspektem, který VPN nabízí, je šifrování provozu, stejně jako zabezpečení a funkčnost.

Všechny tyto vlastnosti mají určitou cenu a tato cena je rychlost připojení. Přesto ne všechny služby VPN jsou stejné, pokud jde o rychlosti a služby, které nabízejí. Proto jsem navrhl test, který by zjistil, co je nejrychlejší VPN.

síťový vzor

Nejlépe hodnocené služby VPN

Zde vám poskytnu malé informace o mém výběru nejlepšího uchazeče.

NordVPN

Založeno na severských principech důvěry, důvěry a inovace, NordVPN je vynikající služba VPN. Služby a funkce mají na mysli zabezpečení uživatele. Tato VPN má 5542 serverů v 59 zemích a poskytuje rychlé služby a vysoký stupeň ochrany soukromí uživatelů.

Pro zvýšení ochrany je k dispozici na všech platformách a systémech chytré televize. jediné předplatné může připojit až šest zařízení. Na pomoc klientům má NordVPN vynikající živou chatovou podporu 24/7. NordVPN je skvělé pro odblokování geograficky blokovaného obsahu. Plus přístup k online streamovacím službám, jako jsou Netflix, HBO, BBC iPlayer, Hulu a další.

Přečtěte si recenzi NordVPN

ExpressVPN

Tato služba VPN patří mezi nejlepší v oboru. Je známý svými dobrými funkcemi a bezpečnostními protokoly a nabízí rychlé služby. ExpressVPN má síť s více než 3000 servery v 94 zemích. Oni jsou také známí pro jejich bezvadný zákaznický servis k dispozici 24/7. Jedno předplatné může připojit až pět zařízení.

ExpressVPN nabízí svým zákazníkům aplikace pro všechny platformy, inteligentní televizní systémy a spoustu směrovačů Wi-Fi. Je to jeden z nejlepších pro přístup k geograficky blokovaným funkcím a online streamovacím službám jako Netflix, Hulu, BBC iPlayer, ESPN a HBO.

Přečtěte si recenzi ExpressVPN

Surfshark

Pokud jde o rychlé připojení VPN, Surfshark poskytuje rychlé a spolehlivé připojení. Nezáleží na tom, že má menší síť serverů než ostatní v tomto seznamu. Má 1700+ serverů na 63+ místech a má vynikající platební plány.

Pro všechny platformy existují nativní aplikace, které mají jednoduché uživatelské rozhraní, které je velmi vhodné pro začátečníky. Surfshark je dobrá volba pro VPN pro odblokování geograficky blokovaných služeb. Podporuje přístup k online streamovacím službám, jako jsou HBO, Netflix, Hulu a další. Skvělá věc na Surfsharku je, že jej lze nasadit na neomezené množství zařízení s jedním předplatným a má živou podporu 24/7

Přečtěte si recenzi SurfsharkVPN

ProtonVPN

ProtonVPN není tak slavný jako ostatní VPN v tomto seznamu, ale po testování si v tomto seznamu získal své místo. Se sítí asi 800 serverů v 50 zemích by se dalo očekávat, že ProtonVPN bude mít nižší rychlost. Přesto nabízejí vysokou rychlost a spolehlivé a zabezpečené připojení.

Tato VPN je také dobrá pro získání přístupu k geoblokovanému obsahu. Je dobré sledovat online streamovací služby jako Netflix, Hulu, Amazon a další. Má nativní aplikace pro všechny hlavní platformy a jediné předplatné lze použít na pěti zařízeních.

Přečtěte si recenzi ProtonVPN

Testy rychlosti VPN

Pro tuto analýzu jsem dnes vzal čtyři z nejpopulárnějších služeb VPN a otestoval jejich výkon. Ty byly testovány co nejobjektivněji několikrát během 24 hodin. K provedení testu rychlosti jsem použil každou z těchto sítí VPN a změřil rychlosti stahování.

Nezahrnul jsem čas ping. Sídlím v Evropě a čas ping bude pomalejší, když se připojím ke vzdálenému serveru. To však není vůbec měřítkem rychlosti stahování poskytované VPN. Pokud však chcete používat VPN pro online hraní, důležitou funkcí je čas ping.

U této aplikace vám doporučuji připojit se k zabezpečenému serveru nejblíže vašemu umístění. Navrhuji také, abyste se vyhýbali používání takzvaných „aplikací pro zvýšení rychlosti“. Jedná se nejčastěji o podvodné aplikace, které shromažďují vaše data a vyvracejí celý účel používání služby VPN.

Jelikož nemohu otestovat rychlost každého serveru každé VPN, abych určil skutečně průměrnou rychlost, provedl jsem test zaokrouhlení nahoru. Pro tento test jsem použil Windows 10 a prohlížeč Chrome a spustil test rychlosti Ookla jako nejuniverzálnější test rychlosti.

Prostřednictvím všech těchto sítí VPN jsem se připojil k nizozemskému serveru a třikrát denně jsem provedl test rychlosti. Jednou v poledne, ve 20:00 a o půlnoci. Vzhledem k tomu, že můj ISP je trochu skoupý na rychlosti, průměrná rychlost mého připojení bez VPN jde v nejlepším případě až na 7 Mb / s. Po shromáždění a kompilaci všech dat jsou zde výsledky testu rychlosti.

Jak se dalo očekávat, v poledne všechny VPN vykazovaly dobrou rychlost.

NordVPN:

Nord-VPN-poledne

ExpressVPN:

Express-VPN-poledne

Surfshark:

Surfshark-VPN-poledne

ProtonVPN:

. Proton-VPN-poledne

Test 8 PM ukázal významné rozdíly v rychlostech, jak se očekávalo od vyššího objemu uživatelů.

NordVPN:

Nord-VPN-20:00

ExpressVPN:

Express-VPN-8-pm

Surfshark:

Surfshark-VPN-8-pm

ProtonVPN:

Proton-VPN-8-pm

Půlnoční test ukázal u některých soutěžících trochu pomalejší rychlosti. Jak se dalo očekávat, většina lidí má tendenci používat své připojení VPN k procházení v noci.

NordVPN:

Nord-VPN-půlnoc

ExpressVPN:

Express-VPN-půlnoc

Surfshark:

půlnoční rychlostní testy surfshark

ProtonVPN:

Proton-VPN-půlnoc

SROVNÁNÍ

Logo NordVPN

Nord VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Většina soukromých VPN
 • Planoucí rychle
 • Většina serverů a zemí ze všech sítí VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Proton VPN

Proton VPN

 • Švýcarská VPN
 • Odborníci na soukromí
 • Ne nejrychlejší

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Velké rychlosti
 • Skvělý bezpečnostní záznam
 • Nová VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

Výsledky!

Rychlost stahování jsem použil pouze jako referenční bod, na obrázcích jsem kroužil žlutě. Na základě průměrných denních rychlostí na základě testů rychlosti je NordVPN vítězem s průměrnou rychlostí 6,33 Mb / s. Moje preferovaná volba pro rychlou a spolehlivou VPN je NordVPN, která zvítězila ve všech rychlostních testech, které jsem udělal.

Koupit NordVPN

První finalista je ExpressVPN s průměrnou denní rychlostí 6,04 Mb / s. Jedná se o vynikající službu VPN se veškerou bezpečností a anonymitou, kterou lze od služby VPN očekávat.

Třetí místo zaujímá služba Surfshark s průměrnou rychlostí 5,57 Mb / s. Jedná se o nejlevnější VPN ze všech čtyř na tomto seznamu.

Čtvrtý zde testovaný VPN ProtonVPN vykazoval dobré průměrné denní rychlosti 5,34 Mb / s. Přesto se ukázalo, že největší rozdíly mezi zkušebními časy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me