Predikce ceny bitcoinové hotovosti 2019: Jakou cenu může BCH letos dosáhnout?

Predikce ceny bitcoinu v hotovosti

I když nikdo nemůže přijít s přesnou predikcí ceny Bitcoin Cash, podíváme se na některé z nejdůležitějších faktorů a odborných předpovědí, které vám mohou pomoci vyhodnotit trh pro BCH.

Co je bitcoinová hotovost?

Bitcoin Cash je populární kryptoměna, která byla výsledkem hard forku z bitcoinu, který se konal 1. srpna 2017.

BCH byl vytvořen s cílem zlepšit několik aspektů bitcoinu, jako je škálovatelnost a transakční poplatky. Bitcoin Cash dokázal dlouhodobě zůstat mezi deseti nejlepšími krypty podle tržní kapitalizace, a tak o tuto minci má zájem mnoho investorů.

Jeho aktuální cirkulující nabídka je 17 912 375 BCH s tržním stropem 5 574 708 567 USD. Kryptoměna je v současné době na pátém místě mezi nejlepšími kryptoměnami podle tržní kapitalizace.

Predikce ceny bitcoinu v hotovosti 2019

Bitcoin Cash si udržuje stabilní cenu za poslední tři 3 měsíce, s výjimkou výrazného poklesu 30. dubna 2019, kdy dosáhl hodnoty 242,02 USD.

Celkově vzato se zdálo, že si BCH udržuje svůj stabilní výkon od 17. května 2019, kdy vyskočil na 413,97 USD a o několik dní později dosáhl 436 USD.

Cena kryptoměny byla také pozitivní do června, s výjimkou 5. června, kdy poklesla ze 400 na 380,59 USD.

Na začátku července se cena bitcoinové hotovosti nacházela nad hranicí 400 USD, ale od 11. července se mince pohybovala v cenovém rozpětí 300 USD a několik dní klesla pod ni.

Zdroj: Bitdegree

Bitcoin Cash se aktuálně obchoduje za 311,22 USD.

Vývoj a přijetí

Významným vývojem pro Bitcoin Cash, který by mohl mít potenciál zvýšit jeho cenu, je zařazení jako možnosti platby jedním z největších telekomunikačních gigantů, V&T. V&Společnost T oznámila, že nyní budou podporovat Bitcoin Cash jako platby kvůli jeho partnerství se společností Bitpay.

V&T patří mezi top 10 společností z žebříčku Fortune 500, které mají mnoho zákazníků po celém světě, což zvyšuje potenciál společnosti BCH rozšiřující vlastní uživatelskou základnu a míru adopce. Vyšší míra adopce by mohla znamenat více zisků pro BCH.

Zdroj: DIgitalcoin

Minulý měsíc provedla BCH softwarovou vidlici na svém softwaru, aby obsahovala podpis Schnorr.

BitPay je populární platební procesor, který nedávno začal nabízet podporu pro BCH. To nejen umožňuje obchodníkům přijímat BCH jako platbu, ale také to vedlo k výraznému zvýšení využití a ceny kryptoměny.

Budoucnost má také na skladě mnoho nových vývojů pro infrastrukturu BCH. V současné době testují podporu peněženky i beta verzi Telegram sklápěcí bot s názvem Tipmebchbot.

BCH má také různé týmy, které spolupracují s řadou projektů, včetně Bitcoin Unlimited, Bitcrust, Bitprim, ElectrumX, Nchain, Parity a Bitcoin XT. Bitcoinová hotovost byla také nedávno uvedena na burze Gemini Winklevoss, která byla licencována NYDFS.

Zdroj: Digitalcoin

Ziskovost těžby

V současné době je těžba bitcoinových peněz výnosnější ve srovnání s těžbou bitcoinů. To je důvod, proč více těžařů hledá Bitcoin Cash, což zase posiluje pevnost sítě.

Vztah k bitcoinu

Jako většina altcoinového trhu je výkonnost BCH spojena s výkonem bitcoinu, ale zdá se, že bitcoinová hotovost je tak úzce spjata s BTC, že je nelze odlišit. Zde se komplikuje formulace přesné predikce ceny bitcoinu v hotovosti. Většina lidí si o bitcoinové hotovosti myslí stejně jako o bitcoinu.

Důvody, proč jsem začal investovat do bitcoinů v roce 2011, jsou přesně tytéž důvody, proč dnes investuji do bitcoinové hotovosti. pic.twitter.com/OpOV7OKeGN

– Roger Ver (@rogerkver) 5. září 2018

Pokud by bitcoiny poklesly, existuje také vysoká pravděpodobnost selhání BCH. Pokud by ale měl bitcoin vzrůst, pak by bitcoinová hotovost byla mezi prvními altcoiny, které zaznamenají zisky, pokud jde o jednoho z nejdůležitějších konkurentů bitcoinu.

Názory trhu na predikci ceny bitcoinu v hotovosti

Mnoho důležitých kryptografických údajů, obchodníků a kryptoměn vytvořilo vlastní predikci ceny bitcoinové hotovosti. Níže představíme některé z nejdůležitějších ve vesmíru.

1. Obchodování se zvířaty

Trading Beasts předpovídal, že bitcoinová hotovost bude mít v roce 2019 pozitivní výkon, přičemž mince do konce roku dosáhne 2703,17 USD.

2. Roger Ver

Roger Ver, horlivý zastánce Bitcoin Cash, předpovídá, že BCH by mohla zdvojnásobit svoji hodnotu za 12 měsíců.

3. Smartereum

The Smartereum web pro předpovídání kryptoměny provedl predikci ceny Bitcoin Cash, že BCH dosáhne 6700 $, což by znamenalo nárůst o 500% za méně než rok.

4. Coinswitch

The Coinswitch web kryptoměny vysvětlil, že „před několika měsíci zažila společnost Bitcoin Cash více než 2,1 milionu transakcí, což představovalo 63 procent celkových transakcí kryptoměny provedených během tohoto 24hodinového rozpětí. Pro komunitu BCH to byl velký úspěch, protože to mohlo změnit celý scénář. “ Na základě své analýzy vytvořili pro BCH následující předpověď:

“Do konce roku 2019 může BCH dosáhnout 2 000 USD, což je více než 200násobek současné ceny.”

5. Zvedli jsme nás

Další optimistická předpověď byla dána společností Us Lifted s tím, že hodnota BCH by mohla do konce roku 2019 vzrůst až na 9 735 USD.

6. Kryptoměna

Predikce ceny bitcoinové hotovosti společnosti Crypto Ground spočívá v tom, že se mince do konce roku 2019 dotkne hodnoty 707 USD. Jedná se o jednu z konzervativnějších předpovědí na našem seznamu a nejpravděpodobnější vzhledem k současným cenám.

 7. Predikce cen

Fórum Predikce cen spekulovalo, že BCH do konce roku 2020 pravděpodobně dosáhne 9560,28 USD.

8. LongForecast

The stránky předpovídal, že cena Bitcoin Cash v prosinci 2019 se bude pohybovat mezi 51 až 66 USD.

9. Investor do peněženky

Další negativní predikce cen pochází z Investor do peněženky, kdo věří, že BCH do konce roku klesne na 11 $.

Výrok

Tímto uzavíráme náš článek o predikci ceny bitcoinových hotovostí na rok 2019. Doufáme, že informace, které jsme poskytli, pomohly obchodníkům s bitcoinovými penězi nebo těm, kteří chtějí investovat do kryptoměny.

Z toho si můžeme odnést to, že většina letošních předpovědí pro Bitcoin Cash se jeví jako pozitivní. Některé jsou samozřejmě vzestupnější než jiné, ale zdá se, že si lidé věří v budoucnost Bitcoin Cash. BCH má mnoho faktorů, které by mohly vést ke zvýšení cen, jako je vývoj, míra přijetí a ziskovost těžby.

Doporučený obrázek: Coinivore

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map