Průvodce pro začátečníky ke každodennímu obchodování s kryptoměnou

denní obchodování

Kryptoměna jsou digitální peníze, které se mezi investory v posledních letech stávají nesmírně populární jako spekulativní aktivum. Jedná se o virtuální a decentralizovanou měnu, kterou lze použít jako prostředek směny. V posledních několika letech se objevilo mnoho kryptoměn, které si získaly pozornost investorů. Některé z nich jsou Ethereum, XRP, Litecoin a NEO. Mnoho společností jako IBM, Microsoft a Square nyní přijímá tyto kryptoměny jako platební metodu. Další společnosti, jako je Tesla, navíc plánují přijímat jako způsob platby populární kryptoměny, například bitcoin.

Tyto kryptoměny se staly důvodem znepokojení vlády kvůli jejich vysoké volatilitě a decentralizované povaze. Stále však každoročně přitahuje velké množství investorů. Za tak velkou popularitou kryptoměny je mnoho zjevných důvodů a jedním z nich je bezpečnost. Mnoho kryptoměnových peněženek dostupných na trhu je velmi bezpečných a někdo nemůže proniknout do vašeho účtu a ukrást vaše bitcoiny.

Proč byste si měli zvolit vnitrodenní obchodování?

Jedním z nejlepších způsobů, jak investovat do kryptoměn, je vnitrodenní obchodování. Intradenní obchodování označuje obchodní strategii, ve které investoři nakupují a prodávají aktiva ve stejný den. Tento typ obchodování se stal mimořádně populární mezi obchodníky s akciemi s příchodem rychlých, pohodlných a levnějších online brokerů. Existuje mnoho dobrých důvodů, proč zvolit vnitrodenní obchodování s kryptoměnami. Hodnota kryptoměn se určuje na základě globální poptávky a nabídky. Vnitrodenní obchodování tedy snižuje riziko ztráty vaší noci z tržních akcí obchodníků na druhé straně světa.

Kromě toho tento typ obchodování vyžaduje, aby obchodník měl dobré základní znalosti o aktivech a samotném trhu. Další velkou výhodou je vyšší návratnost v kombinaci s efektivní obchodní strategie. Kromě toho je trh s kryptoměnami, jako je Ethereum a Bitcoin, považován za nezralý. Přestože na trhu existuje mnoho zkušených investorů, stále existuje spousta lidí, kteří jsou v obchodování s kryptoměnami nováčci. Na rozdíl od akciových trhů je mnohem obtížnější předvídat trh s kryptoměnami kvůli jeho nezralé povaze. Proto vnitrodenní obchodování umožňuje obchodníkům investovat pouze na určité období během dne a prodávat akcie po dosažení cíle.

Jak vybrat kryptoměnu pro vnitrodenní obchodování?

První otázka každého začátečníka je jak vybrat kryptoměnu pro denní obchodování? Pokud jste začátečník, může být obtížné vybrat kryptoměnu pro denní obchodování. Před výběrem kryptoměny k obchodování byste měli mít na paměti mnoho věcí. I když již máme některé z nejlepších kryptoměn, jako je bitcoin, které můžeme použít pro denní obchodování. Situace na trhu se však postupem času mění a kryptoměna může po dlouhém vzestupném trendu také zaznamenat sestupný trend. Je ještě důležitější vědět pro obchodníky, protože cena kryptoměn může v různých dnech vidět různé trendy.

Postupujte podle indikátorů: Ukazatele trhu pomáhají obchodníkům činit správná rozhodnutí ve správný čas. Vnitrodenní obchodník musí být schopen sledovat a provádět analýzu krátkodobých cenových pohybů.

Sledujte novinky: Zprávy mohou mít velký vliv na celkový trh kryptoměn. Dobrá zpráva o kryptoměně může hodnotu mnohonásobně zvýšit. Špatné zprávy mohou naopak negativně ovlivnit cenu kryptoměny. Jedním z nedávných příkladů jsou nedávné zprávy o tom, že společnost Tesla investuje 1,5 miliardy USD do bitcoinů a plánuje to přijmout jako způsob platby. Elon musk také podpořil myšlenku investovat do kryptoměny, aby porazil inflaci místo držení hotovosti. To vedlo ke zvýšení hodnoty bitcoinů, které se dotkly historicky 56 000 USD.

Likvidita: Likvidita označuje, jak rychle můžete kryptoměnu nakoupit a prodat za peníze zákonného platidla nebo fiat peníze. Před investováním do kryptoměn je třeba mít na paměti likviditu. Vysoká likvidita zajišťuje, že můžete kryptoměny nakupovat nebo prodávat kdykoli. Vysoká likvidní kryptoměna také znamená, že se nakupuje a prodává v objemu, což znamená, že můžete obchodovat s kryptoměnami bez dopadu na cenu.

Jak začít obchodovat v kryptoměně

obchodováníZdroj: AdmiralMarkets

Akciové trhy jsou regulovány regulačním orgánem v mnoha zemích světa. To však u kryptoměn neplatí. Většina kryptoměn na trhu je volně regulovaná nebo nemá vůbec žádné předpisy. Pro nováčky je tedy snazší vstoupit na trh a začít obchodovat. Obchodníkovi je snazší začít investovat do akciový trh pro vnitrodenní obchodníky. První věcí, kterou musíte udělat, než začnete obchodovat s bitcoiny, je provést základní a technickou analýzu trhu. Základní analýza se týká vyhodnocení a seznámení se s kryptoměnou a samotným trhem.

Na druhou stranu se technická analýza týká hodnocení aktiva a trhu pomocí matematických a statistických faktorů. Mezi tyto faktory patří historické ceny kryptoměny, nedávné trendy na trhu a vzorce cenového pohybu. Vytvoření účtu na burze kryptoměn je další věcí před zahájením obchodování s bitcoiny.

Na trhu je mnoho burz kryptoměn, kde si můžete vytvořit svůj účet a začít obchodovat. Některé z nejlepších burz kryptoměny jsou Binance, Coinbase, Cex.io, Kraken atd. Poté, co skončíme s naší základní a technickou analýzou a vytvoříme účet na burze bitcoinů, můžeme začít s kryptoměnou.

Závěr

Kryptoměny jsou jedním z nejpopulárnějších spekulativních aktiv současnosti. Kryptoměny jako bitcoin skončily více než zdvojnásobením jejich hodnoty za méně než 6 měsíců a získaly pozornost investorů z celého světa. Je však důležité mít základní znalosti o trhu blockchainu před zahájením denního obchodování. Existuje mnoho faktorů, které byste měli mít na paměti, než si vyberete kryptoměny pro denní obchodování. Těmito faktory jsou analýza trendů, sledování novinek a investice do likvidních akcií. Díky efektivní strategii může denní obchodování přinést vyšší návratnost než jiné formy investování.

Doporučený obrázek: InvestInBlockchain

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map