Průvodce pro začátečníky při zahájení úspěšného podnikání v oblasti kryptoměn v roce 2021

krypto

Kryptoměny stabilně překonávají tradiční způsoby plateb. V roce 2017 došlo k rozmachu digitálních měn, jako jsou bitcoiny a ethereum, a pokud jste tehdy byli dost chytří na to, abyste investovali své peníze, pravděpodobně dnes pláváte v bohatství.

Kryptoměna je ale rychle se rozvíjející trh a nikdy není pozdě. Obchodování s kryptoměnami je vzrušující, ale pokud chcete zůstat ziskoví bez ohledu na to, co se stane, měli byste zvážit zahájení vlastního obchodování s kryptoměnami. Shromáždili jsme několik tipů, které vám pomohou začít.

Základy

# 1 Jaký typ kryptoměnového podnikání chcete provozovat?

Průvodce zahájením úspěšného podnikání v oblasti kryptoměngoodaudience.com

Nejdříve nejdříve – určete druh obchodu s kryptoměnou, do kterého se chcete zapojit. Existují tři typy výměnných platforem, a to centralizovaná, peer-to-peer a decentralizovaná.

Centralizovaná burza (CEX)

V centralizované burze působíte jako úschova třetí strany, která usnadňuje transakce mezi obchodníky. Toto úschova účtuje obchodní poplatek obvykle kolem 0,25%. Jít na centralizovanou směnnou cestu vám může nabídnout konzistentní výdělky pouze prostřednictvím poplatků za obchodování. Myslet si Coinbase.com styl.

Decentralizovaná výměna peer-to-peer (P2P DEX)

Výměna P2P spojuje obchodníky s jinými obchodníky, aniž by na obchod dohlížel ústřední orgán. Transakce lze provádět přímo, aniž byste museli ukládat prostředky a kryptoměny s třetí stranou. Výhodou obchodování P2P je, že se téměř okamžitě spojuje s kupujícími a prodávajícími v reálném čase, což zaručuje mnohem rychlejší obchodování, a strana úschovy neúčtuje žádné další poplatky. Myslet si Binance.org DEX styl.

Výměna přes přepážku (OTC)

Burza na přepážce není tolik burzou jako investiční platforma, která umožňuje velkým společnostem a investičním skupinám přístup k digitálním aktivům v obrovském množství. Málo kryptoburz na světě může bezpečně a podle plánu poskytnout likviditu milionovým investorům. OTC burza obvykle funguje jako investiční makléř, který uzavírá obchod mezi velkými kryptoměnami a korporacemi, které chtějí investovat. Myslet si Grayscale.co styl.

# 2 Přezkoumejte kryptoměnové zákony a předpisy

Průvodce zahájením úspěšného podnikání v oblasti kryptoměnmedium.com

Kryptoměna má svá bezpečná útočiště jako Japonsko, USA, Irsko a Estonsko, zatímco některým zemím, jako je Rusko, Bolívie, Pákistán a dalším, nevyhovuje. V závislosti na tom, kam plánujete začlenit svůj obchod s kryptoměnami, byste měli nejprve zkontrolovat zákony a předpisy v těchto zemích. I když usnadňujete decentralizovanou směnu kryptoměn, může vám pomoci seznámit se se standardy a postupy FinTech společnosti Know Your Customer (KYC), které zabrání praní peněz.

# 3 Provádějte průzkum trhu s kryptoměnami

Žádný obchodní podnik by neměl být zahájen, aniž by nejprve provedl rozsáhlý průzkum trhu. Jaké trendy v kryptoměně dominovaly roku? Jaká je očekávaná cena hlavních kryptoměn pro příští rok? Porozumění trhu vám pomůže zjistit, které kryptoměny byste měli na své burze uvést. Kromě toho se podívejte na to, jaké funkce jsou nejvíce požadovány obchodníky s kryptoměnami. To vaší kryptoburze pomůže přilákat více uživatelů a získat náskok před konkurencí.


# 4 Partner s krypto-přátelským zpracovatelem plateb

Abyste mohli na směnárně přijímat vládní fiat peníze, například americký dolar a euro, musíte uzavřít partnerství s externím zpracovatelem plateb. Vyberte si důvěryhodnou banku, která neříká, když řeknete „Crypto“, a která má zabezpečené online možnosti. To může být obtížnější najít v zemích třetího světa, kde jsou online transakce vzácné. Hlavními věcmi, na které je třeba se zaměřit, je vstřícnost vůči kryptoměnám a usnadnění rychlých transakcí vkladů a výběrů pro vaše podnikání a zákazníky. V dnešní době nikdo, kdo má správnou mysl, nechce čekat pět pracovních dní, než bude zpracovávat prostředky.

# 5 Určete funkce, které chcete na své burze mít

tradersdna.com

Zajistěte, aby vaše burza obsahovala tři základní informace o použitelnosti: bezpečná, rychlá a snadno použitelná. Funkce, které začleníte do své platformy, povzbudí obchodníky k používání vaší burzy.

Mohou zahrnovat:

  • Vizuálně příjemné a snadno použitelné uživatelské rozhraní (UI / UX).
  • Bezpečné ukládání kryptoměny.
  • Vícejazyčná podpora, pokud jedete do celého světa.
  • Ověření KYC / AML.
  • Vícevrstvé bezpečnostní protokoly (SSL / HTTPS, ověřování 2FA, šifrování dat atd.).

Váš partner blockchain vývojová společnost vám pomůže integrovat tyto funkce do vaší výměnné platformy. Měli byste zvážit posezení s technickým týmem, abyste prošli každým prvkem – zkušení softwaroví inženýři z blockchainu mohou mít technické návrhy, které vám pomohou posílit vaši platformu a zároveň ji snadno používat.

# 6 Spolupráce s vývojářem softwaru pro kryptoměnu Exchange

Volba vývoje pro vaši platformu kryptoměn určí, jak rychle můžete dobýt trh. Pokud budete několik let interně vyvíjet svůj blockchainový software, zatímco se trh bude rychle pohybovat vpřed, může se vám stát, že poběžíte proti větru. Jedná se o rozumný přístup, který vám ušetří potíže a zrychlí čas uvedení na trh díky partnerství s vývojářem burzy kryptoměn pro technologický náskok. Protože základní funkce (UI / UX, infrastruktura cloudových serverů, obchodní engine atd.) Jsou dobré, můžete si ušetřit roky vývoje a tisíce dolarů, protože nemusíte začínat od nuly. Partner s a renomovaná společnost zabývající se vývojem softwaru pro kryptoměnu jako Openware, který může přizpůsobit svůj software vašim konkrétním obchodním potřebám a nápadům.

# 7 Propagujte své podnikání na kryptoměnách

Jak vás lidé najdou, pokud nevydáte nějaký hluk? Musíte propagovat své nové podnikání v oblasti kryptoměn pomocí inovativních a osvědčených marketingových strategií, jako je optimalizace pro vyhledávače (SEO), e-mailový marketing, marketing v sociálních médiích na platformách jako Instagram, Facebook a Twitter, reklama s platbami za kliknutí pomocí Google a Bing. (PPC) a mnoho dalšího. Pokud se chcete zaměřit na jiné aspekty svého podnikání, zvažte přijetí marketingového týmu, který by zvládl tuto oblast rozvoje podnikání.

unsplash.com

Koho ve svém týmu budete potřebovat

# 1 Vedení

Přemýšlejte o tom, jak velryby táhnou váš projekt vpřed svou energií a zkušenostmi. Potřebujete výkonného ředitele (Chief Executive Officer) pro přehled projektu, finančního ředitele (Chief Financial Officer) pro správu všech finančních věcí a CTO (Chief Technical Officer) pro péči o technickou část IT. Pokud plánujete být všichni současně, budete se šířit příliš hubeně a pravděpodobně se zblázníte po celý rok.

# 2 Zákaznická podpora

Zatímco najímání týmu zákaznické podpory se obvykle provádí na konci zahájení podnikání v oblasti kryptoměn, jedná se o jeden krok, který byste měli brát vážně. Mít citlivý tým zákaznické podpory může pomoci přinést úspěch vašim dveřím. Budou to ti v první linii, kteří se budou zabývat stížnostmi zákazníků a dalšími technickými problémy – obvykle 24/7.

# 3 Právní zástupce

Nemůžeme dostatečně zdůraznit význam řádného právního poradenství ve finančních projektech. Ujistěte se, že neporušujete žádné předpisy ve vaší jurisdikci ani v zahraničních jurisdikcích, se kterými vaši zákazníci obchodují. Vzhledem k tomu, že se zákony o kryptoměnách neustále vyvíjejí, potřebujete interní nebo outsourcovaný právní tým, který vám pomůže udržet vaše operace pod kontrolou. Zajistí, aby vaše firma dodržovala pravidla SEC a CFTC, jinak vám bude hrozit obvinění z praní peněz.

# 3 Marketingový tým

Před zahájením podnikání v oblasti kryptoměn musíte mít správnou marketingovou strategii, abyste přilákali více zákazníků. I když je možné řídit marketingový aspekt sami, je nejlepší to nechat v rukou specialistů na digitální marketing, protože online je místo, kde jsou vaši potenciální zákazníci. Rozhodněte, zda jsou vaše finanční prostředky dostatečné na vybudování interního marketingového týmu, nebo zda je nákladově efektivnější zadávat práci agentuře. CMO (Chief Marketing Officer) je vynikajícím doplňkem žebříčku jakéhokoli podnikání.

Balení

Obchod s kryptoměnami je relativně nová forma online obchodu, u které očekáváme, že v následujících letech poroste, zejména díky změnám, které přinesla pandemie COVID-19. Průvodce výše poskytuje skvělý výchozí bod, který vám pomůže zahájit úspěšný obchod s výměnou kryptoměn. Nakonec je však na vás, jak se rozhodnete podnikat.

Pokud máte zájem ponořit se do miliardového odvětví obchodování s kryptoměnami, Openware má software pro výměnu kryptoměn a řešení, která vám pomohou spustit vaši platformu v žádném okamžiku. Je dobrý nápad začít s nezávaznou technickou konzultací, která bude řešit vaše konkrétní obchodní potřeby a jak může vaše platforma pro kryptoměnu utvářet.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map