Recenze AvaTrade

Kryptos

Doplňující informace

 • BTCUSD: 1%; EURUSD: 0,00015; GBPUSD: 0,0002; ZLATO: 0,5; OIL: 0,03 Poplatky za obchodování
 • CFD maržové obchodování
 • [email protected] Email

Cílový trh

 • Globální

Vklad

 • Kreditní karta, bankovní převod, Paypal, Neteller, Skrill

Měny

 • USD, EUR, GBP, AUD, CAD

Vliv

 • 20: 1 krypto, hlavní nástroje 200: 1

Profesionálové

 • Pohodlné zprostředkování CFD pro držitele fiat hledající krypta
 • K obchodování je k dispozici šest různých kryptoměnových kontraktů
 • Poplatky za přenocování jsou relativně nízké

Nevýhody

 • Neakceptuje provoz v USA.
 • Opravené míry šíření trochu vysoké.

AvaTrade – Pět různých kryptoměn s pákovým efektem až 20: 1

AvaTrade nabízí marginové obchodování bitcoinů, ethereum, litecoinů, ripple a dash na MetaTrader 4 nebo na jejich vlastní proprietární platformě. Požadavky na marži patří k nejnižším na trhu, takže pokud hledáte brokera nabízejícího šanci na velké pozice za relativně nízkou cenu, podívejte se na Avu.

Jejich spready mohou být o něco vyšší, ale swapové sazby – jejich úroky z jednodenních pozic – jsou relativně nízké a rozsah kryptoměn dostupných pro obchodování s pákovým efektem je nejlepší na trhu. K dispozici je také uvítací bonus, který obchodníkům umožní získat zdarma až 10 000 $ – a i když to není nejjednodušší vymazat, bonus je osvobozen od jakékoli drobnosti, která má dopad na schopnost vkladu, výběru nebo obchodování, jak byste chtěli. Takže je to všechno vzhůru.

Otevření účtu

Můžete si otevřít demo účet, který umožňuje novým zákazníkům 21 dní hrát si s virtuálními penězi 100 000 $, aby si na platformu zvykli. K otevření demo účtu je potřeba pouze e-mail a heslo. Abyste mohli začít obchodovat s kryptoměnou s avatrade za skutečné peníze, musíte vyplnit některé biografické údaje a popsat své obchodní zkušenosti. Když se vás zeptá na vaši preferovanou obchodní platformu, vyberte buď platformu AvaTradeAct, nebo platformu MT4, jedná se o dvě nabízející kryptoměny. Po registraci můžete snadno otevřít více účtů platformy, takže to není kritické.

Dále uveďte základní informace o svých financích, povolání a prohlašte, že nejste občanem USA (Jste občanem USA? Evolve.Markets je vaše nejlepší sázka na bitcoinové CFD a 1broker je vaše místo, pokud chcete obchodovat s mainstreamem nástroje s bitcoinem).

Vklad a výběr

Poté vám bude poskytnuto vaše uživatelské jméno a podníteno k vkladu, což lze provést pomocí víza nebo mastercard nebo prostřednictvím bankovního převodu. K odblokování možnosti vkladu na kreditní kartu budete muset nahrát vládní ID a fakturu za služby, bezpochyby k ochraně před zpětným zúčtováním. Minimální vklad je 100 € 100 £ na kreditní nebo debetní kartu, zatímco bankovní převody lze provádět od 500 $.

Uvítací bonus AVATrade

Ava láká nové uživatele, aby se ponořili a vytáhli tam kreditní karty s bonusem ve výši 20% z částky vkladu. Bonus platí pro vklady nad 200 $ a je omezen na celkovou částku 10 000 $. Aby bylo možné bonus vyplatit, musí uživatelé obratovat 10 000 $ za každý $ 1 v bonusu – nebo 10 $ za loterní obchod – což je velká částka, ale protože mnoho uživatelů pracuje s využitím 200: 1, není to tak nepřekonatelné jako mohlo by se to nejprve objevit. Bohužel, pro nadšence kryptoměny mezi námi, omezený na páku 20: 1, může být tento kopec trochu obtížný.

Bez ohledu na to jsou to peníze zdarma. Části vkladu a výdělky mohou být vybírány bez ohledu na stav bonusu, takže je vše nahoře, pokud se vám podaří splnit požadavky na obrat.

Profesionální tip – protože bonus je všechno nebo nic, mohlo by se vyplatit provětrat váš předpokládaný obrat během následujících 12 měsíců, určit částku bonusu, která by se vymazala, a podle toho provést první vklad. Obrat z následných vkladů se započítává do požadavku na sázení, a proto by to mohla být vaše nejlepší šance na maximalizaci bonusového kapitálu.

Obchodování s kryptoměnou s AvaTrade

AvaTrade nabízí řadu různých platforem a můžete mít četné demo nebo skutečné účty. Každý obchodní účet má přidružené ID uživatele, které najdete na stránce „můj účet“, a vaše hlavní heslo je ve všech účtech platformy stejné..

Pokud potřebujete obchodovat online, je vaším řešením AvatradeACT. Ke stažení jsou k dispozici dvě platformy, AvaTrader a MetaTrader 4. Níže uvádíme ACT AvaTrade.

Krypto CFD na platformě AvaTradeACT

Chcete-li přizpůsobit platformu AvaTrader pro obchodování s kryptoměnou, klikněte na „katalog nástrojů“ v navigačním panelu v horní části stránky, zvýrazněte vybrané krypty a klikněte na „přihlásit se k odběru“. Tímto způsobem je všechny přidáte do tabulky obchodovacích sazeb na levé straně obrazovky, zobrazení zobrazíte posouváním dolů. Pravým kliknutím na nástroj zobrazíte středovou obrazovku zobrazení grafu a kliknutím na „Okno sazby individuálního obchodu“ otevřete obchodní tiket. Poté klikněte na nákup nebo prodej.

obchodní doklad

Částky obchodu jsou definovány spíše v bitcoinech než v loteriích, takže pokud si koupíte částku 1, získáte 1 bitcoin. Možnost rozsahu obchodníků vám umožňuje nastavit počet pipů v obou směrech, které jste ochotni zaujmout svou pozici; to je užitečné na rychle se rozvíjejících trzích, kde provedení může mírně zaostávat. Kliknutím na „nastavit předem určené zastavení / ztrátu“ nastavíte pokyny pro zastavení ztráty, dosažení zisku nebo koncové zastavení. To lze provést také po provedení obchodu ze shrnutí otevřených pozic níže.

Koupili jsme jeden bitcoin za 2333,95 a náš p / l je – 20,16 $, což byl spread v době naší objednávky. Nenechte se znepokojit linkou P / L, která se odráží v pipech, přičemž každý pip se rovná penny. Kliknutím na kartu s informacemi o účtu můžete zkontrolovat stav svého celkového portfolia.

Hrajeme si zde s demo účtem, takže na účtu je přibližně 100 000 $. Použitá marže je pouze 116,67 $, tedy přesně 5% právě otevřené pozice.

Procento úrovně kapitálu ukazuje aktuální situaci na vašem účtu s výzvou k dodatkové úhradě. Většina lidí neotevře pozici s marží 116 $ na účtu 100k $, a tak by procento kapitálové úrovně bylo o něco méně než 85 500% nad call marží. AvaTrader a také MetaTrader provedou výzvu k vyrovnání, když celkový kapitál účtu – zůstatek plus p / l – dosáhne 10% částky marže USD. V tomto případě na 11,60 $.

V případě volání na marži AvaTrade ACT zlikviduje všechny vaše pozice; MT4 nejprve uzavře největší pozici ztráty a bude pokračovat, dokud nebude kapitál na vašem účtu alespoň 10% použité marže. Podívejte se níže na pákový efekt a výše marže kryptoměnou.

LeverageMargin
Bitcoin 20: 1 5%
Ethereum 10: 1 10%
Litecoin 5: 1 20%
Vlnění 5: 1 20%
Pomlčka 5: 1 20%

Myšlenky na platformě

Jaké jsou tedy výhody používání platformy AvaTrade nad MT4 pro obchodování s kryptoměnami?

Jedinou skutečnou výhodou, kterou při používání Avatrade vidíme, je jejich doplňková nabídka poskytovatelů signálů Zulutrade a Mirrortrader. Pokud máte zájem sledovat konkrétního poskytovatele signálu prostřednictvím jedné z těchto dvou platforem nebo dokonce automatizovat své obchodování, může to být zajímavé.

MT4 však nabízí mnohem lepší funkce víkendového obchodování. Zatímco obchodování s kryptoměnami je na obou platformách o víkendech omezené, MT4 umožňuje obchodníkům komunikovat se stávajícími otevřenými pozicemi jednoduše zakazující otevírání nových; Ava neumožňuje žádnou interakci s otevřenými pozicemi, což znamená, že vaší jedinou možností na špatném trhu je udržení požadavků na marži. Proto je pravděpodobně nejlepší zavřít pozice AvaTrade v pátek před koncem obchodování.

Pravděpodobně také upřednostňujete uživatelské rozhraní metatraderu (a logika je u Avatrade trochu obtížnější – (vysvětlete, jak je to s okrajem divné). Takže dlouhý příběh krátký: Pokud k tomu přicházíte poprvé a nemáte svůj vlastní konkrétní důvod pro používání AvaTrade, doporučujeme obchodovat s Avatrade přes MT4.

Tabulka poplatků – poplatky jsou konstantní napříč MetaTrader a AvaTradeACT

Rozpětí (minimální) Swaps LongSwaps Short
Bitcoin 20 $ -0,0556% -0,0417%
Ethereum 3 $ -0,0556% -0,0417%
Litecoin 0,50 $ -0,0556% -0,0417%
Vlnění 0,0030 USD -0,0556% -0,0417%
Pomlčka 2,50 $ -0,0556% -0,0417%

Všimněte si, že minimální rozpětí je také nejpravděpodobnější, se kterým se setkáte.

mobilní, pohybliví

Aplikace pro Android a iOS jsou k dispozici pro MT4 i AvaTrade ACT s plnou funkčností.

Možná hledat jinde, pokud:

Můžete získat nějaké skutečné bitcoiny.

Držitelé bitcoinů mají svět obchodních možností na dosah ruky. Bitmex je bitcoinová burza futures a spotových derivátů, která nabízí nízké poplatky, obrovskou likviditu a transparentní cenový index. K dispozici je spousta možností – podívejte se na naše nejlepší platformy s deriváty bitcoinů a proveďte trochu srovnání cen.

Sečteno a podtrženo

AvaTrade je důvěryhodný makléř s více než desetiletou zkušeností na trhu. Obecně řečeno, obchodníci, kteří mají Ava, jsou jejich spready, které jsou na trzích Forex o něco vyšší než průměr; protože se týká kryptoměn, tento rozdíl není tak výrazný. Míra jejich krypto swapu navíc patří k nejnižším, což by mělo kompenzovat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map