Recenze Bitfinex

Kryptos

Doplňující informace

 • Výrobce: 0,0-0,1%; Uživatel: 0,1-0,2% Poplatky za obchodování
 • Spot Margin Margin Trading
 • [email protected] E-mail

Cílový trh

 • Globální

Vklad

 • Bankovní převod

Měny

 • USD, EUR, GBP, JPY

Profesionálové

 • Přední likvidita USD, velmi nízké poplatky
 • Kompletní typy příkazů, obchodování s marží a trh s půjčkami
 • Masivní sbírka kryptoměn

Nevýhody

 • Přestali přijímat americké obchodníky
 • Banka se sídlem v Hongkongu – vyšší poplatky pro obyvatele Západu
 • Maržové úrokové sazby se mohou trochu zvýšit

Bitfinex je objemově největší burza BTC / USD, částečně kvůli jejich vynikajícímu systému obchodování s marží, který umožňuje držitelům bitcoinů půjčit si další dva bitcoiny za každou drženou. To usnadňuje trh půjček typu peer to peer, na kterém ostatní uživatelé půjčují své bitcoiny za převládající tržní kurz výměnou za úrok ze strany dlužníka. Zatímco dlužník ovládá bitcoiny, výnosy na celé pozici zůstávají zachovány, a když je půjčka zlikvidována, hodnota bitcoinu v hodnotě fiat – v době, kdy byl půjčen – se vrací věřiteli plus dohodnutý úrok.

Bitfinex rychle integroval další důležité kryptoměny a jejich obrovské objemy obchodování umožňují využívat marži i na těchto sekundárních trzích, což je funkce, která na menších burzách jednoduše není možná. Bitfinex vydělával na své velikosti a důležitosti na trhu a také vytvořil trh s deriváty, který umožňuje spekulativní obchodování s dosud nevydanými mincemi. To byla obzvláště důležitá vlastnost, když se na trhu rýsovalo blížící se vydání Segwit2X. I když mnozí mohli být uvedeni v omyl, pokud jde o popularitu Segwit2x kvůli agresivním astro-turfingovým kampaním běžícím na twitteru a r / BTC, cena bitfinexu odvozeného tokenu – 15% k ceně post-split BTC tokenu – ilustrovaná skutečný sentiment trhu a přispěl ke zrušení (díky bohu) nešťastného projektu.

Bitfinex zavřel dveře americkým obchodníkům. Pro ty, kteří mají zájem o používání služby obchodování na základě marže, však účty pouze pro krypto nevyžadují ověření KYC. I když bychom nikdy neobhajovali vědomé narušení podmínek zprostředkovatelů, existuje mnoho obchodníků, kteří používají VPN k maskování polohy.

Zabezpečení Bitfinex

V srpnu 2016 bylo z Bitfinexu odcizeno 120 000 bitcoinů v hodnotě 72 milionů $ v té době. Bitfinex socializoval ztráty mezi zákazníky a poskytl žetony představující ztráty, které byly nakonec zcela zaplaceny, i když vyrovnání celé ztráty trvalo přibližně rok.

Díky integraci bitfinexové architektury multisig peněženky bitgo a oddělení finančních prostředků na uživatelské úrovni byl hack obzvláště rozzuřený. Bitgo zjistilo, že nedošlo k žádnému narušení jejich serverů. Vzhledem k tomu, že Bitfinex ovládal 2 ze 3 klíčů požadovaných pro výběr finančních prostředků zákazníků, znamenalo to, že se odhlásili za výběry v hodnotě 72 milionů dolarů, aniž by si uvědomili, že zákazníci byli hacknuti, což odhalilo vážné nedostatky v jejich vnitřních opatřeních proti riziku.

V reakci na hacker bitfinex migroval své datové servery, provedl úplný audit a rozšířil svůj bezpečnostní tým. Takže myslím, že to, co vás nezabije, vás posílí?

Otevření účtu Bitfinex

Kryptoměny lze převádět do a z Bitfinexu, aniž byste museli projít poměrně zdlouhavým procesem KYC, který je popsán níže.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny informace musí být v angličtině. Neanglické dokumenty musí být přeloženy na náklady uživatele.

Individuální společnost
Osobní údaje Standardní biografické informace Standardní biografické informace
Doklad o identifikaci Dvě formy dokladů totožnosti: cestovní pas, občanský průkaz, řidičský průkaz N / A
Doklad o pobytu Účet za služby, daňový výpis, účet za služby, licencovaná společnost N / A
výpis z bankovního účtu Bankovní výpis z účtu, ze kterého je odeslán první převod. Jméno a datum výpisu jsou jasně viditelné Podrobnosti o bance, ze které se bude obchodovat. Výpis společnosti s viditelnou adresou
Formulář pro ověření Podepsané prohlášení potvrzující platnost nahraných informací a dokumentů Podepsané prohlášení potvrzující platnost nahraných informací a dokumentů
Informace o společnosti N / A Podrobnosti o zápisu do obchodního rejstříku – 13 různých dokumentů včetně: vlastnické struktury, výpisu z obchodního rejstříku a zápisu do obchodního rejstříku, 20% akcionářů a seznamu ředitelů, osvědčení o dobrém stavu, seznam oprávněných podpisů, rejstřík úředníků

Dokončení procesu KYC opravňuje uživatele ukládat a vybírat fiat měnu a využívat Tether, úžasnou technologii, která byla nedávno integrována.

Recenze softwaru Bitfinex

Burza Bitfinex je jedním z nejlepších produktů na trhu kryptoměn. Vysoká úroveň likvidity zajišťuje rychlé vyplňování objednávek za tržní cenu. Díky kombinaci těchto dvou faktorů je bitfinex měřítkem pro profesionální obchodníky.

Uživatelské rozhraní Bitfinexu je fantastické. Výměnný displej nabízí rychlou možnost dvou kliknutí k umístění nákupu nebo prodeje na kterémkoli z více než 25 trhů s pěti různými typy objednávek (limit, market, stop, trailing stop, fill or kill).

Spotové obchodování s marží

Nabízená marže je 30%, což znamená, že celkový kapitál na uživatelském účtu se musí rovnat alespoň 30% vypůjčené částky. Maržové volání se provádí na 15%, v tomto okamžiku budou pozice automaticky zlikvidovány, aby se zajistilo, že obchodník nebude splácet maržový úvěr.

Tato maržová půjčka je poskytována prostřednictvím půjčovacího trhu. Uživatelé mohou bitcoiny půjčovat dlužníkům výměnou za denní úrokovou sazbu.

V době psaní tohoto článku je „míra návratnosti Flash“ 5 051%, nebo přibližně 19% ročně. Věřitelé mohou určit denní sazbu, za kterou jsou ochotni půjčit kapitál na platformě; jakákoli sazba pod 1% bude dlužníkům automaticky přijata, ačkoli nejlepší sazba je přirozeně přijata jako první.

Velmi pěkný výnos, ale na jaké riziko pro věřitele? Dlužník je přirozeně odměněn za jakékoli zisky podkladového aktiva minus úroková platba. Naopak, pokud by se trh pohyboval proti pozici, na níž je věřitel teoreticky chráněn, protože je vynuceně provedeno 15% volání marže. Dlužník tak kryje celou ztrátu a stále je na výplatě úroků, které se automaticky odečítají z vlastního kapitálu účtu.

Pokud by se však trh změnil dramatickým a velmi rychlým způsobem, obchodní aktivita by mohla vyschnout a nemusely by existovat žádné subjekty provádějící obchody s margin call. V této situaci může věřitel přijít o část nebo o všechna půjčená aktiva.

Poplatky BitFinex

Provedeno za posledních 30 dní (ekvivalent USD) Poplatky pro tvůrce * Poplatky pro příjemce **
<500 000 .1% .2%
<1 000 000 .08% .2%
<2 500 000 .06% .2%
<5 000 000 .04% .2%
<7 500 000 .02% .2%
<10 000 000 0% .2%
<15 000 000 0% .18%
<20 000 000 0% .16%
<25 000 000 0% .14%
<30 000 000 0% .12%
>30 000 000 0% .1%

* kdo dodává likviditu ekologii bitfinexu. ** Příjemce je ten, kdo odstraňuje likviditu z ekologie bitfinexu.

Bitfinex nemusí být pro vás, pokud:

Žijete ve Spojených státech.  

Bitfinex zavřel své brány před vklady a výběry od ověřených uživatelů z USA. Slyšeli jsme, že zákazníci stále přistupují k platformě pomocí VPN. Rádi bychom slyšeli zkušenosti s v poli pro komentáře.

Chcete obchodovat s vyšší pákou.

Zatímco některým vyhovuje poměr 3: 1, mnoho obchodníků se zajímá o vyšší páky. Bitmex je naše značka pro bitcoinové spotové a futures deriváty, která nabízí 100násobné využití pro krvácení z nosu, i když můžete výši pákového efektu upravit na cokoli chcete, od 1 do 100. Stejně jako Bitfinex je Bitmex burzou s (nízkým) poplatkovým modelem. Nabízejí transparentní cenový index založený na směsi největších burz (včetně bitfinex, coinbase a bitstamp).

Raději nevkládáte bankovním převodem nebo kryptoměnou. 

Bitfinex přijímá nekryté vklady pouze bankovním převodem, a díky tomu budou hongkongské bankovní poplatky za vklad mírně vyšší. Podívejte se na naše srovnání nejlepších bitcoinových burz s alternativami na základě vámi zvolené možnosti vkladu nebo země.

Sečteno a podtrženo

Bitfinex nabízí fantastický produkt. Obchodní platforma je jednou z nejlepších na trhu a trh s půjčkami je jedinečnou a cennou funkcí. Díky vysoké likviditě a velmi nízkým poplatkům je Bitfinex cílovým místem pro obchodníky s bitcoiny, a to oprávněně. Jedinou nevýhodou je, že umístění banky není z hlediska poplatků ideální – pokud náhodou nežijete v Číně nebo Hongkongu – ale obchodníci by měli zvážit převod svých bitcoinů na Bitfinex po místním nákupu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map