Recenze CoinSpot

Kryptos

Doplňující informace

Cílový trh

 • Austrálie

Vklad

 • Hotovost, BPay, POLi

Měny

 • AUD

Profesionálové

 • Tuny krypto / AUD trhů
 • Zprostředkovatelské poplatky ve výši 1% nejsou špatné – zejména u temných křížů

Nevýhody

 • Objem výměny je příliš nízký na použití
 • Burza nabízí pouze 5 křížků proti AUD – držte se zprostředkování
 • Zprostředkovatelské ceny se mohou občas zvýšit

Coinspot je kryptoměnová burza zajišťující australský trh. Zprostředkovatelská služba nabídla kryty jako 100 různých altcoinů, z nichž každý lze zakoupit za australské dolary za OK ceny. K dispozici je také šest různých směnných trhů, ačkoli likvidita je z velké části činí nepoužitelnými. Platforma vypadá hezky a jejich zprostředkovatelská služba AUD / alt není o moc dražší, než jakou lze získat jinde na trhu, takže Coinspot je pro australskou komunitu altcoinů rozumným produktem. Pokud jste citliví na stanovení cen nebo uvažujete o nákladném nákupu, doporučujeme koupit bitcoin na burze jako btcmarkets a poté použít jednu z mnoha mezinárodních altcoinových burz, které jsou mnohem levnější.

Otevření účtu

Abyste mohli vložit nebo vybrat AUD, musíte poskytnout:

 • Kopie přední a zadní části řidičského průkazu NEBO australský pas NEBO doklad o věku nebo rodný list
 • Doklad o pobytu, například účet za služby nebo telefon, NEBO oznámení o sazbách NEBO bankovní výpis
 • Vysoce kvalitní fotka, na které držíte písemnou zprávu s textem: „Já, [jméno] odesílám tuto fotografii, abych požádal o účet Coinspot k obchodování s digitální měnou, a můj kód je xxx“, a poté se podepište.

Jakmile budou tyto dokumenty úspěšně odeslány, Coinspot vás zkontroluje a zavolá přímo, aby zajistil vaši identitu.

Po ověření jsou to vaše limity vkladů podle typu platby:

Typ platby 24hodinový limit vkladu
POLi Zvyšuje se na 10 000 $ sedm dní po vašich prvních 2 000 $ na vkladech
BPAY 10 000 $
Vklad v hotovosti 8 000 $

Výběry nejsou nijak omezeny, ale pokud plánujete velmi velkou transakci, dejte Coinspotu trochu přednost.

Bezpečnostní

Nejdříve první – Coinspot nikdy nebyl hacknut a nabízejí 2faktorovou autentizaci k zabezpečení vaší peněženky. Burza však nabízí k prodeji TON mincí a pro všechny existuje integrovaná peněženka. A abyste si nemysleli, že jednoduše integrovali všechny mince do, řekněme, peněženky Coinomi, aby ulehčili své provozní režii – ne. Mnoho mincí není podporováno na Coinomi nebo Jaxx a mnoho z nich není ERC 20, což znamená, že jejich zajištění je ambiciózní podnik.

Po zakoupení doporučujeme převést minci do peněženky třetí strany.

Platforma Coinspot

Coinspot je pěkně navržen jak z hlediska estetiky, tak z hlediska uživatelského dojmu. Řídicí panel poskytuje přehled vašich finančních prostředků jak v AUD, tak v každé konkrétní krypto peněžence, a poskytuje rychlý přístup k nejpopulárnějším a nejrychleji se pohybujícím kryptoměnám.

Kliknutím na kteroukoli z těchto kategorií kryptoměny se dostanete do rozhraní brokera Coinspot. Coinspot účtuje poplatek 1% za zpracování těchto zprostředkovatelských objednávek, ale uvedené spotové ceny se obecně pohybují kolem tržní ceny USD.

Naše spotová kontrola i u některých nejasnějších altů ukázala vše v poplatcích přibližně 1%. Viz níže, rozdíl mezi objednávkou nákupu a prodeje, střední bod je o něco více než 1%.

Jednoduše neexistuje žádná lepší alternativa k nákupu a prodeji s AUD některým z více než 100 kryptů nabízených společností Coinspot. A pokud byste chtěli obchodovat mezi krypty, je k dispozici také tato možnost a poplatek 1% je přímo kolem ceny, kterou byste mohli očekávat od Changelly nebo Shapeshift.

Coinspot však nabízí směnné trhy na BTC, ETH, LTC, doge, neo a powr. Burzovní trhy nabízejí nižší obchodní poplatek ve výši 25%, ale likvidita je problém, a proto může být obtížnější naplnit vaše obchody.

Jak můžete vidět výše, mezi nákupními a prodejními objednávkami je poměrně velké rozpětí. Obchodníci budou muset za každou podstatnou objednávku zaplatit dobrou prémii.

K dispozici je možnost „vázaného pokynu“, která pomáhá zajistit, aby se vaše tržní objednávka neplnila za ceny daleko mimo střední sazbu trhu.

Jednoduše nakonfigurujte procento, které jste ochotni koupit nebo prodat, nad a pod střední tržní sazbou a Coinspot bude odpovídat vaší objednávce hned, jak přijde.

Poplatky

Servisní poplatek
Vklady POLi Bez poplatku
BPay 0,9%
Vklady v hotovosti 2%
Okamžitý nákup a prodej 1%
Tržní příkazy 0,25%

mobilní, pohybliví

Coinspot dosud nemá mobilní aplikaci, ale platforma byla navržena tak, aby na vašem mobilním zařízení fungovala velmi dobře.

Sečteno a podtrženo

Coinspot je slušné zprostředkování altcoinů na australském trhu. Nedoporučujeme používat jeho burzu, která trpí téměř úplným nedostatkem likvidity, ale jejich 1% poplatek za zprostředkování je v pořádku, i když ceny se mohou trochu zvýšit. To by se dalo očekávat vzhledem k jejich AUD trhům proti desítkám kryptoměn. Samozřejmě můžete získat lepší celkovou cenu, pokud vyměníte obchod prostřednictvím btcmarkets a poté převedete do Binance pro své obchodování s altcoiny, nebo jednoduše vyměníte AUD za USD a vyberete si ty nejlepší burzy, ale co získáte v cenách, vy ztratit na pohodlí.

Vidíme to jako vynikající počáteční výměnu pro australskou komunitu bitcoinů, ačkoli vážnější obchodníci bezpochyby upřednostňují likvidnější globální směny pro denní obchodování. Jako vždy doporučujeme nákup alternativních peněženek pro uložení vašich krypto nákupů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map