Recenze půjčovací služby Crypto.com: Okamžité půjčky, sazby, výhody a nevýhody

Půjčky na Crypto.com

Roste trh s půjčováním kryptoměn, jak se kryptoměnový průmysl vyvíjí rychlým tempem. Jednou ze společností nabízejících tuto službu je burza Crypto.com. V tomto článku to přezkoumáme Půjčky na Crypto.com vidět kvalitu jejich služeb i jejich silné a slabé stránky.

Půjčky na Crypto.com: Přehled

Crypto.com je platforma pro obchodování s kryptoměnami se sídlem v Hongkongu. Burza byla zahájena v roce 2016 a je známá svým maximálním dodržováním předpisů. Dosud získala několik jedinečných bezpečnostních certifikátů, z nichž první je Cryptocurrency Security Standard (CCSS), ISO 27001: 2013, ISO / IEC 27701: 2019 a PCI: DSS 3.2.1 (úroveň 1). Další informace o funkcích této burzy najdete také v naší recenzi na Crypto.com.

V souladu se svým cílem propagovat využívání kryptoměny v každodenním životě zahájila společnost službu půjčování Crypto.com. S půjčováním Crypto.com mohou zákazníci získat okamžitou půjčku s flexibilním systémem návratnosti. Mohou získat půjčky pomocí kteréhokoli z CRO, LTC, BTC, ETH, XRP, USDC, USDT, VET, LINK a DOT jako zajištění. Dlužníci mohou splácet půjčky částečně nebo úplně do 12 měsíců.

Půjčky mají vysoký poměr půjčky k hodnotě (LTV), což je činí velmi atraktivními pro ty, kteří požadovaná aktiva drží jako kolaterál. LTV je poměr vypůjčené částky k hodnotě kolaterálu v USD. To se průběžně počítá a aktualizuje u půjčky, kterou si vezmete, až do dne, kdy splatíte celou částku s úroky. Nevýhodou vysoké LTV je, že úrokové sazby a poplatky budou vysoké kvůli riziku, které věřitel podstupuje.

Podmínky a požadavky na půjčování

Níže jsou uvedeny podmínky a požadavky, které musí uživatelé splnit pro přístup k půjčovacím službám Crypto.com:

Kvalifikace uživatele: Zákazníci serveru Crypto.com budou muset absolvovat pokročilé ověření úrovně, aby se kvalifikovali pro poskytování půjček. Členové z některých omezených zemí také kvůli místním předpisům nemají přístup ke službě.

Podporované kryptoměny: Půjčky lze přijímat v USDC, USDT, BTC, ETH, XRP a LINK, zatímco CRO, LTC, BTC, ETH, VET, LINK, DOT, XRP, USDT a USDC lze použít jako kolaterál. Čas od času se přidávají další aktiva, takže Dávej si pozor pro nové.

Minimální výše půjčky: Minimální částka, kterou lze vypůjčit, se musí rovnat 100 USD v době získání půjčky.

Maximální výpůjční limit: Maximální výpůjční limit závisí na řadě faktorů, z nichž jedním je typ majitele účtu. Pro maloobchodní uživatele je maximální limit 500 000 $. Instituce si mohou půjčit až ekvivalent 1 milionu dolarů, zatímco instituce s Lending Pro si mohou půjčit až 2 miliony dolarů. Upozorňujeme, že zákazníci mohou mít až 3 nesplacené půjčky a kumulativní částka zvyšuje maximální částku v USD.

Podmínky a období půjčky: Doba půjčky je 12 měsíců, během nichž může dlužník kdykoli splatit jakoukoli částku. Termín vyprší den po dni, kdy byla půjčka přijata v předchozím roce.

Jak si půjčit půjčku pomocí půjčky na Crypto.com

Chcete-li si půjčit, přihlaste se ke svému účtu Crypto.com. Na palubní desce přejděte na „Půjčky“ a poté na „Půjčky“. Poté stačí kliknout na „Spustit nový úvěr“, abyste mohli podat žádost. Můžete si vzít půjčku pouze v jednom aktivu najednou, protože v tuto chvíli není podporováno více půjček aktiv.

Pokud nesplňujete podmínky, můžete si vzít až 3 půjčky. Za zmínku stojí, že k další půjčce nemáte přístup, pokud:

 • Vyčerpali jste 3 půjčky, na které máte nárok;
 • Vaše nesplacené půjčky jsou na Margin Call;
 • Vaše nesplacené půjčky jsou pod nucenou likvidací;
 • Celková částka, kterou jste si vypůjčili, překračuje maximální limit pro váš druh účtu.

Jak vybrat půjčené kryptoměny pomocí půjčovací služby Crypto.com

Crypto aktiva zapůjčená pomocí služby Crypto.com Lending lze vybrat z peněženky spotového směnného účtu na účet aplikace Crypto.com nebo na adresu peněženky na seznamu povolených.

Úroky a splátky

Úroky z půjček jsou fixní v závislosti na počáteční hodnotě úvěru v době jeho čerpání. Sčítají se na konci každého dne na základě zapůjčené částky jistiny. Čím vyšší je LTV, tím vyšší je úroková sazba, která se pohybuje od 2% ročně pro 25% LTV do 8% ročně pro LTV 50%.

Jakákoli splátka bude zahrnovat jistinu a úroky a platba musí být provedena za vypůjčené stejné aktivum.

 • Splátka jistiny půjčky je následující:

Splátka jistiny půjčky

= (Nesplacená jistina půjčky ÷ Nesplacený zůstatek) × (Splátka)

 • Splátka úroků z půjčky je následující:

Splácení úroků

= (Nesplacený úrok ÷ Nesplacený zůstatek) × (Splátka)

Další informace o výpočtu naleznete na stránce úroků a splátek úvěru tady.

Monitorování a správa půjček

Svou půjčku můžete kdykoli sledovat po přihlášení ke svému účtu na Crypto.com a výběru Půjčky a Historie půjčky. Zde najdete podrobnosti o svých půjčkách, včetně vypůjčených částek, úroků, splátek, výzev k dodatkové úhradě a historie likvidace.

Půjčky na Crypto.com: Verdikt

Crypto.com Lending je inovativní způsob, jak přivést kryptoměny k půjčování. Výše půjčky je poměrně velkorysá a doba půjčky 12 měsíců je vhodný čas na splácení, aby zákazníci nebyli během splácení stresováni. Celkově se jedná o dobrou půjčovací službu, kterou mohou zákazníci Crypto.com využít k růstu svého podnikání nebo investic.

Půjčovací služba Crypto.com: klady a zápory

Profesionálové:

 • Štědré dostupné částky půjček;
 • Dlouhá výpůjční doba 12 měsíců;
 • Povoleny jsou až 3 nesplacené půjčky.

Nevýhody:

 • Přístup k půjčkám mají pouze zákazníci Crypto.com;
 • Nemůžete si půjčit více aktiv.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map