Recenze výměny hotbitů Poplatky, bezpečnost, výhody a nevýhody

Výměna hotbitů

Výměna hotbitů je jednou z nejpopulárnějších obchodních platforem pro obchodování s kryptoměnami a tvrdí, že má co poskytovat. Abychom objasnili, co nám tato burza nabízí, prozkoumáme její design a funkce, které jsou důležité pro obchodníky a investory obecně. Čtěte dále a dozvíte se více o této nové úctyhodné krypto burze.

Přehled výměny hotbitů

Hotbit byla založena v roce 2018 s přesvědčením, že digitální aktiva jsou budoucnost. Burza registrovaná v Hongkongu a Estonsku má pobočky v Šanghaji a Tchaj-peji. Přestože má Hotbit čínský původ, jeho posláním je být globálním místem obchodování s digitálními aktivy, takže jeho hlavní tým tvoří členové z Číny, Spojených států a Tchaj-wanu..

Platforma také podporuje 6 jazyků, aby bylo zajištěno, že ji může používat široká škála zákazníků. Mezi jazyky patří čínština, angličtina, ruština, thajština, korejština a turečtina. V současné době existuje více než 1 milion registrovaných uživatelů, z nichž 90% není Číňanů.

Podporované měny a dostupné země

Na burze Hotbit existuje více než 500 obchodních párů s nejlepšími kryptoměnami a DeFi tokeny, takže každý má něco, co chce. Na burze jsou uživatelé z více než 170 zemí.

Uživatelské rozhraní a zkušenosti

Hotbit má poměrně atraktivní uživatelské rozhraní, ale jeho navigace není tak snadná, zejména kvůli mnoha funkcím, které má. Na stránce burzy mohou uživatelé snadno zobrazit uvedená aktiva, grafy a historii obchodování. Na stránce trhů je ale dlouhý seznam podporovaných aktiv a jejich dostupných obchodních párů, ze kterých si uživatelé mohou vybrat, aby mohli začít obchodovat. Není to nejlepší uživatelské rozhraní, ale je dost dobré pro obchodování nebo cokoli, co si uživatelé přejí udělat.

Jak používat službu Hotbit Exchange

Vytvořit účet

Abyste mohli používat Hotbit, musí noví uživatelé Registrovat a vytvořte si účet. Proces je docela jednoduchý; pouze se svým e-mailem nebo telefonním číslem se můžete snadno zaregistrovat vytvořením hesla. Na váš e-mail nebo telefon vám bude zaslán ověřovací kód a po potvrzení získáte přístup k celé platformě.

Jak vložit

Výměna hotbitů si velmi dobře uvědomuje bezpečnost. Budete muset aktivovat dvoufaktorové ověřování instalací aplikace Google Authenticator a použitím kódu, abyste mohli provést vklad. Tento proces je bezpečnostním opatřením k zajištění toho, aby žádná neoprávněná osoba nemohla z vašeho účtu vkládat nebo vybírat.

Stejný postup je vyžadován i pro odstoupení od burzy. Upozorňujeme, že výběr můžete provést až po 24 hodinách od vložení na platformu, pokud jste nový uživatel, který se právě zaregistroval.

Poplatky za výměnu hotbitů

Hotbit účtuje transakční poplatky Maker a Takeer, jakož i poplatky za výběr u většiny žetonů a mincí, ale ne u všech.

Vkladové poplatky: Za provádění vkladů se neúčtují žádné poplatky.

Poplatky za výběr: I když se poplatky za výběr liší v síti jako na jakékoli jiné burze, záleží také na několika žetonech, jak je uvedeno níže:

Typ tokenu Poplatky za výběr Min. Objem výběru
REL 2971666,94 5943333,88
CNNS 3607,51 7215,02
STRO 1623553.04 3247106.08
GRS 5 10
CVP 4,64 9,28
ZAPLACENO 3.7 7.4
NEO 0 1

Poplatky pro výrobce: Poplatky pro tvůrce jsou -0,05% pro Global Select, -0,15% pro Global a -0,05% pro Growing.

Poplatky za převzetí: Poplatky za převzetí jsou 0,20% pro Global Select, 0,30% pro Global a 0,65% pro Growing. Poplatky se zdají být poměrně vysoké, ale neexistují žádné skryté poplatky.

platební metody

Všechny kryptoměnové vklady jsou podporovány a zdarma. Kromě toho je další dostupnou možností použití ePay, které vyžaduje, abyste se ke službě zaregistrovali. Až budete hotovi, můžete pomocí aplikace vložit USD na burzu. Stojí za zmínku, že za použití této metody je účtován 1% poplatek.

Bezpečnostní funkce

Výměna hotbitů se zdá být docela bezpečná. Je registrován v Hongkongu, což znamená, že je plně regulován. U vkladů a výběrů existuje dvoufaktorové ověřování. Není však vyžadován žádný KYC, takže uživatelé se budou spoléhat pouze na své 2FA kódy a hesla.

Kryptoburza nemá žádné záznamy o ztrátě uživatelů a má hodnocení B + od příslušných úřadů. Pravidelně je také auditován dvěma auditorskými společnostmi, SlowMist a Beosin.

Zákaznická podpora

Společnost Hotbit tvrdí, že zákazníkům nabízí nepřetržitou podporu prostřednictvím několika kanálů, včetně odeslání lístku podpory, oficiální čínské skupiny HotCit společnosti Hotbit, oficiálních čínských a anglických telegramových kanálů Hotbit, oficiálního účtu Hotbit na Twitteru, oficiálního účtu Hotbit na Facebooku atd. Někteří zákazníci napsali špatné recenze na kvalitu služeb zákazníkům.

Reputace výměny hotbitů

Výměna tu nebyla dlouho, takže by mohlo být těžké říct, jak si vede. Existuje však několik komentářů, které naznačují, že Hotbit není hvězdná burza, ale není také špatné jej používat pro základní účel obchodování.

Recenze výměny hotbitů: Verdikt

Hotbit je relativně nová burza a má ambice stát se velkou globální obchodní platformou. Možná však bude muset vylepšit své služby, aby byla pro uživatele inkluzivnější. Například možnosti výběru a vkladu jsou poměrně omezené a mohou uživatelům představovat velkou překážku. Musí také pracovat na zajištění likvidity, protože většina kótovaných aktiv má nízký strop, který má obvykle problémy s likviditou.

Profesionálové:

  • Platforma je snadno dostupná v mnoha zemích po celém světě;
  • Má vysokou návratnost investic, která je na druhém místě za Binance, OkEx, Huobi a Gate.io;
  • Burza má velké množství kótovaných aktiv se spoustou obchodních párů.

Nevýhody:

  • Poplatky jsou relativně vysoké;
  • Zákaznická podpora není podle uživatelů příliš efektivní;
  • Většina uvedených tokenů má špatnou likviditu, což uživatelům způsobuje potíže s obchodováním s aktivy;
  • Omezené možnosti vkladu a výběru.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map