Seznam dogecoinových faucetů: Nejlepší způsoby, jak vydělat krypto

Dogecoinový faucet

Dogecoinový faucet je nejjednodušší způsob, jak získat DOGE zdarma. Existuje celá řada z nich po celém internetu, že kdokoli může použít. Některé vyžadují stisknutí tlačítka v určitých intervalech, zatímco jiné vás požádají o provedení několika úkolů. Odměny získané od nich se také liší. V tomto článku probereme nejzajímavější z těchto dogecoinových faucetů, které můžete použít k získání kryptoměny zdarma.

Allcoins.pw dogecoinový faucet

Allcoins.pw je jedním z nejzajímavějších faucetů. Existuje dlouhý seznam kryptoměn, včetně dogecoinů, bitcoinů, etherea a litecoinů. DOGE můžete nárokovat každých 6 minut pouhým kliknutím na tlačítko. Mezi roztočeními můžete vydělat více mincí hraním her, nabídkových stěn nebo pomocí autofaucetu.

Tento faucet také nabízí štědrou 50% provizi z příjmů vašeho doporučení. Své odkazující odkazy můžete sdílet s přáteli a pozvat je k odměně. Pokud chcete vydělat ještě více, můžete faucet využít k těžbě dogecoinů. Můžete si snadno stáhnout Command Miner a nechat ho běžet na pozadí počítače. Toto doly těží na autopilotu, zatímco vy děláte jiné věci. Určitě stojí za to vyzkoušet, pokud hledáte dobré množství dogecoinů zdarma z faucetu s přidanou zábavou.

Fly-Doge faucet

Toto je jeden z nejúžasnějších DOGE kohoutky. Od svého založení vyplatila více než milion dogecoinů. S tímto dogecoinovým faucetem můžete každou hodinu vyhrát na DOGE až 200 $. Jakmile se zaregistrujete, stačí kliknout na tlačítko a posouvat. Po každé hodině můžete hodit a vydělat více. Také provozují přidružený program, který vám vyplácí 20% DOGE, které vaše přidružená společnost vydělává. K dispozici je také hra sázek HI-LO, kterou můžete hrát, aby se váš DOGE znásobil.

Svůj dogecoin můžete vybrat kdykoli chcete, ale faucet vám platí úroky, pokud ho necháte ve své faucetové peněžence. Platby se odesílají na web fly-mart.com a převádějí se na tokeny za aktuální převládající sazby. Snad nejlepší na tomto faucetu je, že jej můžete použít k přijímání krypto půjček prostřednictvím místních bankovních převodů. Jedná se o jeden z nejlepších dogecoinových faucetů, které najdete online, takže byste to měli vyzkoušet.

FireFaucet

FireFaucet je další místo, kde můžete získat dogecoiny zdarma. Stejně jako Allcoins.pw nabízí odměny v jiných kryptoměnách. Jedna pozoruhodná věc na tomto dogecoinovém faucetu je, že mezi otočeními není časový interval. To znamená, že můžete točit tolikrát, kolik chcete, aniž byste museli čekat co i jen sekundu. To samozřejmě výrazně zvyšuje váš výdělečný potenciál.

Faucet také platí uživatelům 20% provizi, když doporučují lidem používat faucet. Mají nárok na provizi na celý život, pokud doporučení vydělávají. Existuje několik bonusů a mnoho dalších způsobů, jak vyhrát více dogecoinů. Patří mezi ně odměny za denní hodnocení, denní úspěchy a úrovně. Platba je zaslána přímo do vaší soukromé peněženky na vyžádání, jakmile je dosaženo limitu. Ve všech je podporováno 9 kryptoměn, takže můžete kromě Dogecoinu vydělat jakoukoli jinou kryptoměnu, kterou chcete. Zkuste to a získejte DOGE a další oblíbená digitální aktiva.

ESFaucet

ESFaucet je další neuvěřitelný dogecoinový faucet. Tým, který stojí za ním, chce s tímto faucetem dát krypto do rukou všem. Není proto divu, že je tak velkorysý. S ním můžete vydělat dogecoin každých 5 minut. Množství generovaného kryptoměny se v průběhu času vyčerpává, ale existují způsoby, jak to kompenzovat. Můžete si vydělat extra sbíráním ES coinů, které jsou směnitelné za dogecoin nebo jakoukoli jinou podporovanou kryptoměnu.

K dispozici jsou také denní bonusy k výhře plus 20% provize. Za každého, koho odkazem na faucet uvedete, získáte 20% jeho výdělku. Opravdu zajímavým aspektem tohoto faucetu je, že má aplikaci pro Android, kterou si můžete stáhnout a nárokovat si zdarma dogecoiny na cestách. Aplikace pro iOS je stále ve vývoji, aby měl každý přístup k dalším aktivům, ať jsou kdekoli. Neexistuje žádná omluva, že s ESFaucet nedostanete dogecoin zdarma.

Faucetcrypto

Faucetcrypto je poslední dogecoinový faucet, který budeme zvažovat. Toto je další multi-krypto faucet, který kromě dogecoinu poskytuje i další aktiva. Existuje několik způsobů, jak vydělat na tomto faucetu. Kryptoměnu si můžete nárokovat každých 40 minut, což je nejjednodušší způsob. Chcete-li zvýšit své příjmy, můžete sledovat reklamy, účastnit se průzkumů a nabídkových stěn.

Faucetcrypto také nabízí 25% provizi, když odkážete přátele na web. Toto je další snadný způsob, jak vydělat více pasivně. Když vyděláte dost, můžete podat žádost a vaše kryptoměna bude odeslána přímo do vaší osobní peněženky. Mezi další dostupné faucety patří bitcoin, ethereum, bitcoinová hotovost, litecoin a mnoho dalších. Využijte Faucetcrypto a začněte vydělávat dogecoiny zdarma. Dnes už faucet používá téměř milion lidí a vy můžete být jedním z nich.

Závěr

Jedná se o nejžhavější dogecoinové faucety. Dogecoin se stal oblíbenou kryptoměnou a každý něco chce, zejména kvůli cenovým změnám DOGE v posledních měsících. Můžete vyzkoušet kterýkoli z těchto faucetů nebo dokonce všechny, aby vám do peněženky nalil nějaký dogecoin a další kryptoměny. Hodně štěstí a bavte se shromažďováním kryptoaktiv do budoucna.

Doporučený obrázek: medium.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map