Shrimpy recenze | Platforma pro sociální obchodování

Shrimpy recenze

Krevety je platforma pro sociální obchodování s kryptoměnou, která vám umožňuje automatizovat vaše obchody. To výrazně zlepšuje způsob, jakým spravujete své portfolio. Platformy pro sociální obchodování, jako je tato, usnadňují obchodování s aktivy tím, že umožňují i ​​nováčkům kopírovat obchodování zkušenějších obchodníků a minimalizovat jejich ztráty při učení se o práci.

V této recenzi Shrimpy zvážíme funkce, díky nimž je jedinečná, a obecné výhody a nevýhody používání platformy pro sociální obchodování.

Shrimpy Review: Přehled platformy

Shrimpy je jednou z předních platforem sociálního obchodování na světě. Sociální obchodování zahrnuje správu portfolia, což znamená, že obchodníci jako Shrimpy pomáhají spravovat prostředky uživatelů. Obchodníci s kryptoměnami mohou dát své portfolio na autopilota a vydělávat s touto platformou, aniž by se museli starat o výkyvy trhu a další faktory, které by typičtí investoři měli mít na paměti.

Shrimpy má zatím objem přes 2 miliardy dolarů a více než 300 000 obchodů denně. Funguje s různými špičkovými kryptoburzami, včetně Binance, Coinbase Pro, Gemini, Kraken, KuCoin, OkEx, Koinly a dalších. Stojí za zmínku, že každou obchodní platformu lze považovat za nejlepší burzu kryptoměn. Práce s takovými renomovanými burzami proto ukazuje důvěryhodnost platformy pro služby, které nabízí.

Jak funguje kreveta?

Platforma byla postavena s univerzálním API pro kryptoměnu. To znamená, že je schopen integrace s jakoukoli kryptoburzou bez ohledu na design. Uživatelé integrovaných burz, jak je uvedeno výše, mohou bezproblémově připojit Shrimpy k libovolnému počtu svých účtů na burze. Poté mohou automatizovat své obchodní strategie, čímž zvýší výkon a výrazně sníží svá dlouhodobá rizika.

Propojením svých směnných účtů mohou také kopírovat top obchodníky ve vesmíru. To je také skvělý způsob, jak snížit rizika a zlepšit zisky. I když to znamená, že ztratí, když obchodník, kterého kopírují, ztratí, existuje větší šance na úspěch, než když se nováčci pustí do obchodování sami velmi brzy.

K dispozici je velký žebříček s dlouhým seznamem nejlepších obchodníků jako vůdců, které mohou následovat noví. Obchodují na základě různých strategií, což znamená, že vždy budou existovat obchodníci s vhodnými strategiemi pro každého.

A nejen to, existuje rostoucí komunita obchodníků s různou úrovní dovedností. Přihlášením se mohou noví obchodníci stát součástí této komunity a učit se ze zkušeností ostatních, aby si zlepšili své obchodní znalosti a mohli spolu růst.

Shrimpy Review: Hlavní funkce

Shrimpy má mnoho funkcí. V této recenzi Shrimpy se však budeme zabývat pouze několika následujícími.


Bezpečnostní

Shrimpy se chlubí tím, že má nejvyšší prioritu zabezpečení svých uživatelů. Klíče API jsou bezpečně šifrované a uložené hardwarové bezpečnostní moduly ověřené FIPS 140-2. Tím je zajištěno zachování zabezpečení a důvěrnosti klíčů API pro výměnu. Mají také dvoufaktorové ověřování, které povzbuzují uživatele k aktivaci, aby dále zajistili bezpečnost fondů.

Ceny

Shrimpy nabízí možnosti stanovení cen, aby bylo zajištěno, že bude zahrnut každý. V zásadě existují dva plány, plány „HODLER“ a „PROFESSIONAL“. První je zdarma bez jakýchkoli poplatků. PROFESSIONAL má tři fakturační plány; měsíčně, 6 měsíců a ročně. Rozsah služeb je samozřejmě odlišný a ty v plánu PROFESSIONAL mají mnohem více funkcí než plán HODLER.

Partnerský program

Shrimpy má program doporučení pro uživatele, včetně HODLERS. Za první tři měsíce vydělají 50% provizi z plateb jejich doporučení na platformě. To je způsob, jak odměnit své zákazníky za jejich podporu a každý z toho může mít prospěch.

Zkušení obchodníci se také mohou zaregistrovat a stát se sociálními vůdci. Musí se jen zaregistrovat a na kartě vůdců se rozhodnou stát se sociálními vůdci. Poté mohou začít obchodovat s jakoukoli strategií a budovat skupinu následovníků. Poté obdrží výplatu 4 $ měsíčně za každého následovníka, který kopíruje jejich obchodní vzorce.

Shrimpy Recenze: Verdikt

Tato recenze Shrimpy ukazuje, že platforma je poměrně moderním místem pro sociální obchodování, které umožňuje novým obchodníkům využívat zkušeností ostatních obchodníků k maximálním využití svých investic a obchodů. Různorodá komunita jim dává ty nejlepší příležitosti k růstu, a proto je to dobré místo pro začátečníky, kteří mohou začít svou cestu.

Profesionálové:

  • Inkluzivní platforma: Shrimpy poskytuje každému příležitost stát se lepším obchodníkem. To je možné díky bezplatnému plánu, který může kdokoli použít, aby se dostal na palubu a experimentoval se sociálním obchodováním.
  • Růstové příležitosti: Noví obchodníci mohou používat Shrimpy k rychlému růstu pozorováním a dodržováním svých obchodních plánů a strategií.
  • Odměna pro každého: Všichni na Shrimpy jsou odměněni. Vedoucí jsou odměňováni za své následovníky, zatímco následovníci dostávají velkorysé odměny za to, že na platformu přivádějí nové uživatele.
  • Vysoká bezpečnost: Shrimpy bere bezpečnost svých uživatelů velmi vážně, a proto má silnou ochranu pro své API i pro uživatele.

Nevýhody:

  • Bezplatný plán HODLER má ve srovnání s placeným programem PROFESSIONAL velmi omezený přístup k funkcím.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map