SIGEN.pro – burzovní platforma, která nabízí TON ZDARMA

SIGEN.pro

Neúspěšné spuštění projektu kryptoměny Telegram Messenger je jedním z ústředních témat odchozího roku. Celá globální krypto komunita zadržovala dech a sledovala vývoj konfliktu mezi SEC a TON Pavla Durova. Jen málo lidí věřilo, že od tak ambiciózního podniku, podporovaného tak silným úsilím a obrovskými finančními zdroji, lze jednoduše upustit kvůli regulačnímu tlaku Spojených států. Regulátor však zvítězil a v důsledku svého rozhodnutí byl zastaven jeden z největších vývojových trendů v oblasti decentralizace finančních vztahů, když byl produkt téměř hotový.

Bylo však nemyslitelné jednoduše opustit výsledky nesmírné práce vývojářů TON. Vývoj TON pokračoval; již to neprováděl tým Durov, ale TON Labs jako nezávislý projekt založený na Telegram Open Network. Projekt podpořilo více než 7 000 společností a jednotlivců a síť Free TON byla spuštěna 7. května 2020.

Zvláštnosti bezplatné sítě TON

Hlavním dokumentem projektu není obvyklá bílá kniha, ale Deklarace decentralizace (DOD). Uvádí, že Free TON vidí své poslání v udržování hodnot volného trhu, ochrany osobních údajů, decentralizovaného řízení, odporu vůči cenzuře a spolupráci lidí po celém světě.

Free TON je peeringová platforma několika blockchainů. Na rozdíl od ostatních mají blockchainy založené na TON nesrovnatelně vyšší rychlost transakce a původně byly koncipovány jako škálovatelné. Ekonomika Free TON je založena na minci TON Crystal, která se výrazně liší od klasických kryptoměn ve své architektuře i ve své distribuční metodě: zpočátku bylo nemožné jednoduše koupit TON Crystal, protože tokeny byly distribuovány prostřednictvím konkurenčního mechanismu.

5 miliard žetonů bylo podle myšlenky projektové komunity rozděleno na nefinančním základě mezi účastníky projektu, kteří nejvíce přispěli k jeho rozvoji. Jakmile je distribuce tokenů dokončena, tokeny se mohou volně pohybovat – toto je fáze, která se dnes odehrává před našimi očima.

Síť Free TON je plně decentralizovaná v souladu s prohlášením. Decentralizace je základním rysem správy, ověřování a vývoje softwaru. TON Crystal je distribuován mezi co nejvíce uživatelů sítě a všichni se budou moci podílet na sázení mincí. Na projektu pracuje několik nezávislých vývojových týmů. Žádný validátor nemůže vlastnit více než jednu třetinu všech dostupných síťových tokenů.

TON je v podstatě zprostředkujícím rozhraním mezi blockchainovou sítí a uživateli, kterým je poskytována sada nástrojů pro vývoj aplikací TON OS, včetně kompilátorů Solidity a C ++, databází a SDK. Uživatelské rozhraní představuje TON Surf OS, který je částečně podobný rozhraní Linux a obsahuje zabezpečený prohlížeč, peněženku a chatovací aplikace. Jelikož je kód TON otevřený, mohou se členové komunity aktivně podílet na zdokonalování a vylepšování jeho komponent.

Jak lze koupit zdarma TON / prodat TON zdarma?

Je tedy možné nějak koupit TON Crystal? Dnes ano, ačkoli zařazení takové mince, technicky složité a distribuované tak neobvyklým způsobem, nebylo snadným úkolem. Platforma SIGEN.pro byla mezi prvními na světě, která tuto výzvu zvládla. The SIGEN.pro tým je velkým nadšencem projektu Free TON. Myšlenky nového TONu rezonují s filozofií SIGEN.pro, která se snaží oslovit diváky po celé planetě. Platforma nám umožňuje uzavírat transakce s využitím každé fiat měny na světě a co je důležité, za takové transakce se neúčtuje žádný poplatek (poplatek 0% za všechny transakce, vstupy a výstupy, s výjimkou poplatků účtovaných krypto sítě). Platforma také nabízí zákaznickou podporu 24/7.

Ekosystém SIGEN.pro zahrnuje čtyři hlavní komponenty: burzu kryptoměn, automatickou burzu několika kliknutími, kryptoměnu s více měnami a platformu peer-to-peer, kde mohou účastníci vyjednávat výhodnou sazbu a nakupovat nebo prodávat kryptoměny pro jakékoli nekryté měny. Na webu SIGEN.pro mohou uživatelé vydělávat peníze z fluktuací směnných kurzů, hromadit kryptoměny a směňovat je za nekryté peníze nebo jiné kryptoměny rychle a bez prostředníků. Všechno je naprosto bezpečné, což umožňuje automatický výběr a, jak jsme řekli, s nulovými poplatky.

Peněženka SIGEN.pro

Poté, co se zaregistrujete u SIGEN.pro, pro každou z podporovaných kryptoměn získáte vlastní bezplatnou a bezpečnou kryptoměnu s více měnami. Peněženka usnadňuje jak přidávání mincí na platformu, tak jejich přesun na jiné adresy, včetně vnějších. Je také pozoruhodné, že SIGEN.pro používá zásadu „studené horké peněženky“, když je většina zákaznických mincí uložena v chladu, tj. V peněženkách nepřipojených k internetu. Pouze malá množství použitá pro operace výběru jsou uložena v horkých peněženkách.

SIGEN.pro

Peněženka SIGEN.pro pro TON Crystal

Než začnete peněženku používat, musíte si vygenerovat vlastní jedinečnou adresu, která se poté navždy přiřadí klientovi. Poté je možné přidat TON Crystal. Z bezpečnostních důvodů lze mince vybrat pouze po úspěšném absolvování dvoufaktorového ověřování. KYC se nepoužije, protože platforma nefunguje přímo s fiat účty.

Mobilní aplikace SIGEN.pro

Mobilní aplikace SIGEN.pro je k dispozici pro oba Android a iOS a lze je stáhnout za pár sekund. Rozhraní je uživatelsky přívětivé a intuitivní, což vám umožňuje rychle, bezpečně a se ziskem nakupovat a prodávat продать TON Crystal bez ohledu na vaši polohu. Mobilní aplikace podporuje plnou funkčnost SIGEN.pro se všemi nastaveními a oznámeními kromě automatizované výměny.

  • SIGEN.pro
  • SIGEN.pro
  • SIGEN.pro

Výměna SIGEN.pro

The výměnná platforma je místem obchodování s kryptoměnami. Pracovní rozhraní burzy je modulární: můžete přizpůsobit plán, zvolit zobrazení pouze párů, které vás zajímají, dostávat o nich statistické informace. Obchodní rozhraní SIGEN.pro je jasné a pohodlné; zahrnuje grafy TradingView a živý chat.

SIGEN.pro

Kryptoburzové rozhraní: kupte TON, prodejte TON

Zdarma TON likvidita – SIGEN.pro: Nákup a prodej objednávek

Jak můžete vidět na screenshotech, v okamžiku psaní článku dosáhly objednávky nákupu TON celkem 4,2 BTC (~ 67 800 $) a prodejní objednávky TON dosáhly 83 173 TON (~ 84 000 $). Celý objem obchodování na burze za jeden měsíc činil téměř 176 700 TON.

Automatická výměna SIGEN

SIGEN.pro-Automatická výměna umožňuje rychle a bezpečně vyměnit kryptoměnu v automatickém režimu za aktuální směnný kurz, který je nastaven v době posledního nezbytného potvrzení transakce. Kvůli kolísání směnného kurzu můžete nakonec získat mírně odlišnou částku – větší nebo menší a menší.

Ton Crystal

Automatická výměna vám umožňuje automaticky nakupovat nebo prodávat Ton Crystal několika kliknutími

Platforma SIGEN p2p

SIGEN.pro platforma p2p je navržen tak, aby byl pro uživatele co nejjasnější a nejjednodušší. Jedná se o obchod bez zprostředkovatelů, zcela transparentní, kde se transakce provádějí přímo mezi účastníky a bezpečnost zaručuje samotná platforma. Zde můžete vytvářet nabídky nákupu nebo prodeje podle vlastních podmínek a poté čekat na jejich přijetí jiným uživatelem. Je také možné vybrat si kteroukoli z již vytvořených nabídek. Průměrná doba nutná k uzavření obchodu je 15 minut.

Mince v transakci typu peer-to-peer na účtu prodejce jsou systémem ESCROW zmrazeny – takto fungují největší obchodní platformy na světě, jako je AliExpress. Tím je zaručena bezpečnost transakce – mince jsou kupujícímu zaslány až poté, co prodejce potvrdí platbu. Pro zlepšení zabezpečení potvrzení platby používá platforma dvoufaktorové ověřování poštou, Google Authenticator (GA) nebo tabulku kódů.

SIGEN

Jak můžete vidět na screenshotech, v době psaní článku činily nabídky nákupu TON na platformě p2p celkem 578 400 TON (~ 584 184 USD), zatímco prodejní nabídky TON dosáhly 3 699 TON (~ 3 736 USD). Celkový p2p týdenní objem obchodování činil 42 961 TON (~ 43 390 USD).

P2P aplikace SIGEN.pro umožňuje nakupovat TON nebo prodávat TON za hotovost, bankovní převod, elektronické peníze atd.

Veškerá korespondence v chatu s transakcemi P2P se zaznamenává, aby nedošlo k podvodu. Spory řeší arbitři SIGEN.pro, kteří analyzují situaci za účelem spravedlivého rozhodnutí.

Statistiky objemu obchodování zdarma TON

Statistiky TON Crystal na SIGEN.pro jsou dnes následující:

  • 204 lidí mělo na svých účtech TON;
  • 123 lidí bylo koupeno nebo prodáno na burze;
  • 92 lidí používalo platformu p2p k nákupu nebo prodeji;
  • Na burze a p2p se zúčastnilo 187 jedinečných kupujících a prodávajících

Tyto statistiky shrnují tři týdny od začátku obchodování. Čísla jsou malá, ale růst je evidentní. Zveme všechny, aby se připojili ke koupi / prodeji tokenů legendárního projektu.

Mějte také na paměti, že obchodní platforma SIGEN.pro spouští vlastní mediální portál na adrese https://media.sigen.pro. Toto je plnohodnotný mediální zdroj, který brzy začne publikovat zajímavé články, recenze, novinky a další materiály věnované kryptoměnám.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map