Sloučení zemědělského a krypto světa prostřednictvím planoucí farmy

planoucí farma

Zemědělství patří mezi nejstarší průmyslová odvětví na světě. Většina jejích procesů je obvykle manuální, jako je fyzické zpracování půdy, výsadba, pěstování, sklizeň a přeprava na trhy. Naopak, krypto průmysl je velmi mladý, poprvé zahájen v roce 2009 prostřednictvím bitcoinů. Je to také obecně digitální průmysl, který zahrnuje vytváření hodnot prostřednictvím online počítačových procesů s digitalizovaným obchodováním a převody. Flaming Farm slibuje, že nabídne sloučení hráčů v zemědělství a obchodování s kryptoměny užitečným způsobem. Tento článek podrobně vysvětlí, jak to dělá, a jaké výhody z toho plynou.

Konceptualizace myšlenky

Myšlenka hořící farmy byla poprvé koncipována díky farmáři ve vesnici závislé na pěstování plodin. Farmář s názvem Flaming Farmer se jednoho dne probudil při pohledu na celá pole plodin ve vesnici v plamenech.

Zatímco zbytek vesnice viděl zkázu v důsledku požáru, myslel jinak. Vzpomněl si na příběh z doby, kdy jeho prarodiče čelili podobné výzvě, přesto se dokázali prosadit získáním jakési „zvláštní síly“, která udržovala zemědělství naživu. Tehdy se objevil koncept kryptografického výpisu, který má tlumit příjem farmářů. Uvedená kryptoměna je token s názvem FFarm.

O Flaming Farm

Flaming Farm je organizace, která nabízí Ethereum založené FFarm žetony. Tyto tokeny pasivně generují příjmy investorům a poskytují zemědělcům plodin potenciální tok příjmů.

Aby bylo možné generovat příjem, má Flaming Farm následující přístup;

Výnosové zemědělství

Také známý jako těžba likvidity, to je místo, kde je držitelé kryptoměn mohou zapůjčit za poplatek, čímž vytvářejí příjem. Tyto poplatky a úroky se získávají pasivně, aniž by bylo nutné obchodovat s krypty.

Farmáři s výnosy, v ideálním případě pěstitelé plodin, mohou využívat nečinná aktiva bez vynaložení úsilí v obchodování. Chcete-li poskytnout bezpečnostní krytí proti selhání, an nadměrné zajištění systém je nasazen. To znamená, že dlužníci musí mít uložená aktiva v hodnotě vyšší, než jakou si půjčují.

Obrovské výzvě však čelí zemědělství výnosů, to je inflační tlak. V podstatě vždy existuje rostoucí nabídka aktiva, aniž by nutně došlo ke zvýšení poptávky. Nadměrná nabídka tak časem tlačí ceny dolů, což vede k postupné ztrátě hodnoty. Flaming Farm má odlišný přístup, který slibuje, že tento problém vyřeší vytvořením protioflačního opatření.

Deflační protokol

Flaming Farm je jedním z prvních poskytovatelů decentralizovaného financování, který má deflační protokol. Tento přístup zavádí a pálení žetonů na svém trhu, aby pomohla čelit očekávanému inflačnímu tlaku.

Vypalování tokenů je trvalé odstranění některých tokenů z oběhu trhu jeho tvůrci. To řeší nadbytečnou nabídku, a tím zaručuje stabilní ceny. Pokud je to žádoucí, mohlo by to být dokonce použito ke zvýšení hodnoty tokenu v průběhu času.


Token FFarm má počáteční rychlost hoření 2,5%, rychlost je nastavitelná podle požadavků trhu. Míra spalování může být také upravena tak, aby byla zajištěna proti účinkům odchodů hlavních poskytovatelů likvidity. Takové východy obvykle vedou ke spekulativnímu stanovení ceny, což má za následek prudký pokles hodnoty tokenů.

S deflačním inflačním tlakem nabízejí tokeny FFarm svým věrným předplatitelům prostřednictvím svých fondů také další výhody poplatků.

Další věrnostní zisk

Poskytovatelé tokenů také nabízejí svým uživatelům novou výhodu v podobě komunitních poplatků. Díky zadržení části obchodů, připojení k fondu a výnosům z transakcí mohou znovu investovat více likvidity zpět do fondu. Toto přidání je přerozděleno členům, kteří jsou stále ve fondu, a odměňuje věrné členy, kteří se nadále účastní. Kromě toho nejaktivnější seskupení získávají nejvíce převodů likvidity, a tím i větší výnosy komunitních poplatků.

Členové mohou získávat z různých fondů díky několika platformám likvidity FFarm. Je k dispozici nejen v ethereu, ale také v DAI žeton a USD Tether kryptoměna s rozhovory o zvýšení jejího krypto dosahu. Vkládání tokenů FFarm do všech těchto fondů je možné pouze z jednoho uživatelského rozhraní spuštěného organizací Flaming Farm.

Podrobnosti o tokenu FFarm

K dispozici je celkem 10 000 žetonů. Ty jsou distribuovány následujícím způsobem; 4 000 (40%) pro veřejný prodej, 2 500 (25%) pro soukromý prodej, dalších 2 500 (25%) k využití Uniswap, a 500 (5%) žetonů pro tým a vývoj projektu.

Veřejné i soukromé výpisy prodejů začínají nejprve zavádět. Soukromý prodej, který skončil 9. prosince 2020, má hardcap 300 ETH. Maximální limit na jednotlivce je stanoven na 30 ETH, minimálně 0,5 ETH, a přitahuje zlevněnou cenu prvního iniciátora ve výši 0,12 ETH. Následuje veřejný prodej s cenou 0,16 ETH, maximálním stropem 20 ETH na osobu a celkovým hardcapem 600 ETH.

Likvidita Uniswap činí 495 ETH s cílem využít největší decentralizovanou burzovní platformu na světě. Token bude k dispozici do sedmi dnů od uvedení na seznamu u tohoto automatizovaného tvůrce trhu, který je nepostradatelný pro generování likvidity Ethereum. Existují dvě další burzy likviditních fondů, kde bude token později využit; křivkové financování a vyvažovačka.

Poznámka autora

Token FFarm pochází ze zemědělského prostředí, které má v úmyslu uvrhnout další záchranné lano, aby se zmírnila zemědělská rizika. Přitom patří také k průkopníkům řešení inflačních rizik a postupné ztráty symbolické hodnoty ve výnosu. Kromě toho nabízí rozmanitost fondů likvidity s dalšími výhodami příjmu. Oba příjmy jsou pasivní, a proto není nutné žádné obchodování.

Jako takový, Flaming Farm nabízí podstatné výhody jak pěstitelům plodin, tak i dalším investorům. Organizace může hrát klíčovou roli při zvyšování počtu zemědělských zemědělců v kryptosvitu a sloučení těchto dvou odvětví.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map