Týdenní přehled zpráv: Coinmarketcap Acquisition, Binance Mining Pool, OkCoin Japan, Huobi Lending

krypto zprávy

Pokud chcete zjistit nejnovější události, které se ve světě kryptoměn objevily za poslední týden, ale nedokážete se obtěžovat při pohledu na všechny zpravodajské weby, zde je náš týdenní souhrn zpráv:

Binance kupuje CoinMarketcap

Binance oficiálně odhaleno že získala CoinMarketCap, jeden z nejpoužívanějších agregátorů kryptoměn a výměny dat.

Tvrdilo se, že akvizice měla hodnotu kolem 400 milionů. Generální ředitel společnosti Binance Changpeng Zhao (CZ) uvedl, že dohoda byla uzavřena 31. března.

Podle příspěvku burzy z 2. března: „Jádro DNA CoinMarketCap je silně sladěno s etikou a kulturou Binance, od jeho integrity po hodnotu svobody, transparentnosti a zaměření na uživatele. Naše společná vize bude touto akvizicí posílena k dalšímu růstu a vštípení transparentnosti v tomto odvětví. To nám umožní stavět na silných stránkách toho druhého a společně sloužit jako poskytovatelé infrastruktury pro kryptoměny. “

Zhao také odhalil, že bude i nadále pomáhat CoinMarketCap vyvíjet se a poskytovat další užitečné produkty pro krypto komunitu. Nepolapitelný zakladatel společnosti CoinMarketCap Brandon Chez odstoupil ze své pozice generálního ředitele, zatímco jeho současná CSO Carylyne Chan zaujala místo dočasného generálního ředitele.

Brandon Chez uvedl:

“Věřím, že ze všech týmů ve vesmíru, které by mohly získat CoinMarketCap, je Binance jednou z nejlepších možností.” Jsou týmem, který znovu a znovu ukázal, že jim záleží na jejich uživatelích a udělá pro ně to nejlepší, i v těch nejnáročnějších dobách. Tento duch se bude i nadále odrážet v naší vlastní filozofii zaměřené na uživatele na CoinMarketCap. “

 “Od našich skromných začátků v roce 2013 jsme veřejně informováni o našem závazku zůstat neutrální tím, že se vyhneme cenzuře a posuzování projektů nebo výměn, které uvádíme, a dáváme přednost tomu, aby se uživatelé mohli na základě údajů rozhodovat sami.” Jsme potěšeni, že tým Binance jednoznačně zajistil, že můžeme i nadále dodržovat naši metodiku bez předsudků. “- zaznělo prohlášení Carylyne Chan.

“Pro mnohé je CoinMarketCap vstupní stránkou našeho odvětví a stejně jako Binance si vybudovala svou komunitu kolem důvěry uživatelů.” Plánujeme zmocnit CoinMarketCap, aby i nadále budoval inovativní a užitečné produkty pro své uživatele a globální komunitu, “uvedl CZ.

Zdroj se zasvěcenými znalostmi akvizice uvedl, že dohoda byla provedena hlavně ve formě vlastního kapitálu a také BNB, nativního tokenu na Binance. Další osoba uvedla, že dohoda měla ve skutečnosti hodnotu 300 milionů $.

Několik zaměstnanců Binance (kteří se v rozhovoru pro TheBlock rozhodli zůstat v anonymitě) prohlásili, že burza uvažuje o úplné změně obchodního modelu společnosti CoinMarketCap od modelu založeného na reklamách k modelu předplatného, ​​což znamená, že burzy musí být uváděný na webu.

CoinMarketCap na twitteru uvedl, že „bude i nadále fungovat jako nezávislý obchodní subjekt. Binance nemůže v našem obchodním modelu jednostranně provádět žádné změny. “

Zahájení těžařského fondu Binance

Minulé úterý bylo potvrzeno, že generální ředitel společnosti Binance Changpeng Zhao zahájí vlastní těžební fond.

“Společnost již pro tento účel najala některé profesionály, z nichž někteří byli bývalí zaměstnanci společnosti Bitmain.” Spuštění je plánováno na Q2 2020, “zveřejnil Coinlife vydání.

Ano, existuje #BinanceMiningPool již brzy. &# 128064;

Nový přírůstek do naší sady #BananceFinance produkty, které nabízíme, včetně: sázek, výdělků, úspor a půjček.#useBNB https://t.co/hYa48hynX4

– CZ Binance &# 128310;&# 128310;&# 128310; (@cz_binance) 1. dubna 2020

Šéf těžařského fondu Sigmapool Jakhon Khabilov odhalil, že Binance již svým potenciálním klientům nabízí „velkorysé“ bonusy za doporučení a že burza kontaktovala několik horníků v Číně, aby podpořili nadcházející novou službu.

Binance následoval ve stopách společností OKex a Huobi, které vytvořily své těžební fondy v srpnu a září 2019.

Viceprezident společnosti Poolin Alejandro de la Torre říká, že důvodem, proč se burza dostala k těžbě bitcoinů, je likvidita. Těžba je nejlevnějším způsobem přidávání likvidity na burzy, uvedl viceprezident.

Generální ředitel ruské těžební farmy Bitriver Igor Runets považuje tento krok za logický krok pro krypto burzu: „Oba tyto podniky jsou založeny na softwaru, takže nejsou potřeba žádné další odborné dovednosti. Klientská základna by se do značné míry překrývala: mnoho uživatelů těžebního fondu je také klientem burzy. “

Okcoin zahájil novou burzu v Japonsku

OKCoin se rozšíří do Japonska, nyní přijímá předběžné registrace ...

Zdroj: insidebitcoins

OKCoin stanovena oficiální pobočka v Tokiu a dokončila registrační proces, aby zahájila své podnikání v oblasti kryptoměn.

OK Group, mateřská společnost pobočky, uvedla, že si klade za cíl plně dodržovat zákon o platebních službách týkající se kryptoměny, správní pokyny a samoregulační pravidla vynucená Japonskou agenturou pro finanční služby (FSA) a Japonskem Asociace pro virtuální měnu (JVCEA).

Výměna byla také vyžadována za účelem získání licence pro „operační systém pro bezpečné používání služeb a segregační správu majetku a informací uživatelů“.

John Feng, generální ředitel OKCoin Japan řekl Bitcoinist:

“Licence udělená dnes, navzdory vážné situaci s koronaviry v Tokiu, byla pro nás poplácáním po zádech.” Ukazuje nejen závazek regulátora vůči krypto průmyslu, ale také jeho silnou podporu OKCoin Japan. Jedná se o první licenci vydanou v letošním roce – a vůbec první na globální kryptoburze, která ji získala prostřednictvím běžného procesu podávání žádostí. “

Skupina také odhalila, že mají v plánu více plánů než pouhé spuštění krypto burzy v zemi:

“Kromě provozování virtuální směnárny pracujeme na vývoji a komercializaci technologie blockchain ve spolupráci s předními místními partnery v zámořské expanzi.” Zkoumáním špičkových technologií s ideály blockchainu realizujeme technologické inovace a průmyslovou restrukturalizaci a aktivně přispíváme k rozvoji tohoto odvětví. “

Uživatelé se budou muset předem zaregistrovat, aby získali přístup k nové platformě. OKCoin Japan bude podporovat japonský jen a řadu kryptoměn jako BTC, ETH, ETC, LTC a BCH.

Společnost Huobi nyní nabízí půjčky kryptoměn

Peněženka Huobi přidává podporu pro půjčování a půjčování služeb ...

Zdroj: ihold.com

Kryptoměnová burza Huobi nyní umožňuje uživatelům vydělávat úroky tím, že drží svá aktiva v partnerství s decentralizovanou platformou pro půjčování kryptoměn Cred.

Výměna oznámil 1. dubna integrovala půjčování a půjčování služeb společnosti Cred do své peněženky Huobi, která v současné době podporuje více než 1 000 kryptoměn.

I když zatím není znám úplný seznam podporovaných kryptoaktiv pro službu, bylo poznamenáno, že do funkce půjčování budou zahrnuty bitcoiny (BTC), ether (ETH) a stablecoiny, jako je Universal Dollar (UPUSD)..

Cred je licencovaným věřitelem a zakládajícím členem koalice kryptoměnových a blockchainových firem s názvem Universal Protocol Alliance. Kalifornská firma je podporována špičkovými společnostmi, jako jsou Binance Labs, Arrington XRP Capital, Blocktower a FBG Capital.

Generální ředitel společnosti Cred Dan Schatt vyjádřil nadšení pro nové partnerství s tím, že společnost v těchto „dobách finanční nestability“ toužila poskytovat své decentralizované finanční služby uživatelům.

„Uživatelé peněženky Huobi budou moci půjčovat svá kryptoměnová aktiva a dostávat měsíční splátky úroků s možností převést zastavená aktiva na další období. Není nutný žádný minimální požadavek a úroky lze platit ve stablecoinech nebo kryptoměně. Uživatelé peněženky Huobi s digitálními aktivy ve výši 150 000 USD nebo více si mohou také naplánovat hovor se soukromými klientskými spolupracovníky společnosti Cred za účelem vytvoření vlastního programu. “- přečtěte si příspěvek.

Doporučený obrázek: ico.li

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map