Týdenní přehled zpráv: Statečný prohlížeč Expozice Joe Rogana, soudní spor Bittrex a Poloniex, Crypto Bank zahajuje univerzitní program, bezpečnostní certifikace Crypto.com

Pokud chcete vědět, co se za poslední týden ve světě kryptoměny stalo, ale nemůžete se obtěžovat prohledáním všech zpravodajských webů, zde je náš týdenní souhrn zpráv.

Statečný prohlížeč dostane expozici na podcastu Joe Rogana

cryptoslate.com

Slavný sólový komik Joe Rogan ve své nedávné epizodě podcastu prozradil, že používá reklamy na Brave zaměřené na soukromí a sledování Google.

Roganův podcast má měsíční rychlost stahování více než 190 milionů a po uzavření smlouvy ve výši 100 milionů dolarů byla show nedávno licencována Spotify. Tato nejnovější epizoda, ve které se představí americký hudebník a komiks Reggie Watts, nashromáždila více než 1,7 milionu zhlédnutí za prvních 24 hodin od jejího zveřejnění na YouTube. S tolika lidmi, kteří poslouchali / sledovali show, nemohl Brave získat lepší potvrzení.

Rogan a Watts hovořili asi půl hodiny o online soukromí, aplikacích a reklamách v 2,5hodinové epizodě a na jednom místě prohlásili:

“Pokud chcete použít Instagram nebo chcete-li použít Facebook, budete sledováni.”

Zabývali se také záležitostmi souvisejícími s velkými platformami a aplikacemi sociálních médií, jako je sledování a sledování Google, které nedávno přinesly společnosti 5 miliard dolarů za sledování uživatelů bez souhlasu v soukromém režimu.

Watts doporučil prohlížeč Brave jako svůj prohlížeč, který si zvolil, aby se vyhnul online sledování:

“Půjdu do Brave, soukromého prohlížeče, a vyhledám tam produkt.”

Rogan uvedl, že také používal Brave, stejně jako vyhledávač Duck Duck Go. Watts poznamenal, že to nebylo tak optimální jako Brave, když uvedl, že „vyhledávač naštve“.

Hostem podcastu Joe Rogana bylo několik dalších osobností z krypto světa, například expert na bitcoiny a populární autor Andreas Antonopoulos a bývalý generální ředitel Dogecoinu Elon Musk.

Bittrex a Poloniex zažalovali za manipulaci s krypto

Žalován za manipulaci s krypto

cryptonomist.ch


Dvě z největších kryptoburz, Bittrex a Poloniex, byly obžalovány hromadnou žalobou, ve které jsou obviněny z těžby USDT za účelem manipulace býčího běhu v roce 2017..

Účastníci sporu tvrdí, že společnosti Bitfinex a Tether v roce 2017 prosazovaly tržní ceny kryptoměny prostřednictvím manipulace s trhem a požadovaly, aby Bittrex i Poloniex dostaly předvolání k soudu.

Podle dokumentů případu, které byly poprvé podány v říjnu 2019, kryptoměnová burza Bitfinex a její sesterská společnost Tether vydaly vysoký počet USDcoinů stablecoinů bez podpory amerického dolaru za účelem zvýšení cen kryptoměny v roce 2017. Společnosti jsou žalovány investory, kteří se domnívají, že si koupili krypta za falešné nadsazené ceny.

Navrhovatel požádal soud o odměnu rozumných nákladů na žalobu, úroků před a po rozsudku a realistických poplatků za právní zastoupení.

Tether údajně „vydal sám sobě miliardy USDT bez podpory amerického dolaru – jednoduše vytvořil USDT ze vzduchu.“ Soudní proces dále uvedl, že USDT byl poté použit k nákupu kryptoměn, což vedlo k tomu, že ceny „se v největší bublině v lidské historii vyšplhaly vysoko nad jejich legitimní hodnotu a nakonec vedly k poškození miliard nevinných kupců kryptoměny“.

Revidované podání tvrdí, že dvě burzy, Bittrex a Poloniex, byly také spoluspiklenci, protože umožnili mnoha obchodníkům provádět obrovské nákupní příkazy na více burzách, aby oklamali lidi, aby věřili, že na trhy vstupuje nová likvidita.

„S ochotnou pomocí společností Bittrex, Inc. („ Bittrex “) a Poloniex LLC („ Poloniex “), další dvě kryptoměnové burzy, Bitfinex a Tether použily podvodně vydané USDT k provedení strategicky načasovaných masivních nákupů kryptoměn právě v okamžiku, kdy cena těchto komodit klesalo, “- přečtěte si stížnost.

Podání také obvinilo burzy, že „úzce spolupracovaly s Tetherem a přijaly jeho záruku, že každý USDT je ​​krytý jedním americkým dolarem“. Soubor navíc zaznamenal, že jejich výpisy USDT jim umožnily zaznamenat vysoké objemy a vysoké postavení v tomto odvětví.

Jeden z pěti žalobců, Pinchas Goldshtein, tvrdil, že utrpěl ekonomické ztráty v důsledku nákupu 629 bitcoinových (BTC) futures kontraktů mezi 16. lednem 2018 a 3. červnem 2020. Podle těchto dat Goldshtein zřejmě stále obchodoval na ve stejný den, kdy byla podána přihláška.

Crypto Bank Seba spouští s pomocí univerzit specializovaný vzdělávací program

SEBA Bank

Finews.com

Seba Bank, kryptoměna se sídlem v Zugu, oslovila univerzity a spustila specializovanou vzdělávací platformu zaměřenou na krypto vzdělávání.

Podle prohlášení zveřejněného v pátek krypto banka Seba uzavřela partnerství se třemi specializovanými univerzitními odděleními a vytvořila specializovanou vzdělávací platformu nazvanou Sebaversity. Platforma je zaměřena na výuku a poskytování potřebných znalostí další generaci vývojářů a odborníků na kryptoměny.

Tři spolupracující univerzity Seba Bank jsou Frankfurt School Blockchain Center, Lucerne University of Applied Sciences and Arts a Swiss Fintech Innovation Lab of the University of Zurich. Sebaversity si klade za cíl naučit blockchain a kryptoměny jednotlivce i zaměstnance společností.

“Potřeba školení v oblasti blockchainu je enormní.” Zde významně přispívá Sebaversity, iniciovaná první kryptobankou s licencí Finma, “- uvedl ředitel švýcarské Fintech Innovation Lab Thomas Puschmann.

Crypto.com obdrží zlatý standardní bezpečnostní certifikát

Crypto.com, oblíbený vydavatel kryptoměn a platforma / mobilní aplikace pro výměnu, získal „zlatý standard“ bezpečnostních certifikací od SGS, globální certifikační organizace.

Certifikát používá strategie pro ochranu údajů, pokud jde o jakýkoli typ osobně identifikovatelných informací (PII) v organizaci.

SGS je švýcarský globální orgán, který vlastní více než 2 600 kanceláří po celém světě a poskytuje certifikační služby po provedení nezávislého ověření a auditů.

Jason Lau, hlavní pracovník informační bezpečnosti na Crypto.com, uvedl, že přidání certifikace ISO27701: 2019 ke stávajícím bezpečnostním certifikacím společnosti ukazuje jejich odhodlání poskytovat nejlepší zabezpečení.

Mezník pro celou společnost! Nové # iso27701 je ujištěním pro naše zákazníky, že jsme zavázáni k neustálému zlepšování naší správy ochrany osobních údajů, protože pokračujeme v globálním rozšiřování. gratuluji! @ kryptocom @Kris_HK https://t.co/mazepqUobv

– Jason Lau (@JasonCISO) 2. června 2020

Certifikát je jednou z komponent rozsáhlejší certifikace správy zabezpečení, která se obvykle soustředí na nepřetržitá opatření v oblasti zabezpečení a ochrany osobních údajů.

„Organizace bude muset udržovat přísné zásady, postupy, kontroly a závazek k neustálému zlepšování, aby si udržela status certifikace,“ – poznamenal Lau.

Podle Lau byla společnost před obdržením certifikace intenzivně auditována po dobu šesti měsíců, aby se ujistil, že celý systém správy dat neustále pracuje na lepším soukromí v jejich každodenním provozu.

Vzhledem k tomu, že v celé organizaci byly implementovány další vrstvy, jsou nyní uživatelské informace mnohem bezpečnější proti pokusům o externí hacking, uvedl Lau.

“V současné době existují regiony po celém světě, kde ještě nebyly vytvořeny kryptografické předpisy, nebo jsou ve velmi raných fázích prosazování.”

Doporučený obrázek: freepik.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map